Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hatásosak az otthon alkalmazható mikrodermabráziós termékek/szettek? fórum

Hatásosak az otthon alkalmazható mikrodermabráziós termékek/szettek? (tudásbázis kérdés)


12. gold
2007. máj. 7. 10:12
Én is megrendeltem, de azt írja a tájékoztató, hogy a hámlasztás miatt erősen fényérzékeny lesz a bőr, úgyhogy olyan hidratáló krémet kell nappalra használni, aminek magas az UV szűrője. Sőt azt hallottam korábban, hogy a hámlasztást télen jobb végezni, amikor nem olyan erős a napsugárzás. Kicsit gondban vagyok én is, hogy mikor kezdjem el...
11. algea (válaszként erre: 10. - Nike)
2007. ápr. 25. 20:39
Szia! Végülis tényleg úgy tűnt, hogy leginkább majd csak saját tapasztalatra hagyatkozhatok, úgyhogy megrendeltem. Elvileg 3-4 hetes a kúra, de lehet, hogy hamarabb is tudok majd mondani valamit róla:)
10. Nike (válaszként erre: 4. - Algea)
2007. ápr. 25. 16:40
Egész jól hangzik, ha elhatároztad magad és kipróbálod, akkor majd osszad meg velünk is a tapasztalatokat, lehet, hogy és is kipróbálnám :)
9. algea (válaszként erre: 8. - H MAYA)
2007. ápr. 25. 14:09

Szia! Köszönöm, hogy válaszoltál. Igen, tag vagyok, de csak magamnak és ajándék gyanánt szoktam rendelni, az értékesítés semmiben sem az én műfajom:).


Tehát akkor jó a készítmény? A bőröm nem sebes, anyajegyet, ilyesmit, a szimpla bőrradírral is kihagyok. VAlóban annyival többet tud egyébként ez a szett, mint a sima radírok? Mondanál még róla esetleg bővebb tapasztalatot? Köszi előre is.

8. H MAYA (válaszként erre: 2. - Algea)
2007. ápr. 25. 10:23

Remélem nem ijesztettelek el a véleményemmel,de a szépségtanácsadó, akitől rendelni akarod a terméket ,mindezt el kell hogy mondja neked.

-Vagy a netten rendelsz?

-Esetleg te is tagja vagy az Oriflame nagy csapatának?

2007. ápr. 25. 10:17

Ez mind igaz,csak arról nem irtok ,hogy ha vannak kapillárisok vagy pici sebek (pattanás) akkor nem szabad alkalmazni.Nagyon érzékeny, vagy sérül bőrre ne használjátok.Azt inkább hadjuk a kozmetikusunkra.

Inkább az egyszerű bőrradirokat alkalmazzuk otthon,heti, 10 napi, 1x -i alkalommal. Mindig nedves bőrre vigyük fel,jól megdörzsöljük a felületet,lemossuk,lehet még egy tápláló vitaminos pakolással tetézni,majd a nappali, vagy az éjszakai krémet(attól függ mikor végzed a bőrradirozást).

Különben én is az Oriflame Dermo-rol irtam a véleményemet,ha tiszta a bőröd nyugodtan próbáld ki .De nemszeretem becsapni a vásárlóimat,ezért nekem nem az a célom hogy eladjak egy drága terméket,hanem az hogy elmondjam a helyes használatát és egyénre szabva megbeszéljük mit kellene, mit ajánlatos használni .

6. algea (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2007. ápr. 25. 09:19

A dörzsi részében erősebb dörzsanyag, a krém részében elvileg enyhén hámlasztó savak + E vitamin, egyéb bőrszerkezetjavítók.


Azért ugye az én kérdésemre is válaszol majd valaki:)?

5. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 4. - Algea)
2007. ápr. 24. 21:09
Mi a hatoanyaga?
4. algea (válaszként erre: 3. - Nike)
2007. ápr. 24. 20:50
A hagyományosnál nagyobb hatásfokú bőrradírozás-bőrcsiszolás, ami már a kisebb ráncocskákat is simíthatja elvileg, és egy sima radírnál jobban frissíti, újítja a bőrt. Az igazi kezelést kozmetikai szalonokban, és bőrgyógyász is csinálja, de vannak otthoni készítmények, természetesen kisebb hatóanyagtartalommal.
3. Nike
2007. ápr. 24. 20:46
Mi az a mikrodermaizé? Ilyenről még nem hallottam.
2007. ápr. 24. 20:46
Konkrétan az Oriflame szettjével szemezgetek, de minden tapasztalat, vélemény érdekel:)
2007. ápr. 24. 20:45
Hatásosak az otthon alkalmazható mikrodermabráziós termékek/szettek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook