Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyémántfejes mikrodermabrázió fórum

Gyémántfejes mikrodermabrázió (beszélgetős fórum)


1 2
41. mell (válaszként erre: 39. - Málna3)
2017. márc. 14. 06:39
Rosacea van nálam a mélyebb rétegekben, tehát gyulladtak a hajszálerek, nincs e rossz hatással a mikrodermabráziós kezelés? Ha használom otthon a gépet az arcom minden területén vajon nem csak olaj-e a tűzre, azaz a probléma a rosacea!
40. Fontoló (válaszként erre: 39. - Málna3)
2016. jún. 1. 12:58
Málna3: Köszönöm, hogy írtad még régebben ezt a Silk'n bőrcsiszoló gépet, mert nagyon jó tippet adtál! Én is kipróbáltam és valóban működik és nagyon jó. Olyan friss és megújult lett tőle a bőröm, hogy el sem hiszem, hogy ez otthon így kivitelezhető. Köszi még egyszer! :)
39. Málna3 (válaszként erre: 38. - Heni83)
2014. nov. 30. 19:30
Heni83: Nekem egy Silk'n Revit gépem van, gondolom valami ilyesmit láttál, ez 28.000 ft volt. Szerintem rendben van a gép, nekem bevált. Van hozzá többféle fej, van benne egy kis cserélhető szűrőbetét, azon szépen látszik, hogy mit csiszolt le az arcomról :)
38. Heni83
2014. nov. 18. 07:53

Sziasztok!

Otthoni, tehát nem szalonba való méretű és árú mikrodermabráziós géppel van valakinek tapasztalata? Mert már 30.000 körül láttam valahol ilyen gépet, ennyiért már elgondolkodom rajta, hogy kipróbálnám.

37. Veronika27 (válaszként erre: 36. - Life14)
2013. nov. 28. 12:21
Bőrtipustól függ, de ugy 2-3 nap szerintem.
36. life14
2013. nov. 26. 19:38

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni, hogy a gyémántfejes dermabrasio után kb hány napig marad piros, érzékeny az arcbor?

35. Veronika27 (válaszként erre: 34. - E32d76b828)
2013. máj. 12. 18:21

Bőrcsiszolás.

De ha beírod a google-ba, mindent megtudhatsz róla.

Mit szólsz?!

2013. máj. 7. 22:34
a gyemantfejes szo tiszta...a masikat nem lehetne 1xubben pl.borbizga na?miccolsz?
33. grizus (válaszként erre: 32. - Veronika27)
2013. máj. 7. 22:27
Jóval túl vagyok a kamaszkoron. De a gyulladás nem szűnik, szerintem már ciki. Mondták, hogy fehérjeallergia, ne igyak tejet. Köszi... Rövidesen el fogok menni orvoshoz kivizsgálásra, mert más nyavalyáim is vannak.
32. Veronika27 (válaszként erre: 30. - Grizus)
2013. máj. 7. 18:32

A bőr állapotától és a bőrproblémától függ a dolog.

Nekem volt olyan vendégem, aki tiszta pigmentfolt volt és az első kezelés után az anyukája már észrevette, hogy halványodott neki, pedig nem is tudta, hogy volt a lánya kozmetikusnál.

Azt írtad, hogy pattanásos vagy.

Azt tudnod kell, hogy hiába kezelteted külsőleg a bőröd, ha a problémád belső eredetű, azaz valami a szervezetedben nem jól működik. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha túl vagy már a kamaszkoron, akkor érdemes egy laborvizsgálatot kérni a háziorvosodtól, hátha abból kiderül, hogy mi okozza a pattanásokat. Először a belső okot kell megszüntetni, aztán jöhet a külső kezelés.

31. Veronika27 (válaszként erre: 29. - Aidaaida)
2013. máj. 7. 18:29
Szia. A stria szövetszakadás, eltüntetni nem, csak halványítani lehet, mivel a bőr mélyebb rétegében keletkezett kár. Először célszerű lenne krémet kipróbálnod, ha gondolod, privátban küldök neked linket olyanról, ami a vendégeimnél már bevált.
30. grizus (válaszként erre: 28. - Veronika27)
2013. máj. 5. 14:27
Szerintem, ha tudna valamit a dolog, három alkalomnak is látszania kellett volna. Miért, szerinted hány alkalomtól várható eredmény?
2013. máj. 5. 12:59

Sziasztok!

15 éve vannak striáim a combomon, csípőmön, fenekem, nem tudok megbarátkozni vele azóta sem. Ez a gyemántfejes módszer el tudja tüntetni?

Köszönöm!

28. Veronika27 (válaszként erre: 27. - Grizus)
2013. ápr. 17. 07:54
A gep vakuummal mukodik, aminek az erosseget emeljuk kezelesrol kezelesre. Nagyon is hatoanyagfuggo is, hisz pont az a lenyege, hogy a melyebb radirozas utan a bort feltaplaljuk a borproblemanak megfeleloen. 3 alkalom messze nem egy kura, lehet, hogy teged nem tajekoztattak megfeleloen.
27. grizus
2013. ápr. 17. 04:26
Én három alkalommal voltam kuponos mikrodermabrázión és az égvilágon semmit sem ért. Nem lettem fiatalabb és a pattanásokon se segített. Ez esetben nem lehet azt monndani, hogy a hatóanyagon múlik, mint a mezoterápiánál és a kezelőn se múlhatott, ő végezte a dolgát. A gép meg gondolom ugyanaz mint bárhol, gyémántfejes. Szóval semmit se ér a kezelés, ne próbáljátok ki. Ennyi.
26. Veronika27 (válaszként erre: 25. - 0hannah0)
2013. ápr. 2. 13:05

Szivesen!

Egyébként a kezelés egyáltalán nem fáj.

Kellemes szépülést!:)

25. 0hannah0 (válaszként erre: 24. - Veronika27)
2013. ápr. 1. 19:40
Hú, szuper, nagyon szépen köszönöm! :) Akkor irány a kozmetikus..:))
24. Veronika27 (válaszként erre: 23. - 0hannah0)
2013. ápr. 1. 19:21

Szivesen!

Ha nem sütteted magad, akkor rendben van, de javaslom, hogy ne naptejet használj arcra, hanem speciálisan arcbőrre kifejlesztett magas faktorszámú fényvédőt (gyógyszertárban érdeklődj).

Ha eltüntek a hegek és a foltok, akkor nem kell ismétlés, esetleg havonta egy kezelés, bár nem tudom az életkorod. Akkor pedig mehet utána minden, ami a te bőrtípusodnak jó.

2013. ápr. 1. 18:41

Először is köszönöm a választ.:)

Ez azt jelenti, hogy ha az utolsó kezelés után

egy héttel elmegyek nyaralni, és nem süttetem magam a napon, sima naptejjel az arcomon nem lesz semmi gond, nem fogok foltosan lebarnulni, vagy effélék, igaz?

A kúra hatása meddig lesz látható? Mennyi idő múlva érdemes általában megismételni?

Az én bőröm egyáltalán nem mondható súlyos esetnek, csak apróbb hegek/foltok vannak rajta, amiket szeretnék eltüntetni..:)

22. Veronika27 (válaszként erre: 21. - 0hannah0)
2013. ápr. 1. 14:58

Ha a kezelést kúraszerűen veszed igénybe, akkor a kúra ideje alatt tilos szolizni, napozni és fényvédő krémet kell használni.

A bőrproblémától függ, hogy hány kezelés kell. Én heti egyszer csináltam a vendégeknek és 5 alkalom volt egy kúra átlagban, attól függ, kinek miért kellett.

2013. ápr. 1. 11:20

Sziasztok!

Nemrég hallottam először erről a kezelésről, és elgondolkodtam rajta, hogy kipróbáljam. Pár kérdés felmerült bennem, hátha itt kapok rájuk választ...:)


A kezelés után mennyi ideig nem ajánlatos napozni/szoláriumba menni?

Ahhoz, hogy az eredmény tartós legyen, milyen időközönként érdemes megismételni a kezelést? (vagyis mennyi ideig "Olyan a bőröm utána, mint a baba popója" ? :))


Egyelőre ennyi jutott eszembe, előre is köszönöm a választ! :)

20. Veronika27 (válaszként erre: 19. - Somcsika)
2012. okt. 26. 22:08

Szerintem erről egy plasztikai sebészt kellene megkérdezned, ekkora területet kozmetikusok nem szoktak kezelni.

Nem volt egyébként ilyen esetem, de én nem is sokáig végeztem ezt az eljárást.

Hegkezelésre ott vannak a gyógyszertári krémek, én inkább azokat ajánlom, mivel már sebek lehullása után lehet használni, aztán pedig konzultációt, de orvossal. Hegeknél hatásos lehet még a savas hámlasztás, vagy a dermaroller is.

2012. okt. 26. 08:27

Kedves Veronika

Nekem 6-7 hete volt egy combplasztikám, mivel 43 kg-ot fogytam. A műtét során a combom belső részén lévő elefánt füleket operálta le az orvosom. A lágyéktól egészen a térdig vagyok most vágva, mindkét lábamon.

Nem tudom még, hogy a hegem milyen lesz, most csak azt látom, hogy szépen gyógyul és halványodik a körülötte lévő lilás-vörös rész. Nem mintha arra készülnék, hogy nagyon meg fog látszódni, de azért jó lenne, ha erről az eljárásról többet is megtudhatnék, ha szükség lenne rá, akkor tudjam, hogy mit keressek.

A neten sok mindent olvastam róla, de egy tapasztalt hús-vér ember véleménye nekem többet jelenteni, főleg ha dolgozott is már vele.

Volt már ilyen eseted?

Gondolnám én, hogy ez nem bonyolultabb, mint egy súlyos aknés bőrfelületet kezelni, hiszen itt nem mélyedés hanem esetenként kitüremkedés van. Az eljárást követően magán a hegen is lenne változás? Jobban elhalványodna? Várom válaszod.

Üdv.

18. Veronika27 (válaszként erre: 17. - Wildflower.1990)
2012. szept. 19. 16:39
Konkrétan ilyenre nem szokták használni, hisz a festék nem a felhámban van.
2012. szept. 19. 16:14

Sziasztok!


Nekem van egy erősen kopott állapotban lévő szemöldök tetoválásom, amitől szeretnék már megszabadulni. A kérdés, hogy a mikrodermabrázió erre a problémára is megoldást jelent?


Köszönet a válaszokért! :-)

16. Veronika27 (válaszként erre: 15. - Bared)
2010. jan. 6. 11:43
Hát ilyenről nem tudok, de az attól függ, hogy milyen mélyen van a szőr. A bőrcsiszolás csak az elhalt sejteket szedi le.
15. bared
2010. jan. 6. 11:40

nálam adódik a kérdés: tele vagyok alánőtt szőrszálakkal az arcomon, legkésőbb 2 naponta epilálni kell egy betegség miatt ugyanis((

ezen segíthetne? felszínre tudná hozni?

14. Veronika27 (válaszként erre: 13. - 874eb11dfd)
2010. jan. 6. 11:07
Nem ismerem, nekem Profiderm-es van.
2010. jan. 6. 11:05

Megkerdezhetem hogy milyen a geped tipusa?:)

En Model: SYL-60 al szeretnek...ismered?

12. Veronika27 (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2010. jan. 6. 09:39

A gép az attól függ, én újonnan vettem akciósan 350ezerért.

Maga a kezelés hatásos ráncokra, pigmentfoltokra, pattanásos, tág pórusú bőrre, striákra... De ez egy kúra, tehát egy alkalomtól nem kell csodákat várni. Heti 1 alkalommal végezve 5 héten át csináltam egy kúrát. Volt egy nagyon pigmentfoltos vendégem, neki már az első után észrevették a javulást az ismerősei.

Bemásolom nektek, ami a honlapomon van róla:

A bőrcsiszolás alapelve, hogy a felső, elöregedett hámréteg célzott és ellenőrzött eltávolításával új, fiatalos hámréteg képződésére serkentjük, illetve kényszerítjük a bőrt. A felső bőrrétegek célzott eltávolítása által a bazális rétegben felerősödik a fiatal, működőképes bőrsejtek képzése. Ezek a bőrsejtek felfelé vándorolnak, és lépésről lépésre pótolják a károsodott szöveteket. A hámréteg felső részének eltávolításával megfiatalítjuk a bőrt. A csiszolás után bőrazonos és bőraktív hatóanyagokkal tápláljuk, hidratáljuk azt. Az így bevitt hatóanyagok, vitaminok hatására fiatalos, üde és bársonyos bőr képződik.

A kezelés eredménye azonnal látható és a bőr belülről regenerálódik.


2008-as áraim ezek voltak:

Mikrodermabrázió (bőrcsiszolás):

1. ultrahanggal, hatóanyagos masszázzsal 5.200Ft

2. hatóanyagos masszázzsal, lehúzható maszkkal 5.700Ft


Mindenféleképpen a bőrcsiszolás után fel kell táplálni a bőrt és ez idő alatt otthon radírozni, napozni, szolizni, AHA hámlasztani, önbarnítóval kenni tilos.

Hirtelen ennyi jutott eszembe róla.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook