Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
639. helmo7
2009. okt. 19. 14:09

Helló Lányok!


Merre vagytok? Ma szabadnapos vagyok, de annál több a teendőm! Papírgyűjtés(suliba), mosás, főzés, takarítás, viszem a Fiam edzésre, bevásárolok...!:) Este még vissza nézek, hátha járt erre valaki.

638. helmo7
2009. okt. 18. 10:05

Sziasztok!


Angyal! Nálunk is favágás a mai műsor, igaz csak a páromnak, mert és dolgozom.


Bikinis! Mi a helyzet felétek? Hogy van a család? Főnökasszony? Te?

2009. okt. 17. 21:08

Sziasztok.


Ma egész nap fát hordtunk, takarítottunk, készültünk a télre. Jó egészségesen elfáradtunk.

636. helmo7 (válaszként erre: 633. - BollerKrisz)
2009. okt. 16. 10:05

Szia Krisz!


Köszi a névnapi köszöntőt!

Miért késő már jövőre a tesó? Miért nem akarja még az urad?


Esik nálatok a HÓ????

635. helmo7 (válaszként erre: 632. - Bikinis)
2009. okt. 16. 10:01

Bikinis!


Jobbulást kívánok a Fiadnak, az Apudnak,és a Párodnak is! Csak ámulok, milyen erős nőci vagy Te!

2009. okt. 15. 19:58
Bocs a sok helyesírási hibáért, mikor írtam nem láttam!!!
2009. okt. 15. 19:57

Sziasztok!


Megvagyok még, csak nagy a hajtás, és annyi mindennek foglalkozom mostanában, tesó kérdés, hazamenetel végleg stb... hogy nagyon elhavaztam.

Helmo utólag is boldog névnapot kívánok!

Bikinis neked meg erőt és kitartást!

Én megvagyok nem híztam csak egy kicsit, mert megjött (61 kg) de már nagyon szertnék tesót Zsófimnak, nem bírom kivárni a jövő évet, és most ezzel puhítom az uramat, de ő még hallani sem akar róla csak jövőre, de szerintem az már késő. Hát ilyen az én "nagy" problémám. Persze másokéhoz képest ez semmiség, de én nagyon szenvedek ettől.

632. Bikinis
2009. okt. 15. 18:16

Sziasztok!

Túl van a műtéten a főnökasszonyom, jól sikerült, jól van, holnap már haza is engedik.Majd otthon lábadozik tovább.

A fiamat ma haza küldték, mert nem volt jól.Kapott antibiotikumot, a párom ma volt pet-ct-n, apukám kardiológián, két mű szívbillentyűje van.Elvileg ma szabira voltam kiírva, de nem tudtuk még akkor , hogy műtét is lesz ekkor.Hát izgalmas volt a mai napom, főleg, hogy még ántsz-t is vártunk.Mindig akkor jönnek, ha egyedül vagyok.

A hétvégi koncertemet, elkiabáltam, nem tudok menni itthon leszek a fiamat gyógyítom.

Kezdek elfáradni.


Bikinis

631. helmo7 (válaszként erre: 627. - Bikinis)
2009. okt. 15. 14:19

Bikinis!


Persze , jöhetsz! bulizzunk!:)))))


Képzeld a tegnapi bulira úgy sütöttem , hogy ma hozok be a kolleganőimnek is, de semmi nem maradt belőle! 4 tepsi pogi+2 tepsi süti! Kénytelen voltam cukiba rohanni reggel meló előtt! Örök hálám a receptért!

630. helmo7 (válaszként erre: 629. - Angyal44)
2009. okt. 15. 13:49
Egy Angyal vagy!:)) Köszönöm!!!!
2009. okt. 14. 21:21
Helmo szerettem volna képeslappal köszönteni a névnapodon, de nem jött össze, ezért itt kívánok BOLDOG NÉVNAPOT!
2009. okt. 14. 21:09

Sziasztok.


Egy rohanás minden napom, dominót is a fiam vett helyettem már két nap. Rengeteg a munka a hirtelen jött hideg miatt, meg persze jó szokásomhoz híven még kerestem is hozzá tenni valót.


Bikinis drukkolok a főnökasszonyodnak.


Helmo jó bulizást!

627. Bikinis
2009. okt. 14. 13:51

Sziasztok!!

Hol vannak a többiek???

Helmo lassan egy hete buliztok!

Mehetek????

Én péntekre tervezem, hogy megyek bulizni.Sajnos eddig idén nem voltam Bikini koncerten, mert 1:nem volt időm, erőm és más sokkal fontosabb dolgom volt.Ezt Ti jól tudjátok, hogy mi.Pedig általában végig kísérem a koncert turnékat ami a közelünkben van.De most a sok munka mellett, s a párom is jól van hiányom van, hiányom van a koncertekből.Esztergomban lesznek a Fiúk péntek este és megyünk a csajokkal bulizni.Alig várom.

Ma műtik a főnökasszonyomat!!!!Ő érte nagyon izgulok, de minden rendben kell, hogy legyen.

További szép napot nektek!

Örülök, hogy ízlik a pogi.Látod, Nem rontod el.

Szólj előre és ha gondolod szívesen adok ötleteket.

Bikinis!!!

626. helmo7
2009. okt. 14. 12:53

Szép napot mindenkinek!


Bikinis!

Ezzel a névnapokkal én is így vagyok! Nem igazán tudom követni! Épp elég a családon belül...nem?

Nagyon jó volt a buli, de ma folyt. köv. Hatra jönnek az anyósék, utána meg a volt szomszéd házaspár. Azt hittem tegnap, hogy két napra főzök,sütök...de nem :( Ma kezdtem előlről. Isteni lett a pogi!:))) Ma csak gyors falatokat készítek,meg még egy adag pogit sütök.


Angyal! Merre vagy?

Krisz! Hahóó! Hova tüntél?

625. Bikinis
2009. okt. 14. 05:07

Sziasztok!

Jó reggelt!

Nálam a névnapokkal mindig baj van megmondom őszintén nem szoktam figyelni, tehát bocsánat.Helmo, hogy sikerült a buli????

Angyal, hol vagy???

Bikinis

624. helmo7 (válaszként erre: 623. - Bikinis)
2009. okt. 13. 15:43

Semmi bocsi!

Majd csak 14 -én lesz!! :)))))

...de köszi!

623. Bikinis
2009. okt. 13. 13:04

Hát ezer bocsi!!!

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!

Bikinis

622. helmo7
2009. okt. 13. 12:41

Bikinis!


Már kelesztem is a pogitésztát! Köszi a receptet! Kár , hogy nem kérdeztem meg előbb ezt a stefánia sütést! Majd legközelebb brokkolisan sütöm!

Zabpehellyel csinálom nagyon régóta, a fasirtot is meg ezt is.

Már vasárnap is ünnepeltünk az én családommal(akkor ért rá mindenki, meg anyu is az én nevemet használja):))) Ma jön egy csapat(1-2 barát, kollega), holnap is jönnek a párom szülei, majd csütörtökön a melóban is buli. Nagyon sokan vagyunk:))) A nevem napja lösz!:))))) Nagyon nehéz az időpontokat egyeztetni, összehozni mindenkivel, ezért van ez a sok sok buli:))))) Csupán csak négyszer ünneplem ebben az évben, egy hét alatt! hmmm? Tudok élni mi?:))))

Írom majd, hogy milyen lett a pogi! pusza

621. Bikinis
2009. okt. 13. 12:13

Helmo!

Azt elfelejtettem, ha tojással töltöd akkor lehet a tojásokat lereszelni a kiterített húsmasszára, és feltekerni mint egy piskóta tekercset.és úgy sütöd meg, nagyon mutatós!!

620. Bikinis
2009. okt. 13. 12:04

Szia!

Hú !! mit ünnepeltek?? hétköznap???

Pogi recept:

50dkg liszt

15dkg zsír, vagy 20dkg margarin

2 tojás sárgája

2,5 dkg élesztő

22dkg tejföl

kevés tej

2 teás kanál só

tetejére lehet sajt

elkészítés: élesztőt meg kell futtatni kevés tejben egy kicsi cukorral, liszt+zsír+só+tsárg+tejf+tej+és az élesztő= alaposan gyúrd össze, 1 órát keleszd langyos helyen, ha meg kelt át kell gyúrni és még fél órát keleszteni, 1cm vastagságúra ki kell nyújtani, kiszúrni, tetejét megkenni tojással

15-20 perc alatt megsül.

Nem próbáltad még a stefániát úgy elkészíteni, hogy zöldséget pl brokkolit teszel bele??, én nagyon szeretem így, és kenyér helyett zabpehellyel, de azt előtte jól be kell áztatni.

Jó mulatást nektek, a diétára is figyelj egy kicsit,!!!!!

Bikinis

619. helmo7
2009. okt. 13. 09:38

Szia Bikinis!

Akkor lehet ez volt a baj! Nem egyenként tettem bele a tojásokat, meg a ruppotlan, neve sincs margarint vettem(spórólás), már az is olyan furcsa volt. Már mindegy mert így is össze kevertem a tésztát, megraktam mindenfélével, barack,meggy,dió,csoki darabok, és így sütöttem meg. Nem olyan mint a szakácskönyvben , de meglehet enni. Ez az a süti, aminek a fele tésztáját kakaóval kell kikeverni.

A menű: stefánia(tojással töltve, meg kolbival)

sajttekercset csinálok, gombásat meg baconost,panírozott palacsinta(bolonyai szósszal töltött), fűszeres burgonya(héjában), meg vettem mirelitt kroketteket, ilyen mindenféle formában. Mind ezt egy hosszú tálcán, saláta ágyon fogom tálalni, meg szépen kidíszítem. Még a pogit kell megsütnöm, és kész is vagyok. Tegnap kitakarítottam már gyönyörűen. Tudsz nekem írni valami nagyon egyszerű pogi receptet? Amit nem nagyon lehet elszúrni!:)(bár én mindent eltudok)

618. Bikinis
2009. okt. 13. 04:47

Sziasztok!

Nem voltam már este gép közelében, s gondolom későn írok.Helmo a tojásokat egyenként szoktam óvatosan a vajhoz adni, ha kell hozzá cukor akkor kikeverem a vajat a cukorral és úgy a tojásokat bele, de akkor is egyenként.Mit sütöttél?????Mi lesz a menü???

Jó reggelt mindenkinek!!! Nálunk esik még mindig, sajnos megérkezett az ősz.Jönnek a hosszú esték, bár nekem ezek is rövidek.

Bikinis

617. helmo7
2009. okt. 12. 19:40

Sziasztok!


Holnap vendégeim jönnek....ezért sütök-főzök!:( Semmi diétás! Ki is vágnának vele a barátaim:)

Sütit kéne sütnöm, de valamit nagyon nem jól csinálok! Külön válik a tojás meg a margarin! Egyszerüen nem akar habosodni! Miért? Van itt valaki, sos!!!

616. Bikinis
2009. okt. 12. 11:14

Sziasztok!

Én vagyok, nem léptem le, de ezerrel dolgozom!!!

Lányok kaja listát!!! ki mit evett, hajtsuk már egymást!!!!Vagy van más ötlet??? Vegyünk egymástól erőt!!!!

Én is próbálom, de lökdössetek kérlek!!!

Lehet keményen is!!! Sőt dumáljuk meg, egy napot amikor "közösen" mérlegelünk.Mit szóltok????

Na most megyek tovább dolgozni!!

Mindenkinek azért jobb kedvet, mint az időjárás.

Bikinis

615. helmo7
2009. okt. 12. 09:22

Sziasztok lányok!


A tegnapi fogyiból az lett , hogy ettünk egésznap! Elvileg a kertet kellett volna felásnunk, de egész éjjel-nappal, esett az eső, ezért elmaradt. Helyette sütöttünk, főztünk, ettünk. Együtt volt a család és ment a marhaság, bolondozás! Olyan jó volt!


Ez a hétfő reggel meg olyan kiábrándító! Nem? Szűrke, nyirkos, hideg! Fújjj!


Lányok! A Nagyival mi van? Vajon miért nem jelentkezik? A Jonzi is lelépett!?


Krisz! Ugye Te nem? Bikinis? Nagyon dolgoztok?

614. helmo7 (válaszként erre: 613. - Angyal44)
2009. okt. 12. 09:14

Szia!


Eszem én is minden este, állítólag zsírt éget, de ha nem, akkor is finom! Legalább nem úgy fekszem le aludni, hogy "de éhes vagyok", kicsit telít. Jó hidegen kell enni, akkor a legjobb!:)


Van már eredmény? Vagy lemaradtam róla!?

2009. okt. 11. 21:57

Sziasztok.


Sajnos újra hétfő:( Jó lett volna még pár nap szabi itthon :(


Helmo én megcsináltam és meg is ettem ezt a joghurtot. Nem tudom mire jó :) de megettem :) Egész finom volt, pedig nem is szeretem a fahéjat:)


Jó pihenést, holnaptól pedig sok-sok akaraterőt mindannyiunknak!

612. angyal44 (válaszként erre: 611. - Helmo7)
2009. okt. 10. 13:07

Helmo és ezt a joghurtos izét éhség űzőnek, vagy zsírégetőnek ajánlja?


Ja, bocsi:I Szia:)Látom te is úgy vagy ahogy én,ha csak annyit ennék, mint a munkahelyen, tök karcsú lennék :(

611. helmo7
2009. okt. 10. 11:50

Sziasztok Lányok!


Mi ez a megmozdulás??!!:)))

...én is ...én is...!

Lázadjunk a .. kilók ellen! :)))

Most úgy érzem megint menni fog! Nincs vacsi! Délután, max. négykor eszem utoljára. Este semmi! Bár azt mondta itt egy nagyon "okos" fogyis, hogy probáljam ki: natur joghurt+(facsart) citromlé+édesítő(kicsi)+fahéj, ezt minden este lefekvés előtt. Vélemény?

Ma dolgozom, ezért kibirom a kajamentes napot, de holnap anyuéknál leszünk, (kertet ásni...stb).


Bikinis! Ez egy kö..ög a te csúcsfej fönököd!!

2009. okt. 10. 11:36

Sziasztok.


Gyorsan beköszönök, aztán takarítani kell, most már tényleg.


Bikinis neked is kellemes hétvégét!! Én azért nem írtam még mit ettem, mert ez még sajnos mindig sok, de folyamatosan csökkentem a mennyiséget, csak mindig éhes vagyok :( Azért összeszedem magam most már ígérem.

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook