Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utrogestan tapasztalatok fórum

Utrogestan tapasztalatok (beszélgetős fórum)


92. s700
2008. júl. 18. 22:53

Szerintetek kitolja az utrogestan a ciklust?

Múltkor is 37. napon jött meg. A 31. napon hagytam abba, amikor megállapította a doki, hogy nincs semmi. Most a 29. napom volt ma. Vajon a kúp az oka, hogy nem jön meg, vagy talán más? Bár a teszt reggel azt mondta, hogy negatív:-(

Azért még reménykedek és hétfőn újra tesztelek. Aztán meg hívom a dokim vagy ezért vagy azért....

2008. júl. 18. 14:15

Szia Misszike!

Hogy vagy?

90. ájrin (válaszként erre: 89. - S700)
2008. júl. 17. 20:10
na, ez tök jó. de meg is tudod rendelni tőlük a dvd-t a neten és kipostázzák
89. s700 (válaszként erre: 88. - Ájrin)
2008. júl. 17. 17:56

Rákerestem az arwen tornára a neten. írtam mélt a csajszinak, ezt válaszolta:

Pécsen is tartottam órát, majd ősszel is megyek újból. Még szervezés alatt van.

Küldök róla tájékoztatót, illetve majd felkerül a honlapra is.

Általában dvd-t is viszek magammal, amit a helyszínen is meg lehet vásárolni; otthoni munkával kiegészíteni a tornát.

88. ájrin (válaszként erre: 87. - Misszike)
2008. júl. 16. 10:16

elküldöm priviben az oldal címét

nekem meg van a dvd-jük, tök jó

87. Misszike (válaszként erre: 86. - Ájrin)
2008. júl. 16. 10:12
Ájrin: az milyen torna? Melyik oldalon van róla részletes leírás? Egyébként tök igazad van...
86. ájrin (válaszként erre: 85. - Misszike)
2008. júl. 16. 09:24

nem szedett semmit, de a lombikhoz egy darab is elég, és annál azért lényegesen több kell. ha el vagyok záródva akkor meg tökmindegy, hogy 120millió vagy 20 millió van a férjemnek.


nem szabad félelemben élni.próbálj meg megnyugodni.

korábban nem is voltak ezek a gyorstesztek és a hüvelyultrahang sem, nem is tudott a doki korábbi terhességet megállapítani. a terhességek 50%-a pedig a baba valamilyen rendellenessége miatt megszakadt. észre sem vette a terhes nő, csak annyit, hogy késett a menszesze. ez a természet rendje. de ne aggódj, annyira kicsi az esély, hogy másodszor is bekövetkezzen!!!

minden rendben lesz, ezen ne aggódj tovább.

csinálj Arwen tornát, az meghozza a mensidet

85. Misszike (válaszként erre: 83. - Dadianya)
2008. júl. 16. 09:18
Dadianya:próbálok rá nem gondolni,de szerintem az egész egy mókuskerék! Most hiába nem a babára gondolok mégis az jár a fejembe,hogy mikor jön meg a bajom,hogy tudjak menni a dokimhoz,és továbblépni! Másoknak több idő kell a lelki felépüléshez,rajtam viszont úgy érzem az segítene,ha mielöbb babám lenne! Már elfogadtam ezt a helyzetet,megnyugodtam! De a félsz bennem van,hogyha majd sikerül a baba,nehogy ismét elvetéljek!
84. Misszike (válaszként erre: 82. - Ájrin)
2008. júl. 16. 09:14
Szia Ájrin! Most kezded a lombikra a felkészülést? Férjed nem szedett Clostilbegytet? Az is jó spermaszámnövelésre,nem csak nőknek peteérésre! Hát igen,anyagilag sem mindegy mikor jön a picike már! Énis benne vagyok jócskán,pedig nekem csak a peteérésemet kell rendezni,ami szerencsére sikerül! No meg az utiktg+doki!
2008. júl. 15. 21:43

Szia Misszike.

Nagyon sajnálom ami veled-veletek történt,eggyüttérzek veled.Nagyon rossz lehet ezt feldolgozni,de nem szabad feladni.Kicsit próbálj meg nem gondolni rá.Tudom,hogy ezt könnyű mondani,de sajnos van ilyen.Lehet,hogy a kisbabo beteg volt és azért nem akart megszületni.

Hidd el lesz másik pocaklakód.Addig is fel a fejjel.

82. ájrin (válaszként erre: 81. - Misszike)
2008. júl. 15. 19:18

Persze a férfiaknak is fájhat, de egy nőnek ilyenkor egészen más.

Nagyon együttérzek Veled.

Megnéztem az adatlapodat, fiatal vagy még, lehet akár 10 gyereked is:)

Tudom, ez most nem vígasztal, valóban meg kell kicsit gyászolni, aztán a szomorúságot szépen letenni, mert a kicsi babók csak azokhoz költöznek ám be, akiknél nyugodt, biztonságos lakóhelyük lesz 9 hónapig!:)


Hogy nálunk mi a helyzet?

A naplómban mindent leírok, elég részletesen.

Dióhéjban: Férjemmel szeretnénk közös babót, de először kiderült, a férjemnek kevés a kiskatona ahhoz, hogy természetes úton teherbe essek, majd 3 inszemináció után elküldtek laparoszkópiára, ahol kiderült, hogy mindkét petevezetőm el van záródva.

Tegnap kezdtük meg a gyógyszeres felkészülést a lombikra. Remélem, már az első sikerülni fog, mert egyre kevésbé bírjuk pénzzel és "cérnával"


Ha akarod, priviben beszélgethetünk tovább, most megyek, mára elteszem magam:)


Szép álmokat!

És bízz benne, hogy hamar sikerülni fog újra! Probléma mentesen:)

2008. júl. 15. 19:06
Szia Ajrin! Veled mi újság? Dióhéjban leírnád!? Igen nagyon nehéz most,senkivel nem tudok beszélni,csak a párommal,de hát neki is fáj! Ő a másik fájdalmamat,ilyenkor a női lelki fájdalmat nem érti! Tényleg mint egy gyász! Sokaktól hallottam már,hogy így vetélés után könnyebb lesz teherbe esni! Hát ebben bízom!
80. ájrin (válaszként erre: 79. - Misszike)
2008. júl. 15. 17:09

jajj, ez nagyon nem jó hír:(

pont mire beleélted maga a dologba...


de hagy bíztassalak egy kicsit azzal, hogy az ember agya annyira csodálatos. most rá van készülve arra, hogy egy kicsi babát tápláljon a tested által, és addig meg nem nyugszik, amíg vissza nem állítja az eredeti állapotot!


Így lesz!

hamarosan:)


Nyugodtan írjál, jobb ha "beszélsz" róla...amit elmondasz, az egy idő után már nem fáj, hanem a múltnak egy megélt darabja lesz... én ezért írok naplót, mert különben én is meghülyültem volna.

2008. júl. 15. 16:48
Szép napot mindenkinek! Most írok ide először ebbe a fórumba! Sajnos nincsen jó kedvem,egyébként mosolygós,vidám szoktam lenni! Hétfőn 6 hetesen elvetéltem! Befejezték a terhességet,most 6 hét várakozás után próbálkozhatunk,feltéve,ha jelentkezik addig a vérzésem! Első baba lett volna,peteérésemet Clostilbegyttel és Merionállal segítettük!
78. ájrin (válaszként erre: 77. - S700)
2008. júl. 15. 16:35

ne keseredj el, tényleg egy egyszerű gyógyszerrel megoldható! csak azt, hogy mennyi kell, szigorú felügyelet alatt fogják beállítani. ezért fektet be a doki -gondolom:)

oh, hamarosan mindketten a pocakmértünkről fogunk társalogni, ne aggódj:)

77. s700 (válaszként erre: 76. - Ájrin)
2008. júl. 15. 16:31
Hát akkor lehet, hogy nem sok esélyem van. Méregetem itthon a cukromat és nem tetszettek az eredmények a dokinak sem....
76. ájrin (válaszként erre: 75. - S700)
2008. júl. 15. 16:26

valószínű, hogy nézik a vércukrodat...stb, és majd akkor kapsz gyógyszert.

az a baj, hogy egy rejtett inzulinrezisztencia például nem engedi beágyazódni a babót. tulképpen lehetne, de a szervezeted nem engedi.

erre fognak gyógyszert találni.

kitartás:)

75. s700 (válaszként erre: 74. - Ájrin)
2008. júl. 15. 16:23

:-D

Köszi!

Persze, én is vigyorogva hánynék, ha tudnám, hogy van értelme és a végén egy kis emberke lesz belőle.

Hát igen, ez egy ördögi kör. Nehéz jó döntéseket hozni. Persze, jó kezekben vagyok, csak azt hittem, hogy most már kapok valami gyógyszert is, ami segíteni fog, erre meg csak egy újabb beutaló lett belőle.

74. ájrin (válaszként erre: 73. - S700)
2008. júl. 15. 16:15

Szia, a hányingered valóban lehet bármitől, de reménykedjünk, hogy azért amiért kell:)

Sokszor mondtam, ha hozzám végre egyszer beköltözne a kicsi manó, vigyorogva hánynék:D


Hát a cisztásodás tényleg nem egszerű eset, és valóban a Closti csak ront a helyzeten! Ebben egyetértek a dokival. Én azt hiszem, hogy jó kezekben vagy, és ne aggódj az időpontok miatt. Persze, próbálkozzatok csak:)

Akkor jönnek a csodák, mikor már nem is számítunk rá:)

Vigyázz magadra!

73. s700 (válaszként erre: 72. - Ájrin)
2008. júl. 15. 16:08

Szia!

26. napon vagyok most és semmit nem érzek azon kívül, hogy reggel hányingerem van 2 napja, de ez attól is lehet, hogy sok a savam az előző napi kaja miatt...

Megjöttem az endokrinológustól. Hát érdekes volt. Tulajdonképp csak kérdezgetett a betegségeimről, leleteket nézegette. Aztán azt mondta, hogy így nem tud segíteni, befektet a kórházba szeptember 8-tól. Addig meg tartsam ugyanezt az étrendet és írogassam miket eszek. A Costibegyt szedését egyáltalán nem javasolja, ne szedjek többet. sőt legjobb lenne, ha nem is esnék teherbe, hanem 20 kg-ot legalább fogyjak és majd utána. Hiába mondtam neki, hogy a cisztáim meg csak nőnek.

Minden hónapban marad, ami nem érik meg és ottmarad. Persze a lombikprogramba meg aztán egyenesen feleslegesnek tartja ilyen állapotban, hogy jelentkezzek. Persze, ha spontán teherbe esek, hát őrüljünk neki, de ne szedjek clostit....

Hát mit mondja, nem lettem boldog tőle. Szeptember 8, az még 2 hónap. Aztán mire lefogyaszt, megint ki tudja hány hónap. Nekem meg nőnek a ciszták.

Mi lesz így velem?

Azért nem fogom feladni a próbálkozást, bármit is mond ez a doki! Majd ha megyek a nődokimhoz, akkor megbeszélem ezt vele.

72. ájrin (válaszként erre: 71. - S700)
2008. júl. 13. 09:36
szorítok, hogy sikerüljön:)
71. s700 (válaszként erre: 70. - Ájrin)
2008. júl. 9. 18:36

Elmúlt a hasfájásom. Végülis nem mentem dokihoz.

Most a 20. napom van, reménykedek...

70. ájrin (válaszként erre: 69. - S700)
2008. júl. 7. 09:26

Szia!

Talán vissza kellene menned a dokihoz, mert lehet, hogy nem szívódott fel teljesen a folyadék a tüszőrepedésed után.

Mindenképpen menj el UH-ra szerintem.

69. s700 (válaszként erre: 59. - Ájrin)
2008. júl. 7. 09:10

Szerintetek normális az, hogy a 18. napon is még görcsöl a hasam alul? A petefészkem már nem fáj, de az alhasam!

Szegény férjem már nem tud mit kezdeni velem, mert minden pózban fáj...

Lehet ez az utrogestantól?

Ja és a derekam, mióta elkezdődött a peteérésem, azóta nem múlt el. Mint amikor megvan úgy fáj...

2008. júl. 4. 21:46
köszi énis szorítok nektek,kellemes pihenést nektek is.
67. ájrin (válaszként erre: 66. - Dadianya)
2008. júl. 4. 10:19
szorítok, hogy sikerüljön:) addig meg élvezd a szép nyarat:)
2008. júl. 3. 21:54
Sziasztok.Igazatok van.nem fogom beleélni magam,mert már sokszor beleestem ebbe a hibába.Már múltkor is megfogadtam,hogy nem fogok tesztet venni,csak ha elmarad a mensi.
65. ájrin (válaszként erre: 64. - S700)
2008. júl. 3. 07:56

Hát igen. Nem beszélve arról, hogy az esetek 50%-ában, mégha be is ágyazódik a baba, nem marad meg valami fejlődési rendellenesség miatt. Nem kell megijedni, ez tök természetes, hiszen a természetnek ez a dolga. És előfordul, hogy kimutatod 2 nappal a mensi előtt, aztán mégis megjön.

A másik fórumon 2 csaj is így járt, teljesen belebetegedtek...szerintem, hogy ha el akarod kerülni a lelki válságot, csak a mensi kimaradása után tesztelj 2-3 nappal!

Szeresd magadat, ne okozz bánatot magadnak:)

64. s700 (válaszként erre: 62. - Dadianya)
2008. júl. 3. 07:36

Szia!

ájrinnak igaza van, ne foglalkozz ennyit magaddal. Tudom, hogy nem könnyű, nekem sem az, de légy türelmes és várd ki az időt! Hidd el, sokkal kevesebb csalódás ér, ha már a megfelelő időben tesztelsz és nem veszed be a teszteken írt "már a mensi előtt 4 nappal is mutat eredményt"- szöveget.

63. ájrin (válaszként erre: 62. - Dadianya)
2008. júl. 1. 18:50

elvileg a tüszőrepedés utáni 12. napon a nagyonnagy érzékenységű tesztek kimutatják. De biztosra csak az elmaradt mensi napján lehet menni. A doki is ezt mondta nekem.


Még nem lehetnek tüneteid, ha beágyazódtál! Foglald el magad valamivel, és kicsit feledkezz meg róla! Én is annyi tünetet produkáltam, hogy attól már húsz gyerekemnek kellene lenni:)

Közben meg el van záródva a petevezetőm:(

Pedig még hánytam is! mire képes az ember agya:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook