Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utrogestan tapasztalatok fórum

Utrogestan tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
212. Katalin1976 (válaszként erre: 211. - Lombibébi)
2013. márc. 16. 13:53
Sajnálom :-( Csak arra kérlek ne add fel! Lesz még nektek babátok! Én minden jót kìvánok nektek ehhez :-)
211. lombibébi (válaszként erre: 209. - Katalin1976)
2013. márc. 16. 07:54
Második lombik már... az utrogestant meg már abbahagytam tegnap, ennek hidd el így semmi értelme! Nálam jobban senki nem tudja milyen nagyon szeretnék már babaát, de csak kínzom a szervezetem. Meg kell jönnie, vissza kell állnia a ciklusomnak, és ha egyszer negatív akkor negatív... annyi bennem a gyógyszer, hogy a szervezetem már önálló életett él.... vissza kell fölötte szereznem az irányítást és az első lépésnek annak kell lenni, hogy megjöjjön ujra! Szóval az én történetem ennyi volt! Neked sok sikert kívánok, majd írj, h mi volt! Figyelgetni foglak :)
210. Avike1
2013. márc. 15. 17:54
Csajok ide is írok 2db Gonapeptylre van szüksége egy hóban elakadt Győrben tartozkodó lombikos társunknak ha valaki tud segíthetne,üziket privátban várok,vagy a Győri fórumon tud értekezni a kis társunkkal. köszi.
2013. márc. 15. 17:52
Ja és nem vagy szerencsétlen bajkupac :-) Amúgy első lombik?
208. Katalin1976 (válaszként erre: 207. - Lombibébi)
2013. márc. 15. 17:49
Szia. Örülök hogy szerencsésen célba értetek. Szörnyű ez az idő. Talán akkor még nincs minden veszve. Nagyon drukkolok hogy teljesüljön az álmotok. Az utrót csak nyomasd, főleg hogy kevés a progid, én is azt teszem. Progit amúgy nem néztek? Én szerdán megyek uh-ra ha minden jól alakul.
207. lombibébi (válaszként erre: 205. - Katalin1976)
2013. márc. 14. 23:16
szia! a 206. bejegyzést neked szántam, csak nem jelöltem be a neved előtte, h neked válaszolok, mert nagyon fáradt vagyok... Semmi jó hír, de jól esik, h vannak még olyan jó lelű emberek akik együtt tudnak érezni az olyan kis szerencsétlen bajkupacokon, mint én! köszi, neked puszi!!!
2013. márc. 14. 23:13
Voltam vérvételen. 6 órás út volt a 2 órás helyett a hó miatt. Ez szörnyű, ne akarjátok megtudni mi van az utakon. Hulla fáradtan értünk haza az előbb. Az eredmény az hogy a normál tartomány 0-2,4 között van a B-hcg-nek és nekem 0,5 a beülti után 11 nappal... az egyik doki szerint terhes vagyok, a másik szerint nem.... majd holnap eldöntik, addig marad az utro kúp éjszakára :((( Nem jó ez így sehogyanse!!!! puszi nektek, majd írok ha van fejlemény... most megyek aludni mert hulla vagyok! sziasztok!
205. Katalin1976 (válaszként erre: 202. - Lombibébi)
2013. márc. 14. 14:19
Szerintem jól döntöttél, biztos megértik. Drukkolok továbbra is és várom a jó híreket :)
204. Hedi13
2013. márc. 14. 13:58

Sziasztok! Tapasztalt valaki görcsölgetést, hasi fájdalmat a kúp használatától? Illetve az emésztés megváltozását? (székrekedés, vagy hasmenés..)

Én nem azért használom, hogy a terhesség megmaradjon, kiegészítőként kapom endometriózis kezelésnél.

2013. márc. 14. 05:56
szorítok neked:) Én ma megyek dokihoz, igaz Tapolcára, hosszú protokoll lesz, ma kezdem. Irj délután!
202. lombibébi (válaszként erre: 201. - Katalin1976)
2013. márc. 14. 05:40
Hát jó korán írok ma... Egy órája elindultam vissza a kaáliba, de fél óra alatt 20 km-t haladtam olyan hóvihar van erre... Esélytelen lett volna 7:30-ra odaérnem a vérvételre, mert jó időben is 2 óra az út és akkor megyek, mint a puskagolyó. De most fél óra alatt már találkoztam árokban lévő autóval, és egy kamion majdnem totál ledúrt az útról, mert ugye Ő siet! Szóval, visszafordultam. Ha terhes vagyok, akkor nem teszem kockára magam és a babám, ha nem vagyok akkor meg plána nincs értelme rizikózni. Reggel fölhívom a helyi kórházat és elmegyeg ott egy vérvételre, az eredményt meg elfaxolom a lombik kp-ba. Ha megérik, ha nem ez van! Az utak járhatatlanok és veszélyes minden perc kint, a hóátfúvástól meg se tompítottal, se reflektorral nem láttam az orrom hegyéig se! Jó vezetőnek tartom magam, de vannak határok helyzetek félek vezetni, ez a hajnali ilyen volt..... Írok, ha van véreredményem!
2013. márc. 13. 19:38
Várom hogy jelentkezz. Én szorìtok azért nagyon.
200. lombibébi (válaszként erre: 198. - Katalin1976)
2013. márc. 13. 18:53
Szia! holnap kell visszamennem vérvételre. Akkor minden végleg eldől, de hát ha múlt pénteken már csak 6 mm volt a nyálkahártyám csodára nem számítok... :( a hasfájás megmaradt, mintha meg akarna jönni, de nem tud, talán a sok hormon zavarja és blokkolja amíg le nem állok velük. A hőm folyamatosan 37 fok körül van, nem megy lentebb de a mai teszt is full negatív lett, cicifájás, fáradtság nincs. tegnap nagytakarítottam, ma is elmentem bevásárolni, és a kertben is ténykedem, rendezgettem a kaspós növényeket... jól esett mozogni, szabadban lenni!holnap ha hazaértem írni fogok, hogy mi volt!
199. Katalin1976 (válaszként erre: 197. - Tünci 72)
2013. márc. 13. 18:12
Szia. Én utrogestant és crinone gélt használok, sok visszafolyik sajnos, de nagyon remélem hogy amennyi kell azért felszívódik ...
198. Katalin1976 (válaszként erre: 196. - Lombibébi)
2013. márc. 13. 18:10
Nagyon sajnálom :( De ez már biztos? Amíg nem jön meg van remény, nem? A mensis fájdalmat én is folyamatosan éreztem ugyanis, és tünetek nálam sem nagyon voltak.. Hová jársz? Vérvételen voltál már?
2013. márc. 13. 14:23

Sziasztok!

Nekem napi 3*3 utrogestant írt fel a dokim,de hiába fekszek vele 2 órát sok kifolyik....

Nálatok is ez a helyzet?

196. lombibébi (válaszként erre: 195. - Katalin1976)
2013. márc. 12. 11:11
Szia! Gratulálok! remélem minden rendben lesz nálad. nekem sajnos nem sikerült ... a tesztek negatívak, a mellem nem feszül, és a hasam folyamatosan próbára teszi a tűrőképességemet, mert meg akar jönni, fáj, de nem jön... pedig jó lenne már ha megbizonyosadhatnék róla hogy megjön és mozoghsatnék, kirándulhatnék ujra... nagyon fáj, hogy bár éreztem h baj van az orvosok nem csináltak semmit, közömbösek voltak.... de miért? jól szituált, művelt pár vagyunk, akiket maximálisan érdekelt a baba sorsa, nm pedig buta hisztis szülőjelöltek.... hát ez van, de neked megy a drukk!!
195. Katalin1976 (válaszként erre: 193. - Lombibébi)
2013. márc. 11. 16:22
Szia! Hasonló cipőben járok, így gondoltam írok neked, bár segítségkérésed óta kis idő eltelt, és remélem azóta már azért sikerült előrehaladnod az ügyben. Nekem csütörtökön derült ki, hogy sikerült a lombik, akkor nézték a progi szintet is, ami elég kevés volt, 14,5. A méhnykh a beültikor 8 mm volt. Nekem ennek ellenére nem emeltek a progi adagomon, én is reggel használok 1 Crinone gélt, és este 3 utrót. Sajnos ET+10 nap óta barnásan-szürkésen távozik belőlem az utró/crinone maradvány, ez is a progi hiányát jelzi. Javaslatra felhívtam a saját nődokimat, aki bár azt mondta, elég kellene hogy legyen, amit kiírtak, azért +2db utrót délbe javasolt. Úgyhogy péntek óta +2 utrót használok, bár ez a barnaság sajnos azóta sem szűnt meg, de remélem én is, hogy minden rendben lesz, és neked is ezt kívánom. Félek én is nagyon. Drukkolok neked!
194. CsillagTM (válaszként erre: 193. - Lombibébi)
2013. márc. 9. 17:11

én nem vagyok orvos, de sztem az utró nem árt, viszont életet menthet...én tuti tolnám ezerrel. de mondom, nem vagyok orvos...

drukkolok, h ne legyen baj, próbálj kicsit megnyugodni...

2013. márc. 8. 18:06
Sziasztok! SOS!!!! Kérlek segítsetek!!!! 30 éves vagyok, a második lombikos beültetésem volt egy hete. Kétnaposan kaptam őket vissza, mert sajna csak kettő volt életképes, és azt mondták, kb. kedden lesz a beágyazódás. Végig éreztem mindent, azt, hogy minden rendben van odabent, éreztem ahogy csipked, szurkál a méhem, pont ahogy kell! De este fél 7-kor egycsapásra abbamaradt minden!!! Akkor tudtam hogy baj van, megéreztem!!! Tudtam hogy a nbyálkahártyám nem jó, éreztem hogy a napi egy crinon és este a 3 szem utro kevés!! azért tudtam, mert az utolsó UH-on 9 mm volt a méhnyálkám, a beültetésen már csak 8,4 és éreztem ahogy napról napra lentebb ment a szint, mert a mellfeszülés, a hasi feszülés fokozatosan szűnt meg, ez pedig a hormon kiürülés jele... ma elmentem egy tök idegen dokihoz, szándékosan, mert az orvosom nem hallgatott meg, hiába kértem vizsgálatot elküldött.... ez a doki tök rendes volt, ő volt az első aki nem nevetett ki, hasi UH-al is jól látta hogy az endometriumom már alig 6 mm, de sajna ugye ő nem változtathat az előírt gyógyszereimen, a központot meg nem érem el, hogy az ottani orvossal beszélhessek. Kétségbe vagyok esve, és azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek ha napközbe is föltennék magamnak két utrogestan gyöngyöt azzal árthatnék e valamit? Mert ha semmit se teszek akkor minden esély elhal, hacsak már el nem halt, de sajnos falakba ütközök, senki nem figyel rám!!! Ha meg is tapadt kedden a pici és ma péntek van és megemelem magamnak az adagomat, akkor lehet még esélyem?Kérlek! Kérlek segítsen már valaki, vagy egy orvos ha ezt olvassa, vagy valaki aki jóba van az orvosával és megkérdezné, és visszaírna!!! SEGÍTSETEK!!! köszönöm!
192. Hedi13 (válaszként erre: 191. - Medium002)
2013. márc. 7. 10:44
Nekem két hete írta fel, mert nem akartam ezért külön fizetni a nődokinál. Remélem Neked is sikerül. :)
191. medium002 (válaszként erre: 190. - Hedi13)
2013. márc. 7. 09:01
köszönöm a tippet,megpróbálkozom vele :-)
190. Hedi13 (válaszként erre: 189. - Medium002)
2013. márc. 7. 08:34
Szia, a háziorvos is fel tudja írni! Próbálkozz nála!
2013. márc. 6. 18:02
sziasztok! sürgősen szükségem lenne utrogestanra, az orvosom elutazott..nekem pedig igencsak fogyóban van.. tud vki segíteni?
188. CsillagTM (válaszként erre: 187. - Exti30)
2013. jan. 18. 13:29
?? az Utrogestan nem csinál neked babát, csak segít a megtartásában...
187. exti30
2013. jan. 18. 13:15
sziasztok nekem 3-rom honapig kell szednem az utrogestant mivel kicsi a progesteron szintem es babat szeretnenk. mar ket honapi adagot beszedtem semmi eredmeny mikor leszek mar babas me? mikor van hatassa a gyogyszerenek?
186. K. Anna
2013. jan. 5. 23:43
Nagyon sürgősen szükségem lenne utrogestan tablettára. AZ orvosom ezt ajánlotta, de nem tudott elegendő mennyiségűt felírni nekem otthon. A szabály nem engedi. Én külföldön élek, ezért nem tudok visszamenni a többi receptét. A szüleim küldenék ki nekem a gyógyszert. Az itteni orvos meg azt mondta vetés után, hogy ne foglalkozzak vele majd jön a baba ha akar. Kérlek segítsetek ha tudtok. Akinek van eladó tabija írjon az annakovacs.uk@gmail.com-ra
185. Bonne Maman (válaszként erre: 184. - Tidujka)
2013. jan. 4. 16:38

Szia,

A 9ik hétig 2x1-et használtam kúpként. Egy erôs vérzés miatt ezt megemelte a doki 3x2-re. Már a 15-ik hetet taposom, de még mindig szedem, 5 naponta 1 szemmel kevesebbet. Most már csak 3 a napi adagom, január 18 után pedig végre abbahagyhatom. Csak fokozatosan szabad leállni, nem egyik napról a másikra.

184. Tidujka
2013. jan. 4. 16:12

Sziasztok! Nekem ez a második "próbálkozásom" a babával. Napi 3x2 utrogestan hüvelykapszulát kell szednem, mert az előző babánál végig barnáztam és a duphaston 2x1 nem volt elég...

Az utrogestant ha jól tudom a 12. hétig kell szedni.


Szedett valaki 3x2 utrot? Utána rendben volt minden? Termel majd a lepény sárgatestet?

2013. jan. 1. 16:34
Sziasztok!Szeretnék megvételre felajánlani 3 doboz Utrogestan tablettát.Csak 2 db hiányzik belőle.Tavaly ősszel vettem(blokk megvan róla).Természetesen olcsóbban kínálom,akit érdekel,írjon privátban ide.Budapesti vagyok,csak személyesen szeretném megoldani az átadást,levélben nem.Szeretnék minden babavárónak kitartást,sok erőt kívánni-tudom mit éreztek.Én 7 év reménykedés,küzdés,meddőségi orvosok/klinikák után várom első gyermekemet,spontán terhességből(mikor már teljesen lemondtam róla szinte-persze a szívem mélyén sosem)!17 hetes vagyok,eddig szerencsére minden rendben:))Soha ne adjátok fel,a csoda legtöbbször akkor érkezik,mikor már nem is hisszük.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook