Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utrogestan tapasztalatok fórum

Utrogestan tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
272. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 270. - Fulop)
2015. aug. 27. 15:38
Köszi, már nem aktuális, leállt a baba szive, műszeres missed ab.volt még 3-án.
271. CsillagTM (válaszként erre: 270. - Fulop)
2015. aug. 27. 00:40
tök ugyanaz a kettő.
270. fulop
2015. aug. 25. 13:11
Szia, nekem van, ha meg aktualis! De nem huvelytabletta hanem szajon at szedheto.
2014. márc. 13. 12:02

Szia!

Nekem ilyen még nem volt. Így ebben nem tudok segíteni

268. Solano
2014. márc. 13. 11:38

Sziasztok!

Én még új vagyok itt a fórumon. Kb. 1 hónap múlva kezdődik a hormonkezelésem. A hasamba kell majd beadni naponta 2 injekciót, az egyik fél ampulla Gonapeptyl, a másik egy ampulla Pergoveris lesz. Azt mondta a doki, hogy a hasfalba kell beleszúrni, nem kell, hogy orvos mutassa meg, hanem olyan személy, aki már csinált magának ilyet.

Akkor ezt úgy kell beadni, mint a vérhigítót a hasba? Tövig benyomni a tűt és lassan befecskendezni? Légyszi segítsetek, hogy ti hogy csináltátok! Köszönöm előre is!

2014. márc. 5. 21:07

Szia!

Írtam privát üzenetet. Bocsi 3-szor küldtem el. :)

266. Hajna34
2014. márc. 5. 14:12

Szia!


Mi is kb. két éve próbálkozunk :) Hát ha próbálkozásnak lehet nevezni a havi 1 vagy 2 alkalmat. Nekem sajna az endo miatt nagyon erős fájdalmaim vannak, így a normál fogantatásra az esély nulla volt. Szóval ezért inszem.

Én még nem is hőmérőztem, és nem is olvastam erről, ha hőemelkedésed van az jó?

Szerencsére ma már nem görcsölök, így a tegnapi para elmúlt, holnap még dolgozok, aztán péntektől vasárnapig megint pihenek otthon.

Te mennyit pihenhetsz, kell sokat dolgoznod mellette?


szia

2014. márc. 4. 21:39

Szia!

Nem vagy tudatlan. A Dpo a days past ovulatio (azt hiszem) tehát az ovuláció utáni napok száma.

Igazából nekem nem repesztettek,bár úgy volt,de mire mentem szurira mar ki volt szabadulva a pete.

Nekem is vannak egyhe menzesz érzéseim néha. A hőm fenn van rendesen,még ennyi nem volt. Ma reggel 37.0 volt. Reménykedjünk. Ti mióta próbálkoztok? Mi lassan 2 éve.

Szia!

264. Hajna34
2014. márc. 4. 20:42

Szia!


Örülök hogy ilyen gyorsan válaszoltál, köszi a tanácsokat. Végül is a 14-e már tényleg a 16. nap, szerintem a 14. napon csinálok egy tesztet és ha negatív akkor pihentetem a kúpot.

Egyébként én már most is erős feszítést érzek, igazából az inszem előtt óta, gondolom a hormonok. Én merional injekciót kaptam, meg pregnyl-t, a hasam azóta is fájogat. Ma mensi előtt jelentkező enyhe görcseim voltak, úgyhogy a buszmegállóból hazajöttem és nem mentem dolgozni.

Barátnőm persze biztat, hogy a görcsölés nem jelent vetélést, de én azért így első alkalommal még nagyon parázok.

Ha 25-én repesztettek Neked, akkor kb. egyszerre kell tesztelnünk, jól számoltam?

Bocsi a kezdő tudatlanságomért, de mi az a 7 DPO?

2014. márc. 4. 19:09

Szia Hajna!


Én eddig még csak szájon át szedtem. Nekem abban a hónapban, amikor 2x1-et kellett szednem, akkor nem tartotta vissza, időre megjött, viszont előző hónapban 3x1 mellett csak barnázgattam, erőlködött, de nem tudott megjönni. Teljesen úgy éreztem, hogy a hormonok miatt felrobbanok, annyira feszített, éreztem, hogy meg akar jönni csak nem tud. Ekkor ovu utáni 16. napon teszteltem negatívat, abbahagytam és 1-2 nap alatt jött meg rendesen.


Szerintem is tesztelgess, egyik ismerősöm az inszemináció utáni 10. napon már pozitívat tesztelt. Szerintem nem kell várnod 14-ig, mert ha jól számolom, akkor már a 16. napon lennél. Hamarabb is kimutatja szerintem. Ha a 14.15. napon is negatív és nincsenek tüneteid, akkor szerintem beszélj az orvosoddal, és ha rábólint abbahagyhatod. Mégis csak Ő mondja ki, hogy abbahagyhatod.


Nekem nem inszemem volt, ez a 2. Clostis hónapom, és hormonálisan próbál a doki támogatni. Múlt héten (25-én) szabadulhatott ki a pete, 16.cn.-on. Azóta most vagyok a 7 DPO-n. Te tapasztalsz mostanában valamit? Nekem ma több volt a folyásom, de ennyi.


Remélem tudtam segíteni.

Üdv

262. Hajna34
2014. márc. 4. 16:09

Szia Reménysugár!


Nekem is Utrogestan-t írt fel a doki, de hüvelyit, tényleg visszatartja a mensit?

Nekem most volt az első inszemem 26-án, azóta 3*1, 14-én kell tesztet csinálnom, ha megjön a mensi vagy negatív a teszt abba kell hagynom? Én BMC-be járok, eléggé futószalag,vagy nem mondta vagy gyorsan mondta doki. Neked is inszemed volt, vagy csak hormonális rásegítés?

2014. febr. 27. 12:02
Tényleg,Te éreztél valami különlegeset az ovu után,még a pozitív teszt előtt? A pozitív teszted ovu utáni hanyadik napon volt? Köszi a választ.
2014. febr. 27. 11:53

Szia!


Mi újság Veled? Jól vagy?

Nekem jók az eredményeim,túl vagyok az ovun,várakozó állásponton vagyok. 2×1 Utrogestant kell szednem. Üdv.

2014. febr. 23. 20:25
Nem vagy tudatlan. Együttlét után 2 órával megvizsgálják a méhnyaknál vannak e mozgó spermiumok. Tehát kiderül,h nincs e akadálya a megtermékenyülésnek. Rem. Minden rendben lesz. Szia!
2014. febr. 23. 17:02
Köszi!hú, akkor nagyon szorítok!!!Lehet én vagyok nagyon tudatlan, de mi az a PCT teszt?
2014. febr. 23. 16:58
Jajj de jó Nektek! Gratulálok!Én a 14. napon vagyok most,kedden megyek uh-ra,lehet kapok tüszőrepesztőt,meg csinálnak PCT tesztet. Rem.minden rendben lesz. Vigyázz Magadra! Boldog babavárást! Szia!
256. marica87 (válaszként erre: 255. - Reménysugár27)
2014. febr. 23. 15:13
Szia!Képzeld, a 27. napon teszteltem egy pozitívat.El se mertem hinni, sőt még nagyon most sem.Orvosomat hívtam, és azt mondta, hogy március 6-án menjek hozzá.Nagyon lassan fog telni az idő..Nálad mi a helyzet?
2014. febr. 23. 14:29
Szia! Mi újság nálatok? Remélem jó híreid vannak.
2014. febr. 17. 07:01

Akkor drukkolok,hogy összejöjjön. Majd írj,hogy mi újság!

Üdv.

253. marica87 (válaszként erre: 251. - Reménysugár27)
2014. febr. 14. 11:52
Szia!Sajnálom, hogy nem jött össze ez a hónap, de következő biztosan!!!Hinni kell benne!Nálam most nincs semmi különös, várakozó álásponton vagyok, ma vagy a 21. napon.
2014. febr. 14. 11:10
Mármint ez a hónap. :)
2014. febr. 14. 11:09

Szia!

Ne haragudj, hogy eddig nem írtam. 10-én hétfőn reggel negatívat teszteltem, abbahagytam az utrogestant és megjött. Ma kezdtem az újabb Clostit szedni. Remélem az a hónap sikeres lesz. :)


Veled mi újság?

Üdv

2014. febr. 9. 16:46
szia!Köszi szépen a válaszod!akkor én is 3 részletben alkalmazom, így egyenletesen tartja fent a progi szintet.Szerintem van esély rá, hogy babás legyél!Egyébként hány napos szokott lenni a ciklusod?Ez az első utrós hónapod?Én egyszer már szedtem az utrót, de akkor csak napi 2 szemet, és akkor nekem simán megjött.Ha kibírod, akkor várj még 1-2 napot a teszteléssel,hogy biztosra menj, de szerintem már kimutatja a teszt ma is,ha a 15. dpo-n vagy.Drukkolok, sok sikert!Majd írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye!
2014. febr. 9. 16:18

Szia!


Én is 3X1 -et szedek, én úgy szedem, hogy délelőtt 9-10 körül, majd du-án fél 4 körül és este lefekvés eelőtt (9-10 körül).


Ha nem haragszol megosztanám az én esetemet, mi a véleményed? Én most ott tartok, hogy tegnap volt az ovu utáni 15. napom, és nem jött meg. De 3 napig barnáztam, ma reggel volt még egy kevés pisiléskor, de már nincs, néha fájdogál-szúrkál a hasam, de ennyi. A melleim a szokásos módon, mint menzesz előtt olyanok. Szerinted az utrogestan tartja vissza a menzeszt, vagy van esély, hogy baba van a dologban? Tesztelni még nem teszteltem. Majd ma veszek. Köszi a válaszod!

2014. febr. 9. 15:25
Sziasztok!Ha valaki olvassa még a fórumot, akkor szeretnék kérni egy kis segítséget. 3x1 szemet kell szednem az utróból, és nem tudom, hogyan osszam el a 3 szemet.Reggel-délben-este egy szemet?Vagy reggel 2 szemet és este egyet?Mert a tájékoztatóban azt olvastam, hogy napi két részletben kell alkalmazni...köszönöm előre is segítséget!
2013. nov. 20. 10:12
Hát, jó lenne ott tartani,de nem nagyon merek reménykedni, mert mindig csak csalódok..de most hátha nem:-)
246. CsillagTM (válaszként erre: 245. - Marica87)
2013. nov. 20. 01:24
szívesen. akkor marad a tesztelés, vizelettel, v ami biztosabb, vérből a doki rendelőjében.
245. marica87 (válaszként erre: 244. - CsillagTM)
2013. nov. 19. 19:17
Köszönöm szépen a segítségedet!UH-ra nem akarok menni pont azért, amit írtál is.Úgyse látna még semmit.
244. CsillagTM (válaszként erre: 243. - Marica87)
2013. nov. 19. 15:22

nem feltétlenül akadályozza meg a mensit, ha amúgy megjönne, bár késlelteti.

én szedném a helyedben 2 hétig (peteéréstől számítva), akkor tesztelnék, és ha negatív, akkor abbahagynám. Max. ha biztosra akarsz menni, akkor elmész egy UH-ra és megnézik, h látnak-e vmit belül. (bár 4 hetes terhességnél még max. a megvastagodott nyh-t látják, ami meg az utrótól is lehet; hasonló okból nem releváns a hőmérőzés ilyenkor)

2013. nov. 19. 13:53

Sziasztaok!Nem tudom, hogy olvassa e még valaki a fórumot, de azért teszek egy próbát.

Vasárnap kezdtem el szedni az utrót, és elvileg 10 napon keresztül kell szednem, majd ha nem jön meg a mesnim és pozitív terhességi tesztem lesz, akkor azonnal szedni kell tovább.Viszont olvastam több helyen, hogy ha abbahagyom 10 nap múlva, akkor ha sikerült is volna teherbe esnem, ettől elvetélhetek,mert hirtelen leesik a progi szintem.Most akkor mit csináljak?Ne hagyjam abba addig, míg meg nem jön?Egyáltalán ha szedem, akkor meg fog jönni a mensim?Most egy kicsit elbizonytalanodtam.Köszi szépen a segítséget előre is!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook