Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barnázás Utrogestan mellett? fórum

Barnázás Utrogestan mellett? (beszélgetős fórum)


2019. nov. 28. 11:17
Hematóma volt a ludas nàlam. Egy hét pihi után eltűnt szerencsére!
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Macika33)
2019. nov. 22. 21:51
A szurkálás is normális nyugi. Meg ahogy nő a méhed és alakulnak àt a dolgok bent végképp lesznek itt itt szúr feszít nyilal stb. De amíg nincs erős gorcs és vérzés nem kell aggodni. Drukkolok hogy minden ok legyen és kitartas a vizsgálatig 🤞😊
3. macika33 (válaszként erre: 1. - Manna_)
2019. nov. 21. 22:07

Szia,

Én is 5 hetes terhes múltam, lombikkal sikerült emiatt alapból kapom a progeszteron készítményt. Én is barnázok. Olvastam hogy nagyon sok esetben ez velejárója lehet minden további probléma nélkül, de az első uh-ig elég nyugtalan vagyok. Csak szeretném ha annyit mondanának már hogy jó helyen van.

Engem ami még nyugtalanít, hogy időnként nagyon szurkál az oldalam.


Barátnőm Egyébként szintén terhesség, ő 7 hetes. Neki már volt uh, van szivhang is, jó helyen van a baba, mégis barnázik.


Nagyon sokszor tényleg ártalmatlan. Sokan írták hogy a 12 hétig jellemző leginkább.

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Manna_)
2019. nov. 20. 22:03
Gratulálok a babához. Sokan barnáznak akár véreznek és nem lesz gond. De érthető hogy aggodsz. Beszélj az orvosoddal, lehet emelni kene az adagot vagy váltani. Esetleg nezess progi szintet hogy kiderüljön az okozza-e. Haematomát nem láttak? Sokaknak az okoz vérzést így az elején. Drukkolok hogy minden rendben legyen.
2019. nov. 20. 19:45
Pozitív teszt után rögtön kaptam utrogestant, mert barnáztam. Ennek már másfél hete. Nem múlik, néha mérséklődik, de most megint erősebb. Van valakinek tapasztalata? 5hetes és három napos vagyok. Nagyon félek, régóta várunk a babára. Nem görcsölök, de ez a barnázás borzasztóan aggasztó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook