Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Unom az elméletet, miszerint a betegségek a lelki fejlődés útjai fórum

Unom az elméletet, miszerint a betegségek a lelki fejlődés útjai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
112. Arón1 (válaszként erre: 111. - Globus)
2017. jan. 6. 22:22
😀
111. globus (válaszként erre: 107. - Arón1)
2017. jan. 6. 21:28
De valaki ismer valakit, aki hallotta már, mert annak rokonai mesélték, hogy IGEN, gyógyítja! Csak szándékosan elhallgatják, mert az univerzum érdeke, hogy mindnyájan dögöljünk meg.
2017. jan. 6. 20:49
A gyógyszerekkel én is úgy vagyok, hogy próbálok vitamindús gyümölcsöket stb enni, egészségesen természetesen élni, és ezzel megelőzni a betegséget de ha beteg vagyok irány az orvos és a gyógyszer.
109. Panna.33 (válaszként erre: 108. - Channa*)
2017. jan. 5. 20:25
Ja, azt hittem, régebb óta.
108. Channa* (válaszként erre: 105. - Panna.33)
2017. jan. 5. 19:35
Azért csak nem hiszi azt, hiszen ő csak karácsony előtt 1-2 nappal kezelte, a betegsége meg régebben kezdődött....
107. Arón1 (válaszként erre: 103. - Globus)
2017. jan. 5. 17:27
Még mindig a gonosz gyógyszeripar gyógyítja a rákot a leghatékonyabban, nem a citromos szódabikarbóna!
106. Panna.33 (válaszként erre: 103. - Globus)
2017. jan. 5. 17:16
Na igen.
105. Panna.33 (válaszként erre: 102. - Channa*)
2017. jan. 5. 17:15
Már csak azért sem fogja felismerni a dolgok hiábavalóságát és hatástalanságát, mert akkor szembe kell néznie azzal, hogy gyakorlatilag fennáll a valószínűsége, hogy közvetve ő ölte meg az apját.
104. globus (válaszként erre: 97. - Channa*)
2017. jan. 5. 13:37
Már a "kezelés" szót is megkülönböztetett figyelemmel érdemes kísérni...
103. globus (válaszként erre: 100. - Panna.33)
2017. jan. 5. 13:36
Mert azt nem tartják számon, hogy mennyien meggyógyulnak gyógyszerektől. Természetes, magától értetődő. Pozitív dolgokért ritkán vagyunk hálásak, de nyígésben nagyon jók vagyunk :)
102. Channa* (válaszként erre: 100. - Panna.33)
2017. jan. 5. 13:31

Én tusfürdőben pont az ilyen hígítottakat szeretem, mert a többitől kijön az allergiám.

De a mondvacsinált természetes cuccokat sosem venném meg.

Igen, jó pénzért tréningezik az embereket, és sokan elhiszik. Az ismerősöm egy tök okos ember, és még is hisz benne....

Ja, ő is gyógyszer ellenes. Az apukájának bevásárolt mindenféle természetes és egészséges dolgot, hogy majd ő azzal kikezeli a betegségéből, amiről persze nem is tudtak semmit, mert sokáig senkinek fel sem tűnt, hogy fogy, amikor meg rájöttek, hogy nem a diétától, már késő volt. A tényleges betegsége a boncoláskor derült ki:( Vesedaganat...

101. 04424e865e (válaszként erre: 100. - Panna.33)
2017. jan. 5. 11:41

Ezek a tréninger egy dologra jók, hogy még kevesebb pénzed maradjon, a tréning vezető pedig megtollasodjon.

Hasonlóak a különböző fogyókúrás módszerek is. Megvetetik az emberrel a legdrágább élelmiszereket, ami szintén csak a termékek gyártóinak hoz pénzt a konyhára.

A munkám során sajnos szinte naponta szembesülök azzal mennyire hiszékenyek az emberek, és ezzel nagyon sokan visszaélnek.

Mert aki beteg, az az egészségért mindent megtesz, ahogy a túlsúlyos is megszabaduljon néhány kilótól. Arról nem is beszélve, hogy akik pénzhiánnyal küzdenek, miket el nem hisznek és meg nem csinálnak , némi beigért anyagi juttatásért cserébe.

100. Panna.33 (válaszként erre: 99. - Channa*)
2017. jan. 5. 10:16

Igen, vannak mindenféle tréningek, mag hasonlók jó pénzért...

De a gonosz gyógyszergyárak bezzeg...

Ettől kapok agyvérzést, hogy a gyógyszerlobbi betegen tart a pénzedért. Mert ugye pl. a cukorgolyó (homeopátiás vackok, hatóanyag nélkül, mert mindent kihigítottak belőle) az olyan átkozottul olcsó. Meg az összes "természetes" okosság is.

99. Channa* (válaszként erre: 98. - Panna.33)
2017. jan. 5. 07:52

Még az is lehet.

Még túl friss a dolog, így nem kérdezek még rá, de majd később igen...

Jár mindenféle tréningekre és hasonlókra...

98. Panna.33 (válaszként erre: 97. - Channa*)
2017. jan. 5. 07:49
Majdnem biztos vagyok benne, hogy nem ingott meg a hite.:S
97. Channa* (válaszként erre: 93. - Titusz Titusz 2)
2017. jan. 5. 07:33

Egy ismerősöm édesapja nagyon fogyott, így december 15-én bekerült kórházba. A fia (az ismerősöm) hisz minden ilyenben és természetesen kezelte az apját. Személyesen bent a kórházba, illetve távgyógyítást is bevetett. Karácsony előtt azt mondta, hogy az apukája gyógyul, mert kezeli. Sokkal jobban van, már nem olyan gyenge, stb. (az orvosok még nem vizsgálták ki, hogy mi a baja). December 27-én az első munkanapon érdeklődtem az ismerőstől, hogy jobban van e az apukája, elvégezték e a CT-t és, hogy kiengedték e a kórházból? Igen, már jobban van, elvégezték a CT-t, és kiengedték...Gyanús volt, és ki is derült, hogy nem feleslegesen, ugyan is 26-án meghalt.


Ennyit a működő csakrákon alapuló gyógyításról. Nekem erről az ismerős csak úgy mesélt, hogy tudja én nem hiszek benne.Rá fogok kérdezni, hogy hisz e még ebben a baromságban....

96. 04424e865e (válaszként erre: 95. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 25. 19:18
Amíg vannnak hozzád hasonló hiszékeny emberek, addig az ilyen profok is meg fognak élni. :)))
95. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 94. - Unom)
2016. dec. 25. 19:03
Olvasd el pl. Dr.Milan Ryzl könyveit,ha bizonyítékokra vágyol konkrétan is...Az illető egy cseh származásu professzor volt,aki TUDOMÁNYOS MÓDSZEREKKEL vizsgálta és kutatta azt,amiröl lentebb is beszélem...És közzé is tette a kutatásai eredményét,ami bizonyította pl.a lentebb felsorolt,és emlegetett dolgok VALÓS létét...A neten nézz utána a könyvei listájának...
94. unom (válaszként erre: 93. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 25. 18:54
Emlegetsz bizonyítékokat, de legalább egyet mutatnál? Legalább egy kutatást vagy vizsgálatot. Ja, a tudnodkell.hu nem ér.
2016. dec. 25. 18:51
Egyetlen boldogságom...A "Kirlián féle fotózási módszerröl" hallottál-e már? Ha nem,nézz utána...Ezzel a módszerrel láthatóan is ki lehet mutatni a KIZÁRÓLAG csak élőlényekre jellemző "életenergia" mezőket,aurákat...Ha még nem hallottál volna eddig ilyenröl...A csakrák esetében pont elég bizonyíték az a létezésükre,hogy a RÁJUK ALAPULÓ GYÓGYÍTÁSI MÓDSZEREK MŰKÖDNEK,ÉS HATÁSOSAK...Vitán felül hatásosak...És ha egyszer a rájuk alapuló módszerek működnek,akkor a "csakráknak-csíknek" is létezniük kell...Egyszerü logikai visszakövetkeztetés alapján...De lehet hogy ott a gond veled,hogy te egyáltalán nemis ismered a logikai következtetés fogalmát...Azt se tudod,hogy mi az...És itt a gond veled...(Most pedig akkor újra megkérlek rá sokadszorra is,hogy ne fárassz butaságokkal tovább...)
92. Panna.33 (válaszként erre: 91. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 25. 15:44

Attól, hogy a kiemelni kívánt részeket kiemeled, még nem lesz igazad.

Milyen energiacsatornák?

Milyen csi?

Milyen csakrák?

Humbug az egész. Miért nem lehet kimutatni sem a létezésüket, sem a rájuk gyakorolt hókuszpókusz hatásosságát valódi tudományos eszközökkel?


(Ja és szerelmed a hóhér...)

91. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 90. - Panna.33)
2016. dec. 25. 12:19
Pedig igazam van szerelmem...Csak MÁR MEGINT mellébeszélsz,mint mindig...És részletkérdésekkel próbálsz terelni...Holott a LÉNYEG nem abban van,hogy hány irányzata van az akupunktúrának,hanem ABBAN,amit ÉN ÍRTAM EDDIG...De úgy látom,hogy sehogyse tudod felfogni a lényeget...(Megintcsak azt mondom,próbálj már meg gondolkozni...Az orvosok is a betegségekre TÖBBFAJTA GYÓGYSZERT IS FEL TUDNAK,MEG SZOKTAK ÍRNI ugye? Nem csak EGY KÉSZÍTMÉNYT...És mindegyik gyógyszer hatásos...Szóval nézd ÍGY az akupunktúra irányzatait is...Többféle helyröl megközelítve is lehet szúrkálni az energiacsatornákat,de mindig RENDSZER SZERINT történik a dolog,nem pedig ÖTLETSZERÜEN...Ami VALAMIRE UTAL MINDIG...De már nemis várom el azt,hogy bármit is megérts az álltalam írtakbol...)Viszont úgy látom sehogyse jut el az se a tudatodig,hogy MEGKÉRTELEK RÁ TÖBBSZÖR IS,HOGY SZAKADJ LE RÓLAM A BUTASÁGAIDDAL...Meg az örökös mellébeszéléseiddel,tereléseiddel,meg a kényes témák gondos kikerülésével...(Lásd pl. a placebohatás ügyét is...)Szóval ne fárassz tovább,újra megkérlek rá most...
90. Panna.33 (válaszként erre: 87. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 25. 11:19

Azért furcsa, hogy ahány irányzat, annyi helyen vannak a BIZONYOS PONTOK.

Erről hallottál már?

Nyilván nem.

Amúgy nem vagyok a drágád, meg semmid és senkid, szóval az anyádat meg a csajodat becézgesd, bogárkázd. Nem őriztünk együtt libát, és a leereszkedő becézgetéstől SEM lesz igazad.

89. Érdekes73 (válaszként erre: 84. - 04424e865e)
2016. dec. 24. 15:24
A nótában is ez van kétszer kettő néha öt :)
2016. dec. 24. 15:22

Nyugi már, nyilván vannak a betegségeknek tök objektív okai, mint baktériumok, vírusok, sugárfertőzés, tégla ami a fejedre esik, stb..


Annyi van, hogy statisztikailag azok lesznek előbb, könnyebben betegek, akik valami miatt le vannak pattanva.. (talán még a téglát is akkor vonzod be jobban, kevésbé figyelsz :-))


Oszt nagyjából ennyi a tudomány.


Jól elkaptunk most karácsonyra egy jó kis hányóst. Egész idáig egyikünk se volt beteg egy napot se, hajtottunk ezerrel. Mostanra fáradtunk el, eresztettünk le. Nyilván ezért is most jött a betegség. De azért kellett hozzá egy konkrét vírus, amit a nagyfiam hozott haza.. Hogy a lelki fejlődés útja, vagy nem, azt nem tudom, de rendesen ki vagyok tőle, mert nem tudunk ünnepelni, a 4 kicsinek meg azért lenne rá igénye...

87. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 83. - Panna.33)
2016. dec. 24. 11:47
Drága pannám...Nem tudom,hogy ajánlottam-e már neked azt a módszert,hogy "cáfoló irodalmak" olvasgatása,meg biflázása helyett próbálj már meg inkább GONDOLKOZNI...Szóval gondolkozni...Én egészen biztos vagyok abban,hogy amikor írtad pl.ezt a hsz-edet is,mindent csináltál csak NEM GONDOLKOZTÁL...Drága egyetlenem...Az akupunktúra NEM placebohatáson alapuló módszer,mivel ha BELEGONDOLNÁL DOLGOKBA,neked is feltünhetne szerintem,hogy a módszer során SZIGORÚAN MEGHATÁROZOTT PONTOKBA szokás szurkálni a tűket,nem pedig csakúgy összevissza...Ha placebohatás lenne a lényeg,akkor lehetne a tűket ÖSSZEVISSZA IS SZÚRKÁLNI,DE NEM LEHET...Pontosan a meghatározott helyre kell szúrni őket,a módszer CSAK akkor hatásos...Érted mit jelent ez? (Kétlem...)A másik meg a "placebo hatás"...Kis bogaram...ABBA belegondoltál már hogy mi a placebo hatás lényege? (Megintcsak kétlem...)"Egy HATÁSTALAN SZERRÖL AZT HISZI VALAKI,HOGY GYÓGYSZER,és csodák csodája,TÉNYLEG MEGGYÓGYUL AZ ILLETŐ,mert hiszi azt(!)hogy most gyógyszert evett...Szóval? Mi következik ebböl? Nem az hogy a tudat/pszichhé "hatni tud a betegségre"? De azt...Éshát EBBÖL A TÉNYBÖL mi következik? Na? Szerinted mi?(Ne törd a fejecskédet hiába,elárulom:MINDEN BETEGSÉG tudati/pszichikai okkal bír valójában...És ezt JÓL BIZONYÍTJA a placebo hatás is...)Nade mostmár tényleg hagyjál a további butaságaiddal,mert komolyan mondom,hogy fárasztó az amit művelsz...És ez az utolsó szavam hozzád...A további süketelésed nem érdekel...
86. 04424e865e (válaszként erre: 85. - Panna.33)
2016. dec. 23. 21:29
Valószínű én sem, de egy fokkal komolyabban tudnám venni. Így csak mosolygok rajta, mint a másik félnótáson.
85. Panna.33 (válaszként erre: 84. - 04424e865e)
2016. dec. 23. 21:24
Én akkor sem. Valahogy úgy érzem, kinőttem belőle.
84. 04424e865e (válaszként erre: 82. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 23. 21:23

Tudod nagyon nehéz ilyen komoly témában olyan embernek hinni, aki azt sem tudja pontosan,hogy 2014 és 2016 között pontosan hány év telt el.


Majd, ha végre rájössz, hogy azt akárhonnan számoljuk végeredményül nem a 4-es számot kapjuk, akkor biztos komolyabban tudjuk venni ezt az ezo izét is.

83. Panna.33 (válaszként erre: 82. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 23. 21:16

Persze, létezik. Nem kell utánanéznem, már megtörtént pro és kontra. Működik is, ahogy a többi placebo.

Korlátolt gondolkodás? :))

Boldogkői könyvét olvastad-e? A hiénásat?

És Rose Shapiro "Beveszed?" c. művét?

Pontról pontra cáfolják az alternatív gyógymódokat.

És ezeket nem elhinni kell, hanem megérteni, felfogni.

Amúgy még olyan korlátolt gondolkodással nem találkoztam, mint a hívőkével. Legyen szó bármiről. Igazából most is feleslegesen koptatom a billentyűket, ami téged illet. Viszont talán aki nem elvakult, hasznát veszi annak, amit írok.

A dolgokat nem hinni kellene, hanem érteni és tudni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook