Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újpesten élő fogyózók fórum

Újpesten élő fogyózók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
410. gEsztianyu (válaszként erre: 408. - 22eef7d1ae)
2010. febr. 22. 13:24

SZUPER!!!!!!!!! :)))))

Sokat gondoltam rád, küldtem a ++++++++++++ energit :D.


Köszi, mi jól vagyunk, csak tanulni ne kellene :S:S:S. Szegény kicsi Eszterkémnek, ma nincs valami jó napja...a múltkor megtanult egyedül felmászni az ágyra, azóta szorgalamasan gyakorolja (lemászni, már régóta letud), sajnos ma elszámolta a csapásokat és leesett :((((, volt ám szívbaj, meg sírás... :(((...aztán rá 1 órára, meg addig tornázott a székkel, hogy azt borította magára..., szóval ma nem jön össze neki semmi, most alszik :).

2010. febr. 22. 13:23

Sziasztok!


Gratulálok az albérlethez. Merre van?

Nekem a hétvége egész "egyensúlyban" mondható. Nem híztam, de nem is fogytam. De azt hozzá kell tennem hogy sütiztem, nem is keveset. :-(


Te hogy vagy Esztinek anyukája? :-D

2010. febr. 22. 13:11

Sziasztok!


Háááátt. . . májusban költözünk!!!!!!!!!!!! Juhéjjj! A naplómba akartam írni, de még nem volt rá időm sajna. Több, mint egy órát beszélgettünk a tulajékkal, nagyon rendesek, barátságosak, azonnal kérték, hogy tegezzük őket (saccolom, hogy szüleimmel lehetnek egyidősek). Éreztem, hogy nagyon szimpik vagyunk mi is nekik, részletesen megbeszéltünk mindent, de bármikor hívhatom őket. :-)) Boldog vagyok!

Ti hogy vagytok? Kicsi lelketek rendben?

2010. febr. 22. 12:08

Sziasztok!


Moon: ALBI????


Telifánt: Hogy haladsz?


Hétvégén viszonylag ügyes voltam :))), vasárnap még tornáztam is :))), ma is lenyomtam Leslie kick-box 30 percét.

406. 22eef7d1ae (válaszként erre: 405. - GEsztianyu)
2010. febr. 19. 09:58
ezzel én is így vagyok! :-))))))))))
405. gEsztianyu (válaszként erre: 404. - 22eef7d1ae)
2010. febr. 19. 09:56
köszi. amúgy a diétáknál én sem tudom betartani, hogy ne igyak a kávémhoz tejet, tehát ezt mindig megszegem, de én csak reggel kávézom, mondjuk akkor megiszom az egész napi adagot...
2010. febr. 19. 09:50

Sziasztok lányok!

Kellene nekem is csinálni már egy diétát...de azt, hogy én ne igyak a kávémhoz tejet, azt nem bírnám...

:-(

GEsztianyu, gyógyuljon a hátad!

Telifánt neked pedig kitartsát a diétához!

Szorítsatok, ma este albinézés...

403. gEsztianyu (válaszként erre: 402. - Telifánt)
2010. febr. 19. 08:40
Köszi, rá is cuppanok, ahogy Eszter engedi :). Láttam a naplódban, hogy mentek ma Benihez :), remélem már minden ok vele.
2010. febr. 19. 08:28

:-S Az nem jó. Van egy oldal ahol kifejezetten gerinc tornát csinálnak. Nem túl bonyolult,követhető a képek alapján is.

[link]

Ezt próbáld ki, hátha kilazul a hátad

401. gEsztianyu (válaszként erre: 400. - Telifánt)
2010. febr. 19. 08:26

Köszönöm a válaszod! Filózok rajta, hogy rám is rámférne egy ilyen teszt...

Nagyon szarul vagyok, tegnap meghúztam a hátam és még mindig alig bírok mozogni... :(

2010. febr. 18. 19:06

De ha jobban érdekel, itt találsz leírást.

[link]

2010. febr. 18. 19:06
És a lényege hogy meg kell vonni a cukrot, mert a candida azzal táplálkozik.
2010. febr. 18. 19:05

Sziasztok!

Bocsi hogy eltüntem, de mentem vásárolni.


A candida diéta abból áll hogy vannak bizonyos dolgok amiket nem szabad enni, és vannak olyanok amiket kifejezettem ajánlanak.

AMI EGYÉRTELMŰEN TILTOTT:

kefír

sütőpor

élesztő

barbecue-szószok

élesztővel készült termékek, ételek

sör, bor, pezsgő

sajt (a legtöbb fajta)

fehérkenyér, zsemle, kifli

tejföl

édességek

kechup, majonéz, mustár

szárított gyümölcs

szójatermékek

dinnye

gomba

gyümölcslevek

kész salátaöntetek, mártások (pl. Worchester)


AMI A SZIGORÚ DIÉTÁNÁL TILTOTT, A KÉSőBBIEKBEN MÁR EHETő:

bab

kopasz barack

borsó

banán

szőlő (max. 12 szem naponta)

kukorica

tej

alma

körte

könnyű sajtfélék, amik nem penészképződéssel, gombás érleléssel készültek

avokádó

cseresznye


AMIT SZABAD ENNI:

padlizsán

zeller

fehérrépa

ananász

joghurt (natúr)

karfiol

fejes saláta

kávé

brokkoli

hagyma

ásványvíz

uborka

spárga

teák

sárgarépa

spenót

burgonya

fehérkáposzta

juhtúró

zöldpaprika

hagyma

kecsketej

paradicsom

vöröskáposzta

petrezselyem

hidegensajtolt olajak

retek

korpatermékek

minden sovány hús, hal

kelbimbó

hajdina kagylófélék

cékla

natúr rizs

tojás

397. 22eef7d1ae (válaszként erre: 396. - GEsztianyu)
2010. febr. 18. 13:18
Sziiiia! Köszönöm! És jó tanulást!
2010. febr. 18. 13:05

Sziasztok Lányok!


Épp most nyomtam le a Leslie 3 mile-t, de ebbe már futás is van :D és a B.A. számomra legújabb DVD-ből a comb+extra comb gyakorlatokat.


Telifánt: ez a candidás diéta mit takar?


Moon: Drukkolok, hogy megfeleljen az albi :)!


Most húzok tanulni...:S

2010. febr. 18. 11:53
Szia! Én jól!! És te?
2010. febr. 18. 09:44
sziasztok! Hogy vagytok?
2010. febr. 16. 08:36
sziasztok! Én is itten lennék. Remélem mindenki jól van. Én nagyon pozitívan állok a mai naphoz. :-D Van mára pár dolgom,így nem biztos hogy mindig jelentkezni fogok, de igyekszem.
2010. febr. 16. 08:27
Sziasztok! Minden oké? GEsztianyu, ügyes vagy!
2010. febr. 16. 07:45
Sziasztok Lányok! A hétvégém nekem is hasonlóan telt, péntek óta nem ettem, hanem zabáltam, ennek ellenére ráálltam a mérlegre és megint megvan a heti -1kg ÉLJEN, bár hogy csináltam, azt nem tom... Lehet a mozgás besegített vagy az, hogy hét elején nagyon jól bírtam és alig ettem, mert nem is kívántam semmit???
2010. febr. 15. 14:10
rendben, kíváncsian várom! :-D
2010. febr. 15. 12:40
kíváncsi vagyok hogy az újfajta diéta mennyit fog segíteni a fogyásban. Ha bejön megosztom veletek is :-)
388. 22eef7d1ae (válaszként erre: 387. - Telifánt)
2010. febr. 15. 12:39
:-))))))
2010. febr. 15. 12:34

szemét dolog de egy kicsit vigasztal :-P de csak mert tudom hogy nem csak nekem van édesség rohamom.

Elvileg holnap nekem is indul a nehéz napok kezdete.

386. 22eef7d1ae (válaszként erre: 385. - Telifánt)
2010. febr. 15. 12:33
Tudom, ez most nem vígasztal téged, de én is végigzabáltam a 7végét a mikulásom miatt...tuti, nekem is visszajött az a 1,5 kiló, amit nagy nehezen leadtam. :-(
2010. febr. 15. 12:07

Örülök hogy jól telt a hétvégéd :-D


Szombaton voltunk egy vizsgálaton az úgy nevezett élő vércsepp analízisen, ahol kiderült hogy Candidám van. Egyetlen egy tünete van nálam,az hogy sokszor falási rohamaim vannak. Azt mondták hogy diétázni kell,kicsit másként mint eddig. De most megint megtanulni valamit..... Elkeseredésemben felzabáltam egy csomó mindent. Kakaós csigát, vaniliás karikát, rudit meg ilyeneket. :-( Meg is lett az ára. +1,6kg.

2010. febr. 15. 11:56

A hétvégém jó volt, megvettem a szép, égszínkék porszívómat végre! Édessel hirdetéseket ragasztgattunk albi ügyben, és most akadt egy albi, amit majd 7végén megnézünk :-))

Nektek milyen volt a hétvége?

2010. febr. 15. 11:55

Sziasztok Drágaságok!


Telifánt! Mi történt? Mi volt elekeserítő?

GEsztianyu! Fel a fejjel! Megértelek abszolút! A te helyedben én is pont így reagáltam volna, de hidd el, jönni fog még alkalom, amikor már te is be tudsz segíteni! A JóIsten mindent megold, nekünk, embereknek csak az a dolgunk, hogy türelemmel legyünk...de ezt milyen nehéz néha...

2010. febr. 15. 10:46
sziasztok! Hogy telt a hétvége? Az enyém eléggé elkeserítő volt, de majd kilábalok belőle. Viszont ami jóhír, hogy a gyógytorna egyre könnyebben megy. :-D
2010. febr. 12. 15:07
Szóval, tegnap csak általános rosszkedv volt (mensi, fejfájással spékelve). Ma viszont kaptam egy állásajánlatot, napi 4 óra, hétvégén nem kell menni. Az anyagi helyzetünkre nézve baromi jól jönne..., de ugye itt van Eszter és a suli... Mérlegeltünk egész idáig :D, aztán a férjem meggyőzött, hogy nekem, most a sulit kell végigcsinálnom, meg a gyerek mellett lenni, mert ha dolgoznék akkor a tanulás már nem férne bele. Tudom, hogy így van ez jól és azt is tudom, hogy Ő mindent megtesz értünk, hogy mindenünk meglegyen, annyit dolgozik, hogy már féltem, hogy nehogy kibukjon, de sajnos még így is napról-napra élünk és ez ellen én is szeretnék/szerettem volna tenni. Szóval rá kellett jönnöm, hogy minden nem megy egyszerre és ezt magammal megvívni...
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook