Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újpesten élő fogyózók fórum

Újpesten élő fogyózók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2010. febr. 10. 11:34

Sziasztok!

Most értem haza a gyógytornáról. Ez a mozgás nagyon durva volt. Úgy fáj a lábam hogy az hihetetlen. Holnapra izomlázam lesz. Naponta kell csinálni, illetve felváltva az úszással.


A tegnapi kaja egy fél szelet kalácsot leszámítva jól sikerült, este már nem is voltam éhes, így csak egy pohár tea volt a vacsi. Mozgásra meg tornáztam 45 percet de csak gerinc kímélőt.

Nektek hogy sikerült?

2010. febr. 10. 11:14
Lányok, Ti itt mindannyian olyan okosak vagytok, légyszi segítsetek! Szeretnék feladni hirdetést, hogy albit keresek /nem neten, hanem nyomtatott változatban/. Hogyan tudom megszerkeszteni úgy word- be, hogy szöveg és alá kerüljön a tel. számom függőlegesen (ahogy szoktuk pl. az oszlopokon is látni a különböző hirdetéseket)? Ha valaki tud segíteni és érti is, hogy mit szeretnék :-))) bakkor írjon nekem priviben! Előre is köszönöm szépen!
2010. febr. 10. 09:08

Jóóóóóóóó reggelt Budapeeest! :-)

Hogy vagytok? Hogy sikerült a tegnapi nap mozgásilag, étkezésileg? Hűű, de furi szavak

hehehehe

2010. febr. 10. 08:38
Amúgy meg JÓ REGGELT LÁNYOK!
346. gEsztianyu (válaszként erre: 342. - Telifánt)
2010. febr. 10. 08:38
a fűszerezésen is nagyon sok múlik szerintem
345. gEsztianyu (válaszként erre: 343. - 22eef7d1ae)
2010. febr. 10. 08:37
hehehehehehehe :D, ettől nem kell félnem :D
344. 22eef7d1ae (válaszként erre: 342. - Telifánt)
2010. febr. 9. 15:48
Én szerencsés vagyok, mert mindehogy szeretem. A krémlevesben nem hiszem, hogy csalódni fogsz! :-)
343. 22eef7d1ae (válaszként erre: 340. - GEsztianyu)
2010. febr. 9. 15:47
Te lassan már nagyon ropi leszel...hahahahhahaha
2010. febr. 9. 13:43
Hát azt hiszem a brokkolit kihagyom az életemből, legalábbis ezt a formáját. A héten lesz még brokkoli krémleves, azt is megkóstolom, és meglátjuk.
2010. febr. 9. 13:23
készül életem első brokkolia. kíváncsi leszek milyen lesz. Párolt brokkolit csinálok anyukám segítségével :-P
340. gEsztianyu (válaszként erre: 337. - 22eef7d1ae)
2010. febr. 9. 13:14

biztos fini, szeretem a sajtosfokhagymászöldséges cuccokat :D

Lenyomtam még RR 20 perc popsi-csípő...azt hiszem ma már csak vegetálok :D, illetve kipihenem magam a suliban :D

339. 22eef7d1ae (válaszként erre: 338. - Telifánt)
2010. febr. 9. 12:59
Köszönöm a segítséged, továbbítottam is a páromnak. Így szoktuk, aztán szavazunk, szimpi-e vagy sem. :-)
2010. febr. 9. 12:45

moon drága! küldtem neked privit


drága gEsztianyu! ennél jobb hírrel nem is szolgálhattál volna. Köszönöm a számolást :-)

337. 22eef7d1ae (válaszként erre: 335. - GEsztianyu)
2010. febr. 9. 12:40

:-))))) de drága, egyem meg! Biztos nagyon cuki volt!!!

Úgy csináltam, hogy nagyon kevés olíva olajon (épp, hogy ne égjen oda) feltettem egy marék rizs (mivel most még csak magamra főzök elég), megpirítottam, aztán felöntöttem dupla annyi vízzel /na, jó, kicsit kevesebbel/, befűszereztem, (bors, só vagy helyette fokhagymasó, pici vegeta)és külön lábasba pároltam mirelit vegyes zöldséget (kukorica, répa, borsó), azt vegetásan tettem fel. A végén, amikor minden megpuhult, összeöntöttem, 3 gerezd fokhagymárt törtem a rizsre+ reszelt sajtot szórtam rá, és egy pici sajkrémmel megbolondítottam. Finom krémes lett. Én veled ellentéteben imádom a tésztát, krumplit, rizst. Ja, ez barna rizs volt :-)

2010. febr. 9. 12:37

Sziasztok!

Én is itt vagyok ám. A délelőttöt a párommal töltöttem, mert ezen a héten délután dolgozik. A brokkoliból ma lesz ebéd, mert tegnap már nem volt kedvem vacsizni. A gyógytornász holnap reggel 9-re vár, és megmondja hogy milyen feladatokat szabad csinálni, meg veszünk fel magnóra feladatot, hogy itthon is tudjak tornázni.

335. gEsztianyu (válaszként erre: 333. - 22eef7d1ae)
2010. febr. 9. 12:27
Hogy csináltad? Én nem vagyok odáig a rízsért, sem a tésztáért, de néha kell a változatosság... Zöldbablevest főztem. Jól vagyunk köszönjük szépen, leszámítva az éjszakai nemalvásokat :S. Tegnap vettünk Esztinek egy szánkót, úgyhogy ma már nem volt kifogás, reggel gyorsan megfőztem aztán irány szánkózni. Elég hamar rájött a kis huncut, hogy milyen klassz, amikor anya fut a szánkóval és kikövetelte :D, hangosan hahotázott, de amint kicsit szusszantam, már reklamált :D... Szóval volt ma 25 perc Tornázz velem zsírégető blokk + legalább 20 perc futás :D.
2010. febr. 9. 12:00
Ja, és Marcsi! Örülök, hogy jelentkeztél, már épp kérdezni akartam, hogy hova tűntél el?
2010. febr. 9. 12:00

Halló, halló Föld hívja Bolygót!

hahahahaha...

Jól vagyok köszönöm, csak már egy nap után lefáradtam az albikereséstől :-(

Naagyon fini lett, még nem ebédeltem, de tegnap megokóstoltam egy falat erejéig, jóóó fokhagymás lett...ez amolyan hamis rizottó :-)

Te mi jót főzöl? Hogy vagy? Pinduri? :-D

Telifánt, hol vagy?

2010. febr. 9. 11:42

Hahó Csajok :)!


Telifánt küldtem privit, nagyon örülök, hogy kaptál haladékot a dokitól, húzzál bele és reméljük nem lesz szükség a műtétre. Sikerült valamit csinálni a brokkoliból? Én szoktam belőle felfújtat is készíteni, meg levest, meg épp amit kitalálok :). IMÁDOM, meg Esztikém is.


Moon: Mi van veled? Milyen lett a rizottód :)?

2010. febr. 8. 15:29
majd körbenézelődök.
2010. febr. 8. 15:26

Tyű, sok mindent lehet, ismered a mindemgette.hu-t? Tudom, nem szabad itt reklámozni, de rengeteg étel van rajta, és itt a fórumon is rengeteg recept van. Most ezzel nem segítettem sokat, igaz?

:-D

2010. febr. 8. 14:51
párolt csirke mellé kéne csinálni valamit
328. 22eef7d1ae (válaszként erre: 327. - Telifánt)
2010. febr. 8. 14:39
Szia! Attól függ, mit szeretnél vele kezdeni?
2010. febr. 8. 13:46
Csajok! Segítsetek nekem. Megvettem életem első brokkoliát (mármint tudatosan az első, lehet hogy korábban már ettem de nem tok róla) de nem tudom hogy kell megcsinálni. Ciki de ez van :-D
2010. febr. 8. 13:32

Hazaértem!

Nem fogytam, de nem is híztam semmit :-D Tele vagyok energiával, és most boldog vagyok :-D

2010. febr. 8. 10:48

sziasztok!


Mindenkinek szép napot! Remélem mindenki jól van, jól érzi magát a bőrében. Nemsokára megyek haza, és kiderül hogy le vagy fel ment a mérleg nyelve a hétvégén a nagy kajálásban. :-( Ma azt hiszem nem megyek úszni, de ezt majd még meglátom. Sajnos a sporttársam tüdőgyuszit kapott, és egyedül nem jó menni :-(

2010. febr. 8. 10:20

Lányok ezer bocsika amiért edddig eltüntem de intéztem a mütétemet. Végre van időpontom is és most már csak arra kell koncentrálnom, hogy egészéges maradjak ezen a héten meg a jövöhéten is és akkor már 18.-án meg csinálják a műtétet. Alig várom, hogy tul legyek rajta és végre élhesem vigan az életem. De látom Telifánt fel a fejjel mire ujra orvoshoz kell menned tuti fogyni is fogsz és már lehet nem is kell müteni hiszen a suly nagyon nagyon sokat ront és javit az állapotodon.

Nekem egy ismerős könyvellő csinája meg az adómat és remélem az idén is vissza kapok belőle, föleg, hogy kiderült kamasz csemetém után még adó jóváírást is igényelhetek vissza mert tartósan beteg vagy is laktóz érzékeny ezért kaphatok vissza. Marcsi

323. 22eef7d1ae (válaszként erre: 322. - Telifánt)
2010. febr. 8. 08:35

Sziasztok!!

Ez nagyon jó hír!!! Látod? Kaptál még időt, próbáld meg ezt minél jobban kihasználni!! Ez alatt fogyni is tudsz még nagyon sokat és meglátod majd, nem kell a műtét!!

2010. febr. 7. 10:01

Sziasztok!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Képzeljétek el, tegnap jó híreket kaptam. A doki azt mondta kapok még 6 hónap haladékot hogy meggyógyuljak, és csak aztán kell fontolóra venni a műtétet. Addig meg gyógytornára kell járnom, meg úszni, szóval csupa hasznos dologgal fogom tölteni az időmet :-D (és nem csak hogy hasznos, de még fogyaszt is :-P )

2010. febr. 5. 18:12
Írtam neked privit, és előre is nagyon szépen köszönöm, csak az lemaradt a szöveg végéről.
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook