Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Új párkapcsolatban első szex fórum

Új párkapcsolatban első szex (beszélgetős fórum)


1 2
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Soyle74)
2021. máj. 6. 13:47
upsz:D bocsánat nem tudtam:D
28. soyle74 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 13:45
Lávlinak nem jönnek be az ilyen csávók, én meg pasi vagyok. :D
27. soyle74 (válaszként erre: 23. - Lávli*)
2021. máj. 6. 13:43
Hát ebben az utolsó mondatodban kivételesen 100%-osan egyetértek. :))
26. timycat (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 13:24

Ne filozz rajta, nem ér annyit!

A férfi ha tényleg az akkor elgondolkozik, hogy mi miért történik.

Az én férjem is nagyon leszerepelt az első alkalommal, de ki is volt borulva, hogy hát ő nem ilyen és nem is érti és hadd bizonyítson hogy tényleg nem.


Aztán bizonyított.


Ha elkezdett volna engem hibáztatni, akkor valószínűleg nem lett volna esélye bizonyítani.

25. 5236d12e25 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 13:24

Hát nézd. Az a pali aki azzal kérked hány nővel volt, meg mekkora sexmaschine azt elhiheted, hogy a fele sem igaz.

A mennyiség nem egyenlő a mínőséggel.

Úgy mint a nyuszka bárki tud dgni.

Mondjuk nem biztos, hogy lenne olyanhoz fogam aki x számú nőben megfordult. 🤷‍♀️

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Lávli*)
2021. máj. 6. 13:11

Szívesen szólok az érdeketekben, ha meg szeretnétek ismerni..:D


Azon filozom, hogy mennyire könnyen rámondják a pasik a nőkre, hogy rosszak az ágyban, mert ugyebár ez a sztoriban is én voltam a rossz. Ez így nem volt kimondva, de abból arra következtettem, hogy minden eddigi nőjével jó volt neki és én nem nyújtom, amit ő szeretne.:D


Olvastam még itt egy régebbi fórumot, hogy nem volt hüvelyi orgazmusa a nőnek,és a párja persze rögtön a nőt hibáztatta érte, és véletlenül sem ő volt a hibás .. Nem értem miért nem tudnak ők is kicsit elgondolkozni ezeken a dolgokon.

23. Lávli* (válaszként erre: 22. - Soyle74)
2021. máj. 6. 13:05

Jó, hát tudom, hogy itt és most heccből írtad. :)

Hogy valóban az-e, mi nem tudhatjuk, mert nem ismerjük. Vagy tróger, vagy nem 😁 de ez biztos 😁

22. soyle74 (válaszként erre: 21. - Lávli*)
2021. máj. 6. 12:41

Jó hát tudod, hogy inkább csak heccből írtam rá, hogy tróger. :)

Bár ki tudja, lehet valójában is az.

21. Lávli* (válaszként erre: 18. - Soyle74)
2021. máj. 6. 12:32

Más képzeteink vannak a trógerről.

Nekem ez a pasi így ennyi ismeretből "csak" egy primitív ösztönlény, akinek nulla a szexuális kultúrája.

😜

20. 5236d12e25 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 12:26

Jaj, hát nekem is van baráti társaságban olyan akit anno Barney Stinsonként képzelj el.

A legyet is röptében típus. Még fekete kis notesze is volt a csajokról.

Aztán egyik barátnőmet is fűzte 3 hónapig külföldről. Barátnőm tök örült mint majom a farkának, mert anno általánosban is oda volt érte.

Persze barátnőm többet érzett és gondolt a dolgokba mint a srác.

Lényeg a lényeg, hogy barátnőm akkorát csalódott a srácban minden téren, de hogy az ágyban is egy nagy 0,na hát az végképp nem gondolta volna. 😂😂😂

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - 5236d12e25)
2021. máj. 6. 10:02

Az is volt..

Az is igaz, hogy ő egy aprót kicsit tényleg el van szállva, mert hát neki mennyi szexuális kapcsolata volt.

Igazából kíváncsi lennék arra, hogy a csajok mint mondanak, vagy mennyire voltak az ő teljesítményétől elájulva, mert eddig csak annyit tudtunk meg hogy neki jó volt:D

18. soyle74 (válaszként erre: 12. - Lávli*)
2021. máj. 6. 09:53
Ugye hogy tróger ez a pasi /is/? :P :D
17. 5236d12e25 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 09:48
Jaj.. Hát miért nem nondtad neki, hogy Figyelj Pali.. El vagy telve magadtól de nem kellene, valójában azért voltam csalódás számodra mert Te is az voltál számomra..
16. Csicsi25 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 09:23
Egy önző, bunkó pasi lehet, az ilyen el van telve önmagával, hogy ő bezzeg milyen jó, a másik meg nem ér semmit. Én rögtön kirúgtam volna a helyedben, ahogy ilyeneket kiejt a száján. Felejtsd el a pasit! Az ilyen egy nőt sem érdemel meg!
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 71ddaa07fa)
2021. máj. 6. 09:17

Igen az abszolút így van. Viszont számít az, hogy egy férfi, hogy reagálja ezt a szituációt le, mivel ő elég bántó dolgokat mondott utána, mint pl.csalódás volt, nem így képzelte el.

Kritizálni megbántani a másikat nem hinném hogy olyan hozzáállás, amely előregördítené a kapcsolat alakulását, főleg úgy hogy csak saját maga baját fújta,a másik oldalt meg sem kérdezte, hogy vajon neki milyen is volt igazán..

2021. máj. 6. 08:46

Nekem, ha lenne egy mindenben hozzám passzoló társam, akivel egyedül a szex terén nem lennénk teljesen közös nevezőn, attól még biztos nem gondolkodnék azon, hogy azt a kapcsolatot felbontsam. Meg lehet oldani sokféleképpen, hogy mindkét félnek jó legyen a vége, illetve azt pedig el kell fogadni, ha mondjuk a nő bizonyos dolgokat nem szeretne valamiért.

De ez fordítva is igaz, ha a férfinak rossz élményei vannak egy-egy dologgal kapcsolatban, akkor azt a nőnek nem szabad erőltetnie.

Én meggondolatlan cselekedetnek tartom, mindkét fél részéről, mikor a szex miatt hullik szét egy kapcsolat.

2021. máj. 6. 07:36
Szerintem is nevetséges ez a gondolkodásmód.. A együttlét után azon akadt ki, hogy valahogy ő ezt nem így képzelte el, és ezért volt csalódott..Szerinte túl merev voltam:D Bár azt elfelejtette megkérdezni nekem milyen volt( nem jó)
12. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 06:18

Hát nem csak első szex alapján ítéli meg, hanem egymáshoz hasonlítgatja a nőit.

Másrészt: mi az, hogy neki "jó"? Magyarul magömlése van, attól jó?

Mert másnak meg attól, hogy a partnerének is "jó", nem csak neki.

Tudod, kinek kéne ....

11. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 05:05
Mennyi értelme van vele maradni? Szerintem semennyi... Nevetséges a gondolkodása.
10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 01:07

Mondd azt, hogy neked is sokat számít az első együttlét, mert akkor megtudod, hogy a férfi képes-e kielégíteni a vágyaid! Természetesen óvszerben.

Aztán napokig tartsd bizonytalanságban, ne válaszolj a kérdésre, "Milyen voltam?". Ezzel letöröd azt a nagy önbizalmát.

2021. máj. 5. 23:33
Akkor nem sikerült téged letesztelnie vagy csak neked nem volt jó?
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 23:13
Férfiaknak általában sikerülni szokott elsőre is. Mondjuk nem szép dolog így szájhősködnie a témáról.
7. Guruljka (válaszként erre: 5. - 184481d874)
2021. máj. 5. 22:52
Nem is értem, edzeni kellene rá talán? :D
2021. máj. 5. 22:48
Na igen, ez a csavar a sztoriban, hogy nem vele volt jó eddig minden első, hanem neki volt jó.. Ezt nem kapta meg és hát nem lett jó vége..:D
2021. máj. 5. 22:44
Az nem elég ,hogy neki jó,hanem neked is annak kell lennie.Ki tudja....
2021. máj. 5. 22:26

Szia!


Nekem sose jó az első. Ez van. Több olyan probléma és gát is van bennem, ami miatt annyira nem tökéletes+a legtöbb pasinál is voltak eddig gondok. Én szoktam adni pár hónapot a dolgoknak, aztán kialakul.

Ha ennyire magabiztos a pasi hajrá, max egy jó szex lesz, ah meg nem jó, akkor vessen magára, ha már ő szinte beígérte neked, hogy neki mindig az.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 22:26
Ha barátot keresel szexhez, talán maradj, ha társat akkor ennél több kell úgy gondolom. Nekem több kellene.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 22:24
Túl vagy rajta, nem feleltél meg a próbán? Vagy előtte állsz még, de előre elmondta az elvárásokat?
2021. máj. 5. 22:12

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy mennyi értelme együtt maradni olyan férfivel, aki első szex alapján ítéli meg a kapcsolat alakulását? Mert neki az mindig jól sikerült.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook