Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tupperware termékek fórum

Tupperware termékek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
152. Bless the child (válaszként erre: 151. - SzánI.)
2019. okt. 27. 13:56
Én kidobtam. Semmi nem vette el a szagát. Érdemes volt megvennem😡
151. SzánI.
2019. okt. 27. 13:10

Tupperware kulacsot én is vettem. Csak és kizárólag vizet tárolok benne. Így is megbüdösödik, nem is tudom, olyan alga szagú, pedig csak víz van benne. És ha ecetesen mosom, akkor sem jön ki belőle, mosogatószerrel sem (Jar). Pedig próbáltam szivacsos üvegmosóval és keféssel is kidörzsölni. A kupak szintén....


Valakinek sikerült már valahogy kimosni???

150. Eperke_eperke (válaszként erre: 149. - Emagdi)
2014. máj. 9. 00:24

Sajnos a mosószer sem segített rajta, próbáltam azt is.

Azt hiszem, hogy soha többé nem veszek egyetlen Tuppert sem.

Marha drága, de semmivel nem jobb a többi edényemnél.

149. emagdi (válaszként erre: 148. - Eperke_eperke)
2014. máj. 4. 22:39

igen, ezek ilyenek :(


azért a szagot a palackból megpróbálhatod még kiszedni, áztasd be mosószeres vízbe pár órára, hátha.

(viszont ha elszíneződött a műanyag, az már sosem lesz sajna újszerű)

2014. máj. 3. 18:50

Van valakinek a Tupper ÖKO palackokkal kapcsolatban olyan tapasztalata, hogy minden ízt magába zár?

Én akárhogy mosom, nem megy ki belőle a szag.

A tejes, hiába mosom, savanyú tej szagú tisztán is.

Amiben teát tettem, abba a tea gyümölcsös aromája ivódott bele.

Mi a csodát lehet csinálni velük?

Citromlé, citromsav, ecet nem segített.


Másik problémám a hitparádé edényekkel van.

2-szer használtam még összesen, a gyerek főzeléke került bele és befogta az edény belsejét.

Kimoshatatlan!!!

147. akyyy
2014. febr. 12. 19:33

Sziasztok. Nagyon sok tupperes edényem van itthon, mondhatni rengetek, mindenféle színban. Édesanyámtól örököltem, gyüjtötte rendesen őket, meg használta is.

Van amit tudom mire való, és van ami nem, rá kell jönnöm ilyesmi.


Sok edénynek nem tudom pontosan mi a teteje. Elvielg rámenni rámegy, de nem biztos hogy az a hozzá való és ugy döntöttem összepárosítok mindent.


Észrevettem hogy mindegyikre van írva egy kódocska.Pl.: 1699-15. Vagy 1702-21. Talán ezzel lehet valamit kezdeni. PRobáltam googlet használni de nem vezetett eredményre. Valaki tudna segítani hogyan tudok rájönni hogy egy tálnak mi a neve, és melyik melyiknek a párja?

146. e022bedc06 (válaszként erre: 145. - Andiiika)
2014. jan. 26. 09:16
Szia. Köszönöm a választ, megvettem ajándékba és tökéletesen működik szerencsére. :-)
2014. jan. 26. 08:53
Szerintem eredeti, sokszor adnak ki rövid időre uj színeket :) most januárban rózsaszín volt a rízsfőző. Biztos egyszer promocioban így árulták.
2013. dec. 15. 20:03

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy találtam olyan hirdetést a neten, amiben a rizsfőző fehér/piros színű, nem kék-zöld, vagy lila, mint az internetes katalógusban. Ez hogy lehet? Elképzelhető, hogy hamisítvány az ilyen hirdetés?

Válaszotokat előre is köszönöm!

143. migerben (válaszként erre: 142. - Lyliom)
2012. okt. 29. 19:38

Nekem elég sok Tupper termékem van, leginkább műanyag. A garancia nálam teljes körűen működött. Többször cserélték a mix-fixet, a gyúrólapot, stb...

A drága fém edényeket viszont nem vettem meg, sem tőlük, sem más hasonló cégtől.

142. lyliom
2012. okt. 24. 14:16
Nem akarok megsérteni senkit, azonban hangot szeretnék adni a hihetetlen csalódásnak, ami ért a Tupperware palacsintasütővel! Aki esetleg vásárlás előtt áll az kérem gondolja át az én esetemet: nagyon szerettem volna a konyhámat jó minőségű termékekkel felszerelni, így bíztam a Tupperware termékekben és a kis közalkalmazotti fizetésemből addig spórolgattam, míg össze nem jött ez-az. Sajnos vettem egy palacsintasütőt is akkor nagy akcióban 24 000Ft körüli összegért,amit iszonyat nagy becsben kezeltem (mint ahogy a többit is, no de minél drágább..annál jobban meggondolja az ember, hogyan kezeli-óvja), hiszen őrületes ennyit fizetni érte, de bíztam és hittem a tanácsadóknak, akik persze megállás nélkül zaklattak. Csak indukciós főzőlapon használtam, csak automatában mostam, csak fakanállal lehetett hozzáérni, óvtam, ahogy tudtam minden karcolástól és 3 évet sem bírt ki a teflon bevonat rajta. Középen és az egyik szélénél azt vettem észre, hogy az anyaga szálszerűen elkezdett felfoszlani. Szeptemberbe bevittem a helyi Tupperware képviseletre és pusztán 1.5 hónap várakozás után közölték velem, hogy elutasították a garanciaérvényesítési kérelmemet. Így szeretném mindenkivel közölni, hogy jól gondolják meg ezután a vásárlást! Mert a hazai fizetésekből ilyen drága termékeket venni és utána jól pórul járni hihetetlenül rossz élmény!!!
141. airzsike (válaszként erre: 140. - Kaileena)
2012. ápr. 8. 20:28

Szia Kaileena!

Sajnos nem katalógusi termék a tésztacsoda, csak időszakos termékként forgalmaztuk. A mostani, vadonat új katalógusba sem került be. Elképzelhető viszont, hogy időszakos termékként újra előkerül valamikor. Ha gondolod privátban küldj egy emailcímet, és ha lesz, tudlak majd értesíteni róla.

2012. ápr. 4. 21:45
Nekem az volna a kérdésem, hogy régen volt a szögletes tésztacsoda, olyat lehet még kapni? Most a szivecskés van, de az valahogy nekem nem jön be. :(
139. Kisverebek (válaszként erre: 137. - Zolya)
2012. márc. 14. 13:25

Szia Zolya!


Ezt a hozászólást akár én is írhatam volna, teljesen magamra ismertem.

Szerintem a többiek nem is tudják milyen jók :-(

138. f5848578d5 (válaszként erre: 137. - Zolya)
2012. febr. 9. 12:10
Szia! Valamikor volt a kelesztőhöz és a rázóhoz recepttár, az enyémet valaki megfújta. Van még ilyen?
137. Zolya
2012. febr. 8. 21:26

Sziasztok!

Szomorúan látom , hogy senki sem akar beszélgetni a Tupperről.

Én most kezdtem el foglalkozni vele de már sok éve használom a termékeit.Ha valakinek tudok nagyon szívesen segítek, kérdezzetek bátran vagy egyszerűen csak beszélgessünk:)

2012. jan. 22. 10:31
vannak termékeim de ezt anyum gyűjtöttem nekem én még nem vettem hozzá semmit és már nem is fogok elég ami van.
2012. jan. 22. 10:19
2012. jan. 22. 10:09

Sziasztok!


Beszélgessünk a Tupperről!

Ti mit használtok,illetve szerettek?

Van olyan termék,amivel nagyon szemeztek,de elérhetetlen számotokra?


Emi

133. airzsike (válaszként erre: 131. - F3454b066e)
2011. nov. 23. 10:48
Én nagyon szeretem. Ha nagyobb mennyiségű sajtot teszel bele vedd ki a csomagolásból és próbáld úgy beletenni, hogy a sajt ne érjen hozzá a tetőhöz, azaz a lélegző fóliához, mert úgy lezárod a levegő útját. Rakhatsz bele vegyesen sajtot, szalonnát, kolbász is, nem fogja átvenni egyik a másik illatát. A használati utasítást minden esetben tarts be, (ez benne van a csomagban) mert különben csalódhatsz benne. (különösen a codens controll betétre vonatkozót!) Próbáld ki, mindenképpen megéri. Nem szárad ki és nem penészedik meg benne a sajt.
132. f5848578d5 (válaszként erre: 131. - F3454b066e)
2011. nov. 16. 15:59
Ebben nem tudok véleményt mondani, mert nem használom. Másik Tupper edényt használok és jól működik a sonkához, meg a párizsihoz. Száraz szalámit rúdban veszek és nem csomagolom. A Trappista sajtot tömbben veszem és a műanyag csomagolót eltávolítva tartom a hűtőben. Ha másik féle sajtot veszek, az általában egy evésre elfogy, ha nem akkor csak bele zeszem valamelyik Tupper dobozba.
131. f3454b066e (válaszként erre: 130. - Airzsike)
2011. nov. 16. 15:35
szeretném kérdezni,hogy az éléstárról mi a vélemnyetek?mennyire marad meg frissen a, szalámi a sajt a hűtőben, úgy hogy nincs papirba csomagolva?
130. airzsike (válaszként erre: 129. - Csimpici)
2011. nov. 16. 09:38
Nagyon szívesen! Majd dobj egy üzenetet, ha már lesz eredmény. Kíváncsi vagyok.
129. csimpici (válaszként erre: 128. - Airzsike)
2011. nov. 8. 12:51

Köszi a tanácsot airzsike!

Odaadtam neki, még nincs hír.. Én is remélem, hogy szerencsével járok, mert nagyon szerettem velük dolgozni, főleg a hámozóval (zöld nyelű).

128. airzsike (válaszként erre: 127. - Csimpici)
2011. nov. 1. 18:10

Kedves csimpici!

Ilyen esetről eddig még nem hallottam, nem lehet túl gyakori eset, de ha úgy érzed, hogy valamilyen anyaghiba okozta a töréseket, mindkét kést és természetesen a letört darabokat is add oda a tanácsadódnak, hogy nézesse meg. Igaz hogy a garancia csak rendeltetésszerű használatból eredő törésre szól, de kérd meg, hogy kérjen egyedi elbírálást, illetve a központba küldesse el, hogy vizsgálják meg.

Remélem szerencsével jársz majd.

2011. okt. 26. 09:44

Sziasztok!

Csak kérdezni szeretnék: nem járt már valaki úgy, hogy leejtette a tupperes előkészítő kést (vagy a zöldséghámozót) és kettétört a nyele? Én leejtettem mindkettőt (1 év különbséggel) és nem cserélték ki... Normális dolog ez, hogy egy sima egyszerű leesésnél kettétörik a kés (vagy hámozó) nyele? A furcsa még a dologban, hogy mindkettő ugyanazon a helyen pattant el és belül légbuborék van a mindkettő eszköz nyelében.

2011. okt. 11. 08:44

Sajnos rég nem jártam itt, most látom, hogy sok problémátok van egyes termékekkel. Hátha még elolvassátok!

KENYÉRTARTÓ: a beépített Condens controll betét biztosítja a szellőzést. Mosogatásnál nagyon vigyázzatok rá, mert ha megsérül elveszíti ezt a képességét. Ezt a részét a kenyértartónak TILOS mosogatógépbe rakni!!! (ugyan ez vonatkozik az éléstár szellőző betétjére is. Ugyan az az anyag)Persze csodákra ez a kenyértartó sem képes így a silány minőségű, egyes multiknál kapható kenyereket ez sem képes sokáig frissen tartani! Ha friss kenyeret tesztek bel, szórjátok ki a régi kenyérmorzsát belőle, mert az olyan, mintha a friss tejet egy mosatlan tejes edénybe raknátok bele. Mosogatás után viszont hagyjátok teljesen kiszáradni és csak utána tegyetek bele bármit.

GYÚRÓLAP: A használata függ az asztal vagy munkalap minőségétől! Nem mindegy, hogy matt vagy fényes a minkalap! Én a laphátoldalát és a munkalapot is benedvesítem, így tökéletesen feltapad, nem mozdul el használat köznben. De NEM kell sok víz alá, hiszen az csúszik!!! A saját felületetekhez nektek kell kitapasztalni, hogy sok, vagy kevés a víz amit eddig rákentetek! Azt viszont már én is tapasztaltam, hogy LAKKOZOTT felületre nehezebb felhelyezni. Ha ilyen az asztalotok, akkor inkább használjátok a konyhaszekrény munkalapját! Ha kész a nedvesítés, akkor rakjátok le a felületre és a tetejét egy száraz konyharuhával töröljétek végog, hogy a légbuborékok kimenjenek alóla, és már dolgozhattok is rajta. Óriási előnye, hogy kis helyen elfér, könnyű tisztán tartani és nem igényel lisztezést. Halványan töröljétek át olajjal így nem tapad hozzá a tészta. Olajban sütött tésztáknál óriási, mert az olajban nem lesz liszt ami megégjen, így ugyanolyan tiszta marad majd az olajad, mint amikor felkészítetted.

Előfordulhat hogy lisztet használtok (van olyan tészta amihez muszáj) ilyenkor alaposan tisztítsátok le mindkét oldalát, mert a rajta marad lisztszemek is gátolják a tapadást. De ugyan ez a helyzet akkor is, ha olajos lesz a hátoldala. Az olajat soha ne kenjétek ki teljesen a széléig, így nem fog a lap alá bemenni. Az UltraPro valóban használható mikróban is és sütőben is. Én például a kenyeret is abban sütöm, nagyon szuper. Bátran tegyétek sütőbe, nem lesz vele gond, de mielőtt használni kezditek mindenképpen olvassátok el a használati útmutatót. Ez vonatkozik valamennyi termékre!!! Hála az égnek mostmár nagyon sok termékhez csomagolva van használati útmutató magyar nyelven is, ezekben megtaláljátok a tudnivalókat.

2011. szept. 29. 13:05
Hát, mások is mondták hogy nem tapad le:( nem tudom ,de nem hinném hogy a többi is letapadna.. amúgy is olyan hihatetlen volt.. sárga van nekünk.
2011. szept. 26. 13:26

Sziasztok!


Budapesten eladó egy BONTATLAN MESTERSZAKÁCS főzőedény 5.7 literes, nászajándékba kaptuk, nem tudjuk kihasználni. Van még egy mesterszakács serpenyő is hozzá. Eredti ár töredékéért!!!! Írjatok mail-t: vnerkrisz@gmail.com

123. f3454b066e (válaszként erre: 122. - Babi11)
2011. szept. 21. 12:27
enyém sem!!!!:( és akár mit is csinálok! én már beletörődtem. egyik nő probálta lenyomni nemhitt nekem tupperos volt a nő.. és neki sem ment! nem értette ő sem!!!!!!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook