Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tönkretett az internet fórum

Tönkretett az internet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tönkretett az internet

1 2 3 4
14. 82d45dcd14 (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2014. jún. 16. 10:17
És miért csinálta?
13. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Honeywald)
2014. jún. 16. 10:15

Bocs, de nem lehet az ilyet feljelenteni? Letezik mar otthon torveny stalkingra? Nezz utana, mert ez mar stalkingnak minosul.


Egyszer regen engem is kovetett egy no. Nem is volt akkor meg fb, internet is gyerekcipoben volt. Szoval hidd el, aki bolond, az net nelkul is bolond...


Raadasul engem ugy kovetett, hogy nem is ismertem, nem is tudtam, hogy valaki kovet, utolag tudtam meg, mert bevallotta egy hozzam kozel allo szemelynek, hogy szegyelli amit tett es bocsanatot kert (nem tolem, hanem attol, akinek bevallotta), hulyeseg volt, idoben kapcsolt. Szerencsesen vegzodott:)

2014. jún. 16. 10:11

Én sose írok ki semmit, és maximum kiteszek egy képet az unokahugommal de azt is csak ismerősök láthatják. A profilképemen sem én vagyok, mert ha az illető zaklató csinál egy 7. profilt, nem akarok látszódni. A nevem sem magyarul van kint. csak azért vagyok ott fent, mert az iskolai csoportommal ott beszéljük át a dolgokat, gyakorlatokat, vizsgákat, és ezért szükségem van rá, de ennyi.

Ezenkívűl nem írok ki semmit sosem. félévente egy-két fotó ha úgy alakul, de semmi személyeskedés.

2014. jún. 16. 10:11
Bátor cikk volt, jobbulást! <3
2014. jún. 16. 10:08

én mondjuk már megutáltam a facebookot. semmi jót nemlátok benne.....

de az igaz hogy sok bolond a fél életét azon tőlti.

2014. jún. 16. 10:07

Sajnálom hogy így leragadtál, de legalább te is belátod, hogy ez rossz dolog, és magad teszed tönkre vele.

Ez számomra durva, és beteges...


De itt az én történetem a másik oldalról, durvább kiadásban, mert velem folyamatosan próbálta az illető felvenni a kapcsolatot, eleinte még hagytam neki, hátha nyugodtabb lesz...nem lett az... szóval sajnos utánam is leskelődött valaki, csak én lány vagyok, az illető férfi és 12évvel idősebb, és bunkóbb is mint én, így üvöltött is már velem az utcán nem egyszer.

Én leszek rosszul ha ezt olvasom, mert már lassan másfél éve van ez nálam. egyelőre 2hete nem írt az illető, de nem is vágyom rá, egyenesen rosszul vagyok tőle.



Én új profilt csináltam, és az összes profilját (mert van neki 6) letiltottam, plussz a közös ismerősöket, plussz akik csak az ő ismerősei, de rajtuk keresztül is lesett engem.

Egyszer felhívott, hogy ne lepődjek meg, ő most fel fogja törni a facebookomat valakivel, aki ért az ilyen dolgokhoz.....ne lepődjek meg???? Ez most teljesen komoly????

Szóval nálam még közölte is hogy miket fog csinálni..aztán amikor felhívott telefonon közölte, h a mellemet addig csavarja, amíg el nem kezd lógni, és erre nyögött is az élvezettől a telefonban. igen, ez egy állat.

8. gribedli*** (válaszként erre: 6. - 82d45dcd14)
2014. jún. 16. 10:03
Akkor en nem is letezem, mert nem vagyok fb-n:DDDD
7. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Melcsi04)
2014. jún. 16. 10:01

Tetszett a cikk. En is ugy gondolom, teljesen felesleges tok ismeretlen emberek utan nyomozni, nezegetni, hogy kit ki lajkol, ki milyen kepet miert tett ki vagy nem tett ki. Nem tok mindegy? :))))


Azert az internet letezesenek orulok, a blogok miatt, de pl mi a csaladban is megegyeztunk, hogy nem tesz ki senki kepet rolunk, nem teszunk ki magunkrol nyilvanos kozossegi oldalra kepet, szoval nem fonodik ossze az eletunk a vilaghaloval de speciel en sok blogot olvasok, info celjabol, a kapcsolatokra meg mindig a "hagyomanyos" sms-t, telefont es szemelyes kontaktot tartom a legjobbnak. A masok elete nem erdekel. Hogy milyen kepet tesz ki, az o dolga:)

2014. jún. 16. 09:57

Borzasztó olvasni,hogy ennyire leamortizálódtál,testileg-lelkileg:((


DE,azt gondolom,nem az internet tett tönkre téged,hanem saját magad!

Valóban igaz,sok mindenki a fb-n éli a mindennapjait,minden fontos dolgok közzéteszünk....

2014. jún. 16. 09:54
Egy időbe én is rá voltam kattanva a netre.Aztán a párom felnyitotta a szemem.És rájöttem a párommal,és a gyerekekkel tölött idő kincs.Mostmár csak naponta pár percre jövök a nethez.Már nem érdekel.
2014. jún. 16. 09:53
Nagyon tetszett a cikked. Köszönöm, hogy megosztod a tapasztalataidat másokkal. Szerintem az érzelmi élet nagy része áthelyeződött a virtuális világba sok embernél, és ez bizony veszélyes. :-( Vigyázz magadra és jobbulást! A felismerés már fél siker!
2014. jún. 16. 09:52
Szia! Ez szörnyű, nagyin sajnálom ami történt veled. De a barátaid hol voltak mindeközben, ezt nem értem???
2014. jún. 16. 09:51
Érdekes cikk. Valóban rengetegen ennyire bele vannak bolondulva a fb-ba és társaiba...
2014. jún. 16. 09:45
Biztos sokan lesznek, akik tudják, hogy miről lesz szó a cikkemben.
Milyen rossz az, ha mások életét és látszólagos boldogságát látjuk, amikor nekünk nem úgy alakulnak a dolgaink, ahogy szeretnénk.
Milyen butaság ennyi időt, energiát fektetni abba, hogy mások életét lessük, ahelyett, hogy inkább saját boldogságunk megteremtésén fáradoznánk.

Ugrás a teljes írásra: Tönkretett az internet
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook