Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tönkretett az internet fórum

Tönkretett az internet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tönkretett az internet

1 2 3 4
2015. júl. 12. 09:40

elolvastam. ez egy beteg dolog, a szerzőnek szüksége lenne pszichológusra vagy pszichiáterre.

nem az Internet teszi tönkre az embert, az egy nagyon hasznos dolog. és nem is a FB, azt is lehet úgy használni, h ne legyen belőle károd.

103. 563b626108 (válaszként erre: 84. - Mézessüti)
2015. júl. 12. 09:19

Én is ezt osztom, mert nekem is volt egy rossz időszakom, amikor ment az ész nélkül írogatás, és utána a szégyen, hogy jaj most mit gondolnak rólam, aztán rájöttem, hogy az illető sokkal rossz dolgokat követett el a való életben, amiket megúszott, szóval tényleg senkinek semmi joga mások felett ítélkezni, vagy másokat lehülyézni.

Én is levontam a konzekvenciát.

Mindenki sepregessen a maga portá(l)ján :-)

102. Zizisicc (válaszként erre: 79. - Mödke)
2014. aug. 1. 23:36

Nekem nem tűnik kamunak egyáltalán, de ha mégis tévedek .... az üzenete szempontjából nem lényeges, hogy a fórumindítóval megtörtént-e vagy sem, mert a jelenség, amiről ír, viszont nagyon is létező dolog. A szakemberek tudnának mesélni (de talán az ismeretségi körünkben is akad rá példa), hogy milyen komoly problémákat jelent az internetfüggőség, vagy hogy hány ember nem tud túllépni egy-egy szakításon, hány embernél alakul ki vmilyen rögeszme, megszállottság egy-egy érzelmi trauma után ..... és hasonlók ..... szóval szerintem nem azon kéne agyalni, hogy vajon a fórumindító saját történetét írta-e le vagy sem, hanem a tanulságot kéne tovább vinni belőle .....


Melcsi, minden jót Neked, kívánom, hogy legyen erőd változtatni az életeden!

101. Faythe
2014. aug. 1. 22:13

Hasonló problémával küzdök/küzdöttem, ahogyan te is, azzal a különbséggel, hogy nem regisztráltam álnévvel és nem írogattam senkinek, csak csendesen figyeltem mások boldogságát. Ez szánalmas és rossz, muszáj leszokni róla, mert ezzel tényleg csak magamat roncsolom, míg ismerkedhetnék másokkal.

Örülök, hogy elolvashattam a cikked, mert tudom, nem én vagyok az egyetlen, akinek ilyen gondjai vannak. Remélem sikerül/sikerült/sikerülni fog továbblépned rajtuk! :)

2014. aug. 1. 17:58
Még szerencse, hogy péntek van. :)
2014. aug. 1. 14:36
engem is. sokkal lustább vagyok azóta. xD
2014. júl. 27. 12:04
Nos, engem őszintén meghatott a történeted. Régen 7-8 órákat ültem a gép előtt, és most, hogy van wifielérés a laptopomon is, kezdek sokat ülni ismét... de ezek után köszönöm, inkább elfoglalom magam. Csak akkor fogok ideülni, ha szükséges.
2014. júl. 5. 02:58
És azt se értem, hogy miért éltél a számitógép elött? Remélem már nem ülsz elötte annyi, hanem pl elmész edzeni,,, :) futni, uszni stb....
2014. júl. 5. 02:55

Tök feleslegesen kinzod magad.... mit foglalkozol vele??? 2 éven át?? ne már :S

Túl kéne már lépned rajta, mert igy csak saját magadat teszed tönkre....nem szeret téged!

95. syria (válaszként erre: 93. - Globus)
2014. jún. 19. 15:17

Nem az ésszel van a probléma. Hanem az oldal (amit gondolom, gyakran változtatnak – az IWIW-vel is ezt tették) bonyolultságával.

Számtalan kérdésbe botlottam itt, hogy ezt-meg-azt hogyan lehet megcsinálni.

Azt szűrtem le: egy egyszerű felhasználónak fogalma sincs, ha valahol valamit bejelöl, kiválaszt, annak hol, milyen eredménye, következménye lesz.

Programozó matematikus vagyok. Köszönöm szépen, a szakmámban éppen elég tankcsapda van, nem kívánok a szabadidőmben is ilyenekkel bíbelődni. :D

94. Dinkaanyu (válaszként erre: 93. - Globus)
2014. jún. 18. 19:01
BigBroder
93. globus
2014. jún. 18. 17:39

Ésszel kell használni.

Ha valaki nem biztos benne, az inkább tényleg ne.

92. syria (válaszként erre: 91. - Dinkaanyu)
2014. jún. 18. 17:36
Én sem tudtam rávenni magamat, hogy regizzek. Több rosszat hallottam róla, mint jót.
91. Dinkaanyu (válaszként erre: 90. - Timea770206)
2014. jún. 18. 16:58
Hm,akkor engem és a férjem is körbehordozhatják.Utálom a fb-ot.
2014. jún. 18. 15:34
Tavaly nyáron ereklyeként hordoztak körül egy szórakozóhelyen,mert nem vagyok fent a fészbúkon :)))) Barzalom ...Térjetek jó belátásra EMBEREK!
89. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Melcsi04)
2014. jún. 17. 23:49
A net meg a face csak eszköz...
88. spann (válaszként erre: 1. - Melcsi04)
2014. jún. 17. 20:58

Köszönet az őszinteségedért.


Hátha lesz valaki, aki a példád nyomán ráeszmél, mit nem szabad csinálni.


EZ BIZONY FÜGGŐSÉG!


Borzasztóan sajnállak, hogy így alakult nálad, sok értékes idődet elrabolta.

De biztos van segítség, fordulj pszichológus szakemberhez.

87. kalasanszi (válaszként erre: 85. - D93852b1f1)
2014. jún. 17. 18:29

Hát persze, nem mindegy, mit hogyan miről posztolok?

Ha valaki pityókás a képen, a HR-es rögtön lekáderezi és kiszúrja.


Az fb-t csak módjával szabad használni, mert már lassan ez sem biztonságos.

Fejjel előre! :)

86. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Melcsi04)
2014. jún. 17. 18:02

Elore is bocsi, se a cikkedet se a hsz-eket nem olvastam vegig. A vegszo tetszett, azoknak biztos jot tesz, akik a net rabjai. Szemely szt.en halas lehetek, mert forditva sult el, mikor hajnaltol keso estig dolgoztam, az internetnek koszonhetem a ferjemet, ha akkor nem ismerkedunk meg, valszeg a kisfaim sem lenne.

A fb-rol pedig annyit, hgy nagy kamu az egesz. En csak a babas klub miatt regeltem, nem toltogetek fel kepeket es a csaladomrol plane nem. Nem lajkolgatok ossze-vissza... Es igen, setalni is megyunk, de azert ,mert ez -a napi programunk resze :)

Orulok, hgy idoben "megvilagosodtal" :) sok sikert!

2014. jún. 17. 14:23

Csernus szerint a fb-on olyan életet élhetsz amilyet szeretnél magadnak.

Nyilván senki sem fogja a nyomorát közzétenni..


Eljegyzés, esküvő, pompa és boldogság, babaváras, születés, csodás kisbaba, stb.


Mindenki tudja, hogy ez csak látszat.


És igen, akkor élsz boldogan, ha azt a valóságban teszed.

84. Mézessüti (válaszként erre: 83. - Melcsi04)
2014. jún. 17. 13:41
:)))) Ez igen! Én örülök ennek a cikkednek, mert sokat lehet tanulni a hozzászólásokból is. Emberekkel foglalkoztam tíz évig. S hidd el,aki támadja a másikat,na annál sincs rendben minden. :) Neked,nekem s mindenkinek vannak olyan dolgai,ami másokat megbotránkoztat. Vagy can olyan ember,aki sosem cselekedett rosszul? Akinek nincs olyan az életében,amit szégyel? Akár egy apróság. Szőrnyű ami veled történt,de nem ítéllek el,mert én is hibáztam az életben,és ha hiszed ha nem, tanultam belőle. :) Remélem jobban vagy már.
83. Melcsi04 (válaszként erre: 70. - Jstefan)
2014. jún. 17. 13:10

Keresd meg honnan "másoltam ki a cikket". Szívesen elolvasnám ki ír ugyan ilyen gondolatokkal, szavakkal. :)Tulajdon kép egy egy hozzászólásból lejön, hogy vannak tőlem hülyébbek is. :) Bőven!

Ezt azoknak írtam akik alapból normálisak csak van egy rossz periódusuk. Tehát nem a tartósan beteg és rosszindulatú embereknek szántam. Kár volt elolvasnod.

2014. jún. 17. 13:07

Sziasztok!


Az összes hozzáaszólást nem tudtam elolvasni, de remélem segíthettem a cikkemmel!

Nagyon sokakat érintő probléma, rengeteg hasonló helyzetben lévő embert írt nekem ennek kapcsán.

Szerencsére rájöttem, hogy rossz úton járok és akik szerint pszichiátert kell keresnek azoknak javaslom, hogy újra olvassák el a cikkem, mert leragadtak az elején-közepén. Hiszen, ha nem jövök rá mennyire beteges vagy butaság volt ezt csinálnom akkor ez a cikk sem született volna meg.

81. Lona55
2014. jún. 17. 09:05
Örülök, hogy sikerült túllépned. Közhely, de az idő mindent megold. További életedben sok sikert kívánok.
80. vanjobb (válaszként erre: 1. - Melcsi04)
2014. jún. 17. 08:56

Remélem már jobban vagy!

Kitartást!

79. Mödke (válaszként erre: 70. - Jstefan)
2014. jún. 17. 08:56
Szerintem egyáltalán nem is tűnik igaznak, ordít róla, hogy kamu.
78. 82d45dcd14 (válaszként erre: 70. - Jstefan)
2014. jún. 17. 08:55
Honnan tudod,hogy másolt a cikk?
2014. jún. 17. 08:53
Nekem nincs semmilyen közösségi oldal regisztrációm, akkor én nem is élek, nem vagyok, nem is létezem?? Mert, már ezt is megkaptad, de aki napjában többször, sokadszor is azt nézi, ki mit írt a feltett képeire, szerintem már az is beteges! Posztolni, selfizni (nem is tudom jól irom-e?), miért kell kirakatban élni? A látszat, mennyien megneznik, sokan pozitívat írnak -de jó-, ez csak a látszat, mert nem a legrosszabb képedet teszed ki, nem? Mikor magad alatt vagy, mikor sírsz, mert egyedül vagy, mikor valaki rosszat posztol rólad. Fura ez az egész net világ, s ha jól kezeled, akkor jó, ha nem, akkor tönkre is tehet. Mi egymást az internetnek köszönhetjük, már 7 éve töretlenül kitartunk egymás mellett. Helyen kezelni a netet, a közösségi oldalakat, na igen ez nehéz! Alapvetően szerintem, aki menni akar egy kapcsolatboldog, annak segíteni kell csomagolni! :) Segít lezárt is!
76. M0ncsa
2014. jún. 17. 08:17
Aha, az internet tett tonkre, persze... Nem am te sajat magadat... Nyilvan konnyebb masban keresni a hibat, mint onmagunkban.
75. bowie (válaszként erre: 61. - Tashadow)
2014. jún. 17. 07:21
:)))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook