Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerinted mit illik adni egy fogorvosnak hálám kifejezéseképpen? (A terhesség tönkretette a fogaimat és elég sokat megyek fogdokihoz...) fórum

Szerinted mit illik adni egy fogorvosnak hálám kifejezéseképpen? (A terhesség tönkretette a fogaimat és elég sokat megyek fogdokihoz...) (beszélgetős fórum)


19. Zkelah
2011. máj. 22. 18:13
Ezt én sem értem, mi a fenének neki "hálapénz"? Kap fizetést. Különben sem tudhatod, mi lesz még belőle. Én is voltam már körzetinél, mert akkor úgy voltam vele, hogy hát én nem fizetek tíz ezret a tömésért, fogorvos-fogorvos, és kért is plusz pénzt a szemétje az ingyenes kezelésért, utána meg mehettem magánfogorvoshoz, hogy mentse meg a fogamat, mert tönkrement a tömés alatt. Ráadásul mikor ismét voltam a körzetinél, hogy valami nincs azzal rendben, akkor ő nem vett észre semmit, utána meg csak úgy elkezdett fájni, hogy azt hittem kiszaladok a világból. Nem is hozzá mentem. A spórolok tízezretből, lett egy 50ezres kezelésem. És még "hálálkodtam" is a parasztnak, amelyik a rossz minőségű anyaggal, rosszul csinálta meg a fogamat.
2010. okt. 5. 19:30
Semmit ! A fogorvosnak az a munkaja hogy , renbetegye a fogaidat es ezert fizetest is kap !
2010. szept. 20. 11:57
Én könyvet vennék, veszek is majd a fogorvosomnak, de az asszisztensnek semmit nem veszek.
16. Cyntia
2010. jan. 19. 15:03
Szerintem ha engem kérdezel, akkor az ajándékkosarak ideje lejárt. Én még a gyerekorvosnak, de a védőnőnek sem ilyet adnék, hanem az árát. Majd ők eldöntik mire költik..
2010. jan. 19. 14:18

Szia!

Először is a mai világban aranyos, hogy egyáltalán ilyen eszedbe jut.

Szerintem ha az orvos férfi, neki italt, kávét+tejport, vagy esetleg jó teafiltereket gondolnék. Esetleg ezeket csomagban. Vagy ha tudod, hogy van valami hobbija, esetleg könyvet. Az asszisztens kaphat bonbont, virágot-kicsi cserepes, mutatós kaspóban, vagy valami tavaszi asztaldiszt, amit sokáig nézegethet.

2010. jan. 19. 14:15
Mi most vettünk egy orvosnak a könyvesboltban egy könyvet, okos gondolatok, mondások gyűjteménye. Esténként az ember elolvas kettőt-hármat, és levezeti a feszültséget. Vettünk egy fémszerű könyvjelzőt, és bele gravíroztattuk, hogy köszönettel. Hasznos is,megmarad, s egyedi.Az asszisztensnek borítékban pénzt adnék. Ők annak örülnek a legjobban.
13. emagdi
2010. jan. 19. 13:49

pénzt.

szerintem ilyen ajándékkosár variációk csak kidobott pénz, arra tutira nincs szüksége. inkább amit arra szánnál, add oda neki cash-ben.

12. f674d22444 (válaszként erre: 10. - Rekka85)
2010. jan. 19. 13:48

persze, hogy azért fogorvos, de például a nőgyógyásznak meg a szülésznőnek meg a stb is az a dolga... és mégis


amúgy szerintem is egy ajándékkosár jó, lehet abban ital, kávé... attól függ, mennyit akarsz rákölteni :)

2010. jan. 19. 13:47
Így van. Szerintem is várd meg a végeredményt.
2010. jan. 19. 13:45
Szerintem egy ajándék csomag bőven elég. Elvileg azért fogorvos, hogy ez megcsinálja. De ha adsz is én csak a végén tennén a helyedben.
2010. jan. 19. 13:44

A doki férfi, az asszisztens nő

De italt szerintem nem túl stílusos adni dokinak, pedig az jutott eszembe nekem is először! :)

2010. jan. 19. 13:43

Első kérdés az,hogy a doki férfi e,vagy nő??

Ha nő,akkor elegáns desszert,ha férfi,akkor ital.

Vagy nőknél virág,kávé lehet még.

Az asszisztensénél hasonlóan.

2010. jan. 19. 13:43
arra is gondoltam, de sokban van a fogpótlás páromnak, szóval...
2010. jan. 19. 13:43
sztk-s igen
2010. jan. 19. 13:43
Szerintem egy kis ajándék kosárkát.Vagy valami emlékezetes jelképes tárgyat(PL.:Kis szobrocska illatgyertya meg ilyenek.)Szerintem.
2010. jan. 19. 13:42
pííízt
2010. jan. 19. 13:42
sztk doki?
2010. jan. 19. 13:40
És hogy normálisan csinálja a dolgokat gondoltam adnék neki és az asszisztensének valamit, de fogalmam sincs, hogy mit!? Segítsetek, pénteken megyek legközelebb!
2010. jan. 19. 13:39
Szerinted mit illik adni egy fogorvosnak hálám kifejezéseképpen? (A terhesség tönkretette a fogaimat és elég sokat megyek fogdokihoz...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook