Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti miért, milyen okok miatt váltatok el? Jobb lett? fórum

Ti miért, milyen okok miatt váltatok el? Jobb lett? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
6. fecbb24fe2 (válaszként erre: 5. - Potyek)
2009. okt. 7. 18:07
tökéletesen egyetértek az álláspontoddal!
2009. okt. 7. 17:58

én is és a férjem is elvált és úgy gondolom, hogy egy második házasság sokkal jobb, mint az első.Nálunk mindketten sokat tanultunk az elsőből,így egészen máshogy alakul az élet, mint egy nagy szerelemből lett házasságból,ami esetleg ellaposodik,megfásul vagy elmérgesedik.

Akinek nem olyan, mint gondolná, szerintem vágjon bele, jobb egyedül, mint rosszul, aztán sokkal jobb lehet!

2009. okt. 7. 17:57

nem akarjátok megnézni a www.elvaltam.hu oldalt?


ott is vannak hasonló témában fórumok, cikkek.

2009. okt. 7. 17:46
Kiszerettem a férjemből, és csak egyfajta barátként tudtam ránézni, férfiként már nem. Mindössze 24 voltam, ő volt a tini kori szerelmem, szerintem hiba volt összeházasodnunk is. Most van egy 4 éves kapcsolatom, és ma már tudom, mi szerelem, a szenvedély, a romantika, a család stb.
2. 8559ed0e1b (válaszként erre: 1. - Klenca)
2009. okt. 7. 17:43

Szia.Én azért váltam el,mert az exem megcsalt,megütött,szóval pokoli házasságom volt.

Kellett egy kis idő mire új kapcsolatot mertem kezdeni.De megérte!

Igaz még mindig fura hogy valaki ENGEM szeret,megértő és mindent megtesz a kisfiamért és értem.

És igen,amikor sikerült végre elválnom szabadab lettem és nem voltam kiszolgáltatva annak a baromnak.

2009. okt. 7. 17:38

Igazából azt látom, hogy sokan, akik elválnak, egy jobb életet kezdenek utána. Ezért érdekel, miért, milyen okok miatt váltatok el?


Jól látom, hogy többnyire a válás után jobb életet élnek az emberek? Valahogyan szabadabbak?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook