Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tetőtéri ablakoknál jó ha van külső hővédő roló? Felfogja valamennyire a meleget? Tapasztalatokat várok. Köszi fórum

Tetőtéri ablakoknál jó ha van külső hővédő roló? Felfogja valamennyire a meleget? Tapasztalatokat várok. Köszi (tudásbázis kérdés)


6. 1aa92abc3d (válaszként erre: 2. - Tubivirág)
2010. márc. 23. 11:18
megéri.nekünk is van és bevált.nyáron míg nem volt, megdöglöttünk a melegtől, ha felmentünk a tetőtérbe
2010. márc. 23. 10:46

Nálunk is egész nap tűzi a nap és ezért gondoltam.

A napkollektor nálunk is behozná az árát a jó fekvés miatt de tényleg iszonyatosan drága.

2010. márc. 23. 09:28

Nekünk a nappalin van tetőtéri ablak, összesen 5 db. Ráadásul olyan a lakásunk fekvése, hogy a nappalit egész nap süti a nap (de szeretnék napkollektort, dehát drága, pedig nagyon sok napenergiát be tudnánk gyűjteni).

Nekünk nagyon bevált, én csak ajánlani tudom!

2010. márc. 23. 09:27

Szia! Igen, jó dolog nagyon!

Dögmelegben 2-3 fokot jelent és egyáltalán nincs sötét a szobában, de persze egy kicsit lefog a szép világosságból.

2010. márc. 23. 09:26
Még a nagy meleg beköszönte előtt szeretnék venni, csak nem tudom hogy érdemes -e. Elég drága 11.000ft/db
2010. márc. 23. 09:24
Tetőtéri ablakoknál jó ha van külső hővédő roló? Felfogja valamennyire a meleget? Tapasztalatokat várok. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook