Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Területileg más kórházba szeretnék szülni, lehetséges? fórum

Területileg más kórházba szeretnék szülni, lehetséges? (tudásbázis kérdés)


9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 10. 17:31
Ilyen esetben nem hiszem hogy fogad más korhàz. Bent fekvésre végképp nem.
2022. aug. 10. 15:22
Sziasztok. Igen ha beindul a szülés akkor tény mindenhol fogadniuk kell. Mert pl mi van ha épp rokonlatogatoba vagy másik városban. Én főként azokra az eshetosegekre szeretnék felkeszulni, ha előbb be kell feküdni? Vagy ha pcs lenne?
2022. aug. 10. 00:38
Budapesten pl a Jahnban befogadó nyilatkozat kell,ha nem oda tartozol helyileg. Legalábbis több embertől hallottam/olvastam csoportokban.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 22:46
Ha már folyik vagy elfolyt a magzatviz és nem küldhetnek el. Kérdezd meg amúgy a kórházat. Bp-en belül hallottam már hogy nem fogadtak valakit, de vidéken ez lazább, legalábbis amikor én szültem 3 éve az volt. Nem tudom covid ezen mennyit változtatott.
5. Panna07 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 14:46
Nem, de kétlem hogy ezt be kell előre jelenteni a kiszemelt kórházban. Pl egy ismerősöm egy távolabbi városi kórházban akart szülni, de gyorsan jött a baba, így abba ment, ami közelebb volt. Amikor megindul a szülés, szerintem simán oda kell csak menni, ahova akar az ember, feltéve hogy van idő.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Panna07)
2022. aug. 8. 12:39
Szia. Esetleg tudod ennek a menetét?
3. Panna07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 12:35
Kórházat lehet választani. Orvost a hálapénz tiltása miatt nem lehet választani.
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 11:19
Nem tudom, mivel szülészorvost sem lehet választani, a kórházakkal mi a helyzet.
2022. aug. 8. 11:07
Sziasztok. Tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy volt e olyan aki az új rendszerben nem a területileg illetékes kórházban szült, hanem másik városban. Zalaegerszegivel mennyire vagytok megelegedve?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook