Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mindenkit, aki a János kórházban fog szülni, szeretettel várok ide! fórum

Mindenkit, aki a János kórházban fog szülni, szeretettel várok ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
995. manzanita (válaszként erre: 994. - PoMoViAn)
2019. nov. 22. 09:33

Szia,

Nem, ő már egyáltalán nem vállal szülést a Jánosban idéntől. A szülészet saját honlapján van fent az aktuális lista a jelenleg ott dolgozó dokikról: [link]

2019. nov. 21. 19:02

Sziasztok!


Dr Szuromi Andrást még lehet orvosnak választani itt?

Nyáron a Maternityben operált meg, ott nagyon profinak tűnt, és nagyon kedvesnek. Viszont egy szülés számunkra ott azon a helyen emgfizethetetlen lenne. Olvastam, hogy külsősként még ott van a Jánosban... Ezt tudja valaki, hogy pontosan mit jelent?


Köszönök minden választ!

2019. nov. 20. 10:24
Sziasztok! 2018 július 30-án szültem a János Kórházban. Elméletben Zsolnay Csabánál, de előtte egy héttel közölte, hogy megy nyaralni. Direkt az első vizsgálatnál rákérdeztem és megnyugtatott hogy nem megy ebben az időszakban sehova. Szülés előtt csak annyit mondott nem akarja ezzel stresszelni a kismamákat de belengette a császárt is hogy még azt a pénzt is neki adjam mondanom sem kell hogy számlát soha nem kaptam! Kértem hogy olyan szülésznőt ajánljon aki a természetes szülést támogatja. Gombos Katalint ajánlotta aki egy arrogáns, bunkó volt mikor vajútam. Előtte kedves volt meg utána mikor tartotta a markát de mikor csinálni kellett volna valamit akkor csak alázó beszólásokra volt képes. Pl nála a tájékoztatás arról hogy miért kell burkot repeszteni; "azért mert kórházba szül nem a mezőn"! És ez még a kedvesebb beszólások egyike volt. Életem lerosszabb döntése volt a János kórház és a Zsolnay Csaba, nálam megbukott, mint ember. Hazudott mert minden évben ugyanakkor utazik el nyaralni ergó mikor kérdeztem már tudta hogy nem lesz itt a szülésemnél, de akkor nem neki fizettem volna 3 hetente a tízezreket. A János kóházban mindenki bunkó volt na jó a takarító pl nem de ő nem is tartotta a markát. Végül császár lett és a műtőasztalon kikötve azt kellett végighallgatnom hogy a pasi nem tudja széttépni amit ilyenkor kell erre a jótanács a szőke cicababa doktornőtől "tépjed csak, jógázik" ő is tartotta a végén a markát. És még hosszú lenne a lista hogy milyen megalázások voltak, sajnos. A csecsemősök rám se néztek az utolsó napon szoptatás közben letépte a mellemről kislányomat és elrobogott vele és csak annyit mondott kell antibiotikum neki mert a doktornő azt mondta. A császáros sebemmel esélyem sem volt utána menni mire felkeltem hogy elindulok már hozta is vissza magyarázat nélkül. Végig bőgtem az öt napot a kórházban. A hat hetes kontrollra azért a Zsolnayhoz mentem vissza majd nőgyógyászt váltottam. A hathetes kontrollon sikerült megvádolnia hogy én veszélyeztettem a gyerekem életét ezt mesélte neki a szülésznő( egészséges kisbabám lett és csodásan fejlődik azóta is) 17 órát hagytak vajúdni és este a műszakváltás előtt mondták hogy na akkor ez császár, ha veszélyben lett volna a kisbabám miért hagytak ennyi ideig vajúdni? Gondolkoztam hogy feljelentem őket de rájöttem hogy szélmalom harc lett volna csak mert ők összetartanak én meg egyedül lettem volna úgyhogy inkább a családomra koncentráltam.Meg elmentem egy jó kineziológushoz.Soha többet János kórház és ez a képmutató társaság!
2018. jún. 27. 14:15

Sziasztok.

Tud nekem valaki mondani valamit a János kórház szülészetéről?

Milyenek a sima szobák?

Milyen a VIP? Mennyi?


Jó a hely?

A választott dokim dr. Szuromi lesz és Mészáros Blanka a szülésznő.

Valaki tud nekem infót róluk? ÉS főleg a kórházról?

A tanfolyamokról? Vagy hova érdemes menni?

991. 815886c551 (válaszként erre: 990. - Witch959)
2018. febr. 4. 16:59
Szia! Kérdezhetek privátban? Köszi!
990. witch959 (válaszként erre: 988. - Csono)
2017. dec. 12. 14:57
Szia! Én június végén szültem ott sürgősségi császárral az ikreinket. 1 hónapig laktunk bent, kérdezz nyugodtan! 😊
989. 1e454498dd (válaszként erre: 988. - Csono)
2017. dec. 12. 14:13
Szia! Írtam privát üzenetet.
988. csono
2017. dec. 12. 11:32

Sziasztok,

Van esetleg azóta valakinek bármilyen friss infója a kórházról? Bármit szívesen vennék.

Márciusra vagyok kiírva és úgy néz ki ott fog születni a picúr.

Nagyon köszönöm!

987. Bogeesz
2017. márc. 30. 11:05

Sziasztok! :) Mi még csak tervezzük a babát, de négy barátnőm is a János kórházban szült Dr. Hazay Máténál. Mamák, babák, papák mind elégedettek voltak vele.

Én pár hónapja kezdtem el hozzá járni, de még csak rutin vizsgálatokra, rákszűrésre stb. Én nagyon elégedett vagyok vele ennyire alaposan még egy nőgyógyász sem vizsgált meg, nem kapkod, kedves és olyan "problémát" is észre vett amit más nem pedig 19 éves korom óta magánrendelésekre jártam nem kevés pénzért. Ha jön a baba én biztosan őt választom :)

2016. okt. 12. 20:36
Sziasztok! Dr zsolnai Csaba egy tündér. Én hozzá jártam terhes gondozásra iker fiaimmal. Friss az élmény, mert 20 napja szültem. Sajnos nem nála, mert sürgősségi császár volt, és Ő külföldön volt (ergo nem lehetett behívni) De az ügyeletes orvos küldött neki üzenetet, hogy bent vagyok. Másnap érkezett haza, nem is kellett volna bent lennie, de bejött. Azóta is minden nap mikor összefutunk (mert, hogy a fiaim még a koraszülött intenzíven vannak, így minden nap ott vagyok a kórházban) megkérdezi, hogy vagyok, hogy vannak a gyerekek, stb. Biztat, és az a 2-3 szó is támogat, mert nem néz át az emberen! Csak ajánlani tudom Őt!
985. Vicus 26 (válaszként erre: 983. - Tincsi86)
2016. szept. 23. 12:22
Szia.én is erre lennék kiváncsi.irt valaki neked?
2016. ápr. 24. 17:33
Sziasztok!Tudna nekem valaki Dr Zsolnai Csabáról mondani vèleményt?Jár hozzá valaki,ill.szült nála már valaki,császárosok véleménye érdekelne leginkább!Köszönöm előre is
2016. ápr. 1. 12:56
sziasztok szült mostanába valaki Dr.Szentiványi Zoltánnál? mik a tapasztalatok? mennyi most nála a szülés? köszönöm
982. Tincsi86 (válaszként erre: 981. - 388b941089)
2016. márc. 31. 16:49
köszönöm
981. 388b941089 (válaszként erre: 980. - Tincsi86)
2016. márc. 31. 09:33

Vidèkről szeretnèl feljönni szülni a Jánosba? Bator vagy :)


Feszbukon van egy Janosban szult/szulni fogok csoport, sztem inkabb ott kerdezz ra.

2016. márc. 31. 08:06
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni akik mostanába szültek a jános korházba. Én vidéken lakok de szeretnék ott szülni. Ki milyen orvost ajánl. Ha vidéki vagyok kell orvost fogadnom? Ha fogadok orvost mennyit kérnek el a szülésért? köszönöm előre is a segítséget!
979. Muci86
2015. nov. 26. 10:19

Sziasztok!

Közületek szült valaki dr Baltschik Miklósnál, ha igen kérem, hogy írjon privátban lenne néhány kérdésem.

Előre is köszönöm.

978. kokuszka83 (válaszként erre: 976. - Lkatus)
2015. nov. 24. 12:18
Sajnos első két gyerkőcömnél egyáltalán nem indult meg a tejem, szülések után egy-két nappal egyszerűen "visszafejlődtek" a melleim, úgy néztek ki mint 10 éves koromban. Szoptatási tanácsadó mindent kipróbált rajtam mindkétszer (bogyók, teák, 24 órás mellre tavés), egy csepp sem volt soha, majd több mint egy hónap után feladtuk. Egyik gyereknek se adtak semmit a kórházban, totál kiszáradva hoztam őket haza, a háziorvos az elsőnél engem szidoott le, hogy miért hagytam ilyen állapotba jutni a babát. Most olyan kórházat keresek, ahol nem hagyják majd hogy ide eljussunk...
977. 388b941089 (válaszként erre: 973. - Petra025)
2015. nov. 24. 06:40
Foglak keresni😉😉
976. lkatus (válaszként erre: 975. - Kokuszka83)
2015. nov. 24. 06:16
A cukrosvíz segítség. Pár kortyot kap, ha pl. éjjel nincs veled és megébred, valamint ha nincs elég tejed(ami ugye ki tudja mikor lövell be), segít,hogy ne sárguljon be a baba, le tudja a szervezete bontani a bilirubint,igazából csak folyadék pótlás. Tápszert 2 napig nem szeretnek adni, de nagy súlyú babánál még az is előfordulhat. Én 2 hét múlva szülök kb., de az elsőnél is így volt, most is ugyanezt mondták,ami érthető is.
2015. nov. 20. 13:17
Aki mostanában szült ott, tudna nekem írni arról, hogy hogy állnak most a cukros víz/tápszer témához. Nagyon tiltakoznak a pótlás ellen vagy simán adnak, ha kell?
974. Petra025 (válaszként erre: 970. - 388b941089)
2015. okt. 20. 20:34
Gyors és könnyű szülésem volt vele. A császár után pedig extra gyorsan felépültem. Segített később is a koraosztályon.
2015. okt. 20. 20:30
Én Balog dokinál szültem, kérdezzetek bátran priviben. Volt sima szülésem és sütgőssègi császárom vele.
972. Petra025 (válaszként erre: 967. - Marinka1983)
2015. okt. 20. 20:28
Írok privit!
971. 388b941089 (válaszként erre: 968. - Lkatus)
2015. okt. 13. 06:52
Nekem a nagylányom anno nem volt velem èjszaka, sztem nappal sem, csak kajálni adták ki. Akkoriban mèg ritka volt a baba-mama szoba.:)
970. 388b941089 (válaszként erre: 967. - Marinka1983)
2015. okt. 13. 06:50
Szia! En is nala szulok majd aprilis elejen. Te mikor? Nem tudok rola semmit, mèg nem szültem nála, de eddig meg vagyok elègedve vele. Nekem 100 ezret mondott szülèsre. A császárt sztem vele beszèld meg, sztem nem csinálják meg ok nèlkül.
969. lkatus
2015. okt. 13. 06:41
Ja, egyébként 2 hete a jó kis frontok közepette a 40 fős osztályon 50-en feküdtek, úgyhogy arra is készülni kell, hogy örülsz, ha ágyat kapsz...ilyen eset is lehet.
968. lkatus
2015. okt. 13. 06:40

Szülésfelkészítőn 9 ezret mondtak idén a fizetős szobákra, ráadásul nincs mindegyikben fürdőszoba, ha jól értettem. Pedig az fontosabb szerintem, mint hogy hányan fekszünk bent...

Mindenkinek ajánlom, hogy járja végig a szülésfelkészítőt, 6 alkalom, keddenként 5-től fél 7-ig, bármikor becsatlakozható, ingyenes. Minden itteni és egyéb kérdésre választ kaptok.

Ott pl. nyugodtan ajánlják, hogy told be a gyereket estére, mert otthon már nem lesz idő pihenni, ezek az utolsó ájszakák és a picik is alszanak még nagyrészt egész éjszaka. És ez így is van. Azzal nem kell egy percet sem foglalkozni, hogy a bent lévő csecsemősök minek örülnek, vagy minek nem, te döntöd el, azért vannak ott. Az első babámnál mind betoltuk 10-kor, reggel 6-kor úgyis indul a buli. ;) Kellett a pihi mindenkinek, utána úgysincs megállás.

2015. okt. 12. 12:45

Sziasztok,


Lehet ennek a kérdésnek nem itt van a helye...., akkor bocsi Mindenkitől.

Én is itt fogok majd szülni jövőre. Dr. Balog Imrénél. Tud valaki valamit mondani a dokiról? Nagyon kevés infó van a fórumokon róla.

Ami inkább engem érdekelne, hogy mennyiért vállal szülést? Illetve, ha szeretnék császárral szülni (családban történt már tragikus baleset terhesség kapcsán, akkor az külön díjazás? Vagy ez, hogy működik? Első gyerek! :D Előre is köszi a válaszokat!

966. Petra025 (válaszként erre: 961. - 388b941089)
2015. okt. 8. 21:10

Ha jól emlékszem 6 ezer per éjszaka. Szerintem nem gáz a nem fizetős sem. A közös mosdó már az sajnos:-((

A babát éjszakára le lehet adni. De annyira nem örülnek neki, ha a második éjszakától le szeretnéd adni.

Szülőszobák szépek, tényleg fel vannak újitva. Én szültem így is, meg úgy is ott:-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook