Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jún. 3. 12:30
Sajna biztatót nem tudok írni. 1kg visszajött, úgyhogy nem lettem híve az egyoldalú diétáknak. Maradok a kicsit kevesebb zaba-állapotnál, bár perpillanat ez sem megy. Torna már egy ideje semmi, úgyhogy valamivel ismét fel kell pörgetnem magam, hogy erőt adjon. Bio hajrá!
642. ranna (válaszként erre: 641. - Ranna)
2011. jún. 3. 10:40
Mmint magatokról, hogy ti legalább haladtok.
641. ranna (válaszként erre: 640. - Biospirulina)
2011. jún. 3. 10:39

Nem menne, nincs hozzá akareterőm, tudom, hogy nem bírnám visszafogni magam, hogy este ne zabáljak. :( Szégyen, de evan.


Többiek, írjatok már legalább ti valami biztatót! :)

2011. jún. 2. 18:09
Dinnyekúra 1-2 napig? Pont most láttam a T-vel kezdődő áruházban 198-Ft-ért.
639. ranna
2011. jún. 2. 12:45
Én már meg sem merek szólalni, sehogyan sem akarnak megindulni lefele a kilók. Iszonyú dühös vagyok és én is agyalok, mit kellene tenni.
638. nap0cs
2011. jún. 2. 07:15
hajrá bioka, én most vagyok annyi. nálam is stagnálás van ezerrel. ma reggel gondolkodtam, hogy mit kéne tennem, h ez változzon. na, jó, persze, mozognom. tudom, de vhogy most sose jut rá idő :/.
2011. jún. 1. 12:25
Senki?
636. biospirulina (válaszként erre: 635. - Ranna)
2011. máj. 30. 09:57
Igen , igazad van: ki kell tartani!Valóban itt bukik el a legtöbb fogyókúra, hogy az a 3-4 hét bizony nagyon hosszú tud lenni, amikor nem mozdul a mérleg.Bár nagyon szerettem volna nyárra legalább a kitűzött cél közelében lenni, de belátom, hogy nem fél év alatt szedtem magamra ezt a súlyt, úgyhogy nem is ennyi idő alatt fogom leadni.Másik pozitívum, hogy amit eddig nem tettem: futok és tornázok.
635. ranna (válaszként erre: 634. - Biospirulina)
2011. máj. 30. 06:13

Bioka, gratulálok! :)) Annyira elkeserítő a stagnálás, de tényleg megéri nem feladni. Mondom én, aki depis tud lenni rendesen, ha stagnálok. :)


Többiek, mi újság? Hogy vagytok?

2011. máj. 30. 05:48

72,5!!!

Végre elindultam a stagnálásból!Kereken 1 hónapig stagnáltam, de nem adtam fel, Nélkületek biztos nem ment volna!Tudom, hogy messze van még a 60, de én akkor is elégedett leszek, ha csak havi 1 kiló megy le.10 hónap nem idő egy emner életében!

633. ranna (válaszként erre: 632. - Biospirulina)
2011. máj. 28. 09:52

Nem büszkélkedhetek nagy eredménnyel, csípő -2, comb és térd -1,5 centi, derék és mell maradt. (mondjuk a mellet annyira nem bánom :D)

Nem úszom már, lejárt a jegy, pilates+gumiszalag és gyaloglás a mozgás.


Kalinkoz bocsánat, nem gratuztam, természetesen gratu! :)

2011. máj. 28. 06:21

Gratu Kalinkoz, főleg a kitartásodért.Képzeljétek, van egy ismerősöm, aki 50 éves 131 kiló.Nos ő elkezdett Norbizni, de 1 hónap alatt összesen csak 2 kilót fogyott.Minden falatot írt, amit megevett,majd elküldte Norbinak.Válaszolt is rá(ő vagy a "menedzsment")és azt mondták, hogy az étrend tökéletes, de iktasson be minden másnap kímélő, de mégis kardió alapú tornát, amivel kicsit pörgetheti az anyagcseréjét.A második hónap eredménye már 10 kilógramm volt!!!!!Tehát mozogni kell!!!

Ranna, kíváncsian várjuk az eredményeket!Még mindig úszol?

Más:hol vagytok többiek?Divexa, te a kezdetek óta itt voltál!

Szösz?Vivienke?Judy?

631. ranna (válaszként erre: 630. - Kalinkoz)
2011. máj. 27. 15:16

Nekem ez kevés lenne nagyon, igaz, a súlyom is sok.

Ma centizek és megmondom. :)

2011. máj. 27. 13:30

Abbahagytam. Bár szerintem a 6,5 nap is elég jó volt. Elfogyott ami otthon volt és úgy gondoltam még egyszer ennyit már nem bírnám. Utolsó két nap folyton éhes voltam. Szerintem hiányzott az 1l zöldséglé, mert azt nem bírtam meginni. Összességében -1,3kg és laposabb has egész jó eredmény. Én viszont annak örülök, hogy rájöttem van akaraterőm.

Ti hogy álltok a centikkel? Most mértem magam és amióta elkezdtem a fogyózást lement 5kg, de az a baj, hogy ez térfogatban nem nagyon látszik. Egyedül a combomon tudtam mérhető változást találni -2cm, de máshol nem igazán. Lehet, hogy a kevés mozgás az oka, mostanában nem nagyon jön össze.

Bios irigyellek, mert a kg nekem lemegy a centi viszont nem. A pilatesedzőm mondta, hogy nem biztos, hogy a súlyod változik a mozgástól, mert az izom nehezebb, mint a zsír.

2011. máj. 27. 05:39

Jó reggelt!

Nahát Ranna , Te is jó korán kelsz.Tegnap én is hajnal 5 és 6 között tornáztam 40 percet.Most éppen a kávémat kortyolgatom, mert tegnap 11-ig főtt az eperlekvár.(igen megkóstoltam!!)Most kicsit lustának érzem magam, semmihez sincs igazán kedvem.Készülök ma bemenni egy táplálékkiegészítős boltba, mert keveslem a bevitt fehérjét.Azt tervezem,hogy egy étkezést váltok ki vele.Nagyon jó lenne a stagnálásból végre kimozdulni.Ugyanakkor látom, hogy kevésbé szorít a nadrág és a combom is vékonyabb.A mérleget szerintem csak az orvosoknak kéne használni műtét előtt, hogy nehogy túlaltassanak.SAjnos képes vagyok 10 dkg hízástól bepánikolni és bizony hajlamos vagyok picit többet enni, ha mérlegőurasága hajlandó kegyes lenni és lefelé mozdulni.

628. ranna
2011. máj. 27. 04:56

Hahóóó, hol vagytok? Tessék szépen nem eltünni. :))


NapOcs, azt írta nekem Málna, h a lötyi amit iszok, nem igazán jó, vegyek legközelebb minőségi fehérjeport, mert ebben sok a ch. Na puff. :( Akkor visszavonom, hogy kevés. :) Most már ezt megiszom és nézelődöm tovább, ha te is találsz valami jót, írd meg.

627. nap0cs (válaszként erre: 626. - Ranna)
2011. máj. 26. 19:38
köszi, megkaptam, megnéztem.
626. ranna (válaszként erre: 625. - Nap0cs)
2011. máj. 26. 05:54

Megírtam priviben. :)


Tegnap reggel gyalogoltam, délután kipróbáltam az x nevű gumiszalagot, amit kölcsönkaptam pár hétre, így a pilates elmaradt. Ma reggel megint gyaloglás lesz, délután pilates+gumiszalagozás, és ezt szeretném minden nap betartani.


Kalinkoz, hogy haladsz?

Többiek?

625. nap0cs (válaszként erre: 624. - Ranna)
2011. máj. 25. 22:43
kérek nevet priviben... :)
624. ranna (válaszként erre: 623. - Nap0cs)
2011. máj. 25. 09:51
Jaaa, én úgy értettem, h a turbo. Mert fehérjeport azt én is iszom. Hogy melyik a legjobb azt nem tudom, ez fincsi, az biztos és kevés ch van benne.
623. nap0cs (válaszként erre: 622. - Ranna)
2011. máj. 25. 07:19
én már nem bírom követni. :) fehérjeporokat keresgélek,h melyik lenne az igazi, mert igaz ami málnapudingnál írva vagyon, ha kevés a fehérjebevitel pótolni kell és nálam nagyon kevés.de nemtom, melyik lenne igazán jó...
622. ranna
2011. máj. 24. 20:03

Napocs, nem csak Kalinkoz turmixozik? A meleg miatt az amúgysem fiatal agyam kihagy kicsit. :D


Én pilatesezem bioka, valamint reggelente gyalogolok munkába menet. És igen, ha sokkal nagyobb súllyal meg tudják csinálni, nehogymár ne tudjam megemelni a hátsóm én is. :))

2011. máj. 24. 19:56
Most tornáztam RR -re 40 percet, hát még a fülemen is folyt a víz ebben a nagy melegben.Jobb mint a szauna!Iszonyúan inspirál Máénapuding és Kirizsu, akik nagyon nagy súlyról indultak és komoly munkéval értek el sikereket.Ti hogy álltok?
620. nap0cs
2011. máj. 24. 08:22
na, csajok, hajrá mindenkinek! turmixozók bírjátok még? megszoktátok? kíváncsi vagyok, ha abbahagyjátok a lötty ivását, mi lesz a szervezet reakciója. remélem, nem szeditek vissza, ami lement. ha már kitartottatok, megérdemlitek, h szépek maradjatok ;-). nálunk éjjel nagy eső volt, remélem délutánra felszárad, mert csúszik a karám és szeretnék lovagolni.
619. nap0cs
2011. máj. 23. 16:08
Én is vagyok és gratulálok a kitartásodhoz. most értem haza, és rohan a ház...
618. ranna (válaszként erre: 617. - Kalinkoz)
2011. máj. 23. 12:20

Én itt vagyok. :) És lelkesedem, illetve próbálok, most éppen rossz a kedvem, de majd elmúlik. :)

Méd mindig irigyellek az akareterő miatt.

2011. máj. 23. 12:08

Hahó! Mindenki eltűnt? Vagy elmúlt a kezdeti lelkesedés a fórum iránt. Leemelem a kalapom Málnapuding előtt, de én így nem tudnám. A turmixszal már a 6. napnál járok és egész jól bírom(max. 3 napot néztem ki magamból). Néha már eljátszom a gondolattal, hogy ennék vmi finomat vagy álljak át a könnyítettre és akkor délben ehetek. De mivel ennyi ideje nem ettem szilárdat ezért hirtelen egy rátotthusi vagy pizza nem biztos, hogy okos ötlet lenne. A könnyítettnél meg ismerem magam, napról napra az lenne, hogy csak még ezt a kicsit meg azt és a végén ugyanannyit ennék, mint előtte + a shake. Az ízével már sikerült kibékülnöm, sőt vettem 1-2 epres és vaníliást és ezekkel dobom fel az egyhangúságot. Most már szeretném péntekig kibírni. Szombaton házibuliba megyek és ennyire mazochista nem vagyok, szóval addigra visszaállok. Egy csajról olvastam, hogy ő így szokott le a stresszevésről, mert miután abbahagyta már nem volt meg az a kényszere, hogy evéssel boldogítsa magát. Sajna nekem is az volt a fő bűnöm, ha valamiért ideges voltam tuti, hogy evéssel oldottam.

Na én jól kiírtam magam, remélem valaki kedvet kap.

616. ranna (válaszként erre: 615. - Biospirulina)
2011. máj. 22. 07:27
Ugye? Annyira őszinte, minden reggel kukkolom, hogy fent van-e már az új bejegyzés. Én mondtam, h fantasztikus, maga a csaj is, az elhatározás és az akarat, a jól felépített fogyi-rendszer, maga az ahogy ír... na nem ömlengek. :)
2011. máj. 22. 07:22
Kedves Ranna!TEgnep inspirációt kaptam tőled , hogy ne a könyvemmel bújjak este ágyba, hanem a laptoppal és tovább olvastam Málnapuding naplóját.Mostantól a kedvencem.Abszolút tudományos háttérrel és nagyon okosan csinálja az életmódváltását.Azt hiszem nála vagy az edzői kezében van a bölcsek köve.Az utolsó bejegyzésében azonban a fogyás lelki következményeiről ír, Hát ez kemény!
614. ranna (válaszként erre: 613. - Biospirulina)
2011. máj. 22. 06:51

Hát a nyárnak már nekimentünk, legalábbis időjárásilag. :))

Pilates dvd-t vettem elő: "Pilates - A mozgás, amelytől

10 alkalom után jobban érzed Magad,

20 után látványosan jobban nézel ki,

30 után pedig ...

a párod szemében szikra lobban, ha Rád néz!"

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook