Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Téged meddig vizsgáltak hüvelyen keresztül a terhesség során? fórum

Téged meddig vizsgáltak hüvelyen keresztül a terhesség során? (beszélgetős fórum)


1 2
50. Bekomi (válaszként erre: 48. - Egypt)
2010. nov. 12. 21:05
megbeszéltük:-)))
49. Bekomi (válaszként erre: 47. - A0c1361e44)
2010. nov. 12. 21:05

Ez biztos a vizsgálatoktól volt-én ezt úgy értelmeztem hogy nem azoktól volt,csak te irónikusan annak szántad... de tök mindegy, ne rágódjuk a szavak értelmén:-)))


amúgy ha ezt esetleg nekem szántad:

Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, igy nehéz észrevenni másokét...

akkor mellé lőttél-pont én vagyok az, aki nem csak a saját bajával hanem másokéval is foglalkozik.Mások baját túlságosan is a magaménak érzem, és sajnos ez nem jó:-(((

48. egypt (válaszként erre: 46. - Bekomi)
2010. nov. 12. 20:47
Én annak is szántam, bocs... Nem kellett volna.
47. a0c1361e44 (válaszként erre: 46. - Bekomi)
2010. nov. 12. 20:44

A befekvés napján sokszor megvizsgáltak (a felvitelin, az osztályon, a viziten, stb) este el is folyt a magzatvizem. Ez biztos a vizsgálatoktól volt. . .


Ezt irtam én. Ez igy történt. Én nem éreztem sem akkor ironikusnak sem most. Csak ennyit irtam le a szülésemből, mert nem ez a fórum témája. Nem folytattam, hogy több, mint 1 napig szültem, egy hang nélkül, azt sem irtam le, hogy a 26. órában császározni akartak, mert nem tágultam, de végül megszültem simán. És komolyan irtam, hogy azért folyt el a magzatvizem, mert azon a napon 5x megvizsgáltak.

Most ironikus leszek: Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, igy nehéz észrevenni másokét...

46. Bekomi
2010. nov. 12. 20:34

A befekvés napján sokszor megvizsgáltak (a felvitelin, az osztályon, a viziten, stb) este el is folyt a magzatvizem. Ez biztos a vizsgálatoktól volt. . .


Biztos a te dokid a legprofibb, és az összes többi sarlatán, egyértelmű. 90%-uk vizsgál manuálisan is, de természetesen ők a hülyék.


nekem annak tűnt, ha esetleg ti nem is úgy szántátok:-)))

45. Bekomi (válaszként erre: 43. - Egypt)
2010. nov. 12. 20:32
:-))))))
44. a0c1361e44 (válaszként erre: 32. - Bekomi)
2010. nov. 12. 20:32
Melyik volt ironikus?
43. egypt (válaszként erre: 42. - Bekomi)
2010. nov. 12. 20:32
Ismerem, voltam nála is, egyébként a régi lelkészünk fia.:)
42. Bekomi (válaszként erre: 41. - Egypt)
2010. nov. 12. 20:27

BÖDECS PÉTER, ő jó UHs

szerintem:-))))

41. egypt (válaszként erre: 40. - Bekomi)
2010. nov. 12. 20:24

Kicsoda?

Az enyém egyébként Dr. Bodai Károly.

40. Bekomi (válaszként erre: 39. - Egypt)
2010. nov. 12. 20:19

aha, ismerek győrben egy orvost-ő tényleg jó:-)

SZERINTEM!:-)))

39. egypt (válaszként erre: 38. - Bekomi)
2010. nov. 12. 20:06

A doki is ezt mondta, hogy a babák jobban tudják, de ma nézték UH-n, mérete megfelel a számított korának, ráadásul már 4 kg-ra saccolták... Meg nekem pontos volt mindig a ciklusom.

A doki neve érdekel?

38. Bekomi (válaszként erre: 37. - Egypt)
2010. nov. 12. 20:05

az tök jó!

nem is biztos hogy túlhordasz hanem rosszúl számolták ki...

ki az orvosod?

37. egypt (válaszként erre: 36. - Bekomi)
2010. nov. 12. 20:03
Most tartok 6 nap túlhordásnál...
36. Bekomi (válaszként erre: 34. - Egypt)
2010. nov. 12. 20:00
miért is:-)
35. Bekomi (válaszként erre: 30. - Egypt)
2010. nov. 12. 20:00

igen az enyém más eset, de sok kismama van akinek nem úgy sikerül egy terhesség, ahogyan mindenki megálmodja, és ők azok akiknél fokozott figyelmet kell szentelni ezekre a dolgokra


amúgy nincs konkrétan kiírva mire gondola fórumkiíró....

amúgy nekem se hüvelyi UH nem volt, se hüvelyi vizsgálat:-)))

34. egypt (válaszként erre: 31. - Bekomi)
2010. nov. 12. 19:59
Persze jó orvos kell, ez egyértelmű. Aki olyan brutális, hogy utánba megszülnek nála, az valószínűleg nem a leghozzáértőbb. Bár nekem most pont egy ilyenre lenne szükségem...
33. Bekomi (válaszként erre: 29. - Egypt)
2010. nov. 12. 19:58
én ezt nem állítottam, én azt állítottam lentebb ha jól elolvastad, hogy a MI környékünkön ő a legjobb,és ez a lényeg, nem azt írtam hogy az országban vagy a világon a legprofibb...
32. Bekomi (válaszként erre: 28. - A0c1361e44)
2010. nov. 12. 19:57
nem igazán neked szántam hanem kettőtöknek,mert egy kis íróniát éreztem ki a szavaitokból, és ami jött belőlem, azt kiírtam magamból....
31. Bekomi (válaszként erre: 27. - Bekomi)
2010. nov. 12. 19:56

akiket ismerek azok közt tuti hogy a legprofibb, és valószínű nem ő van az országban az egyedüli aki ennyire jó, de azt én nem ismerem.


ha rátévedtek egy két fórumra, ahol a terhességgel kacsoltaban nyitottak témát, ott ti is szembesülhettek vele, hogy sokuk orvosa a legelemibb dolgokban,nem állnak a nők mellé...és nem kell ahozz sarlatánnak és profinak sem lenni, hogy odafigyeljen a doki a betegére...


amúgy az én sógórnőm is ilyen bimanuális vizsgálat után(ami rettentően fájt neki,megszült)


az sem mindegy hogyan vizsgál a doki-

és egy normál terhességnél valószínű nem is okozhat gondot ez a vizsgálat....

30. egypt (válaszként erre: 26. - Bekomi)
2010. nov. 12. 19:52
A tiéd nyilván más eset, és nem hüvelyi UH-ról volt szó alapból, hanem manuális vizsgálatról, ami normál esetben semmi gondot nem okoz, viszont nagyon fontos.
29. egypt (válaszként erre: 27. - Bekomi)
2010. nov. 12. 19:51
OK, de azért a többi doki is érthet hozzá, nem?
28. a0c1361e44 (válaszként erre: 26. - Bekomi)
2010. nov. 12. 19:51

Szerintem én nem vitatkoztam...

nem értem miért nekem irtad...

27. Bekomi (válaszként erre: 25. - Egypt)
2010. nov. 12. 19:50

nem tudom hogy a legprofibb, e de profi az tuti....biztosan tud valamit, ha a maszek rendelésére a váróban alig lehet beférni annyi kismama van nála....

4 városban dolgozik....

állandóan megy külföldre szemináriumokra, továbbképzésekre-szóval képezi magát....

26. Bekomi (válaszként erre: 23. - A0c1361e44)
2010. nov. 12. 19:48

én nem ezt mondtam,

hogy ti is értsétek amit mondok:

Nekem az első kislányom után volt egy halvaszülésem(orvosi gondatlanságból-az a doki lehet hogy sarlatán:......)

aztán volt egy méhenkívűlim, majd egy vetélésem.

mikor aztán ismét terhes lettem 2szer is, akkor a dokim eleve úgy állt a dologhoz,hogy nem csinál hüvelyi Uh,nem matat még azzal is ott nekem-de ismim terhes-őneki egy másik doki nem csinált hüvelyi Uh ,és a csaj meg is lepődött rajt, hogy hasi uhja volt....

aztán ahogyan haladtam előre a terhességgel továbbra sem volt hüvelyi vizsgálatom, ennek én örültem is...

az első két terhességemnél nekem is volt, és akkor is ugyanaz a doki volt az orvosom mint most,de mivel veszélyeztetett terhes voltam az első kettő terhességem után, ő már így állt a dologhoz.ENNYI!

AKI ÉRI ÉRTI, AKI NEM NEM:-)


én nem sarlatánoztam le senkit(kivéve azt aki miatt meghalt a kislányom, és előtte egy másik kisfiú)!!!!!!!!

nem hiszem hogy ezen veszekednetek kellene velem én elmondtam a véleményem ti is a magatokét, és ennyi!

25. egypt (válaszként erre: 21. - Bekomi)
2010. nov. 12. 19:30
Biztos a te dokid a legprofibb, és az összes többi sarlatán, egyértelmű. 90%-uk vizsgál manuálisan is, de természetesen ők a hülyék.
24. egypt (válaszként erre: 19. - Bekomi)
2010. nov. 12. 19:29
Én is.
23. a0c1361e44 (válaszként erre: 22. - Bekomi)
2010. nov. 12. 19:23

De akkor sem ez a céljuk, nem?

Én pl. kivoltam irva x időre, de nem szültem meg még további 1 hétig, ekkor beutaltak a kórházba.

A befekvés napján sokszor megvizsgáltak (a felvitelin, az osztályon, a viziten, stb) este el is folyt a magzatvizem. Ez biztos a vizsgálatoktól volt...

22. Bekomi (válaszként erre: 20. - A0c1361e44)
2010. nov. 12. 19:12

lehet,...

én nem azt mondtam hogy nem lehet hanem azt hogy vannak veszélyeztetett kismamák akiknél ha nem muszáj nem csinálja a dokim.


Élvezkedik:

hát tini koromban voltam olyan dokinál aki míg bimanuálisan vizsgált, simogatta a fanszőrzetemet,-na ide többet nem mentem undorító volt!!!!!!!!


Amúgy volt nem egy olyan kismama, akinek egy ilyen vizsgálat után sajnos megindult a szülés:-(

21. Bekomi (válaszként erre: 18. - Egypt)
2010. nov. 12. 19:10

vagy lehet te nem olyan dokival futottál össze aki ennyire profi, az én dokim a legjobb a környékünkön:-)))

és a legempatikusabb is:-))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook