Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az orvos szerint elmúlt a Candidám, mégis puffadok, miért?Nögyógyász vizsgált hüvelyen keresztül fórum

Az orvos szerint elmúlt a Candidám, mégis puffadok, miért?Nögyógyász vizsgált hüvelyen keresztül (tudásbázis kérdés)


4. 04d410066e (válaszként erre: 1. - Ely10)
2012. jún. 2. 18:50

Candida a gyomorban is lehet... De bizonyos ételektől is puffadhatsz, meg ha szorulásos típus vagy, ahogy előttem írták.

Leginkább puffasztó kaják

1. hüvelyesek (bab, lencse, borsó)

2. káposzta

3. élesztős cuccok (ez utóbbi inkább egyéni érzékenyég)

Próbáld meg, hogy jobban odafigyelsz arra, mit eszel, lehet semmi köze a candidához. :) Figyelj oda, hogy milyen kaja evése után a legrosszabb, és azt ne nagyon edd egy ideig.

2012. jún. 2. 18:42
Igen a candida lehet több helyen. Csak manuális vizsgálattal nem is kimutatható hogy elmult-e kenet tenyésztés kell hozzá. A puffadás lehet mástol. Én nekem pl nem a candidátol függött hanem mert szorulásos vagyok. A candidátol szeritnem sosem puffadtam....
2. Bubuka73 (válaszként erre: 1. - Ely10)
2012. jún. 2. 18:36

Szia,


Candida nemcsak hüvelyben lehet , hanem pl szájüregben is ....Én így tudom .

2009. dec. 2. 15:27
Az orvos szerint elmúlt a Candidám, mégis puffadok, miért?Nögyógyász vizsgált hüvelyen keresztül

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook