Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés az interneten fórum

Társkeresés az interneten (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2011. febr. 8. 10:47
Én is interneten ismerkedtem, meg a párommal és együtt vagyunk már 10 hónapja. :)
188. Marice
2011. jan. 26. 08:02
én is egy közösségi oldalon találtam rá a páromra ma 1 éve és azóta is együtt vagyunk ...sőt imádjuk egymást:)
2011. jan. 13. 22:34
Én nem társkeresőn találtam meg a páromat, de az internetnek köszönhetem. Egy nap valaki bejelölt az iwiwen és a myvipen.. lehet, hogy rossz szokás, de én mindenkit visszaigazolok, aztán annyiban hagyom a dolgokat.. és mivel kint van az MSN címem, fel is vett, és egy nap el kezdtünk beszélgetni. Három héttel későbbre megbeszéltünk egy találkát, nevezhetjük akár randinak is. Elmentünk egy kávézóba, egész nap beszélgettünk, meséltünk egymásról. Délután pedig el is csattant az első csók, és azóta együtt vagyunk :) Igaz, még csak két hónapja, de én érzem, hogy a sok kudarc után végre megtaláltam az igazit! :)
186. Kyller
2010. márc. 5. 10:24
En is a neten talaltam meg a paromat 3 evvel ezelott. Nem tarskereso hanem egy kozossegi oldalon. Egyikunk sem keresett part maganak, egymasba botlottunk, nem aludtunk ejszakakon at, csak beszelgettunk, chateltunk. Nem volt egyszeru, de megerte varni!
2009. nov. 6. 20:26

HOLNAP MÁR FÉL ÉVE LESZ,HOGY EGYÜTT ÉLÜNK,ÉS MINNÉL BOLDOGABBAK VAGYUNK!PEDIG KB.FEBRUÁRBAN ISMERKEDTÜNK MEG EGY MÁSIK OLDALON.EGYIKÜNK SEM TÁRSAT KERESETT OTT.TALÁN AZ IS A "RECEPTJE" A BOLDOGSÁGUNKNAK,HOGY MIND A KETTEN EGY JÓ PÁRSZOR MEGJÁRTUK A "POKLOT"ÉS MÁSKÉPPEN LÁTUNK SOK MINDENT.JA!HA MINDEN UGY ALAKUL AHOGY GONDOLJUK TAVASZRA ÖSSZE IS AKARUNK HÁZASODNI...

SZÓVAL NEM CSAK NEGATIV TAPASZTALATOT LEHET AZ INTERNETEN SZEREZNI A PÁRKAPCSOLAT SZEMPONTJÁBÓL.TÖBBEN IS ÉLNEK BOLDOG PÁRKAPCSOLATBAN AKIK IGY TALÁLTÁK MEG A PÁRJUKAT!

2009. nov. 5. 21:40
Én is a neten találtam meg a párom. Ennek lassan 3 éve, és azt gondolom, életem legjobb dolga volt neki írni...Göröngyös volt az út, de megérte. Nagyon boldogok vagyunk!!
183. 6357a3c762 (válaszként erre: 177. - Dzseki)
2009. nov. 5. 19:47

Én 10 év alatt több mint ezer hirdetést adtam fel és semmi eredmény, pedig nem vagyok se ronda se bunkó se link,írtam lányoknak is és 20 ból egy sem írt vissza, na ennyit a netes dolgokról.

A fontos az is hogy még csak az adatlapom se nézik sokan, a nőknek könnyű, felteszik a hirdetést és százával jönnek a levelek és van miből válogatni, de nekem csak hírlevelek és angol spam ok jönnek :(

2009. jún. 24. 20:30
Én egy társkereső oldalon találtam meg a párom,vagy is inkább ő talált rám...ennek már lassan fél éve...második hónapja élünk együtt,de nem bántam meg semmit.nem vagyunk fiatalok,szóval meggondolatlanok sem...
181. okina
2009. ápr. 8. 21:43

sziasztok!

Szerintetek mi kell ahhoz, hogy egy társkereső oldal komoly legyen? Mivel lehetne szűrni a regisztrálókat?

180. keira (válaszként erre: 136. - Gyöngyvér81)
2009. febr. 10. 12:33

úgy látom, te több ilyen oldalt ismersz, én is így vagyok és azt látom, hoyg egyre vacakabb a színvonal, legalábbis a középkorú férfiak körében, egyre többen inkább a szórakozást keresik ilyen módon.

ha tudsz olyan oldalt, ahol nem ez a jellemző, mondd el lécci


köszi

179. Arika (válaszként erre: 177. - Dzseki)
2008. okt. 13. 13:19

Szia!


Nem tudom mi igaz és mi nem, nem tisztem eldönteni.


Az biztos hogy sok "hazug" fél van fenn a társkeresőkön, de vannak normális emberek is.


Én fél éve voltam fenn, találkoztam egy csomó " hazug pasival"...volt köztük aranyos, de nagyon undok is.

Ami kiakasztott, hogy nálam egyetlen kitétel volt a 185 cm -s testmagasság.

HÁt ehhez képest volt olyan randim, hogy a vállamig nem ért fel a 190 cm -s pasi!:D:D:D

fél év után én is besokaltam a hazugságtól, a rögtön szexet akaró pasiktól...és akkor én írtam 5 potenciális jelöltnek.

A párom rögtön válaszolt..de ő nem akart velem levelezni..rögtön találkát javasolt, hogy már az elején derüljenek ki a hazugságok!

És mekkora igaza lett!!!

mi találkoztunk, 1 hónapig aztán leveleztünk, megismertük egymást..és aztán a következő találkozásnál tudtuk hogy egymást kerestük.

ahogy írtam mi 2000-ben ismerkedtünk meg, 2002-ben meg volt az esküvőnk, majd jött az egyik majd másik lányunk.

Én boldog vagyok hogy válaszolt nekem, és hogy én meg elmentem az első levele után találkozni vele!;)

2008. okt. 13. 12:27

Sziasztok,

Én is internetes tarskeresöben talaltam ra az igazi, pedig sose hittem benne, most mar lassan 1 eve vagyunk együtt nagyonboldogok vagyunk es tervezzük a lagzit jövöre!

177. Dzseki
2008. okt. 13. 12:19

"A valóság az, hogy egy most készülő nem reprezentatív felmérés szerint az aktív interneten társkeresők 82%-a találkozott már másik társkeresővel, és ezeknek 59%-ból valamilyen kapcsolat is született!"


Ez valami annyira nem reprezentatív felmérés lehetett, hogy ez sem igaz!

Addig még ok, hogy a netes társkeresők 82%-a találkozott már másik társkeresővel, DE EZEKNEK A TALÁLKOZÁSOKNAK KÖZEL 60%-ÁBÓL TUTI HOGY NEM LETT KAPCSOLAT!


Na ne süketeljünk már erről! Majdnem 1 éve fenn vagyok a "leghíresebb" netes társkeresőn, mondhatom épp elég tapasztalatom van. És ennek, meg amit az alábbiakban idéztem, tökéletesen ellentmondó tapasztalatok!!!

176. Dzseki
2008. okt. 13. 12:15

"A találkozáskor csalódottak illetve a találkozástól eleve teljesen elhatárolódók együttes aránya is mindössze 10%!"


Ez egész egyszerűen hazugság!

175. Arika
2008. okt. 12. 18:50

Sziasztok!!!


ne adjátok fel!!!!;) igenis létezik a mindent elsöprő nagy szerelem a netes társkeresők oldalán is!!


Mi már lassan 9 éve ( 2000. 01.06.-án találkoztunk először!) vagyunk együtt!

Nagyon boldogan élünk, van két gyönyörű kislányunk és tervezünk egy kisfiút is!


szóval csak magatokban kell bízni!;)

174. judit71 (válaszként erre: 173. - 7ae0c32cd5)
2008. szept. 30. 19:07
Szia! Gratulálok nektek is! Én jelen a cheten ismerkedtem meg egy sráccal és egy hónapja msn-en tartjuk a kapcsolatot. A távolság sem nagy köztünk, ami külön előny. Nem tudom még mi lesz belőle, de egyre szimpatikusabb :) Igen, nagy igazság az, amit írtál! Nem szabad görcsölni!!!!! Nevetni fogsz, de nekem mindig akkor bukkan fel valaki az életemben, amikor megváltozatom a hajszínem! Két és fél évig szőke voltam, most vörösre váltottam... És nézzenek oda... itt az msn-es srác :) Még ha csak egy jó abrátot találok is benne, megérte! Szép estét, Judit
2008. szept. 30. 10:06

sziasztok!

én is egy társkereső oldalon ismertem meg a párom és nagyon boldogok vagyunk:)

majd 1évig voltam fent és éppen mielőtt feladtam volna, mikor már nem tudtam komolyan venni az ilyesfajta ismerkedési formát, akkor talált rám Ő.

érdekes volt mert nem hajtott már annyira az "akarás", már nem akartam mindenáron társat találni, megértettem, hogy attól, hogy rágörcsölök még nem jön a szerelem.

leveleztünk, majd telefonszámot cseréltünk és kb.1hónap után találkoztunk.

ennek 4 hónapja és úgy érzem a szerelmünk sohasem ér véget.

szóval szerintem ebben a témában is igaz az, hogy nem szabad rágörcsölni, mert muszájból nem jön a szerelem!

és ebben a mai, rohanó és felbőszült világban az internet egy jó lehetőség a kapcsolatteremtésre.

172. macs77 (válaszként erre: 171. - Judit71)
2008. szept. 27. 13:27
Köszi szépen! :) Neked meg kitartás!!!
171. judit71 (válaszként erre: 167. - Macs77)
2008. szept. 27. 10:50
Szia macs! Szívből gratulálok nektek, és nagyon sok boldogságot kívánok! Szép napot kívánok! Judit
170. judit71 (válaszként erre: 166. - C19f5f79fa)
2008. szept. 27. 10:48

Szia zsebi! Hidd el, én már nagyon sokszor próbáltam, egyszerre több helyen is fent voltam. Volt két olyan évem, hogy háromszor vert át netes pali... Többet nem kérek, köszönöm... A neten mindenki azt ír, amit akar... Én viszont őszinte voltam mindig, mindenkivel, és cserébe azt kaptam, hogy átvertek és érzelmileg kihasználtak... De ez valószínűleg az én hibám... Túl naív vagyok, mindig hiszek bennük! Én már május óta várok türelmesen egy férfira... Személyesen többször is találkoztunk, mivel az orvosom volt... Tehát nem netes ismerettség... Én az utolsó alkalommal feltettem egy konkrét kérdést, amire akkor azt hittem, konkrét választ is kaptam... Azóta sem tudom mi a helyzet... Van egy lány az életében, de nem tudom, hogy milyen kapcsolat van igazából köztük... A lányt megkerestem levélben és tőle kértem segítséget... Konkrétumot tőle sem tudtam meg, csak annyit, hogy erős érzelmek fűzik a dokihoz, amiből épp szabadulni akar... Egy hónap múlva meg azt írta, hogy újra beszélnek egymással... A dokimat is megkerestem szakmai jellegű kérdéssel, de a válaszában úgy érzem, mintha nem zárta volna le a velem kapcsolatos dolgokat... Úgyhogy, ,nincs nekem szerencsém sem a neten, sem személyesen :)

Pedig nálam türelmesebb ember nincs a világon :) Szép hétvégét! Üdv, Judit

2008. szept. 26. 19:00

Nekem anno nem volt netem,de kb hasonló az SMS Randi is,csak talán a net már modernebb kicsit:)és olcsóbb mint a telószámla emelt díju smsekkel:))

Nekem nagyon bejött....

168. petka
2008. szept. 26. 18:58
Mi is így találtunk egymásra, de én is azt mondom hogy nagyon nagy szerencse kell hozzá hogy nehogy átverjenek. Ráadásul én elmentem több mint 2000 kilométerre. De azt gondoltam ha ez a pasi repjegyet küld nekem, akkor csak nem ver át. Egyébként mielőtt megismertem a férjemet, nem hittem a netes társkeresőben. Én szóltam le a legjobban. Hogy ott biztos csak lúzerek vannak. Hát a férjem nem éppen az! Csak van akinek nincs kedve szórakozóhelyen ismerkedni, vagy olyanok a körülményei hogy természetes keretek között nem tud. Van ilyen!
167. macs77
2008. szept. 26. 18:48

Szerintem eléggé szerencse kérdése, h kivel akadsz össze a neten - nagyon sok a szélhámos. Én akárhányszor regisztráltam, kb 2 nap után mindig töröltem magam a hülye ajánlatok miatt. Fotót sosem tettem fel, aki szimpi volt, és kért, annak max. emailben küldtem.

Na de a Lényeg:

Tavaly ráklikkeltem egy szimpi srácra, elkezdtünk emailezni, csetelni, pedig akkor még kb 300km választott el minket egymástól. De annyira egy hullámhosszon voltunk, mint még soha senkivel! Kb 1 hónap után találkoztunk csak először...

Nyáron volt az esküvőnk és decemberre várjuk a babánkat! Iszonyú mázlistának érzem magam, mert ez ritka kivétel, tudom. De mint látjátok (és mint olvastam, más is írt ilyet), előfordulhat. De továbbra is azt mondom, h nagy szerencse kell hozzá!

166. c19f5f79fa (válaszként erre: 163. - Judit71)
2008. szept. 26. 17:57

Kedves Judit! Szerintem ilyen oldalon férfira ráírni nem túl szerencsés....

Várj míg valaki ír,közeledik...

Ne add fel ilyen hamar.A barátnőm két évig volt ilyen oldalon,,,több találka rövidebb kapcsolatok után férjhez ment,egy igazán klassz sráchoz.Azt gondolom az élet bármilyen terültéről legyen szó a türelem elengedhetetlen,és hát semmit nem kell siettetni.Egy igazán jó pasi,aki akarja a nőt az úgyis kézbe veszi a dolgokat és ostromolni fog:))

165. judit71 (válaszként erre: 164. - Walaki24)
2008. szept. 26. 17:12
Szia! Egyetértek Veled, hogy nehéz és veszélyes a netes társkeresés... Szerencsés vagy hogy megtaláltad a párodat! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!! Szép estét, kellemes hétvégét! Üdv, Judit
2008. szept. 26. 11:06
Nagyon nehéz és veszélyes a netes társkeresés...de én is belevágtam.Egy fizetős oldalra mentem,gondoltam itt talán kevesebb az idiota...tévedtem..Majd a 24.kutatási nap után épp a reg törlését keresgettem,mire jött egy levél,egy olyan embertől akit én kiszemeltem,de nem mertem kezdeményezni.Ennek lassan fél éve.Nagyon boldogok vagyunk:)
163. judit71
2008. szept. 25. 17:29
Sziasztok! Én már leszedtem magam a netes társkeresőből. Írtam legalább 8 férfinak (ha lehet így nevezni őket) de válaszra sem méltattak! Pedig csak egy laza két sorost írtam mindegyiknek... Van ugyan egy férfi, aki nagyon tetszik, igaz, ő nem neten tetszett meg, hanem élőben :-) ), de milyen az én szerencsém, neki nem kellek... Mindig ez van... Na, erről ennyit... Azt hiszem, feladom... Sok sikert mindenkinek! :), üdv, Judit
162. agnesss0129 (válaszként erre: 155. - Ica2)
2008. szept. 25. 13:33
szia!én sem vagyok fiatal,46 éves.fenn vagyok egy társkereső oldalon.talán unalomból,talán elkeseredésemben regisztráltam.de...egyetlen egy levelet kaptam ami arról szolt,hogy ágyba hivna az illető egyből.pedig sem fényképem nincs fenn,sőt nem irtam olyat magamról ami nem igaz és a 33-tól az 58 nagyon sokan irtak már.egy ffivel találkoztam is,de amennyire kellemes volt a hangja annyira nem jött be személyesen.tetszettem neki mondta,de semmi nem "bizsergetet" meg egyikönket sem.másfél óra mulva el is köszöntünk egymástól udvarian.most egy vidéki ffivel levelezem(40éves)már telefonon is felvettük a kapcsolatot,majd elvállik mi lesz.kedves,aranyos,nem tolakodó.probálkozzál én azt mondom,nem mindenki olyan,hogy csak az ágyat emlegeti,még ha arra is gondol.ahogy te reagálsz,ugy reagál a másik is.ha meg olyan levelet kapsz,azt ki kell törölni válasz nélkül.te döntöd el meddig mész el!nem akarom a fiatalokat védeni,de nem mindenki arra megy.van az idősebb korosztályban is olyan,nem egyet ismerek!
2008. szept. 14. 18:38

Férjemmel a Randivonalon ismerkedtünk meg. Ő kb. 2 és fél évig volt fönt, én csak néhány napig, mert "rögtön" találkoztunk:)

Kb. egy hét után találkoztunk, két hónap múlva lánykérés, egy éven belül esküvő. Köszönjük, boldogok vagyunk:)

Igen, én végső elkeseredésemben regiszráltam. Így utólag, de csak utólag, vicces. Akkor nagyon szenvedtem.

160. o.andi
2008. szept. 14. 17:16
nehéz dió!!!
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook