Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés az interneten fórum

Társkeresés az interneten (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2006. aug. 29. 22:04
Mindig szerettem az ilyen történeteket... kiváncsian várom a részleteket! Most meg alszom. :)
38. 4726e582cf (válaszként erre: 36. - F772199837)
2006. aug. 29. 21:31
Mindegy, látod megtaláltam :D.
37. 4726e582cf (válaszként erre: 35. - F772199837)
2006. aug. 29. 21:31

Szia!


Nagyon régen... jóval több, mint egy éve.


Ne is mondd, nekem is tetszik ez az egész, ahogy lerendezte, ahogy tervez, stb. Én meg tipikusan nem vagyok tipikus nő, nem tervezek, és nem is én szorgalmaztam semmit senem. Ő jelentette be (azért érzed, nem lánykérés - hanem bejelentés :D) a házasságot, meg, hogy kiköltözöm, mint eldöntött tényt. Szóval semmilyen szinten nem hagyományos a dolog, de csípem :D, hogy így van.


A történetet leírom majd priviben bővebben. Itt különben annyit, hogy nem társkeresésnek indult, csak lézengés a gyalin-nak, majd úgy cirka 8 órát beszélgettünk és valahogy úgy alakult, hogy megmaradt a kapcsolat, mármint a beszélgetős, aztán találka és aztán bolondulás :).

2006. aug. 29. 19:17
dehüe vagyok... nem erre a fórumra gondoltam, hanem úgy általában :))
35. f772199837 (válaszként erre: 31. - 4726e582cf)
2006. aug. 29. 19:17

Faw! Ti mikor találkoztatok utoljára személyesen?

Nem lehet egyszerű... de nekem nagyon tetszik, hogy összeköltöztök! :))) Érdemes végigolvasnom a fórumot? Megtalálom benne a megismerkedésetek történetét?

2006. aug. 18. 16:07

Alap, ha valaki batorkodik netes ismerkedesre:


1. tobb foto, ennek lennie kell! ha nem tetszik foton, ne remeld, hogy eloben fog.

2. alapban buktak meg azok az ismerkedesek, ahol a hobbi meg a szokasos "ismi-trening" folyt.

3. ha surgeti a talalkat az pozitiv

4. ha lehetoseg van talalkozni, nem szabad telefon-kontaktra epiteni, mert onnan nehez real-be menni. (tetszik a hangja okorseg, aki ilyen alapjan ismerkedik az egy barom)

5. SZEMELYES TALALKA.

6. tobb szemelyes talalka, ha kolcsonos szimpatia van.

2006. aug. 18. 16:00

Kb. netes ismerkedes :)

Haha.


De kurvara nem eredekel az egesz, eddig 2 ember volt eredekesen kivancsi, honnan ismerem...aztan amikor megmondtam akkor furcsan neztek. Meglepodve, meg "jajj ez halott dolog"

Na ezt kb. minden masodik ember mondja. Hat halott dolog a konyvtarbol is szuletik, meg az abc-bol is.


Lenyegeben egy a fontos: ha valaki szeretne tarsat, vagy igen, olyan valamit amire mindenkinek szuksege van minden modszert megragad. Es ebbe a net is beletartozik.

2006. aug. 18. 15:56

Na, hozzaszolok ön is bovebben ehhez a temahoz. Van mit.

Elolegben annyit, hogy a szuperpasimat netrol akasztottam le. Egy tarskereson vagyok fent, most mar lassan 2,5 eve.

Ismerkedtem mindenfele ferfival, de altalaban mindegyiknek csak a kurva nagy szaja jart, semmit sem csinalt. Csak a szavak, meg a sok felesleges beszed, tettek nem igazan. Aztan tavaly ota, kezdtem mar nem foglalkozni a dologgal, csak ugy siman dumalgattam emberekkel, majd megismerkedtem nehany olyan ferfivel akikkel amolyen barati viszonyom alakult ki. Na nekik mindig volt egy-ket ismerosuk, akik eppen meg akartak ismerni...stb.stb.

Szoval a netes ismerkedes mukodik, akkor amikor az emberek nem par honapig leveleznek, hanem a dolgokat atultetik a valosagban es real ismerkednek tovabb, mert annak van a ertelme, a tobbinek nem sok.

Szoval ha sokaig megy a tili-toli agytrening akkor az emberek tobbsege esellyel allit fel a masikrol teves kepet. Egyszoval a leheto legjobb minel elobb talalkozni, szemelyesen. Ez barhonnan megoldhato-barhova. Csak akarni kell. Ennyi.

Szamok kb-re: ugy kb. 60 netes talalka, ebbol ugy 6-7 ami olyan volt, hogy barati alapu.

Sok hulye el a foldon, nem reszletezem.

Vegyes tapasztalatok, bar inkabb a pozitiv iranyba hajlik osszessegeben.

Egyet erdemes tudni: fontos az elso benyomas.

Ha netes ismerkedes utan az ember talalkozik az illetovel eleg par mp es azonnal dontest tud hozni az ember. Persze levelet, chat-et barhogyan ossze lehet hozni...sok az olyan ember, aki tenyleg csak dumal a levegobe, de semmit nem csinal.


En eppen 50 eves adatlappal foto nelkul szortam el egy levelet valakinek, hat kivancsi voltam.

Aztan talalka. Van akinek minden gyors, van akinek semmi.

Hat, most itt ulok nala.

Szoval nincs ebben semmi hihetetlen. :)

31. 4726e582cf (válaszként erre: 27. - 9c5ea9abb5)
2006. aug. 3. 19:36

Köszi! A szerelem már megvan :), ki is tartunk, csak még sok ezer km választ el az összeköltözéstől és néhány vaskalapos hivatal... :(.


Egen szélhámosak nemcsak a neten vannak...

30. Seila
2006. aug. 3. 18:18

A barátnőm a neten ismerkedett meg a férjével. Immár 5 éve házasok és két gyönyörű gyermekük van. A magam részéről, válás elött pattantam fel előszőr a netre, amikor elegem volt a szeretethiányból. Rögtön találkoztam egy nagyon rendes emberrel, aki azt is akart, de legfőképpen társat.... és én léptem le... bár meg volt az oka.

Ő mesélte, hogy csak úgy érdemes társat keresni, ha yors telefonszámcsere van, a hangból sok minden leszürhető, utána egy találka. Innen meg választható az út, ki merre lép :-)

Egyébként találkoztam késöbb pár férfival, és mindegyik el volt keseredve a nők miatt...Csak a pénzes. jó alakú stb pasi kerestetik..

Pedig szerintem ha nincs szimpátia első látásra lehet akármilyen az a pasi, vagy akár nő..

29. 7e433abb8e (válaszként erre: 25. - 4726e582cf)
2006. aug. 3. 17:59
Ha lesz tapasztalatom leírom :)))
28. mandy
2006. aug. 3. 17:51

Sziasztok!

TA-DAMM. Én vagyok a ritka kivétel. Aki megnézi a képeimet, az láthatja a chat.hu-n összeszedett férjemet, másfél gyermekem apukáját. Persze az igaz, hogy a legtöbb ember a netes ismerkedőkön kamuzik, vagy csak egy kóbor numerát akar....de ki lehet fogni a kevés kivételt :)

Sok szerencsét a keresgélőknek, szerintem ne adják fel!

2006. aug. 3. 08:54

Nekem is voltam férjem előtt negatív tapasztalataim is netes ismerkedéssel kapcsolatban... De nemcsak a neten vannak "szélhámos" pasik:-)


Fawkesgirl: drukkolok nektek!!!

2006. aug. 2. 19:35

Azért érdekes, hogy most, fél 8 körül is több, mint 500 ember van a chat.hu 30on-40en-50en felüli oldalain.

Nekem voltak kapcsolataim a chat-ről, és vannak barátságaim is. Persze találkoztam kamusokkal is, de az élet is ilyen :))

25. 4726e582cf (válaszként erre: 24. - 7e433abb8e)
2006. aug. 2. 17:47

Nyaj, de szenya vagy :PPPP. Írjááá!


Nálunk még nem sikersztori (majd lesz), de van ilyen is és olyan is, ahogy az életben. De azért örülhetek, hogy van akinek már jó :).

2006. aug. 2. 16:57

..vagy nem :))


(olyan ez mint az ingyenlottó)

2006. aug. 2. 16:54

Micsoda sikersztorik :)))

Na majd írok erről egyszer...talán :))

22. 4726e582cf (válaszként erre: 21. - 9c5ea9abb5)
2006. aug. 2. 16:48

Ezt jó hallani :))))))).

Köztünk sajna még sok ezer km van :(((, de ez a terv, mint nálatok, összecuccolás, házasság :).


Gratulálok mindenesetre. Azért van happy end is :). Igaz nem a görcsös párkeresésből párkereső oldalakon - szerintem.

21. 9c5ea9abb5 (válaszként erre: 12. - 4726e582cf)
2006. aug. 2. 15:41

Sziasztok!


Én is szintén a gyaloglón ismertem meg párom három éve. Fawkesgirl-höz hasonlóan én se társat kerestem. Eleinte nem bíztam a kapcsolatban a távolság miatt (nem sok, csak 70 km volt). Azóta összeköltöztünk és elvett feleségül:-)

2006. aug. 1. 23:25
Nemhiszek benne!!!
2006. aug. 1. 13:44
Sziasztok! Én csak 1 barátnőm esetét tudom leírni. Ő is iternetes társkeresőn ismerkedett, de a legtöbb pasi 1 szélhámos volt. A legtöbb össze-vissza hazudott.
18. moncus
2006. aug. 1. 11:57

Sziasztok!


Nekem van tapasztalatom a netes társkeresésben.

Nagyon könnyű kideríteni már az első beszélgetések alapján, hogy ki milyen ember. (ajánlom a loveboxot, találkahelyet, randivonalat)

A mostani párommal már több mint 2 éve vagyunk együtt és előtte is találkoztam jó pár pasival a netről.

A levelezések során már az elején érdemes fényképet cserélni, mert egyből tudod, hogy szimpatikus-e vagy sem.

Érdemes néhány levélváltás után telefonszámot cserélni és gyorsan találkozni is, mert ha mégis gáz van jobb gyorsan kereket oldani mint illúziókba kergetni magad!

Néhány randi után meg úgyis érzi az ember, hogy több lesz ebből a "kapcsolatból" vagy sem.

Ha nem, akkor folytatni kell az ismerkedést tovább. Nem feladni!!! Az internet csak egy katalizátor, ugyanúgy működik, mint a személyes ismerkedés csak sokkal gyorsabb.

Szerintem vannak normális pasik a neten, csak ki kell őket fogni.

Érdemes egyszerre több fickóval is levelezni, mert akkor lehet belőlük válogatni.

És nem utolsó sorban nem kell halálosan komolyan venni az egészet, hanem lazán kezelni, mert mint tudjuk több pasi van ma egyedül, mint NŐ!

:-)

17. 4726e582cf (válaszként erre: 16. - 189e7a0266)
2006. júl. 28. 16:05

El is hiszem, hogy így van :((( sajnos!


Én mondjuk soha nem regisztrálnék egy társkereső oldalra, nem hiszek benne :((, és ahogy hallom mindenki csak megszívja, pláne a csajok, mert csak kettyinteni akarnak a pasik, kapcsolatot egyáltalán :(. Akkor mi a szöszért vannak fent egy ilyen oldalon, ha nem kapcsolatot akarnak... No de erre úgysem fogjuk megtalálni a választ :(.


Rengeteg hazug ember van, és tényleg kihasználják a naív embereket. Sajnos :(((, bele sem gondolnak, hogy a szerencsétlen, minden bátorságát összeszedve találkozik meg miegymás, és akkor csak azt tapasztalja, hogy ilyen téren is képtelen kapcsolatot teremteni, teljesne összetörik lelkileg. :(((.


UI: kezdőség kérdése, egyikőnk sem volt a párommal kezdő chat terén :), de lehet ez kivételes dolog...

2006. júl. 28. 11:03

Én is próbáltam az ismerkedés ezen fajtáját, de csak rossz véleményem van.

Volt egy srác, akivel csak haveri alapon találkoztunk, és ő elmesélte, hogy minél több ideig van az ember fenn, annál rosszabb. Hiszen egy idő után már nem is érdekes, ha randira megy, mert ha nem jön össze, úgyis újra tud keresni. Arról nem is beszélve, hogy egyszerre több randija is lehet.

És a legszebb az egészben, hogy szerintem az ilyen társkeresőkön az emberek többsége csak a vágyaival netezik. Érthetőbben: olyanokat állít magáról, amiket szeretne, ha úgy lennének, vagy olyan tulajdonságokat mond, amiknek szeretne a birtokában lenni. (Nem hazudik, csak úgy gondolja, hogy ha magát le kell írnia, akkor - elfogultan - ilyennek látja magát.) Remélem, érthető.

És sokszor az a gond, hogy egy idő után, már el is hiszi magáról, hogy olyan.

A gond meg akkor jön, ha kialakít valakivel egy kapcsolatot, és kiderül, hogy mégsem tud megfelelni a SAJÁT MAGA ÁLTAL kitalált és vágyott énképének.

Hiszen, azért vonzó ez a fajta társkeresési mód, mert könnyen lehet kapcsolatokat kialakítani, de később sajnos a többség szembesül azzal, hogy sokkal nehezebb fenntartani, ápolni, építeni a kialakított kapcsolatot. Pedig pont attól válik fontossá egy kapcsolat: tudja, hogy munkája, fáradozása van benne, ezért értékeli.


Arról meg már ne is beszéljünk, hogy valóban rengeteg a hazug ember, akik a kis naiv embereket akarják kihasználni.

Akiknek meg sikerült szerintem azért sikerült, mert még mindkét fél csak "kezdő" volt ebben a társkeresési formában.

15. kisgé
2006. júl. 28. 09:37
Hú, engem valahogy nem vesz rá a lélek, hogy a neten ismerkedjek! Kissé félek, hogy esetleg rosszindulatú, meg nekem valahogy személytelen....
2006. júl. 27. 21:07

Nekem eddig csak jó véleményem van.

Igaz, ehhez le kellett cserélnem a fényképemet, ami most van, szerintem elég jó lett.

Elég sok randim volt mostanában, minden lány nagyon helyes és kedves volt,

és én is nagyon figyelem a lányok reakcióit


,meg hogy mit figyelnek rajtam stb...

( ajókinyitás, előreengedés, leülés, fiú körmei milyenek stb...)

Mindenki nagyon pontosan érkezett a randira, ami nagyon tetszett nekem.

Eddig 1 lány tetszett NAGYON és a közös hullámhosszt is éreztem,

nagyon sokat nevettünk, de számomra érthetetlen módon nem akar többé látni.


Sajnos élőben én is hallottam, hogy nagyon sok fiú (? 90 % ) már az első randin .... akar.

Ha nő lennék, szerintem én is elég szomorú lennék emiatt.

Ez valóban kivédhetetlen. Vagy talán mégsem ?

3 kb fotómodellnek is beilló évf társamtől hallottam, hogy amelyik fiú nagyon jól néz ki, ők szoktak ilyenek lenni, mert megszokták, hogy sok lánynak tetszenek és ezt azonnal ki akarják használni.

Viszont ha ezt valaki megszokta, akkor lehet, hogy tényleg vannak olyan lányok, akik hamar bele is mennek ebbe a dologba, ami szerintem helytelen.


Sziasztok : Gábor

13. remedi
2006. jún. 13. 23:02
Sokan tekintenek idegenkedve az Internetes társkeresésre, mondván, hogy könnyebb megtalálni az igazit „élőben”. Ehhez képest Magyarországon minden második –élő ismerkedéssel indult- házasság válással végződik. Ebben a cikkben azoknak szeretnék támpontokat nyújtani, akik nyitottak a társkeresés új formáira, de szeretnék kikerülni a leggyakoribb csapdákat.
12. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - Piskóta)
2006. máj. 15. 17:12

Igen a kivétel erősíti...

Nem kerestem tény és való, Ő sem párt keresett, aztán így alakult, hogy egymáséi lettünk. Nem is párkapcsolatnak indult, amit ugye tudunk a gyaloglóról, hogy ott nem párt, hanem partnert keresnek az emberek többnyie. Ha heppiiiiend lesz, akkor közölöm ám :), mármint kiutazás, házasság miegymás :). De ezen vagyunk minden erőnkkel :D.

2006. máj. 15. 17:11

Én is a gyalin ismertem + a mostani páromat. Mi már 4 éve vagyunk együtt. Nekem is szerencsém volt.

Tényleg nagyon sok a hazug és sexmániás ember a neten. Amit a való életben nem mernek +tenni, azt a neten élik ki.

Azért ki lehet fogni normális és aranyos embereket is, csak türelem kell. :)

10. Piskóta (válaszként erre: 9. - 4726e582cf)
2006. máj. 15. 17:09

A kivétel erősíti a szabályt! :)

De neked gratulálok, hogy ilyen szerencsésen jártál. Lehet, hogy azért, mert nem is párt akartál keresni. Ha valami eltűnik akkor is azt szokták mondani, hogy majd ha nem keresed, megtalálod!

Valami ilyesmi lehetett veletek is! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook