Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés az interneten fórum

Társkeresés az interneten (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

129. cskata (válaszként erre: 128. - 1e958693ca)
2008. jún. 3. 13:02

:DD

nem látom, de elhiszem!:))))

128. 1e958693ca (válaszként erre: 127. - Cskata)
2008. jún. 3. 12:59
Bólogatok....
127. cskata (válaszként erre: 126. - 1e958693ca)
2008. jún. 3. 09:55

így van!

Ezért nem jó pl. hosszasan csak levelezgetni valakivel, személyes találkozások nélkül, mert így a társra vágyó egy - a másikról felépített - álomképbe lesz szerelmes, amit ő maga gyárt le önmagában, néhány leírt szó alapján (már amennyiben szerelemnek lehet az ilyesfajta érzéseket nevezni)!

Úgyis élőben dől el minden..

szóval a szó szoros értelmében társat sztem lehet taláni, de hogy abból lesz-e párkapcsolat, az nem a neten fog kiderülni.

126. 1e958693ca (válaszként erre: 125. - Cskata)
2008. jún. 3. 09:32
Igen, de személyes találkozóknál azért a gesztusaiból, testbeszédéből le lehet venni, hogy hazudik, vagy épp igazat mond.
125. cskata (válaszként erre: 123. - 1e958693ca)
2008. máj. 16. 08:14
igazából mindenki azt ír/mond, amit akar - és ez az élet bármely területére igaz.. ha nem neten ismerkedik meg az ember valakivel, hanem a "hús-vér világban", akkor is előfordulhatnak nagy-nagy "vetítések".. ezt sajna nem lehet kivédeni, esetleg jó emberismerettel valamilyen szinten kiszűrni..
124. Gaby01
2008. máj. 15. 22:51

Én több társkereső oldalt ismerek, ilyenek pl:

www.randivonal.hu

www.love.hu

www.talalka.hu

Mindegyiken vannak a jobbakból és a rosszabbakból is egyaránt...

2008. máj. 9. 17:39
Hát nekem a barátosnőm fent volt, aztán egy pasi nagyon szimpi volt és rendszeresen irogatott neki. Nagyon udvarias, férfias férfi volt. Aztán mikor találkoztak, kibökte, hogy ő azt hitte, a barátnőm egy qva, aki így keres kuncsaftot. Biztos nem mki ilyen, de azért necces, azt ír, amit akar.
122. 6357a3c762 (válaszként erre: 121. - Cskata)
2008. máj. 9. 16:09
Én mind a kettőn fent voltam és semmit se ér az egész :(
121. cskata (válaszként erre: 120. - Castellina)
2008. ápr. 26. 23:09

én ezt a kettőt tudom:

[link]

[link]


de itt is tudsz válogatni a lehetőségek közül:

[link]

2008. ápr. 26. 20:57
Hol lehet ismerkedni a neten? Milyen oldalakon? Én szinte sehova se járok, egész nap számitógép előtt görnyedek, másképp nem nagyon van módom ismerkedni. :(
119. 91d4989ab9 (válaszként erre: 118. - Rituka23)
2008. ápr. 26. 20:49
azért legyetek óvatosak a neten...
2008. ápr. 26. 20:44
Melyik oldalon érdemes regisztrálni szerintetek??
2008. márc. 26. 21:23
Én a neten találtam meg Őt....Milyen az élet, hiszen nagyon gyorsan találtam, egyikünk se gondolta, hogy ez lesz belőle.....és mégis. Boldog vagyok!!! Tehát csajok, azt mondom, lehet itt normális pasit lelni, nem kell csüggedni!
116. kkatka
2008. márc. 26. 20:49

sziasztok, én is neten keresgélek, eddig semmi :( de kitartó vagyok :) kicsit keresgéltem, találtam néhány jó tanácsot, ki fogom próbálni, majd meglátjuk... :)

nézzétek meg, kevés cikk van, de azok sztem jók:

[link]

115. 6357a3c762 (válaszként erre: 114. - 22b83e8961)
2007. nov. 11. 22:00

Hali!

Itt vagyok pl én :)

Őszinte vagyok és megbízható , ha érdekellek akkor írj privibe.

2007. nov. 9. 18:39
Én is társat keresek.Nincs véletlenűl raktáron egy öszinte megbizható??????????????
2007. okt. 8. 14:56

Persze, nagyon sok atveres van. En is talakoztam bunkokkal is. Engem is atvertek. Sokaig, evekig probalkoztam. A ferjemet a veletlennek koszonhetem. Altalaban, mindig en irtam pasiknak. A ferjemnek is irtam egy sblon levelet egy nap. Harom napig nem valaszolt ra es akkor kitoroltem. Es lementem arrol az oldalrol is. Toroltem a regisztraciomat, mert elegem volt mar abbol, h soha senki nem valaszol. Es gyakran volt, h ugy toroltek a levelemet, h el sem olvastak.

Aztan egyszercsak egy het mulva a munkahelyi emilemre jott egy ismeretlen level. Eloszor toroltem, de ott volt a torolt levelek kozott es zavart. Igy elolvastam. A ferjemtol jott. Azt irta, h nagyon tetszettem neki es akart meg kerni kepet tolem, de amikor feljott, latta, h mar nem vagyok regisztralva. MEg az volt a szerencse, h megadtam a munkahelyi e-mail cimemet es oda tudott irni. Kozben meg azert nem irt egy hetig, mert rossz volt a gepe es szerelonel volt.

Vagyis, mi tulajdonkeppen szerencsenek is koszonhetjuk, h osszekerultunk. Nagyon szeretjuk egymast, de mindkettonk sokat probalkozott es rengeteg levelet kellett irjuk, amig egymasra talaltunk.

Nem szabad feladni es a csalodasokat, atvereseket nem szabad nagyon komolyan venni. Tovabb kell probalkozni, mert sikerulni fog!

112. Trim (válaszként erre: 111. - A7a90ace89)
2007. okt. 8. 10:46

Sajnos ez is benne van a pakliban.

Ha a mostani párod szereted, akkor vigyázz rá! Én is féltem a mostani párom, mert úgy gondolom, hogy egy igazi kincs! :)

2007. okt. 8. 09:29

Az internetre én sem társkeresés céljából jöttem pár éve. Barátokat keresni, mivel a barátnőim férjhez mentek és elköltöztek a közelből.


Sok pasival beszélgettem, találkozgattam kezdetben, volt olyan is, akivel szimpátia alakult ki. Aztán egyszer beleszerettem valakibe. Nem akartam, mert nem hittem a netes szerelemben. Sokáig győzködött, hogy próbáljuk meg. Még egy közös "barátnőnknek" is elmondta, hogy hülyére veszem. Végül ráálltam. Nagyon megszerettem. Aztán jött a kész átverés show. Kezdetben gyanítottam, hogy hazugság az egész, de aztán a közös "barátnő" elárulta, hogy átver. Tette mindezt azután, hogy férjesen testi kapcsolatot létesített azzal, akit szerettem. Majd ezek után ez a nőcike az internetet telekürtölte azzal, hogy miért hagyott el engem a pasi. Elég gusztustalan volt, mert olyat dobott a netre közkinccsé, ami csak két ember dolga. Itt a legnagyobb hibát az az alak, az a ValamiÁllat tette, mert járt a szája. Még ha igaz is volt, másra nem tartozik, csak rám, ránk.


Aztán már nem nagyon mertem kapcsolatokba kereverdni, mert mindig ott volt a félsz, hogy az a liba ránk talál (állítólag nem netfüggő, de szinte minden pasival kapcsolaban volt és van is...korra való tekintet nélkül).


Aztán csak próbálkoztam, ami 8 hónapig tartott. Én léptem ki belőle.


Mostani kapcsolatom már réginek mondható. Ez is netes ismerettség, régi ismerettség. De igazából 1 éve vagyunk együtt. Őt már féltem, nagyon is.

110. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 109. - 25c0404375)
2007. okt. 8. 08:58
:-)
2007. okt. 8. 08:55
Nagyon örülök nektek.Lehet csak én fogtam ki mindig az idiótákat?:D
108. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 107. - 25c0404375)
2007. okt. 8. 08:50
Most leszünk októberben 4 éves házasok,februárban volt 4 éve hogy megismerkedtünk,a közös kisfiunk pedig 3 éves volt májusban:-))Együtt neveljük a 6 és fél éves fiamat.-)
107. 25c0404375 (válaszként erre: 106. - Ccd9bb7d17)
2007. okt. 8. 08:40
Ez ám a szerencse.Gratulálok.Látod vannak kivételek.:)Nekem mondjuk lett egy jó barátom egy ilyen randiból,imádom azt a srácot,mindent meg lehet vele dumálni.És most együtt vagytok ezzel a fiuval?Mesélj
106. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 105. - 25c0404375)
2007. okt. 8. 08:31

Nekem nem volt róla képem,csak smseztünk,telcsiztünk...a tali előtt azt mondtam magamnak,ha tényleg olyan mint amilyennek feltünteti magát(belsőleg,mert nem tudtam hogyan néz ki)akkor jöhet,ha már egy fokkal szebb az ördögnél...

Az már a véletlen műve,hogy tetszett is,minden téren:-))

2007. okt. 7. 23:37
Egy sem tetszett.:)Mire ideértek alacsonyabbak lettek,szarabb kocsival,és a vicces fiu is hallgatag félénk kisgyerek lett.:)És mindenkinek aki most készül ilyenre.Kérj vagy 20 képet.Mert lehet,hogy kettőn don huan,de amúgy meg ha meglátod,lehet sírva fakadsz.:)))
104. bibed
2007. okt. 7. 12:44

Én is az interneten találtam magamnak párt, most vagyok 16. hetes terhes, szerintem ez mindent elárul, de azért csak óvatosan, nagyon sok a bunkó, és sokan teljesen mást írnak magukról, mint akik valójában.

De aki próbálkozik, annak sok szerencsét

2007. okt. 4. 15:25
En az interneten ismerkedtem meg a ferjemmel. Egy evig telefonon tartottuk a kapcsolatot, egyszer talakoztunk es osszehazasodtunk. Szeptemberben voltunk egy eves hazasok.
2007. okt. 4. 14:53
Nem neten,de társkeris sms ekben ismerkedtünk meg...az első volt akinek visszairtam,kb két hét után találkoztunk,pár hónapra rá összeházasodtunk,nemsoká lesz a 4.évfordulónk:-))
2007. okt. 4. 14:45
Vannak jó, meg rossz tapasztalataim is.A rossz az csalódás volt, a jó meg hogy csak barátok vagyunk azokkal akikkel felvettem a kapcsolatot. Semmi komoly.
100. caravell (válaszként erre: 99. - Trim)
2007. okt. 4. 14:43
Igazad van, nem szabad elkeseredni: a társkereső olyan,mint az élet, csak több a hapsi és több a csalódás, de több az esély is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook