Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés az interneten fórum

Társkeresés az interneten (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

69. gpetra
2007. máj. 29. 07:43

A mai fejemmel biztos nem ismerkednék interneten, de az exemet a neten keresztül ismertem meg, három és fél éves kapcsolat lett belőle.


Az unokatesóm pedig két hét múlva nősül, imádják egymást, és a neten ismerkedtek meg.

2007. máj. 29. 07:25
internetes társkeresés? fujj! több száz hirdetést adtam fel az eredmény kizárólag angol nyelvű válaszok csalóktól. a chatről rendszeresen kidobnak. ha írok egy lánynak szarik rám. egyszer írtam egy vak lánynak és össze is jöttünk kis időre,de annak is vége. most megint itt vagyok egyedül az esélyem 0.
2007. máj. 20. 17:08
Nekem nincs tapasztalatom, de a barátnőm 3 éve hasonlóan (sms) ismerkedett meg a fiúval, aki most a vőlegénye, és az első gyerekük egy héten belül érkezik:)))
66. Loni
2007. máj. 20. 17:06

Sziasztok!

Nekem is voltak rossz tapasztalataim internetes társkereséssel. De azután megismertem a párom... És ennek most már 2,5 éve.


Amit én tanácsolni tudnék neked: olyan társkereső oldalakat keress, ahol vannak fórumok is. És ha valaki megtetszik, akkor érdemes megnézni, hogy hozzászól-e valamilyen témához, és ha igen, mi a véleménye. Itt az is kiderülhet, van-e humora stb. Érdemes úgy is belevágni, hogy nem görcsösen pasit keresel. Csak úgy chat-elsz, beszélgetsz másokkal. Ahol én fórumoztam, ott nagyon jó kis baráti társaságok verődtek össze. Mentünk színházba, moziba, bulikra, kiállításra. Így kimozdul az emebr, új arcokat ismerhet meg, és ki tudja....

65. fde954d8c0 (válaszként erre: 64. - 831ad879a7)
2007. máj. 8. 15:32
:)
64. 831ad879a7 (válaszként erre: 62. - Fde954d8c0)
2007. máj. 8. 11:16
Teljesen egyetértek veled! Én is beleestem ebbe az ördögi körforgásba, napokig nembeszéltem senkibvel, folyamatosan a gép előtt ültem, ez volt az életem. Összevesztem az egész családommal, mellesleg soha se előtte, se azóta nem volt vita a körülöttem lévő emberek és köztem. És ami a legrosszabb, megvoltam győződve róla, hogy enyém a világ, és minden igy tökéletes, közben meg teljesen kiüresedik az ember. pillanatnyi örömök, pillanyatni ölelés, pillanatnyi szeretet, ami nem is volt az, csak annak tűnt. Aztán a végeredmény egy teljesen kifakult érdektelen ember, szeretethiánnyal, és ez a szeretethiány viszi bele a további gyors kapcsolatokba, mert azthiszi ott megtalálja azt amit keres. Ez egy nem valós világ szerintem. Ez nem a való világ. és közben elszaladnak az évek. Nagyon drasztikusan kellett változtatnom az életemen, hogy kilépjek ebből. És igen igazad van, én is gyenge voltam, de szerencsére már megerősödtam, és eszembe se jut, hogy felmenjek egy chet oldalra. A net igy erre jó, tapasztalokat cserélgetni,infókat gyüjtögetni, de nem társkeresésre. A kivételeknek gratulálok! :-)
63. 4726e582cf (válaszként erre: 54. - Rituska83)
2007. máj. 8. 10:21

Ez így igaz, amikor nem keresed, akkor fog összejönni!

Én sem kimondottan társkeresési célzattal járkáltam fel chat-elni, mégis véletlen botlottam bele a páromba úgy két éve :). Igaz nem párkapcsolatnak indult és mikor találkoztam vele sem a nagy érzelmekről szólt, de aztán valahogy így alakult, és nem bánom. Azóta hanyagolom a chat-oldalt. Persze nagyon sok szexéhes pasi/csaj van ilyen helyen és tényleg szerencse, ha nem csak ilyennel találkozik az ember, de létezik normális is, aki felmegy ilyen helyekre és nem kizárt, hogy találkoztok, persze szűrni kell rendesen...

Nem akarok senkit unszolni, hogy járkáljon fel chat-elni, vagy másmilyen társkeresési oldalakra, sok rossz tapasztalatom van, de így visszanézve nem bántam meg :)

2007. máj. 8. 08:39

annyit fűznék hozzá.

a netes társkeresés, veszélyes dolog.

nem beszélnék a női állnéven irogató beteg lelkekről, a szó szoros értelmében szórakozó embertársainkól... stb.

amiről írnék az egésszen más.

a net mint olyan, mára egy nagy baráttá változott.

itt mindíg van valaki, itt mindíg lehet beszélgetni, szinte bármikor, itt mindíg lehet társat , partnert találni. szinte bármire!!!!!!!!

és éppen ebben van a gond szerintem.

magam is azt vettem észre, hogy nem mentem sehova, csak pizsamában, vagy abban sem,!!! lévén egyedül voltam otthon!!

írogattam, aztán részemmé vált.

hazaértem, net!!! aztán egész nap net.

és ez kialakít az emberben egyfajta eltunyulási dologot. nem mész a kapcsolatok után, mert úgyis jönnek. nem fektetsz bele akkora energiát mint kéne.

példaként mondom a saját történetemet. annak idején képes voltam 1,5 hónapig busszal járni, csak azért hogy az imádott nővel kontaktba, kerüljünk.

ma ez úgy megy hogy 3 levél, aztán találkozás.

jó esetben, másnap!!!!

rossz esetben aznap!

ez magával hordozza azt is, hogy felgyorsul minden. a nemi közeledés is. nincs meg az a szeretet teljes aura, ami csodálatos a kialakulása közben, és ami megalapoz egy kapcsolatot.

a gyors szex után, álltalában gyors lelépés is történik. nem baj alapon, majd úgyis jön más, szlógennel.

és itt a gond.

erre rá lehet szokni.!!!

aztán mikor évek tellnek ek így, akkor rájön az ember hogy lelkileg ki van üresedve, és nem kíván mást, minthogy kilegítsék testileg, aztán mindenki menjen haza.!!!!!!!!!!!!

persze van kivétel is, van akinek összejön, de ők a kevesek. igazán szurkolok nekik, hogy a kezdeti elmaradt stádiumokat, át tudják ugorni.

én tehát nem támogatom ezt, és ellene vagyok.

és nem vagyok egyedül.

a cél ma világunkban, az hogy egy kiüresedett fogyasztóközpontú emberfajta jöjjön létre, akit lehet egyik helyről a másikra dobálni, akár munka, akár egyéb okból.

ezt csak azzal lehet megtenni, akinek felszínessek, és gyengék a kapcsolatai.

2007. máj. 8. 02:29
Sok a kamu.
2007. ápr. 27. 13:32
Én is a chaten ismerkedtem meg a barátommal és már több mint egy éve vagyunk együtt. Két hét után találkoztunk és előtte nem láttuk egymást,és első látásra szerelem volt mindkettőnk részéről.Mielőtt még nem taliztunk naponta beszélgettünk gépen keresztül és nem hazudok volt mikor 6 órát is a gép előtt ültem,mikor vele beszélgettem csak ugy elrepült az idő.Boldogok vagyunk azóta is.
59. drevi
2007. ápr. 11. 23:46
Nekem évek óta katasztrófális,már nem is próbálkozom,nincs értelme
58. zsuzsi0930 (válaszként erre: 54. - Rituska83)
2007. ápr. 11. 18:43
Gratulálok!!
2007. márc. 5. 23:10
Csak celszeru kepet kerni randi elott, nehogy randin menekulj fejvesztve.
56. dee (válaszként erre: 42. - 294c27c513)
2007. márc. 5. 23:09

Minden megtörténhet.Legyél nyitott a jóra.

Légy hű önmagadhoz!

2007. márc. 5. 09:54

Jé, én ezt csak most olvastam :)

Emberrel neten ismerkedtünk meg, előtte találkoztam vagy 10 másik sráccal akikkel cseteltünk, majd emilcímcsere, emilváltások, majd telefonszámcsere, hosszas beszélgetések, majd végül a találka, ami után általában töröltünk mindent a másikról. :D

Emberrel meg váltottam 5 netes üzit, egy telefont (egy napon belül), és taliztunk. Bele a lecsóba. Idén lesz 5 éve, hogy együttvagyunk. Ez olyan lutri, mint a mocsárhorgászat...

2007. febr. 8. 11:35

Sziasztok!

Hát az én esetem is elég keveseknek adódótt meg, igy gondoltam elmesélem.

Volt egy kapcsolatom ami majdnem 4 évig tartott, sajnos vége lett.

Igy akkoriban lett netem és a többi barinö unszolására mentem én is fel a chat.hu-ra, (egyépként a mai napig járok oda), de már nem a társkeresés miatt, hanem sok barátom lett ott.

Szóval....nagyon elkeseredett voltam igy tiszta függő lettem :)

De igaz elég sokat csalódtam ott, de már hobby-ból is odajártam.

Találkoztam pár fiúval, de vagy csak sexet akartak vagy nekem nem jöttek be.

Egyszercsak mikormár éppen kiakartam lépni, akkor bejött hozzám egy fiu, és elkezdünk beszélgetni.

Azért fogott meg mert utálom, ha az az első kérdés..honnan? mekkora a mell,derék...méreted?

Ugye ezek a kérdések javarészt már estefelé kapósabbak.

De ez a fiú nem ezzel inditott.

Sokat beszélgettünk több órán át.

Egy idő után azt vettem észre, hogy már a telefonszámomat is megadtamneki, pedig elötte soha senkinek.

Aztán fel is hívott, beszélgettünk 3 órát telefonon. :)

Sem neki sem nekem akkor még nem volt fennt képem, igy csak nagyjából tudtuk, hogy hogy nézünk ki. Megbeszéltük, hogytalálkozunk, ami elcsúszott 2 hétre, mert egyikünk sem ért rá.

Akkor már neki volt fennt képe, ami nem igazán sikerült jól, de úgy voltam vele, hogy azért talizok vele, mert tök öszintének bizonyult.

Még tudnék róla sokat mesélni.

De nem akarok olyan hosszú lenni.

Ma már lassan 3 évesek leszünk és van egy gyönyörű babánk is aki 2 nap múlva lesz 16 hónapos.

Jah és januárban voltunk 1 éves házasok!

Úgyhogy szerintem ne adjátok fel, amikor nem keresítek akkor fog összejönni!

Remélem igy lesz!

üdv: Rita

2007. febr. 8. 10:54

Kipróbáltam, de mint minden férfi csak szex és más semmi......ezért fel is hagytam vele.

Most is fent vagyok az egyik oldalon, de már csak a megismert csajokkal levelezgetek és tartom ott velük a kapcsolatot. (nem volt velük semmi viszonyom!) Ezt csak azért írom, mielőtt mások rosszra gondolnának.

Naplót vezetek sok a hozzászólás, ilyenkor autómatikusan elolvasom más naplóját is, írok neki levelet, ha van valami véleményem és akkor kezdődik az internetes barátság, levelezés, de semmi több.

Lányokkal ha időm engedné találkoznék, vagy eljönnének hozzám, de megvárják, míg a lányom nagyobb lesz.

Sok ismerőst szereztem pld. Baja-ról, de alapjában semmi közöm a bajai emberekhez.

2006. nov. 26. 13:47

Én is a neten találtam meg a boldogságom :)

Jó nem kerestem ....csak hagytam magam sodródni az árral :) Igazán nem kerestem társat,de vágytam rá:)

Egy személyes honlapom van és oda betérő emberekkel beszélgettem leveleztem ...Kedvesemet is ott ismertem meg 5 hónapos üziváltások...beszélgetések ...MSN ezés...levelezés ....és éreztük ..Ő az :) ...

A net sem más mint az élet más területe.... sőt ebben a rohanó világban ....közelebb hozza az embereket és még szelektálódást is enged ....témák...témakörök stb. Ja!!! a földrajzi helyzetek sem befolyásolók ....nincsenek határok...távolságok:)

Tehát csúcs ...Imádom:) Sok érdekes embert ismertem meg :)

51. szunda
2006. nov. 16. 15:40

A párommal mi is a neten, egy társkereső oldalon találkoztunk, és azóta már "gyarapodtunk" is :))


Tény, hogy a legtöbb mber az ilyen oldalakat kicsapongásnak, kalandkeresésnek tekinti.

Legyen az illető akár nő vagy férfi.


Óvatosnak kell lenni, mert ennyi tapasztalatot, szélhámost az ember egész életében nem talál, mint a neten 1-2 év alatt.

50. Darien
2006. nov. 6. 12:01

Sziasztok!


Tény, hogy rengeteg az őrült, egyéjszakás kalandot kereső, hazudozós és még sorolhatnám emberke a neten, különösen a társkerésés témakörében. Én is találkoztam olyannal, akivel többet szóba sem álltam. Viszont a netnek köszönhetően megismertem valakit, aki azóta is a legjobb barátom. Egy ideig társak voltunk, de most jobb így, hogy "csak" barátok vagyunk.


A kulcs az óvatos nyitottságban rejlik.


D.

2006. okt. 19. 21:35
Egyetlen egyszer találkoztam vkivel, akivel chateltem, és már 4éve együtt vagyunk, 2éve együtt élünk. Egyébként mikor chatelni kezdtünk, volt kapcsolatom, és nem is ismerkedés céljából beszélgettem, erre ékes bizonyíték, hogy anno a Forma 1 szobában "ismerkedtünk meg".
48. Icus
2006. okt. 15. 14:20

Én sosem ismerkedtem, az interneten, vagy chat-en, vagy ilyesmiken. El sem tudtam képzelni, hogy így is lehet tartós kapcsolat. Mostanában egyre többszőr hallok viszont ilyen eseteket. Sőt van olyan ismerősöm aki elmesélte, az élettársát chat-elés közben ismerte meg, beszélgettek, majd találkoztak és most már másfél éve együtt is laknak. Az érdekesség több mint száz kilóméterre laktak egymástól.

Sokáig nem hittem az ismerkedés eme formájában, de be kell látni, fejlődik a világ és haladni kell vele. Ha párt szeretnénk magunknak, azért tenni is kell, és ez egy igen kényelmes formája ennek.

47. Icus
2006. okt. 15. 14:20

Én sosem ismerkedtem, az interneten, vagy chat-en, vagy ilyesmiken. El sem tudtam képzelni, hogy így is lehet tartós kapcsolat. Mostanában egyre többszőr hallok viszont ilyen eseteket. Sőt van olyan ismerősöm aki elmesélte, az élettársát chat-elés közben ismerte meg, beszélgettek, majd találkoztak és most már másfél éve együtt is laknak. Az érdekesség több mint száz kilóméterre laktak egymástól.

Sokáig nem hittem az ismerkedés eme formájában, de be kell látni, fejlődik a világ és haladni kell vele. Ha párt szeretnénk magunknak, azért tenni is kell, és ez egy igen kényelmes formája ennek.

2006. okt. 1. 11:06
Szerintem van esély rá, hiszen Én is az interneten találtam meg életem párját!!!
2006. okt. 1. 10:55

Én is neten leltem rá (újra), szóval ezek alapján egyáltalán nem reménytelen a dolog!:D

Én szorítok Neked!!!

2006. szept. 30. 21:54

Igen, ez jó kérdés... nem tudhatod, hogy hol találod meg. Lényeg, hogy nyitott legyél a dolgokra, bár ésszel.

Ahogy Venes, én sem hittem volna, hogy neten lelem meg a párom. Igaz, ami igaz nem is párkeresésnek indult és nem is párkereső helyen, de így alakult. Ami persze öröm számomra. :).

Nem mondom, hogy véletlen, mert véletlenek nincsenek, de így alakult :).


Szóval legyél nyitott, de ésszel, ahogy írtam már... Mérlegeld a dolgokat, de ne zárkózz el elvből vagy alapból bizonyos dolgoktól.

43. Venes
2006. szept. 30. 20:16

Hűűű, ez jó kis kérdés.

Szerintem az élet útjai kifürkészhetetlenek. Sosem tudhatod, hogy hol akadsz rá életed párjára. Én sosem hittem volna, pl. hogy majd a neten találokrá a nagy Ő-re, de végül ez történt. (Persze meglehet hogy tévedek, mert hát még fiatalok vagyunk és ki tudja...)

A lényeg, hogy én úgy találtam rá a szerelemre és a szeretetre, hogy nem is hittem volna, hogy bekövetkezik majd éppen ott és akkor.


Egy bizonyos szerintem, nem szabad hitetlennek lenni, hanem reménykedni kell, mert sose tudni.

2006. szept. 30. 18:21
Szerintetek mennyi esély van arra , hogy éppen itt a hoxán fogok találni magamnak egy hűséges , őszinte társat?
41. Prym
2006. szept. 16. 08:37

Sziasztok!

Lehet, hogy nálam a dolgok pont fordítva működnek, mint általában?

Személyesen valahogy mindig a szélhámosok tetszettek meg nekem. Valahogy...nem tudok választani.

A pasizás.hu-ra 5 éve jelentkeztem fel. Itt ismerkedtem meg a kedvesemmel, akivel 1-2 levelet váltottunk csak, majd telefonon megbeszéltük, hogy mikor találkozzunk. Rögtön beleszerettem a hamiskás mosolyába:)) Azóta is szeretjük egymást:)

S még valami: nekem Ő volt az első és utolsó, akivel találkoztam a társkeresőről. Neki én kb az ezredik...

Tehát szerintem nincsenek szabályok, próba cseresznye! Persze, mindenkinek a saját szájíze, kedve, vehemenciája szerint...

Ha az ember szeretne normális, szerető társat találni, higgyen benne, tegyen érte és egyszer csak ott lesz!!

40. 4726e582cf (válaszként erre: 39. - F772199837)
2006. aug. 29. 22:07
Ok, jóéjt, remélem happy-end lesz egyszer csak :).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook