Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztalatotok szerint mennyire diszkrétek a férfiak, ha szexről van szó ? fórum

Tapasztalatotok szerint mennyire diszkrétek a férfiak, ha szexről van szó ? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2019. júl. 13. 15:43
Ha saját magambol indulok ki az csakis két emberre tartozik hogy mi történik hálószobába .Sosem beszéltem ki a feleségem .Embere válogatja van férfibe és nőbe is pletykas .
2019. jún. 6. 15:31
A párommal nyiltan beszéltünk a szexről,csodás összhangban.Hiányzik,nagyon ...nagyon.
62. Amaunet (válaszként erre: 57. - 0adc8842b1)
2019. jún. 6. 14:34
Ilyet sosem tapasztaltam.
61. esetleg a..... (válaszként erre: 54. - 77fadec121)
2019. jún. 6. 14:22
Van benne valami.
60. oneman (válaszként erre: 59. - Öreg Huszár)
2019. máj. 30. 13:39
Én semmin nem botránkozok meg, az sem zavarna ha a nők pajzán megjegyzéseket tennének velem kapcsolatban, de ilyen nem szokott előfordulni.
59. Öreg Huszár (válaszként erre: 56. - Oneman)
2019. máj. 30. 08:28
Én mind két variációt hallottam. De valahogy nem botránkoztam meg rajta.
58. oneman (válaszként erre: 57. - 0adc8842b1)
2019. máj. 27. 23:56
Velem még sosem fordult elő, hogy rólam nők pajzán módon beszéljenek úgy, hogy azt észrevegyem és elpiruljak.
2019. máj. 27. 14:12
Ha több nő van együtt, dúl a szex a férfiakról és van benne pajzán és komolyan. Hogy néz ki, milyen lehet a....? Szerinted? Néha tényleg a közelben ha egy pasit is néznek közben, az el is pirulhat.
56. oneman (válaszként erre: 55. - Öreg Huszár)
2019. máj. 27. 12:29
Én olyat még nem hallottam munkahelyen hogy nők szexuális témákról beszélnének, az viszont valószínű hogy az emberek viselkedését, ki kivel mit csinál, stb. sokkal jobban kibeszélik mint a férfiak. A férfiak az én tapasztalataim szerint inkább csak viccelődnek a szexuális témákkal.
55. Öreg Huszár (válaszként erre: 54. - 77fadec121)
2019. máj. 27. 07:31
Szerintem a NŐK sokkal nyitottabbak sokkal jobban ki beszélnek dolgokat. Hallottam munkahelyen hölgy koszorút beszélgetni. Nem vagyok pirulós de ami ott elhangzott 18-as karikák jöhettek. Talán 10 évvel ezelőtt még nem de most ők a beszédesebbek. Bocs hölgyek de ez a véleményem.
2019. ápr. 21. 06:32

Szerintem a férfiak sokkal pletykásabbak mint a nők.

Persze tisztelet a kivételnek.

53. oneman (válaszként erre: 44. - Barbylove)
2018. jún. 4. 22:52
Szerintem is inkább a nők pletykálnak, de ez nyilván egyéniség kérdése. Én akivel kellett mindenkivel maximálisan diszkrét voltam, ugyanez a nőkre akivel találkoztam nem minden esetben volt igaz.
52. Százas Evelin (válaszként erre: 51. - Tímea_)
2018. jún. 3. 10:15
Szerintem nem ez dönti el. Kizárólag egyéni hajlam kérdése. Van aki semmit sem tud magában tartani, kikotyogja. Talán nem is tehet róla. És van aki szándékosan ferdít, hazudik, rosszindulatúan pletykál.
2018. jún. 2. 15:24
Szerintem a férfiak diszkrétebbek. A nők már nem annyira.
50. Cuclisjóska (válaszként erre: 47. - 8a65af67ce)
2018. jún. 1. 14:02
jaj egyelek meg,ezzel semmi gond nincsen,a gond ott van hogy sajnos nem nekem. cupp!
49. 8a65af67ce (válaszként erre: 48. - PöttyösPanka)
2018. jún. 1. 10:01
Aham. :D
48. PöttyösPanka (válaszként erre: 47. - 8a65af67ce)
2018. jún. 1. 09:59
Erre szokták mondani, hogy álmodik a nyomor :D
47. 8a65af67ce (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
2018. jún. 1. 09:50
Én is "megvoltam" egy-két nyominak. :D:D
2018. jún. 1. 09:38
A fiatalabbak, vagy kispályások semennyire. Csórik még azzal is dicsekednek, aki nem volt meg. :D
45. f.frezia (válaszként erre: 4. - VanilíaTurmix)
2018. jún. 1. 09:33

Pedig nem viccnek szántam sajnos.

Itt van Mindenki Zsuzsája (férfiak hívják így, még mindig.. pedig úgy gondolom most 43 évesen megállapodott).

2018. jún. 1. 09:19
Szerintem inkább a nők pletykalnak. Főleg akik irigykednek és féltékenyek. Szóval nem kell hozzá, h a pasi kerkedjen vele, mi nők szeretünk következtetni.
43. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - Smirnoff)
2018. jún. 1. 09:13
Szánalmas az ilyen ember, és nem nagyon lehet ellene védekezni.
42. Smirnoff (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2018. jún. 1. 08:55
Van egy barátom, akivel egy párszor kavartunk, de azóta is sérelmezi, hogy köztünk ennyi volt. Neki van egy roppant kedves, régi barátja, aki azt mondta neki, hogy lefeküdtem vele. Egyszer futólag találkoztam ezzel a pasival, az arcát sem tudom felidézni, ennyi közöm volt összesen hozzá valójában. Mikor a barátom kérdőre vont, először azt sem tudtam, kiről van szó, és megmondtam az igazat. Biztos hazudok, mert évtizedek óta ismeri a "barátját" (ellenség helyett megteszi), ő miért hazudna. Mondtam, hogy tán mert felvágni akar a semmivel, és talán azért, mert olyan gerinctelen, hogy közös ismerősünk barátnőjével kikezdett azalatt, amíg kettesben maradt egy mosdószünet erejéig. És nem ő volt az egyetlen, akit próbált a háta mögött meghúzni.
41. PöttyösPanka (válaszként erre: 40. - Smirnoff)
2018. jún. 1. 08:42
Nem is azért. Csak mint újabb példa a férfiak diszkréciójáról.
40. Smirnoff (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
2018. jún. 1. 08:39
Nem te voltál a történelem során az első, és nem is az utolsó, aki így járt.
39. PöttyösPanka (válaszként erre: 38. - Százas Evelin)
2018. jún. 1. 08:27
A te esetedben nem volt oka kérkedni, mert jól éreztétek magatokat egymással. Az én esetemben meg pont azért terjesztette, mert nagyon szerette volna, de nem kapott meg. Mint a szobatársam esetében, akiről azt terjesztették, fűvel-fával. Mindenki arról beszél, ami hiányzik neki. Popper Péter mondta, hogy ha valaki feltűnően kérkedik a szexuális kalandjaival, attól nyugodtan meg lehet kérdezi, hogy mióta impotens. A boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élők sem azért nem dicsekszenek a szexuális életükkel, mert unalmas vagy ellaposodott, hanem mert minden rendben vele, így nincs miről beszélni.
38. Százas Evelin (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
2018. jún. 1. 08:08

Megvoltál? :-) Akár meg is lehettél volna, a lényegen mit sem változtat.

Nekem volt olyan kapcsolatom - nős férfi - akivel kb. egy évit tartott a kapcsolatunk, soha senki nem tudta meg. Pedig ő egy kifejezett pletykafészek volt, énrólam soha nem dumált. Kollegák voltunk, csak bejött a szobámba, ha többen voltak ott, akkor is meg tudtuk beszélni a randit. Csak rámnézett, a tekintetével kérdezett, én meg alig észrevehetően bólintottam, - vagy nem.

Megvolt a kidolgozott koreográfia, mindig egy adott helyen találkoztunk, ahova nem együtt érkeztünk. :-)

Mellesleg én is férjnél voltam, bár akkor már csak papíron. Nem is éltünk együtt a zurammal. Viszont ő volt a gyerekfelügyelő ilyenkor, ő vagy az anyja.

37. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - VanilíaTurmix)
2018. jún. 1. 06:59
Csak még egy eset arra nézve, hogy mennyire diszkrétek a pasik: Volt egy srác a baráti körben, akinek tetszettem, de ez nem volt viszonzott. Nah, ez a srác egy idő után azt mondta a többieknek, hogy megvoltam neki. Persze ezt én sokáig nem tudtam. Tehát ahhoz, hogy valaki azt terjessze rólad, hogy szexeltek, nem feltétlenül kell tényleg így lennie, elég, ha ő nagyon akarja.
36. PöttyösPanka (válaszként erre: 35. - Százas Evelin)
2018. jún. 1. 06:54
Alapjában véve szerintem sem probléma sem a nagy, sem a kis étvágy, ha megvan hozzá a megfelelő partner. Ha különböznek az igények, az viszont már gondokat okoz.
35. Százas Evelin (válaszként erre: 32. - VanilíaTurmix)
2018. jún. 1. 06:34

Nekem ez nem probléma, de vesztettem már el partnert azért, mert az övé sokkal magasabb volt. Nem voltunk szinkronban, pedig mielőtt az enyém alábbesett volna - igen.

Mindegy. Előbb-utóbb megint szinkromba kerülnk. Nem azért, mert az enyém visszatér. Az övé fog kifulladni. :-)

Nők emiatt nem is szoktak szakítani a párjukkal. Férjuramat nem küldjük el azért, mert nem teljesít. Sokaknak valami betegség okozza, azt meg pláne nem küldjük el.

Egy férfi viszont szakít. Érdekes.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook