Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztalatotok szerint mennyire diszkrétek a férfiak, ha szexről van szó ? fórum

Tapasztalatotok szerint mennyire diszkrétek a férfiak, ha szexről van szó ? (beszélgetős fórum)

1 2 3
4. VanilíaTurmix (válaszként erre: 3. - F.frezia)
2018. máj. 31. 05:30

Hahaha :))


Ez szellemes volt.


Hát lehet állandó szexpartner, persze, csak ugye az ember ezt sosem garantálhatja.


Mostanában az emberek többsége elég foglalt, ezért ha az embernek egy szexpartnere van, akkor esélyes, hogy az nem ér mindig rá, amikor épp akarná, s ha valakinek olyan nagy étvágya van, mint nekem, akkor ez problémás.

3. f.frezia (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 05:15

Jól gondolod sajnos.

1-2 év és úgy emlegetnének, hogy mindenki Vanilíája.. :(


Állandó szexpartner szóba se jöhet?

2018. máj. 31. 04:53
*az időm 90%-át kitölti, elnézést
2018. máj. 31. 04:52

Az eset a következő: én egy nagyon magas szexuális étvágyú nő vagyok, viszont a karrierem olyan, hogy egyrészt az életemben az első helyet foglalja el, másrészt a.z időm 90-át kitölti.


Éppen ezért, nincs párkapcsolatom.

Az eddigi életem sokat elég sokat utazgattam a munkámnak köszönhetően, ezért nem volt probléma az együttlétek megoldása.

Viszont most egy ideje letelepedtem egy városban és elég sok ideig lakom egy helyen, szóval értitek: arra gondoltam, hogy egy városban sok minden kiderül, nincsenek nagy titkok vagy ha igen, azokat jól kell őrízni.

Véleményem szerint a férfiak nem annyira diszkrétek, amikor arról van szó, hogy kivel feküdtek le, ezért ha váltogatnám a partnereimet rendszeresen, akkor azt nagy eséllyel az egész város tudná.

Ti hogy gondoljátok ?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook