Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztalatotok szerint mennyire diszkrétek a férfiak, ha szexről van szó ? fórum

Tapasztalatotok szerint mennyire diszkrétek a férfiak, ha szexről van szó ? (beszélgetős fórum)

1 2 3
34. Százas Evelin (válaszként erre: 31. - 04424e865e)
2018. jún. 1. 06:30
Azt állítod, hogy Lenin nem beszél? Na és az örökérvényű tanítás? Az most is "szól". Ucsitszja, ucsitszja, ucsitszja!
33. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 21:21

Szerintem nagyobb eséllyel indiszkrétek, főleg 1-2 kör után, ha csak testi kapcsolatról van szó. Az érzelmek más tészta.

Mondjuk, nagyobb városban ez nem tűnik fel különösebben, főleg ha a potenciális partnereket nem egy körből válogatod. Legfeljebb a szomszédok fognak elgondolkodni, hogy mi ez a nagy jövés-menés, már ha érdeklődnek a szomszédok élete iránt. Én például a közvetlen falszomszédomat sem ismerem, az emeletről is csak 2 embert, pedig 6 lakás van.

32. VanilíaTurmix (válaszként erre: 28. - Százas Evelin)
2018. máj. 31. 21:12

Szerintem nincs ok az irigykedésre, vagyis nem jobb az enyém se és nem rosszabb a tiéd se, egyszerűen különböző.


Ez olyan mint a pajzsmirigy, akinek alacsony, az azért panaszkodik, akinek meg gyors, az azért panaszkodik.


Én azt vallom, hogy ott kell a problémát megoldani, ahol van és nem kell problémát látni, ahol nincs.


Úgy ahogy például én nem tartom a szexuális étvágyam problémásnak, pedig elhiheted sokan próbálták bemagyarázni nekem, hogy az, de én magabiztos típus vagyok.

Hasonlóképpen ha neked konkrétan nem gond az alacsony libidód, akkor nem probléma. Viszont ha zavar, akkor kíváncsi lennék miért. Végül is ez olyan, hogyha az ember nem éhes, akkor nem probléma, hogy nem eszik. Nem ?

31. 04424e865e (válaszként erre: 30. - Százas Evelin)
2018. máj. 31. 20:58
Miért? Szerintem ő kellően diszkrét lenne, senkinek nem mondana semmit.
30. Százas Evelin (válaszként erre: 29. - 04424e865e)
2018. máj. 31. 20:54
Pihentagyú. :-)
29. 04424e865e (válaszként erre: 27. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 20:53
Ajánlom Lenint. Őt már jó régen tartósították.
28. Százas Evelin (válaszként erre: 27. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 20:43
Na, ezaz. Több férfi, de azok tartós jelleggel. Időnként lehet frissíteni az állományt. :-) Csak ironikus vagyok kicsit, és nem gúnyos, remélem lehet érzékelni. Valójában irigy vagyok kicsit rád, nekem sosem volt túl nagy étvágyam, mostmeg már pláne nincs. Ilyen gondjaim sosem voltak, inkább az ellenkezője. Hogy nekem egy is sok... :-) Most melyik a jobb?
2018. máj. 31. 20:23

Hát igen, lakást nem hiszem, hogy fogok váltani csak ezért, de mondjuk nem is a szomszédokról van szó (úgyis az esetek többségében szállodába megyünk vagy az illető férfihoz).


A szó elterjedhet így is, úgy is, ha a partnerek szószátyárak.


Azt hiszem valóban tartósabb szexpartnert fogok keresni.

Vagyis olyan 2-3-4et, hogy azért akadjon akkor is, ha egyik-másik foglalt lenne.

26. Százas Evelin (válaszként erre: 25. - Smirnoff)
2018. máj. 31. 19:18
Egy aktív kupleráj esetében ez viszont nem mindegy. :-) Csak meg ne sértődjön a fórumindító, nem az ő életmódjára célozgatok. Cserélgessen csak nyugodtan, tartson fenn párhuzamban is kapcsolatokat, az egyik csak ráér, ha épp fennforgás van, igény merül fel.
2018. máj. 31. 19:15
Még úgyse lehet előre tudni, melyik szomszéd milyen lesz.
24. Smirnoff (válaszként erre: 22. - Százas Evelin)
2018. máj. 31. 19:14
Hát, azért ahhoz nem igazitanam a lakás bérlest, h kedvemre kvalkodhassak. Ha egy joakaro szomszédnak nincs jobb dolga, mint hogy az én nemi eletemen csamcsogjon, szarjon sunt!
23. b89c981d0c (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 15:18
Okosan kell csinálni.
22. Százas Evelin (válaszként erre: 21. - Smirnoff)
2018. máj. 31. 13:42
Így van, rengeteget lehet találni. Esetleg olyan lakást kellene választani, ahol nincs nagyon rálátás a bejáratra. Nem kell sokat dumálni a szomszédokkal, ne vigyék a híreket. Baxus én egyszer majdnem megvettem egy olyan házat, ahol kupolda volt, tulajdonképpen még akkor is működött, ott szaladgált két lányka, épp nem volt vendég. Két kis szobában hatalmas franciaágyak... Na ott volt olyan sűrű bokor sor a kapu előtt, hogy az tényleg átláthatatlan volt, mégse tökéletes megoldás, mert azt azért lehetett látni, hogy az egyik felém bemegy valaki, a másikon meg jól nem jön ki. Viszont ha ez egy sarki ház, akkor tökéletes.
21. Smirnoff (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 12:21
Ha csalja az asszonyt, nem fogja nagy dobra verni :P Amúgy szerintem egyáltalán nem olyan nehéz dolog állandó partnert találni. Ilyenre szakosodott oldalon válogathatsz bőven, ha annyira ido hianyban szenvedsz.
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - 12d083b51b)
2018. máj. 31. 09:29

A lényeg ebben is hasonló.

Nálunk az ilyet szűz@urvának hívják.

19. 12d083b51b (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
2018. máj. 31. 09:25

Nekem a szomszédasszonyom nem ezt mondta!

Szó szerint azt mondta:

"Jegyezd meg lányom: nem az a @urva, aki izgat és ad, hanem az, aki izgat és nem ad!"


Mondjuk azért ezt édesanyámnak nem meséltem el! :))

18. VanilíaTurmix (válaszként erre: 17. - Idhikai)
2018. máj. 31. 09:24

Aranyos vagy :)))))


Tényleg, élvezem a humorérzéketeket itt.

17. Idhikai (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 09:18
Ha folyamatosan váltogatod a partnereket, esetleg ne mutatkozz be, akkor egy darabig tuti nem derül ki! :)
16. VanilíaTurmix (válaszként erre: 15. - Százas Evelin)
2018. máj. 31. 08:28
Érzem a szarkazmust :))
15. Százas Evelin (válaszként erre: 14. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 08:24
Ha te diszkrét vagy, nem a kirakatban randizol, nem csinálsz balhékat, esetleg akár jó híred is lehet. Bizonyos tekintetben.
14. VanilíaTurmix (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
2018. máj. 31. 08:21

Hehe,

igen :)

13. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 08:20

Ismered a mondást:

Kit neveznek r.bancnak? Aki mindenkivel lefekszik.

És kit neveznek büdös r.bancnak? Aki mindenkivel lefekszik, csak velem nem.

12. VanilíaTurmix (válaszként erre: 9. - PöttyösPanka)
2018. máj. 31. 07:44

Kösz a megosztott sztorikat. Tanulságosak voltak.


Hát igen, a pletykák sokszor ferdén mutatják a valóságot.


Például ha a rib..nc szót is vesszük: én nem okítom soha az embereket, de ha elfogulatlanul vizsgáljuk a szó értelmét, akkor rib..nc az, aki lefekszik másokkal miközben megcsalja a komoly partnerét, illetve rib..nc az, aki lefekszik minden második férfival.


Na most az, hogy valaki gyakran váltogatja a szexpartnereit, mint például az én esetemben, nem egyezik teljesen meg az előbbi leírással.

Persze az emberek többsége szereti egybemosni a fogalmakat és a nők amúgy is szeretik rib...ncozni egymást pusztán azért, mert a másik előbb vette meg az üzletben a cipőt.

11. VanilíaTurmix (válaszként erre: 6. - Globus)
2018. máj. 31. 07:35

Úgy értettem, hogy az ember nem garantálhatja, hogy állandó szexpartnere a másik vagy sem.


Volt már olyan férfival dolgom, aki többet akart a dologból, mint sima szexkapcsolatot, ezért szakítanom kellett vele.

És volt olyan is, aki elég ritkán ért rá (vagyis az én rendszerességemnek ritka volt), ezért mellette még találkoztam másokkal is.


Ezért mondom, hogy állandó és egyetlen partnerre nincs garancia. A dolgok alakulnak az ember akarata ellenére is.

10. VanilíaTurmix (válaszként erre: 5. - Százas Evelin)
2018. máj. 31. 07:32

Hát még nem kezdtem el a hírem építését, mert még nem kezdtem el a vadászatot :))


Igen, egészségi szempontból veszélyes, bár kötve hiszem, hogy az emberek féltik az én egészségemet.

9. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 07:02

Nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak nem annyira beszélik meg egymás közt a szexet, mint a nők. Persze ez mentalitástól is függ. Abba viszont, hogy kiről milyen pletyka megy, sokszor nincs beleszólásunk. Mondok két megtörtént példát.

Amikor kolis lettem, nem ismertem a felsőbb éves szobatársamat, viszont sok helyről azt hallottam róla, hogy mindenkivel lefekszik. Ez volt a közvélekedés róla. Nos, amit viszont egy szemeszter után én tudtam róla mondani, az pont az ellenkezője volt: soha senkivel sem bújt ágyba. Saját bevallása szerint alacsony volt a libidója.

A másik egy nő volt, aki elment egy kereskedelmi hajóra dolgozni. Gyakorlatilag ő volt az egyetlen hölgy a hónapokig úton lévő hajón. Indulás után összejött a legénység egy tagjával. Végül nem alakult jól a dolog, és szakítottak. Kicsit később összejött egy másik férfival. Azt hiszem, hogy az a kapcsolat is csak pár hónapig tartott. Mire vége lett az útnak, az egész legénység úgy tartotta számon a nőt, mint egy nagy r.bancot, pedig csak azzal a két férfival volt együtt. A pletykák már csak ilyenek.

2018. máj. 31. 06:55

Csak annyira, hogy az asszony meg ne tudja.

Haverok között igyekszik mindegyik a legnagyobb "Háry János" lenni! Hogy azok után a többi haver mennyire tartja a száját, az más kérdés.

7. globus (válaszként erre: 6. - Globus)
2018. máj. 31. 06:48
*donjuankodókat akartam írni :)
6. globus (válaszként erre: 4. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 06:48

Mit jelent, hogy az ember sosem garantálhatja? Magadét csak te garantálhatod.

Véleményem szerint diszkréciót csak az állandó partner tud tartani, a donjunkodók szeretnek dicsekedni. Is.

5. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 31. 06:22

Rossz híred lesz, ha ez zavar, akkor nem tetted jól, hogy letelepedtél.

Gyakran váltogatni a partnereket, az egészségi szempontból veszélyes.

Egyéjszakás kalandokba bocsátkozni sekélyes. Ha mindezt bekalkulálva is ragaszkodsz ehhez az életmódhoz, akkor állandóan sutyorognak majd a hátad mögött, kínos összefutásoknak leszel kitéve, stb.

De hát te tudod, mit csinálsz. Egyszer úgyis elfáradsz.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook