Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok a peptidekről fórum

Tapasztalatok a peptidekről (beszélgetős fórum)


7. lara117 (válaszként erre: 1. - Taratna)
2012. júl. 9. 20:32

Szia!


Az eddigi tapasztalataid? Most bukkantam rá erre a folyékony peptides dologra érdekel kipróbálnám.

üdv.

2012. ápr. 15. 21:43
:)
2012. ápr. 15. 19:35

Bocs, tévedtem, 50 évre van titkosítva.


[link]

4. a81c8ae74a (válaszként erre: 2. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 15. 19:32

Gyakorlatilag teljesen mindegy.Így hívják az éppen aktuális eladnivalót.Hát...lássuk,hogy ezek a peptidek -akárhanyas AS kapcsolódásra is utal- mi a szöszt akarnak "tudni"...


...ez is:...bioregulátor...:P

3. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Taratna)
2012. ápr. 15. 19:31

A "Komoly tudományos háttér" c. rész a peptides honlapról:


"Khavinson professzor, a Szentpétervári Egyetem világhírű gerontológusa volt az a tudós, akinek a világon először sikerült természetes úton peptidet előállítania. Felfedezésért 2010. november 28-án Nobel díjra jelölték."


1. Peptidszintézisért (akár "természetes" [ez mit jelent???], akár nem) nem adnak Nobel-díjat, jelölést 2010-ben.


2. A Nobel-díjra jelöltek neve kb. 40 évre titkosítva van, nem publikus, ennélfogva nem lehet ellenőrizni, kit jelöltek, így mindenki azt mond/hazudik/füllent/stb., amit akar.


Ugye, érthető, miért ráncolom a homlokomat?

(Amúgy minden olyan esetben, ahol Nobel-díjra hivatkoznak, érdemes megnézni a www.nobelprize.org oldalon az illetőt - így kiderül a turpisság.)

2. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Taratna)
2012. ápr. 15. 19:26

Még mindig találnak ezek a sárkányfűárusok olyan csodaszót ami még nem foglalt?


Milyen peptidekről van szó? Merthogy nagyon sokféle létezik belőlük.

2012. ápr. 15. 18:47
Szorgalmas peptid fogyasztó vagyok. Azért indítom el ezt a fórum témát, mert viszonylag új termékek ezek - a Khavinson professzor által létrehozott bioregulátorok - kevés tapasztalattal. És jó lenne itt megosztani egymással a tapasztalatokat, véleményeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook