Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 4. 21:29
valóban lehet,hogy lelki dologrol van szo, ha már semmi sem segített! se gyogyszer, se kenocs, a leletek rendben! akkor nem tudom! másra én se tudok gondolni! stressz, meg hasonlok! gndolom, hogy sok oblitot, mososzert használtál már, csak gondoltam megemlitem! ezzel is elolrébb vagyunk!
2009. febr. 4. 20:23

Ez az a téma, amire egy pszichiáter azonnal felkapja a fejét. Azért nem privit írok, mert nagyon sokan vannak hasonló problémával. A hosszú évekig eredménytelenül kezelt, ún. funkcionális nőgyógyászati tünetek mögött (pontosan azok, amiket leírtál), amikor nőgyógy. okot gyakorlatilag nem találnak, az esetek döntő többségében lelki tényező húzódik meg (ezt egyébként a nőgyógyásznak is illene felismerni manapság)! További gyanús dolog, hogy semmilyen kezelésre nem változtak a tüneteid.

Persze nem állítom, hogy a te esetedben is lelki okra vezethető vissza a jelenség, de nagyon könnyen meglehet. Ha érdekel a dolog, írj privit! (Engem érdekel.)

2009. febr. 4. 19:15

Kérdés: a mensesed rendszeres, és azon kívül, hogy váladékos, normális mennyiségű, idejű? Nem maradozik ki? Nem rendszertelen?

Hormonokra vettek már vért? Mert alacsony ösztrogénszint is okozhatja a bő, rendellenes folyást, a mirigyek gyulladását! Az pedig még pubertásban (vagy klimaxban) kezdődő folyással jár... (elővettem a szülészet-nőgyógyászat könyvemet, h kicsit utánanézzek a dolognak)

27. Miss Angel (válaszként erre: 25. - C1e9612cd3)
2009. febr. 4. 13:34

Az agyongyógyszerezés szintén nem lehet ok:a folyás már akkor elkezdődött,mikor még kislány voltam,13 éves korom előtt/erre világosan emlékszem,mert a mensim 13 éves koromban jött meg/.

Kb 13-14 éves lehettem/már pontosan nem emlékszem,nagyon rég volt/,mikor dokihoz kerültem.

Az 1. orvosom csak kívül kezelgetett különféle kenőcsökkel,olajokkal,egyrészt:mert eleinte csak azt vettem észre:a külső mirigyek váladékoznak/és még szűz is voltam/.

Aztán egyre rosszabb lett,a vérzésem megváltozott:azóta váladékkal együtt ürül belőlem a vér olyankor-tudom,hogy ez gusztustalan,de ezt másképp nem tudom leírni.

Volt olyan orvos,aki mensi alatt vizsgált meg,azt mondta,ilyen állagú vért még sose látott.Ultrahangra küldött:nincs roszindulatú elváltozás,rákszűrés eredménye:szintén negatív.

Végső elkeseredésemben elmentem nemi b gondozóba,annak ellenére,hogy sose éltem nemi életet védekezés nélkül.

Vért vettek:amiket vizsgáltak:chlamydia,Aids,szifilisz,gonorrhaea,minde negatív!!!!

Ekkor besokalltam,feladtam/pár éve/és azóta orvos környékére se mentem.

2009. febr. 4. 01:48
Ja, és lehet neártana 1 candida diétába belevágnod!
2009. febr. 4. 01:40

Kedves Angel!

Véletlenül nem lehetséges, hogy már agyongyógyszereztek téged? Amikor baktériális fertőzéssel kezelnek, akkor nem specifikusan kezelnek, ezért kiírtják a természetes baktérium flórádat is, ezért a gombák több élettérhez jutván, elszaporodnak, így fellángolhat a gombás fertőzés. Amikor pedig gombával kezelnek, akkor pedig azt viszik túlzásba, ezért ismét a baktériumok kerülnek nyeregbe. És ez 1 ördögi kör! Mindkét kis életforma hozzátartozik a természetes flóránkhoz, de olykor elég ha mandulagyulladásra nem specifikus antibiotikumot kapunk, és máris felüti fejét az a jó kis gombás fertőzés!

Szerintem, mindenek előtt, próbáld meg visszaállítani a természetes védőköpenyét a lenti dolgoknak, mert biztos vagyok benne, hogy azt már 1 párszor szétbombázták! Szerezz be hüvelyöblítőt, és intim mosakodót is! Ja, és csináltass 1 Chlamidya tesztet mindenképp! A chlamidya fertőzés is járhat állandó folyással és alhasi fájdalommal! (ráadásul, ritkán, de nem csak szexuális úton fertőződhetsz meg!)

24. pingumaci (válaszként erre: 20. - Miss Angel)
2009. febr. 4. 01:02

Igen,tudom,ismerős számomra is!Csodálkozom,hogy még nem küldtek egészségügyi műtétre,ha ezzel is szenvedsz..?!Rendszertelen is?Van úgy,hogy sokáig tart és nem akar elmúlni sem,vagy épp hónapokig nincs?Mert akkor lehet,hogy Neked sem ártana és akkor szóba kerülhet Nálad is egy hormon gyógyszer!Sajna engem ezzel a problémával csak a Klimax rendelőben fogadtak! :( De míg odáig eljutottam..,hát nem irigyellek,de légy határozott és ne hagyd,mert az egészséged a tét!

Jó éjszakát neked,most búcsúzom!Drukkolok és írj majd...

2009. febr. 4. 00:56
Kapcsolatban élsz?Mert lehet,hogy akkor a párodat is ki kellene kezelni,egyébként kialakul a ping-pong fertőzés, oda-vissza adogatják egymásnak.A chlamidiat tenyésztéssel lehet kimutatni, kérjél esetleg a nőgyógyásznál ilyen vizsgálatot.Remélem megtalálják a baj forrását nálad.Ha igen,számolj be Nekünk arról is!Jobbulást kívánok még egyszer!
22. Miss Angel (válaszként erre: 17. - 5a5c6c6a02)
2009. febr. 4. 00:53
Köszönöm a segítségedet.
21. Miss Angel (válaszként erre: 19. - Martian)
2009. febr. 4. 00:51
Próbáltam-töményen!!
20. Miss Angel (válaszként erre: 16. - Pingumaci)
2009. febr. 4. 00:51

Nem voltam még műtéten,pedig a vérzésem se egészen normális.

Még ilyenkor is, a vér váladékkal együtt ürül-bocs,hogy így kell kifejezzem,de ez van.

Köszönöm a jókívánságot!

2009. febr. 4. 00:47
teafaolajat próbáld ki
18. Miss Angel (válaszként erre: 14. - 5a5c6c6a02)
2009. febr. 4. 00:45

Nem hiszem,hogy allergia lenne,az allergia egyszer megszűnik,én meg már tizen-akárhány éve kínlódok.Szerinted azóta már hányszor váltottam öblitőt,mosóport?

Az utolsó dokim azt mondta,lelki okai is lehetnek.

2009. febr. 4. 00:41
jársz szoláriumba? ha igen, ott aztán baromi sok mindent el lehet kapni, ha mész is, csak álloba! én is váltottam az állora! nekem is mondtak, hogy sokkal higiénikusabb! most hirtelen más nem jut eszembe! remélem segitettem valamit!jelentkezz, mert drukkolok, hogy valamelyik beválljon! :)
16. pingumaci (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2009. febr. 4. 00:38

Szia Én is így voltam,bár Nekem a vérzésem nem állt be,szülés után!Rendszertelen volt és semmi mást nem tudnak csak gyógyszert szedtem sokáig és most volt a 3.műtétem.Norculutot,Dufastont,meg nem tudom Én már mennyi féle hormon gyógyszert szedetek velem be!De most remélem jó lesz,mert végre a szövettani eredményem jó lett,3év után.

Hát,lehet,hogy nem ugyanaz a problémánk,de lehet,hogy Neked is segítene egy egészségügyi műtét!Vagy már voltál Te is?Először is keres egy lelkiismeretes dokit,aki kivizsgál rendesen,nem pedig letud mindig egy kúppal!Erősködj,hogy itt voltál a múltkor is és nem segített..Hát,ha valamelyik kivizsgál végre.Ha más megoldás nincs,akkor lehet érdemes lenne magán dokihoz időpontot kérni!Én kívánom Neked,hogy jó kezekbe kerülj és meggyógyulj!!!Vigyázz magadra,minden jót!Zsu

2009. febr. 4. 00:36

hipoallergén mososzer, oblito:Bip Hypoallergén textilöblítő koncentrátum 750ml:500ft kb!

Bip Hypoallergén mosógél 1500ml:1500 ft kb!

2009. febr. 4. 00:29
olyan nincs, valamit bizti hogy ki leht rá találni! hulyeség, de nem lehet, hogy nem jo a mosopor, vagy az oblito és arra allergiás?és attol van?volt h én is váltottam mosoport meg oblitot, mert arra is gondoltam, és lehet, hogy igazam volt, ezt nem fogom megtudni! vannak hipoallergén mososzerek,oblitok, próbáld ki! meg néha áztasd a fehérneműidet: neomagnol-ba áztasd! fertőtlenítő! nagyon jó, havonta kétszer megcsinalom a fehéremukre, jot tesz neki! kb 5000forint a 150darabos de megéri!
13. Miss Angel (válaszként erre: 10. - 5a5c6c6a02)
2009. febr. 4. 00:19

Nagyon köszönöm,meg fogom nézni.

Intim zuhanyt a Lactacydot próbáltam.Ennek a mosakodóját használom rendszeresen,de tök mindegy.

Nem értem ezt az egészet,hallottam már olyanról,hogy egyes nőknek rendszeresen visszatérnek ezek a problémák,de olyat még soha,hogy meg sem szűnik még 1 napra se!

2009. febr. 4. 00:16

ez meg a zuhany!


[link]

2009. febr. 4. 00:16
nekem bevált
2009. febr. 4. 00:15

[link]


itt tudsz rendelni!innen rendeltem én is!

9. Miss Angel (válaszként erre: 6. - 5a5c6c6a02)
2009. febr. 4. 00:11
Dalacint természetesen használtam,az a corpo -cleaner milyen,és hol szerezhető be?
8. Miss Angel (válaszként erre: 6. - 5a5c6c6a02)
2009. febr. 4. 00:10
Nincs párom évek óta.
7. Miss Angel (válaszként erre: 5. - 5a5c6c6a02)
2009. febr. 4. 00:10

Kipróbáltattak velem már mindent,amit csak lehetett.

Fog.gátlót nem szedek,ultrahangon voltam,nem találtak rosszindulatú elváltozást,tampont nem használok,a dokik szerint mellőzzem,hüvelyváladék tenyésztést már milliószor csináltak:hol baktérium van benne,hol gomba,van,mikor mindkettő,van,mikor egyik se/de ez ritka/.

De bármelyiket is mutatják ki,a tünetek mindig megvannak,egyáltalán nem enyhülnek kicsit se.

2009. febr. 4. 00:08

parodtol nem fertozodhetsz meg újra, és újra?

Dalacin krém?Colpo-Cleaner Laktóz pezsgőtabletta?Colpo-Cleaner Intim Zuhany?

2009. febr. 4. 00:01

stressz vagy lelki tényező, hüvelynyálkahárthya izgalom hüvelyi öblítéstől vagy egy ottfelejtett tampontól, hormonállis változások, pl-ul: fogamzásgátló szedés vagy terhesség miatt, különböző hüvelyfertőzések (bakteriális, vírus okozta, gomba eredetű), méh-, petefészek- vagy petevezeték gyulladás, a méh vagy a hüvely jó- vagy rosszindulatú daganatai.



Kamillás fürdő?

4. Miss Angel (válaszként erre: 2. - 5a5c6c6a02)
2009. febr. 3. 23:57

Szia,köszi a tanácsot,de kb 6-7 nőgyógyász kezelt már eredménytelenül,kislánykorom óta küszködök ezekkel a problémákkal.Volt olyan orvos,aki hónapokig kezelt mindenféle kenőccsel,kúppal,antibiotikummal,stb,aztán elküldött,őszintén megmondta:nem tud velem mit kezdeni.

Szóval nem véletlenül írtam ki ezt a kérdést.....

2009. febr. 3. 23:53
mondjuk lehet, hogy hulyeség de nekem is volt ilyenem! dokinál voltam, szokásos canesten izét írta fel, kup, meg kenőcs, használtam! használt, de mellette aloe vera-t is ettem, ittam és szerintem az is segitett!én hiszek benne!
2009. febr. 3. 23:51
szia! menj el először is nőgyógyászhoz! Ő bizti tud segíteni!
2009. febr. 3. 23:50
Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb/.Mit lehet tenni, mikor már SEMMI nem segít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook