Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szombathelyiek írjatok fórum

Szombathelyiek írjatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
3265. Cadence (válaszként erre: 3259. - 72f62a66ed)
2010. ápr. 3. 09:59

Sziasztok.

De fogyozom még 10kilo és olyan leszek mint szülés elött akkorse voltam vékony de azzal azért megelégednék :)

3264. kishoresz
2010. ápr. 2. 22:02
Ja és: KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET, A LÁNYOKNAK SOK LOCSOLÓT, A FIÚKNAK SOK LOCSOLNIVALÓ LEÁNYT ÉS SOK AJÁNDÉKOT KÍVÁNOK MINDENKINEK!
3263. kishoresz
2010. ápr. 2. 22:01

Sziasztok!



Viki nálam van jó pár kiló elaadó, azaz ingyen elvihető!!!! :) Azért inkább egészséges legyél - ez a legfontosabb.

Eszti mi voltunk cirkuszban ma, de nagy csalódás volt. Olyan hideg volt, hogy ha most nem leszek beteg, akkor már soha. A széken meg nem tudtam ülni, csak ha rátettem a kabátom, mert olyan hideg volt. Nekem a műsorszámok sem voltak megnyerőek!

Holnap festjük a tojásokat mi is!!!!!

Ja és gratula Petinek!!!!!!!!!

2010. ápr. 2. 18:46

Sziasztok!


Hát csajok sajna Peti nyert, de nem baj, legközelebb én leszek a gyorsabb :-)


Viki pontosan hány kiló is kellene? :-)


Még egy kisfiú lett skarlátos a bölcsiben :-( szerintem nagy esély van hogy Máté is elkapja. Pedig Cirkuszba is indultunk (megint kaptunk ingyen jegyeket).


Ma lejártam a lábam. Kornéllal egész délelőtt vásároltunk. A kis komisz rászedett hogy menjünk be a mekibe :-) persze itthon kussol róla, mert tudja hogy Máté balhézna ha megtudná hogy nélküle mentünk.


Mikor festitek a tojásokat csajok? Mi holnap fogjuk, mert ma mégiscsak korainak tartottam.

2010. ápr. 1. 21:45

Sziasztok!


Eszti nagyon vicces lehetett ahogyan versenyeztek.:))Tényleg és ki lett a győztes?

Akkor csak azért láttalak téged.:)


Köszi csajok remélem minden rendben van ,még nem tudom az eredmény majd csak jövő héten jön meg.


Egy két kilócska igen csak rám férne,ha valakinek akad én szívesen fogadom!:))

3260. kishoresz
2010. ápr. 1. 20:43

Sziasztok!



Viki rendben vagy? Mi is egy hétig csepegtettünk a gyerekek szemébe! Dorcinak jobbulást, Diának pedig gratulálok!!!!

Eszti jók lehettetek! :) Úgy megnéztelek volna benneteket! És ki nyert?

Cadence a bölcsiben segítenek a bilire szoktatásban?

2010. ápr. 1. 18:37

Sziasztok!


Viki és mit mondtak az urológián? Minden rendben van?

Igen amikor láttál, akkor mentem hazafele a piacról. Peti egy utcával lejjebb jött (versenyeztünk ki ér haza előbb, mint az ovisok :-))


Mikor fiuknak volt kötőhártyájuk, egy hétig biztos kellett cseppenteni a szemükbe.Remélem Dorci hamar rendbe jön!


Cadence ugye nem mondod komolyan hogy fogyózol? :-)

Örülök hogy Vivi ügyeskedik a bilin :-)

2010. márc. 31. 22:00

Sziasztok!


Cadence örülök,hogy "előkerültél" és ,hogy minden oké veletek.


Eszti az egyik mellék útról akartál ki kanyarodni bicajjal a 11-es huszár útra.Ott láttalak autóval mentünk.

Nem mi nem vásároltunk,hanem az urulógiára mentünk mert ellenőrzésre kellet mennem.

Együtt szoktatok tojást festeni?Gondolom nagyon élvezik.:)

Sajnos Dorcim még mindig nincs valami jól nagyon köhög.

Tegnap kezdtük el neki a szemcseppet nem tudod meddig kell alkalmazni,mert a doki az ügyeleten nem mondta.?


Hétfő óta Diám hivatalosan is iskolás és a németet választottuk neki nyelvnek,mert abban egy kicsit talán tudunk neki segíteni és a tanár is sokkal szimpibb volt.Habár ő nagyon szeretett volna angolt tanulni.


Jó éjszakát.

3257. Cadence
2010. márc. 31. 18:30

Sziasztok.

Mi jol vagyunk szerencsére.A kis betegeknek meg jobbulást kivánok és remélem mire jön a nyuszi senki se lesz már beteg.A héten délelöttös vagyok remélem szombaton nekünk nem kell menni mert van akik mennek még most szombaton is.A szalagok.

Vivi már pisilt bilibe igaz még csak egyszer de legalább már sikerült.Mindig ráül ám csak eddig sose csinált bele semmit.

Igyekszem fogyozni ezerrel.Még kocogni is megyek közbe közbe meg a leg magic-el nyomom itthon.Sőt a Colombusba mehetnék kondizni is egy barátnöm hivott hogy nem drága és jó csak arra még nem volt idöm.

Most itt vannak mamámék is pestről :) És csak husvét után mennek haza.

Puszi mindenkinek majd még jövök

2010. márc. 31. 13:24

Sziasztok!


Egyenlőre még jól vannak a fiúk.


Viki tegnap a piacon voltunk Petivel. Arra fele láttál? Vásárolni voltatok ti is?

Dorci hogy van? Szegényke, gondolom nektek sem hiányzott a kötőhártya gyulladás. Húsvétig biztos rendbe jön!


Fiúk is várják a nyuszit. Már pénteken tojást festünk, de azt sem bánnák ha már ma hozna valamit a nyuszi :-)


Kishoresz a nagyszülők talán Húsvét hétfőn jönnek, ha addig fiúk nem lesznek betegek. Ma volt nálunk az öcsém, és nagyon le volt törve amiért nem megyünk haza, de nem szeretném ha a picik is betegek lennének.

2010. márc. 30. 22:04

sziasztok!


Eszti nagyon sajnálom,remélem nem kapták el a fiúk.A fenébe,hogy mindig van valami.:(

Hol voltál ma biciklizni?

Láttalak mikor szerintem mentél haza felé..)

Nálunk meg Dorcinak kötőhártyás lett a szeme a múlt éjszakát meg végig köhögte.ÁÁÁ már nagyon elegem van.



Kishoresz remélem veletek minden rendben van.

Nálunk nagyon várják a csajok,mindig mondom Dorcinak mikor nem akar szót fogadni,hogy ott van a nyuszi és figyel.:)

3254. kishoresz
2010. márc. 30. 21:31

Sziasztok.


Eszti mi még nem voltunk skarlátosak, sajnos nem tudok hozzászólni a témához. De azért remélem, hogy nem kapták el a fiúk. Azért biztos jó lesz így is a húsvét. Nagyszülők bejönnek azért?

Viki hogy vagytok?

Gyerekek már várják a nyuszit?

2010. márc. 29. 22:05

Sziasztok!


Köszi Viki, de azt hiszem most van nagyobb baj ami miatt izgulhatunk. Máté egyik csoporttársa skarlátos lett, így várhatóan a többiek is elkapják. A kisfiún hétvégén jöttek ki a pöttyök, de ugye az azt jelent, hogy akkor már a múlt héten lappangott benne, így lehet hogy végig fertőzte az egész csoportot. Nem is ez a baj, hanem hogy így nem tudunk hazamenni Húsvétkor, nehogy Hanna vagy a kis Marcell "megfertőződjön". Szóval itthon leszünk, úgy néz ki (és most törhetem a fejem mit fogok főzni).


Viki, Kishoresz csajok voltak már skarlátosak? Igaz hogy annyira nem vészes mint a bárányhimlő?

2010. márc. 29. 21:19

Sziasztok!


Kishoresz köszi a receptet,mindjárt megnézem.


Eszti jobbulást Mátékának.



Nem tudjátok cadencel mi van?Régen volt itt.

2010. márc. 28. 23:28

Sziasztok!


Viki Máté is tiszta takony, kb. két hete folyamatosan folyik az orra.

Jobbulást a csajoknak!


A nyuszicsokik kivételével mindent megvettünk. Fiuk kapnak társasjátékot, Lego-t, mesekönyvet, és Thomasos melegítőt.

Főzni nem fogok, mert nem leszünk itthon.

Tojást is csak a gyerekek kedvéért festünk.


Szép hetet mindenkinek!

3250. kishoresz
2010. márc. 28. 21:27

Sziasztok.


Viki jobbulást a lányoknak, ja és felraktam a receptet. Jövő héten is megcsinálom! :)

Egyébként sonka, tojás. Ezen kívül nem készülök semmivel! Na meg ezt a sonkás tojásos receptet készítem el!!!!!

Aludjatok jól.

2010. márc. 28. 21:04

Sziasztok csajok!


Mi van veletek?


Remélem mindenki jól van.


Sajnos lányaim megint náthásak:(



Mi finomat süttök,főztök húsvétkor?

Mit vettetek a gyerkőcöknek?



Kishoresz jössz még nekem egy recepttel!:)



Jó éjszakát!

2010. márc. 24. 23:44

Sziasztok csajok!


Végre itt a jó idő :-)


A keresztelő jól sikerült. Marcell végig aludt. Nagyon édes volt. Teszek majd fel képeket, de most nincs időm, meg késő is van már. Most végeztem a vasalással.


Remélem mindenki jól van!


Kishoresz a "kedves" kolléganőmből már nagyon elege van mindenkinek. Egész nap kummog, senkivel nem beszél, ha véletlenül nevetgélni merünk az ő jelenlétében egyszerre dünnyög magában. Szóval KIBÍRHATATLAN! Ja és ráadásul mindenkire rábeszél, amire egyre többen rájönnek.

Hogy egyik kollégám szavait idézzem: "Egy b.sz.tlan ku..a."

Szerencsére keddtől szabin leszek, és nem kell a nyomorult csoffadt képét néznem.


Na elteszem magam holnapra, de lehet hogy előtte még eszek valamit, mert nagyon éhes vagyok :-)


puszi mindenkinek!

3247. kishoresz
2010. márc. 22. 21:03

Szép estét mindenkinek!



Viki azért ha hétvégéig nem írom meg a receptet, akkor szólj!!!! :)

Biztos nagyon fini volt a tortád!!! Jó volt még olvasni is.

Eszti mi újság? Milyen volt a keresztelő? Kedves kolléganőd hogy van? :)

Aludjatok jól.

3246. vikike1980 (válaszként erre: 3245. - Kishoresz)
2010. márc. 22. 10:03

Sziasztok!


oké nem lényeg mikor lesz rá időd.

Köszi anyósom nevében.

Én is csak egy piskótát csináltam a pávaszem sütinek a krémjét raktam bele meg rá ,de szerintem fincsi lett.Ja és kétféle csokit reszeltem a tetejére .Nekem ez a második torta sütésem..)


Eszti jól sikerült a keresztelő?


Napsütéses hetet kívánok csajok!

3245. kishoresz
2010. márc. 21. 21:01

Sziasztok!


Viki ma már nem, de legközelebb leírom a receptet. Húsvétra való egyébként, és nagyon fini!!!!!

Köszi Józsi nevében is. Vettem egy gyümölcstorta lapot és tettem rá vanília pudingot, meggyet és banánt. Jó lett. Te milyet csináltál? Nem igazán tudok tortát sütni - sőt még sose próbáltam.

Boldog szülinapot az anyósodnak!!!


Eszti jó bulizást!!!

Szép hetet lányok!!!!

3244. ducky0612
2010. márc. 21. 10:03

Sziasztok!

Csinálja valaki a Weight Watchers diétát?

3243. vikike1980 (válaszként erre: 3242. - Kishoresz)
2010. márc. 21. 09:20

Sziasztok!


Kishoresz boldog névnapot a párodnak így utólag.:)

Én is tegnap egy csomót dolgoztam idebent is meg odakint is.Meg is lett az eredménye izomláz.:(

Tortát én is csináltam,anyósomnak ma van a szülinapja.

Az ablakpucoláson én már két hete túl vagyok:P

Kishoresz te milyent tortát csináltál?

Milyen az a sonkás-tojásos tekercs?HHHMM nagyon fincsi lehet.:)elkérhetem a receptjét?


Eszti neked meg jó "bulizást" mára.:)Képeket kérünk!



Cadence veletek mi újság van?

3242. kishoresz
2010. márc. 20. 19:50

Sziasztok.


Olyan szép idő volt ma. Ablakokat pucoltunk - azaz Józsi, mert én tortát csináltam (tegnap volt a névnapja), takarítottam és a függönyöket vasaltam.

Délután meg olyan finom sonkás-tojásos kelt tésztatekercset csináltam.

Szép hétvégét lányok!!!!

3241. vikike1980 (válaszként erre: 3240. - Kishoresz)
2010. márc. 19. 21:20

Kishoresz örülök,hogy jól vagytok!.)

Igen tudom szupi az a játszótér remélem hamarosan megyünk még oda játszani a csajokkal.

Még mindig nem gondoltad meg magad kutya ügyben?:)



Szegény Hanna miért vérzik neki ilyen sokat a nózija?:(


Teljesen megdöbben az ember mikor gyilkosságról hallok,szőrnyű.Maholnap már nem mer senki kimenni az utcára sem mert nem tudni mikor ki öli meg a jó népet.:(

3240. kishoresz
2010. márc. 19. 21:05

Sziasztok!!

Mindig olvasok, ám csak senki nem ír! :(

Remélem mindenki egészséges, aki nem annak sok-sok gyógypuszi.

Mindenkinek gratulálok (Eszti, Dia stb....) :)

Megjött a jó idő, de azért létezem. Mai is egyet játszótereztünk (tudod Viki velünk szemben), meg sétáltunk. A szomszéd kutyáját is megjárattuk. Aztán meg tornázni voltak a lányok és most lassít a nap. Mindennap annyi minden van, de megfogadom most már nem leszek lusta. Főleg mert már süt a nap - mármint nappal nem most!!!!!!!!!!!!!!!!

Hannának azóta is vérzett már az orra, de szerencsére nem annyira, tanácstalan vagyok - de most úgy döntöttem, hogy nem szaladok vele egyből orvoshoz.

Mit szóltok a "szombathelyi gyilkossághoz" ? Nem semmi, ezek a pszichiátriai betegek teljesen ki vannak kattanva... :(

3239. vikike1980 (válaszként erre: 3238. - 72f62a66ed)
2010. márc. 19. 19:34

Sziasztok!


Sajnos igen hanyatlik a fórum.:((


Nem tudom a többiek hova tűntek.


Gratulálok Eszti a leendő keresztanyasághoz,én is nagyon vártam mikor lehetek keresztanya és nagyon jó érzés.

Imádnivaló kis kerifiam van nekem is.

Eszti jó pihenést hétfőre.:)



Igen itt a tavasz végre!!!:))



Kishoresz cadence remélem minden okés veletek kezdek aggódni.:(

2010. márc. 19. 16:26

Sziasztok csajok!


Már megint hanyatlik ez a fórum :-(


Remélem mindenki jól van!


Hétvégén lesz Marcell keresztelője.

Hétfőn, a "nagy" bulira való tekintettel nem dolgozunk és fiuk sem mennek oviba, bölcsibe :-) (az az igazság hogy ki kell vennem az első negyedévre vonatkozó szabikat, ezért nem fogok dolgozni).


ITT A JÓ IDŐ!!! :-) :-) TAVASZ VAN!!! :-) :-)

3237. vikike1980 (válaszként erre: 3236. - 72f62a66ed)
2010. márc. 12. 21:49

Szia!

Köszi!:)


Egy iskolabuszt rajzolt,amin voltak gyerekek.

Az az igazság már másodszorra kellet megrajzolnia,mert Dorcim belesegített neki rajzolni..)


Jó "csavasrgást" a fiúkákkal!:)

3236. 72f62a66ed (válaszként erre: 3235. - Vikike1980)
2010. márc. 12. 20:42

Viki gratulálok Diának! Mit rajzolt?


Örülök hogy már jobban vannak!


Mi elvileg hétfőn, ha szép idő lesz, kimegyünk valamelyik rendezvényre. Csak az a baj, hogy mindegyiket valamelyik párt rendezi, és nem nagyon akarunk belefolyni a politikába. Csak szép csendben ünnepelni.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook