Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőke dobozos festékkel melyikkel lehet világosítani a festett barnát, amiben szőke csíkok is vannak? fórum

Szőke dobozos festékkel melyikkel lehet világosítani a festett barnát, amiben szőke csíkok is vannak? (tudásbázis kérdés)


8. Anda39 (válaszként erre: 7. - Sysy66)
2011. júl. 13. 09:11
Ha szeretnél melírokat, nyugodtan csináltass, egy jó fodrász meg tudja úgy csinálni, hogy a már kiszőkített hajtincsekre nem tesz, ill. csak a lenövésre. (másképp nem is szabad). A te esetedben nem szakszerűen lett végezve a melírozás, úgyhogy keress másik fodrászt...
7. sysy66 (válaszként erre: 6. - Anda39)
2011. júl. 12. 21:54
értem akkor majd fokozatosan visszafestem barnára
6. Anda39 (válaszként erre: 5. - Sysy66)
2011. júl. 12. 12:15

Bár egy másik topikban írtam, de most sem bírom ki, hátha valaki csak ezt olvassa...

Ha nyúlik a hajad, akkor tönkre lett téve. Erre bármivel rámenni még, akár a leggyengébb oxival is, nagy merészség.

A szőkített hajszálak nagy valószínűséggel le fognak töredezni. Festés helyett inkább jó hajpakolásokat tegyél rá.


Mivel nem tudod ezeket a szőkített hajszálakat kikerülni egy újabb festéskor (főleg szőkítővel!), teljesen gallyra vágod a hajad.

2011. júl. 11. 15:11
azt olvastam hogy erre jo a belle color extra világosito szőke szerintetek?
4. Katkamamusz (válaszként erre: 2. - Sysy66)
2011. júl. 11. 12:59
Igazuk van a fodrászoknak, csak szőkítés után lehet világosabbra festeni! Nagyon be kell tartani az előírást a szőkítőporral kapcsolatban, akkor nem lesz nyúlós! Fontos, hogy nehogy összefogd, vagy felcsatold a hajadat, amíg rajta van a szőkítő, mert leégeti!
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Sysy66)
2011. júl. 11. 12:57

Ha nyúlik a hajad, akkor menj rá semmivel, főleg ne szőkével, mert leégeted a melíros részt még jobban.

12-essel melírozni nem semmi. Én szőkítőkrémet használok a Wellától és max 9-es oxit.

2011. júl. 11. 12:51
sziasztok ez a kérdésem nem rég rakattam fehér melirokat a festett barna hajamba és 12 es oxi eléggé megviselte. nem tudom miért de a fodrászok mindig azt monják hogy csak szokitoporral lehet de hát olyan nyulos lett...vmi jo kis bolti drágább dobozos szőke? meeleg árnyalata? talán befogja a barnát és a szoke melirokkal mi torténik? letornek?
2011. júl. 11. 12:49
Szőke dobozos festékkel melyikkel lehet vilgáositani a festett barnát amiben szoke csikok is vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook