Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 12 %-os oxyval kevert világosabb barna hajfestékkel lehet világosítani a sötétebb barna hajat? fórum

12 %-os oxyval kevert világosabb barna hajfestékkel lehet világosítani a sötétebb barna hajat? (beszélgetős fórum)


7. Oneday (válaszként erre: 6. - Oneday)
2021. febr. 18. 22:46
És elvileg nem is a megvilágosabb szőke festéket használtam, amihez van szőkítő por. (persze ma már ilyet nem csinálok, fodrász festi a hajam sok éve)
6. Oneday (válaszként erre: 5. - 55903e6e20)
2021. febr. 18. 22:44
Szia. Ezt sokszor hallottam már én is fodrásztól, nyilván ti értetek hozzá, viszont nem értettem sose, mert én nagyon régen a festett barna hajamat (eredetileg sötét barna a hajam, és valamennyivel világosabb barnával festettem) tudtam világosítani szőke drogériás festékkel, és egy idő után, ahogy mindig szőkével festettem rá, szőke hajam lett (még csak nem is rezes, vagy sárgás, csúnya szőke). Ezt én hogy tudtam elérni (mellesleg nem is tette tönkre a hajamat, mindig kicsit világosabb lett az újrafestéstől, mígnem eljutott a szőkéig, a töve pedig nem ütött el a többitől, legalábbis nem láthatóan). Köszönöm a választ :)
5. 55903e6e20 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 18. 17:53
Szia.Fodrász vagyok:-van egy olyan alapszabály a szakmában hogy festék festéket nem világosít! Tehát a töve világosabb lesz a többi rész max mattabb vagy kivörösödik
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 18. 09:06

Kikaphatja vörösesre.Ha kopik a festésed azt meglátod mennyire ,akkor lehet kicsit világosítani.


Inkább fodrász!!! vagy fodrászkellékeseben ha nagyon hozzáértő van,, tud segíteni, ha mindenképp magad akarnád:))

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 18. 09:01
Persze. Erre vannak a fodrászok.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 18. 08:57

Csakis fodràszatban...

Oxyval csak azt éred el,hogy rozsda árnyalatú lesz a hajad,nem világos barna.

2021. febr. 18. 08:55
Csokibarna lett a hajam de világosabbat szeretnék.Erősebb oxyval el lehet ezt érni.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook