Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ammónia mentes hajfestékkel festettem be a hajam. Túl sötét lett! Tudnám világosítani? fórum

Ammónia mentes hajfestékkel festettem be a hajam. Túl sötét lett! Tudnám világosítani? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 13. 18:50

Most mézes olívás pakolást kentem rá, aztán öbíltek kamillával. Remélem ez használ valamit. De 1 használattól nem hiszem, hogy látványosan világosodik. :(

Minden nap nem akarok hajat mosni, mert az is tönkreteszi a hajat. :(

2012. aug. 13. 18:13
Nekem a mézes pakolás nedves hajra, kamillával és citrommal való öblítés, plusz szőke hajra való sampon. Nekem ez világosította ki a szinte fekete hajamat, és még pihe puha táplált is lett =)
2012. aug. 13. 17:59

Szóval: :d

Garnier Szőke hajra való sampont

7. Lexibaba (válaszként erre: 3. - D71ef05a8e)
2012. aug. 13. 17:58

Így igaz!


Elég gyenge a hajam, (vékonyszálú) és a Garnier Szőke hajra valót használom. Nagyon szépen szedi le a színt, de jól táplál. Nekem is a sötétbarna hajfestéket megcsinálta gesztenyebarnára.


Tartós hajfesték esetén ezt ajánlom, viszont ha csak színezőt használtál, aki napi hajmosást és nem hajfesték utáni samponnal! :)

6. Álomvirág1 (válaszként erre: 3. - D71ef05a8e)
2012. aug. 13. 17:56
Akkor kamillateával öblítem, hátha...
5. Álomvirág1 (válaszként erre: 4. - Gumicsirke)
2012. aug. 13. 17:56
Nem. Garnier. Pedig régebben használtam más színben, azzal semmi gond nem volt.
2012. aug. 13. 17:48
Ez nem a Palette színezője volt?
2012. aug. 13. 17:44
A kamillát megpróbálhatod, de kicist szárít, a citromlé viszont nagyon. Világosítani nem nagyon fogod tudni ráfestéssel, de mosásról mosásra kopni fog a festék, min. egy teljes színmélységnyit.
2012. aug. 13. 17:35
Több helyen olvastam a citromlevet és a kamillát. Van valakinek tapasztalata, vagy egyéb ötlete?
2012. aug. 13. 17:29
Nagyon sötét lett a hajam a festéktől, sokkal sötétebb, mint, ami a festék dobozán volt. Ettől a színtől kb 5 évvel idősebbnek nézek ki, nagyon nem tetszik. Van valami olyan házi praktika, ami világosítja a hajat és nem tart el hónapokig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook