Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sziasztok szegedi anyukák! fórum

Sziasztok szegedi anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2010. febr. 15. 10:14

Olivér 7 hónapos koráig szopizott. Felhívtam a bölcsit, a játszóház 9-11 ig van, 300 Ft/ óra. Szükséges hozzá, orvosi igazolás, hogy a gyermek egészséges. De ha sűrűn viszem oda a gyermekem, akkor nem mindig kell kérni papírt, az orvostól.

A doktornőhöz most ezért nem megyek el, de ha gondolod holnap ha viszem sétálni Olivért, találkozhatunk.

300. mongi (válaszként erre: 295. - Maryenn24)
2010. febr. 15. 10:00
Ő is szopis baba volt?
299. mongi (válaszként erre: 297. - Guccsy)
2010. febr. 15. 09:59

Nem azért,hanem mert annyira rossz ízű az is,hogy Tamás azt se veszi be,és Réka is csak nehezen,pedig neki belekeverem a kajájába.

Ti minden nap mentek sétálni?

298. Guccsy (válaszként erre: 295. - Maryenn24)
2010. febr. 14. 20:28
oké.Holnap megkérdezem a barátnőmet mit tud erről a játszóházról.
297. Guccsy (válaszként erre: 296. - Guccsy)
2010. febr. 14. 20:26
az alkohol miatt kérdezed?Mert az homeos termék.
296. Guccsy (válaszként erre: 294. - Mongi)
2010. febr. 14. 20:26
Én adtam már Ákosnak.Anno a doki írta fel.
2010. febr. 14. 17:06
Nekem jövőhéten csak a kedd a jó. Én nem szoktam adni sinupretet adni Olivérnek, igaz eddig csak 1-er volt beteg. Majd megkérdezem a védőnőt a krémmel kapcsolatban.
294. mongi
2010. febr. 14. 15:21
Sinupretet szoktatok adni,ha betegek a gyerekek?
293. mongi (válaszként erre: 292. - Guccsy)
2010. febr. 14. 15:21
Eltűntem,mert rossz volt a net,és most a változatosság kedvéért Réka beteg.:((Ha jobb idő lesz,én is csatlakozom a sétákhoz stb.:)
292. Guccsy (válaszként erre: 291. - Maryenn24)
2010. febr. 14. 09:42

a védőnőnktől szoktam beszerezni.Lehet,hogy akkor nem is lehet kapni?!Azt tudom,hogy nem drága 1000 valahányszáz forint.Nekem a hétköznapok jók.Mikor akarod megnézni a bölcsit?

Mongi ha van kedved ti is jöhettek!!!Jól elvagy tünve.Gondolom a gyerköcök miatt...

Nálunk se volt ilyen Ákos.Tudod a csajok mindig ügyesebbek.:))))

2010. febr. 14. 08:15
Az Albarello baby testápolót patikában megtudom vásárolni? Rákerestem a neten, de ott egy olyan oldalt találtam, ahonnan lehet rendelni. Stella nagyon ügyes kislány, Nekem ilyen sosem volt, pedig 7 hónapos koráig szoptattam Olivért.Igen elmehetünk a játszóházba.
290. Guccsy
2010. febr. 12. 21:55
Ja képzeljétek Stella 7 hetes múlt kedden és már 5060gr-os.Már kétszer átaludta az éjszakát.Nagyon jó baba.Igaz mind a kétszer 2 órán át cicizett.
289. Guccsy (válaszként erre: 288. - Maryenn24)
2010. febr. 12. 21:52
Mi az albarello baby testápolót használjuk.Nekünk nagyon bejött.Stellát is azzal kenem.Barátnőm fia odajárt.Ők megvoltak elégedve.Ott van délután játszóház is.300 Ft 1óra.Szerintem bátran irasd be.Én elakarom majd vinni a játszóházba Ákost.Ha érdekel elmehetünk majd együtt.
2010. febr. 12. 08:11
Olivérnek, nagyon ki van száradva a bőre, az arcán meg a lábán. Tudtok Rá valamilyen krémet?
2010. febr. 12. 08:11
Igen, a Siha közi bölcsi, a Mcdonalds mögött van. Most van egy új védőnőnk, mert elköltöztünk, Ő valamivel normálisabb, mint az előző volt. Ő mondta, hogy mielőtt regisztrálnánk, mindenképpen menjünk be a bölcsibe szólni, hogy tutira legyen hely. Remélem sikerül.
286. Guccsy (válaszként erre: 285. - Mongi)
2010. febr. 8. 21:30
Nem tudom.Ákos kb.1 éves lehetett mikor kipróbáltuk.Szájfertőzés miatt vettük,de egyszer annyira fájt neki a fognővés,hogy semmi nem használt.Ez bejött.A doki meg mondta,hogy nyugodtan lehet neki adni.
285. mongi (válaszként erre: 284. - Guccsy)
2010. febr. 7. 15:20
Tantum Verde szájspray-a fogzási fájdalomra?Az hány hónapos kortól alkalmazható?
284. Guccsy
2010. febr. 6. 19:54
Szegény!Én a Tantum Verde szájspary-jel szoktam neki csillapítani.Nekünk az nagyon bejött.Nekem is azt mondta a védőnő,hogy csak a kiválasztott bőlcsibe kell bemenni.Jó,hogy képbe vannak.Pedig én említettem neki,hogy előtte jelentkezni kell a központiba.A Siha közi bölcsi az autós MC Donalds mögött van?
2010. febr. 3. 11:53

Intézni próbáltuk Olivérnek a bölcsődét. De mint megtudtuk, először regisztrálni kell a hajlat utcai bölcsiben..Utána lehet menni, az általunk kiválasztott bölcsibe, érdeklődni hogy felveszik-e.

Lehet hogy a védőnő nem tudta ezt, de szerintem tudnia kéne. Amikor kérdeztem a bölcsődével kapcsolatban, csak annyit mondott, hogy be kell menni a bölcsibe..Ezt magamtól is kilogikáztam..na mindegy. Legalább most már tudom, hogy mit kell csinálni.

Valaki tud véleményt mondani a Siha közi bölcsiről?

Nekünk eddig 10 fogunk van. Nagyon megszenvedtünk velük..:-(

282. Guccsy (válaszként erre: 281. - Maryenn24)
2010. febr. 1. 14:48
Ismerős.Régen sose szerettem a csendet.Most úgy tudom értékelni.Nálunk is ma elmennek szánkózni a fiúk.Remélem Ákos jó lefárad.Szegénynek most jönnek a szemfogai.Nagyon szenved és állandóan folyik a nyála.Olivér,hogy áll a fogakkal?Ákos eddig szerencsére jó viselte,csak ezek a szemfogak.Nálunk eddig inkább apás volt,de ha valamibaj van anyás.Szóval most szó szerint állandóan csüng rajtam
2010. jan. 29. 21:06

Olivér-nek hívják. Ő nagyon szeret kinn lenni. Amikor esett a hó, akkor már ment a bejárati ajtóhoz, és feszegette.:-) Amikor az apukája hazajön, akkor együtt mennek le kutyát sétáltatni. De nagyon anyás, 20 percig bírja nélkülem, utána úgy hisztizik, hogy alig kap levegőt. Hogy mi lesz a bölcsiben, bele gondolni sem merek..:-(

Amikor lemennek, olyan jó egy kis csend a lakásban, estére én már hulla vagyok.. De ez gondolom ismerős, ráadásul 2 gyerekkel meg még fárasztóbb.

280. Guccsy (válaszként erre: 269. - Maryenn24)
2010. jan. 29. 20:27
Hogy hívják a fiadat?Hogy bírjátok ezt a hideget?Nálunk Ákos nem szereti a hideget.:(Ha kimegyünk 10 perc után indul haza.Itthon meg alig birok vele.Már nagyon várom a tavaszt.
279. Guccsy (válaszként erre: 278. - Maryenn24)
2010. jan. 29. 14:45

Konkrétan nem tudom,de én is ezt hallottam.Én Stellát aki most 5 hetes ha jobb idő lesz már megyek és iratom be,hogy 2 év múlva legyen helye.Ákost be se vennék,mert itthon vagyok a hugival.

Viszont a barátnőmtől kért a bölcsi munkáltatói igazolást,hogy biztos dolgozik-e.Szóval biztos sok a gyerek.Én a helyedbe már próbálkoznék.

278. Maryenn24 (válaszként erre: 273. - Guccsy)
2010. jan. 29. 13:22

Szia!


Csongrádról költöztünk Szegedre. Szép város nagyon. A védőnő Nekem azt mondta, hogy ha bölcsibe szeretném adni a gyermekem, előtte már 1 évvel szólnom kell. Igaz ez?

277. Guccsy
2010. jan. 28. 19:40

Reméljük be fog válni.Nem lehet egyszerű két gyereket ápolgatni ha te is beteg vagy.Minden elismerésem.Én most két napja szenvedek a gyerköcökkel.Ákosnak nő a szemfoga egész nap hisztizik.Éjszaka se tudunk aludni.Ráadásul Stella se alszik.Biztos szolidarításból.


Én mióta egyáltalán nem eszek édeset elkezdett múlni neki.Viszont szegénykének vmiért a nyaka kivörösödött.Koszmo is megjelent rajta.Igy egész nap kozmetikázom.Én nagyon kivánom az édeset.Nem tudom miért.Gondolom az energia miatt.Képes lennék egy egész tortát megenni.Ákossal nagyon megszenvedtem a súlyával kapcsolatban.Ép,hogy beletartoztunk az átlagba.Ákos 7 hónapos múlt mikor megduplázta.Szóval nálunk se esett túlzásba.Furcs is most nekem,hogy Stella ennyit eszik.Ő is kis hurkás.El is neveztük Lufinak.:)

Annyira édes lehet Réka.Főleg mikor kacag.Én akkor érzéenyülök el mikor Ákos szeretgeti.Most elkezdte puszilgatni.Csak Stella kap puszit,még mi se.:)

276. mongi (válaszként erre: 274. - Guccsy)
2010. jan. 27. 07:09

Igen.Egyértelmű,hogy lelki dolog,úgyhogy megbeszéltük Zolival,hogy ebben az évben már nem fog ott aludni,hanem mindig hazahozzuk ebéd után...hátha így nem fog hisztizni,sírni minden egyes nap,és mondjuk,ha nem stresszeli agyon magát,hátha kevesebb betegséget szed össze.Majd látjuk,de ez már tényleg nagyon kellemetlen.Azóta már Réka is elkapta megint,meg én is.:(


Tamásnál anno egy idő után már semmire nem múltak el a pöttyök,csak a hydrocortison krémre.:(

Akkor ezek szerint te is kívánod az édeset?Nekem is ez nagy gond volt a szoptatás első pár hónapjaiban.Ettem is rengeteget.Már mástól is hallottam ilyet.Szerencsére MÁR nem vagyok függő.:)

Stella is is rögtön 1 kilóval indított?!:)Réka is.Ő most fél évesen 8500gr,tehát bőven megduplázta a születési súlyát.

Ákos is ilyen ütemben hízott,mint a húga?Nálunk Tamás mindig meghízta amennyit kellett,de nem vitte túlzásba.Réka felülmúlta teljesen.:)Olyan kis combos-popós-tokás...Hát,csak kiscsaj,nem?:DD


Rékuci mostmár pár napja aktívan forog hátról hasra és vissza.Azt hiszem mostantól oda kell majd figyelnem rá!Próbálkozik a felüléssel is,de az még nem megy.Ebédre már megeszik fél üveg bébiételt is a szopi előtt.

Amúgy nagyon kis boldog baba,mindig sikongat,mosolyog és ha Tamást meglátja akkor kacag is jó hangosan.

Most kezdte el mondogatni,hogy BABABA,meg APPPA :)

275. Guccsy
2010. jan. 23. 23:35
Irtó édes Réka a szilveszteri sapiba.Képzeld nálunk Attila nem meri Stellát pelenkázni.Pedig Ákost a kezdetektől pelenkázta.
274. Guccsy
2010. jan. 23. 23:32

Szegény.Lehet,hogy már lelki dolog.Szeret oviba járni?

Stellának kezd szépülni az arca.De a pöttyök most már a feje tetején is vanna.Lehet,hogy én se fogok most már semmi csokisat enni.Pedig ha tehetném egész nap csokit ennék.:(((Mennyi idő múlva múlik el?Ákosnál szerencsére csak a tejszinnel volt gond.

Stella most csak szopizik.De a kórházba pohárból itattam.Ákos anno cumisüvegből ivott,ezért lusta volt szopizni.Stella se annyira cumifüggő.Csak akkor kell ha nagyon cicizne.De akkor is néha berág.Ki is köpi,de nem is akarom rászoktatni.Ákossal sehova nem lehetett menni cumi nélkül.

Képzeld a kiscsaj 1kg-ot hízott és 4 cm-t nött.Minden oké vele.Szerencsére a pocija sem fáj.Réka miket tud már?

273. Guccsy (válaszként erre: 269. - Maryenn24)
2010. jan. 23. 23:15

Szio!

Az én kisfiam 18 hónapos.:)Hogy tetszik a város?Honnan jöttetek?

272. mongi
2010. jan. 22. 14:22
Sajna Tamás megint beteg.A szokásos.Megint 5 napot bírt az oviban.:S
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook