Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek nyilvános WC-ben illetlenség "nagydolgot" végezni? fórum

Szerintetek nyilvános WC-ben illetlenség "nagydolgot" végezni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. márc. 14. 10:51

Ez a nap kérdése....

A muszáj nagyúr....teszem azt kinaiban voltál előtte,azt se td

30. Winifredd (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
2019. márc. 14. 10:50

Pedig mekkorat szakithattal volna!


Kulonben meg a pcs magyar szabalyozas mellett, meg o bukhatott volna, mert eloszor blokk, aztan penz. Maskent par szazezres birsag.

29. Banános Zselé (válaszként erre: 28. - Bless the child)
2019. márc. 14. 10:45
? szerinted a 22. hsz. mire szólt, ha nincs ott előzmény
28. Bless the child (válaszként erre: 22. - Banános Zselé)
2019. márc. 14. 10:43
A wc-s nèni van azért? Miert?
2019. márc. 14. 10:43
Egyszer engem pusztán azért ordított le a wc-s nő, mert bementem. Pontosabban szerinte orvul belopóztam, hogy ne kelljen kifizetnem a mosdó használati díjat, és hogy képzelem ezt. Igazából pedig csak az történt, hogy akkor értem oda, amikor ő pont nem volt a posztján. Fel sem merült bennem, hogy ilyen esetben illik addig láb összeszorítva táncikálni az ajtó előtt, amíg a nagyságos asszony be nem invitál, és az áldását nem adja. Természetesen távozóban kifizettem a használati díjat, mert, a vádakkal ellentétben, nem az illegális mosdóhasználat volt a célom. Nehéz kenyér ez, nem csoda hát, ha gyengék az idegeik.
26. Bless the child (válaszként erre: 24. - Banános Zselé)
2019. márc. 14. 10:41
Tampon-betétcsere tovàbb tart, az időre nem lehet fogni
25. Winifredd (válaszként erre: 24. - Banános Zselé)
2019. márc. 14. 10:38

Mint mar annyiszor mondtam, ha nem lennel, ki kellene talalni XD

Oszinten szolva soha nem stoppereltem, de par masodpercnel nem tobb segget torolni, mint a nunettat. En otthon sem ucsorgok a WC-n, de egy nyilvanos budiban szerintrm nem sok ember teszi.

Ambar, ha jol elasta a noi taskaban az ember lanya a tamponjat, kez fezfertotlenit, csomagolja a nem kellot, azok idoigenyesebbek.

Meg ha sikerult tuloltozni, es meg tudom, hogy orakig shoppingolok, akkor a budiban veszek le nemi alsoruhat, egyeninget, amit nem hordhatok.


Amugy meg mi a francnak figyeli a klotyosneni ki mennyit van bent? Ha egy 80 eves neni lassu, akkor bottal kikergeti?

24. Banános Zselé (válaszként erre: 11. - Leoborta)
2019. márc. 14. 10:31
az idő miatt
2019. márc. 14. 10:30
Meg egy magvas gondolat a temaban: mi a logikaja annak, hogy vannak plazak vagy pl. a helyi meki is, ahol nincs WC-kefe. Eselyt se adnak, hogy a delikvens eltakaritson maga utan.
2019. márc. 14. 10:29
azért van
2019. márc. 14. 10:22

En soha nem voltam arrol hires, hogy ne tudnnek csipobol es csiposen visszaszolni, de egyszer egy MAV-os budis neni ugy leteremtett, hogy hirtelenjeben kopni-nyelni nem tudtam.

Badacsonyban szalltam a komprol a vonatra, a jegyem megvettem bankkartyaval, egy tizezrest felvettem, amugy 10 vsgy 20 forint aprom volt. Kb. 14-15 eves lehettem, nem emlekszem akkor volt-e huszezres, de a budi arfolyama az aprom folott volt. Adtam volna a tizezrest a neninek, es az ugy leuvoltotte a fejem, mit kepzelek magamrol. "Persze kislanyom, miert nem szazezrest hozol, ha WC-re akarsz menni?!"

Nyilvan reggel a deli parton azon tunodtem egy vidam vakacio vegen, hogy is torhetnek borsot valaki orra ala. Es akkor bevillant! Hat, elmegyek koran reggel a 60 tonnas zsakommal, halozsakommal megpakolva a szemkozti partra pilisni egy nagy cimlettel.

20. Winifredd (válaszként erre: 1. - Calpurgia1914.)
2019. márc. 14. 10:05

Egy valahai munkahelyemen az egyik kollegano paraszkidott, hogy egyesek milyen parasztok, hogy a munkahelyu WC-be kepesek beleszarni. Hozzateszem mindenki 12 oras munkarendben dolgozott, es neha befigyelt egy kis tulora is, o meg konkretan bejaros volt, es napi ket orat utazott meg.

En a probanapomon olyan cifra fosast kaptam az elozo napi kinaitol, higy ihaj! (Tok szerettem azt az ettermet a 30%-os etelmergezesi esely ellenere.) Szoval ugy errztem, jobb ha lapitok a parasztssgomrol, cssk csendben lattamoztam, higy most mar tudom, mitol lehet okyan feszult folyton ez a csaj.


Meg mikor alsosok voltunk, es egy osztalytarsunk elmagyarazta, higy o nem fingik, mert o bofog, az vicces volt, de 30 koruli felnotteknel mar roppant szanalmas, ha ugy tesznek, mintha nem emesztenenek.

2019. márc. 14. 09:42

Nyilvános wc mellett, a fűben guggolva igen, de bent?


Nem mondtad, mi is volt konkrétan a nő baja, de az biztos, hogy kiosztottam volna.


Nyilvánosban én még pisilni is csak ha már nagyon muszáj, akkor is lábujjhegyen, hogy még véletlenül se érjek hozzá semmihez.

De a szükség nagy úr, éppen erre találták ki a nyilvánost.

2019. márc. 14. 09:18
Az az illetlenség, ha nem lehúzod a végterméket, hanem megdobálod vele a nénit. Szerintem.
17. viva70
2019. márc. 14. 08:42
Ez most komoly?:D
2019. márc. 14. 08:35
Nem csak illetlenség, óriási böszmeség. 200-ért maxim ibolyaillatút illik pisikélni :DDDDD
15. Pasionella (válaszként erre: 12. - Calpurgia1914.)
2019. márc. 14. 08:21
Az egy dolog, hogy én erről nem indítanék fórumot de hogy komolyra is vegyük a szót! Simán pofán vágtam volna :-D
14. Pasionella (válaszként erre: 1. - Calpurgia1914.)
2019. márc. 14. 08:20
De azért nem túloznék, hogy illatnak nevezzem, legalább " "-be raktam volna :-D
13. Pasionella (válaszként erre: 1. - Calpurgia1914.)
2019. márc. 14. 08:19
Nem, az az illetlenség erről fórumot nyitni...
12. Calpurgia1914. (válaszként erre: 11. - Leoborta)
2019. márc. 14. 08:18

tOvább voltam bent, amikor végeztem,, rögtön berohant el kezdett szaglászni- különben olyan erős WC illatósitó szag volt már eleve a WC-be, hogy nekem nem kellett pl sprayt használni

Teljesen rendben hagytam magam után, ja és WC papir sem volt, saját pzst használtam

Csak kiváncsi voltam, hogy járt-e már így valaki.

2019. márc. 14. 08:10
De honnan tudta a banya, hogy kaksiztál az ajtó mögött???
2019. márc. 14. 08:06

Megáll az ész. Ne foglalkozz vele szerintem.

Engem egyszer azért szóltak le, mert keveselltem a papírt amit kaptam.


Sajnos az igénytelenek miatt a normális embereket is hátrány éri.

2019. márc. 14. 08:05
De mit ordított a WC-s nő???
2019. márc. 14. 07:48

Megkérdeztem volna tőle, hogy ő most akkor miért is ül ott?

Takarít is, vagy csak a pénzt szedi?

Ha előbbi, akkor tegye a dolgát, ha utóbbi, akkor fogja be a száját.

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Calpurgia1914.)
2019. márc. 14. 07:21
Szartál volna a wc mellé, az mennyire tetszett volna neki? Idióta.
2019. márc. 14. 07:15

Azert van a wc, hogy ott csinaljuk a dolgunkat.

Ne foglalkozz a novel.

5. Ildi
2019. márc. 14. 07:14
:DD
4. Bless the child (válaszként erre: 1. - Calpurgia1914.)
2019. márc. 14. 07:07
Mi van???? Ilyen nincs😂😂😂
2019. márc. 14. 07:05

Miért lenne az?

Azért van,véletlen se fájjon a fejed ezért!

2. Lávli (válaszként erre: 1. - Calpurgia1914.)
2019. márc. 14. 07:05

Miért?

Ha le is kefélted és légfrissítőt is használtál?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook