Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek nyilvános WC-ben illetlenség "nagydolgot" végezni? fórum

Szerintetek nyilvános WC-ben illetlenség "nagydolgot" végezni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. márc. 19. 08:21
Ha éppen akkor és ott jön rád a szükség, nem tudsz mást tenni, mint használni. elvégre a nyilvános WC-nek az a rendeltetése.
2019. márc. 18. 14:45
Miért lenne,dehogy:)
2019. márc. 14. 18:49
58. Lávli (válaszként erre: 57. - Globus)
2019. márc. 14. 18:41
Nálunk csőcsere is történt, asszem olyan 800 Ft körül van métere.
57. globus (válaszként erre: 53. - Guruljka)
2019. márc. 14. 18:36
Nálunk gyárilag ilyen polcos van. Mikor cserélték a fajanszot, felmerült, hogy jobb lenne csobbanósra cserélni, de szerelő szerint annak teljesen más kivezető csöve van, vagyis nem köthető rá akármilyen.
56. Lávli (válaszként erre: 55. - Guruljka)
2019. márc. 14. 18:34
Még a duguláselhárítók is 😂
55. Guruljka (válaszként erre: 54. - Lávli)
2019. márc. 14. 18:30

Itthon is van "seggreverős" klotyi. :D


Abba is papír kell, hogy tompítsa a zuhanás erejét, amivel a termék a vízbe érkezik.


A papírgyárak is nagy vízfelhasználók. :D

54. Lávli (válaszként erre: 53. - Guruljka)
2019. márc. 14. 18:27

Az biztos, hogy a német ötlet nem rossz ötlet, sőt! Fontos is, hogy képben legyünk.


[link]


Csak ha nem elég erővel jön a víz, magyar buksza bánja a többszöri öblítést.

2019. márc. 14. 17:56

[link]


Csak tippelek, talán a klotyi konstrukciója is hozzátesz a dolgok mikéntjéhez.

52. globus
2019. márc. 14. 16:46
Népligeti wc-ben rögtön beront a néni, amikor észreveszi, hogy kijöttünk a fülkéből. Gondolom, ellenőrzi, hogy minden rendben van-e :) Majd egyszer jól kirabolják a kasszáját, amíg odabent szaglászik.
51. globus (válaszként erre: 35. - Winifredd)
2019. márc. 14. 16:40
Nem muszáj olyan nagy fészket rakni, amibe egy gólyacsalád beköltözik :DDD Elég két szelet papír a fajansz aljára és máris nem tapad le a fagyi.
50. simple (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
2019. márc. 14. 16:38
"illegális mosdóhasználat" :D
49. unom (válaszként erre: 48. - Lapbarna)
2019. márc. 14. 12:32
Ên csak a sztorira, meg arra, hogy még büszke is volt rá.
48. lapbarna (válaszként erre: 38. - Unom)
2019. márc. 14. 12:30

:DDDD

Emlékszem!

Könnyeimet törölgetem. Köszönöm!

47. Winifredd (válaszként erre: 44. - Lávli)
2019. márc. 14. 12:21

Fel eve tevedtem csak ide, ne mondd mar! Xd

Talan tul kisvarosi vagyok, vagy en nem tudom. Szerintem nem elek buborekban.


A frusztraciot en ertem neha. Amikor diplomaval vagy elotte jol szitualtan eltel, es 50 folott nem kapsz mas munkat, de meg kell elned.. De altalaban nem ezek az emberek ilyen nagytalmuak.

Ha ugy osztanak be, en is pucolok most budit. Meg ha keves az ido, a muszakvezeto csinalja. Ha meg valaki tul nagy feszket rakott, es eldugult, az uzletvezeto megcsinalja, mert nem a mi dolgunk, a szerelo draga, es az o felelossege, hogy a kiadasok rendben legyenek.

Engem eloszeretettel tesznek a pincer/takarito palyara, mert szemelyisegemtol fogva jo vagyok benne.


Rossz dolog beismerni, de itt hiaba "csak egy bevandorlo" vagyok eleve, de nem neznek le, hanem koszi, hogy kitakaritottal. Azert az nem mindegy.

46. Winifredd (válaszként erre: 42. - PöttyösPanka)
2019. márc. 14. 11:49

Rogton gondoltam ;)


Engem decemberben atkuldtek tortat venni (ilyen hilyesegekre van egy keretunk), egy kolleganak szulinapja volt. En kapasbol kerdeztem a szamlazasi cimet meg higy mi is a pontos cegnev. Kutya hulyen nezett ram a fonokom. Hozod a nyugtat, elszamoljuk, csa.


Bar itt eleve a vasarlas vegen megkerdezzuk, hogy kell-e a vevonek a szamla. Mert a kukazasert nincs ertelme nyomtatni.

Ugye ha csalni akarunk, otthon is lehet a jo kis online penztargepek mellett. Visszastornozni egy elvesztett nyugta mellett is lehet, mert ujranyomtathatom akarhany peldanyban. Teszem azt, beragadt a papir, nem volt jo a hofok...

A 8 evig megtartando meg egy vicc. Te lattal mar 3-5 eves hopapirt? Az enyemek (a bevizslat, engedelyezett) sargak voltak vagy csak feherek, de minden nyomtatas eltunk roluk. Es szaraz, sotet, huvos helyen voltak.

45. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Calpurgia1914.)
2019. márc. 14. 11:43
Ezt nem is értem...
44. Lávli (válaszként erre: 39. - Winifredd)
2019. márc. 14. 11:42

(jó, hát téged se kell félteni 😊)

Az angolokat nem tudtam, de itthon Magyarországon se divat a kefe a nyilvános helyeken, szerencsére ritkán van "szerencsém", de olyankor tényleg direkt lecsekkolom, mert nagyon durva bunkóságnak tartom úgy hagyni a klotyót.

Az ikeaban 200 forintért már lehet kapni, szóval nem is értem. ...

A WC-s nőknek meg valószínűleg kisebbségi érzésük van a munkájuk miatt, és ebből fakad az agressziójuk, pedig nem kéne.

43. Winifredd (válaszként erre: 38. - Unom)
2019. márc. 14. 11:39

Es en azt hittem, egy jot fogok ebedelni :P


Szerintem otthon nincs igy kulon gyujtve a szemet, ahogy en lattam, mint itt Angliaban. A higieniai cuccok, mint otthon a veszelyes hulladek, tok mas ceg gyujti. Tilos nekunk hozzanyulni. Egyszer a fene tudja mennyi vagy milyen szart dobtak a pelenkas kukaba, de megmaradni nem lehetett abban a budiban. Nem cserelhettunk zsakot, nem lehetett kivinni. Majd ha jon az a kukas, ok kicserelik. Ket napig hasznalhatqtlan volt az egyik helyiseg.

Tilos a

42. PöttyösPanka (válaszként erre: 40. - Winifredd)
2019. márc. 14. 11:38
Áfásat
41. 80736b271e (válaszként erre: 1. - Calpurgia1914.)
2019. márc. 14. 11:38

Biztos rossz napja volt, szégyellje magát mert máson vezeti le a baját.


Mi a búbánatnak van az a rohadt budi, ha nem azért, hogy elvégezze az ember a dolgát? És, ugye, nem mindig csak pisilni kell.

40. Winifredd (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
2019. márc. 14. 11:31
Szamlat, nem nyugtat, ugye? ;)
39. Winifredd (válaszként erre: 36. - Lávli)
2019. márc. 14. 11:30

Nagyszaju vagy, es sok mindenben nem ertunk egyet, de szerintem normalisan szocializalodtal, ugyanabban a kulturaban.


Ezen a kefe nelkuliek az angoloknal vannak, es ez naluk sem normalis. Ez valami kutya okosnak az elmebaja, amire nyilvan van valami szipi-szupi magyarazata, es ugy kell csinalni, mert csak.

Csak mondjuk az illeto a budos eletben nem dolgozott az adott teruleten vagy anyaggal.


Nalunk elvileg 15 percenkent kell csekkolni a klotyot. Csakhogy ebedidoben, soha nem fogsz bejutni a WC-be. Arra meg nincs ido, hogy ott acsorogj, mert elfogynak a cseszek meg a talcak, es kozben ha nagy a sor, 3/4 orara siman bent maradsz a pultban. A turelmetlen vevonek, aki 15-20 perce all, nem mondhatod, hogy megyek vizcseppeket torolgetni a budiba.

De az is szep volt, mikir a parolt brokkolit foliaba csomagoltuk xd Ez a standard, igy csinaljuk. Igaz, hogy a leve szanaszet folyik, de nem dobozba tesszuk, mert valami rohadt okos, aki konyhat se latott eleteben, nemhogy a sajat termekeiket ismerne, megaszondta.

38. unom (válaszként erre: 35. - Winifredd)
2019. márc. 14. 11:22
Itt, a hoxán olvastam pár éve valakitől, hogy ő a használt wc papírt újrahasznosítja. Lehet, a törökök is.
37. PöttyösPanka (válaszként erre: 30. - Winifredd)
2019. márc. 14. 11:19
Na persze, adott blokkot... XD
36. Lávli (válaszként erre: 35. - Winifredd)
2019. márc. 14. 11:16
Gondolod én nem kefésen nőttem fel? 😌 Pont ezért szeretek megbizonyosodni, hogy tisztán tudom e magam után hagyni a csészét, vagy nem. Ha nem tesznek oda kefét, akkor inkább bélelek, minthogy csíkot hagyjak magam után.
35. Winifredd (válaszként erre: 33. - Lávli)
2019. márc. 14. 11:05

Hat, basszus, biztos bennem van a hiba, nyilvan a gyakorlat hianya, mert en kefesen nottem fel, de annyira nem tudom elore higy fog tekeredni a fagyi. Oszinten szolva en a mennyiseget sem tudom a nyomas alapjan precizen kalkulalni.


Meg mivel ahhoz vagyok szokva, hogy van WC kefe, ezt elore nem csekkolom megszokasbol. Igazabol a szaros WC-kbe benyitva konstataltam eloszor, hogy itt nincs kefe egyik fulkeben sem.


Tudom, higy valaki szeret feszket rakni, de az meg prima kis dugulast tud okozni. Lehet, hogy te egyszer otthagyod, es kesz, de masnak szepen keresztbe tehetsz.


En a torokoknel voltam mindjart hanyok az osszes budiban. A papirt kukaban gyujtik, bides budi mindenutt. Otthon talan kenyelmes, de nyilvanos helyen szerinten hulla undorito. De ha nem tartod, se perc alatt eldugul, mert az atlag lefolyo atmero olyan.

Meg egy csomo helyen a nyilvanosokban olyan pottyantos is van, ami nekem csak nagyon kicsi gyerekkorombol dereng a nemet autopalyarol. Femkaszli, es lent egy lyuk.

34. Winifredd (válaszként erre: 28. - Bless the child)
2019. márc. 14. 10:53
Ne piszkald mar, es ertelmet meg ne keress! Bazsikat igy szeretjuk, es kesz. Olyan jol megmagyaraz mindent, mert csak, es ugy XD
33. Lávli (válaszként erre: 23. - Winifredd)
2019. márc. 14. 10:53
Ha nincs kefe, beleterítesz papírt vagy pzs-t a csészébe, és úgy.
32. f8db0709b8 (válaszként erre: 31. - F8db0709b8)
2019. márc. 14. 10:51
..azt se tudod mit ettél...hasmars....már rugod az etikát😂
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook