Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek miért van olyan sok rossz ember? fórum

Szerintetek miért van olyan sok rossz ember? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
8. Suesue (válaszként erre: 5. - Ági28)
2007. okt. 2. 15:49

Szerencsére jól :)

Nem sok barátom van, de akik annak számítanak azok normálisan megmondják mind a rosszat mind a jót.

A rossz (gonosz) embereket próbáltam hanyagolni az idők során, csak egyre többször látom hallom azt, hogy egynémely egyén bunkó lett, és ezért kezdtem ezt a fórumot...

Velem olyan fordult elő, hogy adtunk kölcsön (nem nagy összeget), és az illető lelépett + hasonlók.

7. Ági28 (válaszként erre: 6. - 9ad137523f)
2007. okt. 2. 13:02
ok karcsi, elhiszem, h megkívánható a másé! De mi van akkor, ha nem a másé a fontos, hogy megszerezd, hanem az h tönkretedd? Lásd sofőr. Neki is jó lett volna ha van munkája a 3 gyereket etetni. De neki semmi sem volt jó. Mind1, nem akarok róla beszélni. Csak az bosszant még NAGYON, h a rossz emberek ritkán bűnhődnek!!!
6. 9ad137523f (válaszként erre: 5. - Ági28)
2007. okt. 2. 12:55
teis túdod nagyon megváltozott a villág. Mindig vannak kedves, jó emberek , és vannak nem kedvesek, . Ezekböl kezd egyre több lenni. Szeretnek az emberek más igényei szerint élni. Ha valakinek van egy csokija akkor a szomszéd, is olyat akkar és nemérdekli milyen uton szerzi meg magának.
2007. okt. 2. 12:27

Jaj, azért eddig fel nem kötöttük magunkat! :-) Persze van jó is. Ez a múlt, ami még kísért, és nem tudom hogyan végződik, de remélem jól fog!

VAn sok pozitívum. Ezt csak azért írtam le, mert szeretném ha valaki meg tudná magyarázni mi miért történik? Ha én nem ártok valakinek, akkor az a másik miért? Mondjuk nem ez ez idióta barom volt az első az életemben. Soha nem értettem meg mi a jó ebben??? Persze én mindig bosszút fogadok, de soha nem lesz semmi. Rájövök, h nem éri meg. Nem akarok olyanná válni mint ők! Mire jó ha irígykedem? Utálkozom? Persze vannak, akiket nem szeretek, de egy idő után sikerül nem foglalkoznom velük. Irígység? Ha nekem mondjuk nincs valamim, ami másnak, akkor sem fogom ellopni. Arra gondolok, h nekem mim van, amiben örömömet lelhetem, ami boldoggá tesz? Sok minden! És ennek örülök!

Te hogy állsz a "jóemberekkel"?

4. Suesue (válaszként erre: 3. - Ági28)
2007. okt. 2. 12:17

Szerintem nem normális.

Sajnálom, hogy tönkrement a vállalkozásotok.

Remélem azért van valami pozitív is az életedben. :)

2007. okt. 2. 12:09

Nekünk a vállalkozásunk ment tönkre úgy, h apám normálisan állt hozzá az emberekhez, barátaihoz, azok meg egy idő után kereszteb tettek nekünk. Most mi szívunk. Volt egy sofőrünk a 11kerből, állítólag 3 gyereke van. Amíg nekünk dolgozott direkt leégette az önindítót a kamionon, csak h ne kelljen dolgoznia, de az állásidőre járó lét megkapja. Olyan helyen is megcsinálta, ahol acsak a véletlenen múlt, h a veszélyes áru nem robbant be!!!! Normális ez? 11kerben lakik az Etele és a Fehérvári sarkánál lévő 15 emeleteseknél. 1x oda is beparkolt a kocsival,amin veszélyes (ADR-es) áru volt, amivel nem is lehet lakott területen parkolni! Ha baj lett volna a házaknak, ovinak annyi...

Normális az ilyen emeber?

2007. okt. 2. 12:03

Nem egy olyan ismerősöm van, aki normális volt, és most mintha elpattant volna benne valami.

Azt tudom, hogy nehéz mostanában az élet, de sokan miért válnak gonoszkodóvá?

Nekem sem könnyű, de attól még nem fogom szidni senkinek a szüleit különböző jelzőkkel.

Szóval, aki tud valamit, hogy miért kell némelyeknek így kivetkőzniük Önmagukból az szóljon hozzá, de aki maga sem érti ezeket a dolgokat azoktól is várok sztorikat + egyebek.

2007. okt. 2. 11:59
Olyan értelemben értem, hogy szándékosan bántóan viselkedik, és árad belőle a negatív kisugárzás.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook