Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ilyen rosszindulatúak az emberek? fórum

Miért ilyen rosszindulatúak az emberek? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 4. 16:36

vt:)

Nem gyűlölök én senkit sem, csak az zavar, hogy ha én nem bántottam az illetőt egy szóval sem, miért kezd ki? Semmi köze az én életemhez. Egyébként meggyógyultam, boldog vagyok és odafigyelek az evésre is várom a tavaszt hogy mehessek végre kirándulni sportolni újra:)

2011. jan. 4. 18:37

Félre téve a tréfát...sok ember energiát pazarol ha dühöng, haragszik...én egy időben utáltam azt a nőt akit helyettem vettek fel...ma már tudom nem szabad gyűlölni...szeretem még az ellenségeimet is.....mert jobb szeretni..kifizetődőbb!

Javaslom ezt minden embernek..sokkal jobb így élni---gyűlölet nélkül...szeressük egymást...hisz olyan kegyetlen ez a világ..

2011. jan. 4. 18:34
Valóban rosszak az emberek...romlott az egész világ...de vannak még rendes érző lények...pl én is az vagyok:)
35. 8625c5bd9b (válaszként erre: 34. - Db78bacc4f)
2011. jan. 4. 15:07
Nem, az emberek nem rosszak, csak ha annak akarod látni őket.
2011. jan. 4. 14:17
Az én tapasztalatom is az, hogy az emberek mostanság szemetek és rosszindulatúak. Nem tudom miért van ez, de szerintem nem nagyon fog változni már, maximum rosszabb lesz. Az önzőség nagy úr lett sajnos.
33. Arianne113 (válaszként erre: 32. - Katácskák)
2011. jan. 4. 13:29
Köszönöm szépen:)
32. katácskák (válaszként erre: 30. - Arianne113)
2011. jan. 4. 13:27

Akkor kivánok Neked Egészséget,Örömöt, Szeretetben-Boldogságban.


Az egész Életedre.

31. katácskák (válaszként erre: 25. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 4. 13:19
Gratulálok a Adatlapos Bemutatkozásodhoz, nagyon Igazad van, osztom a Véleményed:)))
30. Arianne113 (válaszként erre: 27. - Katácskák)
2011. jan. 4. 13:15
El fogom felejteni amit mondott biztosan, de nagyon elkeserítő hogy ennyire undok irigy emberek vannak, teljesen értetlenek mindenben. Én meg nemfogok magyarázkodni senkinek, semmi közük hozzám. Nagyon szépen köszönöm a sok ötletet tanácsot sokkal jobban érzem magamat!:)
29. katácskák (válaszként erre: 23. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 4. 13:13

Bölcs tippet adtál.


Ezekből tény és való rengeteget tudhatsz meg Magadról mert Minden bennünk van..

28. Arianne113 (válaszként erre: 26. - Banita32)
2011. jan. 4. 13:13
Endokrinológiára már beutaltak. Nőgyógyászhoz meg holnap kéne mennem, de nemtudom mittegyek. Valami nagyon minimális kis vérzésem van. De így mégse állíthatok oda..:) az étkezésemen pedig nagyon sokat alakítottam, rostdús ételeket eszek, és sok zöldséget gyümölcsöt pénztárcánk bírása fokáig. Igazából egy gyógyszert már sikerült elhagynom, ez is öröm. Most szeretném a többit is likvidálni, és végre normálisan élni az életem. akarat erőm van bőven, apukám vőlegényem bízik bennem. Csak ez a mai eset nagyon elkeserített.
27. katácskák (válaszként erre: 19. - Arianne113)
2011. jan. 4. 13:09

Sajnos igen hatással van,lehet. minden a testi-Lelki életünkre..., de erős akarattal át-visszaállhat újra az Egészség.

Apukám azt mondta mindig:bolond lukból, bolond szél fúj, egyik füleden be amit mondanak Mások, a másik füleden ki, ha nem értek vele egyet...


hiszen ez a Te Életed, nem a Barátnődé, Ügyintézőé... ők ezt nem értik,sőt stb.


Ha le(hetn)ne több idő, szerető empátia, együtt érző oda figyelés,s nem félreértések lennének ...

26. banita32 (válaszként erre: 15. - Arianne113)
2011. jan. 4. 13:09

Igazából szerintem nem is nődoki kéne hanem egy nőgyógyász endokrinológus. Vagy hogy írják.

Nekem igaz gyógyi mellett megjött mindig, de max. 1,5 nap volt az is olyan hogy sima tisztasági betét elég volt éjjel meg nem is kellett semmi.

Utána mikor abbahagytam 2 hónapig rendes, utána 4,5 hónapig meg se jött. Később össze-vissza.

Ha szeretnél később babát tuti hogy végig kell járni mindent.

Nekem voltak cystáim. Jelenleg is PCOS vagyok. Mellett megvannak a hormonzavarok nálam is. Plus van még pár bajom. Szerencsére nekem a gyomrom rendben mert a legtöbb problémára nincs gyógyszer (ha azt mondják hogy van egy nagy hazugság) csak diéta és odafigyelés hogy mit mikor mivel eszel.

Tudom most szar. De meg fogsz gyógyulni.

25. 8625c5bd9b (válaszként erre: 24. - Arianne113)
2011. jan. 4. 13:08
A séta is mozgás, mindig meg lehet találni a jó dolgokat csak keresni kell, az élet nem olyan szar, ahogy sokat hozzáállnak, ez a félig tele/félig üres pohár esete.
24. Arianne113 (válaszként erre: 23. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 4. 13:06
Elfelejtettem odaírni hogy BÚÉK:) az asztmám azért van, mert sokáig sportoltam ( egyébként voltam egyszer már asztmás) és most a lábam miatt nemtudok. Újra kialakult. Túlsúlyos voltam világ életemben és fontos hogy tudjak mozogni. De megnézem:)
2011. jan. 4. 13:03

Tessék, meg is találtam az asztma lelki okáról egy cikket:

[link]

22. Arianne113 (válaszként erre: 17. - Katácskák)
2011. jan. 4. 13:02
Utólag nem bánom hogy így alakult az életem. Legalább tudom reálisan nézni az életet. Érzékeny vagyok az igaz. a cikkeket pedig azért írtam le, mert így már nem nyomasztanak engem. :)
21. 8625c5bd9b (válaszként erre: 19. - Arianne113)
2011. jan. 4. 13:01

Írtam neked privát üzit. :-)

Minden betegségnek megvan a megfelelő lelki háttere, hihetetlen, de igaz, erről is van egy könyv, sajna nem tudom mi a címe az egyik ismerősöm mutatta meg.... nagyon érdekes, esetleg keress rá a neten hátha megtalálod az okát.

20. katácskák (válaszként erre: 16. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 4. 13:00

Nekem is akkor sikerült, amit Te bölcsen

tanácsolsz:))).

Amikor meg"akartam" gyógyúlni, nem túlérzékenykedni...stb.


Persze az alap segítség: a Párom ki-hozzállása volt.



Arianne.

A Pároddal törödj inkább, a közös Életetekkel,

19. Arianne113 (válaszként erre: 16. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 4. 12:59
Ezen én is elgondolkoztam. De egy porckopás meg asztma is lehet lelki? Mielőtt ez elkezdődött nemvolt semmi bajom. Lelkileg is rendben voltam.
18. Arianne113 (válaszként erre: 14. - Arianne113)
2011. jan. 4. 12:57
Még valami. Sok házasság és kapcsolat megy tönkre maga az élet rosszasága miatt. Nos én nemfogok soha felvenni kölcsönöket, azért hogy legyen mindenem. Nemkell. Én boldog vagyok szegényen is mert így nőttem fel. apu próbált megadni mindent nekem, nem nagy dolgokat, de láttam hogy ő nélkülözött ezekért. Nekem csak az kell hogy szeressen egy valaki, jelen esetben a vőlegényem akinél jobb embert nem is tudnék elképzelni magam mellé. És ennyi.
17. katácskák (válaszként erre: 14. - Arianne113)
2011. jan. 4. 12:56

Igen az jó, ha kitudod adni Magadból... (én benyeltem a gúnyt a Barátnőmtől,Tanároktól.. stb...)pedig nem lenne szabad igy visszaélnie a helyzetével, a hivatalos Emberkének sem..


Köszi, hogy elolvastad amit leírhattam,-bár a Te Drága Egyetlen Életedről szól ez a Fórum.


Az előző Cikkeid is elszomorított.

16. 8625c5bd9b (válaszként erre: 1. - Arianne113)
2011. jan. 4. 12:54
Szerintem a betegséged elsősorban lelki eredetű....próbálj meg magadban "rendet rakni" és megoldódik minden.
15. Arianne113 (válaszként erre: 13. - Katácskák)
2011. jan. 4. 12:50
Nagyon köszönöm:) Ez a menstruációs dolog nagyon megrémít. Tudom ha idegeskedek rajta nemjön meg, de most is van valami, csak nagyon nagyon kevés. És szeretnék majd én is kisbabát egyszer. anyukámat sajnos hogy mondjam szépen .... kivették a méhét. cisztás volt. És nem akarom örökölni tőle noha hajlamos vagyok sajna mert ezeket a betegségeket amiket soroltam ( gyomor meg a lábam ) apukám betegségei ugyanígy.
14. Arianne113 (válaszként erre: 12. - 96d582fa12)
2011. jan. 4. 12:48
Felesleges bejárnom de egy kicsit mégsem az. Családi..írtam hogy szegényesen. Jelenleg 13ezret fizettem a hülye gyógyszereimért amiket szeretnék minnél előbb elhagyni. Kicsit fáj ez a barátnős dolog ( najó nagyon ) mert 4 évig hittem hogy tényleg számíthatok az illetőre. Ráadásnak, nekem sokkal szegényebb környezetem volt mint neki, mégis többmindent kapott tőlem mint én tőle. Nem hánytorgatom fel én nem sajnálok semmit még egy idegentől sem ha segíthetek, de sokszor elgondolkoztam rajta hogy ez vajon barátság? Most aztán kiderült a java. Már találtam másik iskolát, de csak szeptembertől indítják azt a képzést amire fogok jelentkezni. addig dolgozni szeretnék, ( pofámba vágták hogy miért nem dolgozok tényleg azt hiszik sőt mondták hogy én nem akarok iskolába járni...) csak nemkönnyű munkahelyet találni, a térdem meg szar, és ha megerőltetem akkor megint szedhetem a gyógyszereket. Ma végleg kiütötte a biztosítékot nálam egy irodában dolgozó nő ( bennt a suliba ) mikor mindenfélével amit felsoroltam az imént elkezdett nekem vagdalózni, vádalmazni. Elsírtam magam és mondtam neki hogy rohadtul nem ismeri az életemet, és nemtudja hogy én mit érzek meg mit nem nehogymár ő mondja meg hogy én teljesen egészséges vagyok. Sajnos elég gyenge az idegzetem, ez visszavezethető a családi körülményemre amit nem is részleteznék.
2011. jan. 4. 12:46

Szurkolok Neked.


Jobbulást Mindenedre.:)))


Az Egészség többet ér, mint ami-Aki bánt...


50 éve én is átmentem hasonlón, szinte ugyanilyen tüneteim voltak+szív velemszületett bajai,akkor azt mondták érzékenyebb vagyok mint Mások, vegetatív idegrendszeri problémáim voltak, de aztán 30 éve elmúlt minden mikor terhes lettem, s megszület(het)ett a CsodaGyermekem.

2011. jan. 4. 12:41

Ez a barátnőd szégyene és nem a te hibád. Erre mondják, szükségben mutatkozik meg az igaz barát, szóval ezután ne is foglalkozz még vele. Találj új barátokat, biztos menni fog, mert látom van pozitív gondolkodásod, ahogy írtad szegényen éltek de boldogan. Ezt hány ember mondhatja el magáról? Nem sokan. Próbáld meglátni mindig ezt a boldogságot, még ha most nehéz is elhiszem.

A menstruációd nem is fog megjönni, ha ennyire stresszes vagy, ezen nem könnyű változtatni tudom, de próbálj meg ne idegeskedni. A helyedben pihennék és kihagynám ezt az évet. Ha nem tudsz már vizsgázni minek jársz be? Azért hogy még jobban felidegesítsd magad a hülye emberekkel? Szerintem azért felesleges

2011. jan. 4. 12:36
Mellesleg ha jól láttam egyidősek vagyunk:)
2011. jan. 4. 12:33
Ez itt a lényeg. a tulajdon barátnak hitt barátnőm sem hisz már nekem. ő inkább megy az árral. ez egyébként egy ötödév. Már nem vizsgázhatok úgyhogy egy két hónapig még bejárok, amíg végre jobban leszek aztán kezdek az életemmel valamit. Szeretnék még tanulni. És pont az a baj, hogy nemjobb a helyzetem, inkább mindenki másnak jobb helyzete van mint nekem. Nem panaszkodom. Nem élünk gazdagon, inkább szegényen de boldogan. Vőlegényem pedig látja mindennap amit megélek és ezért érti. Megmondom őszintén nagyon félek. Eddig is volt hogy nemjött meg fél évig, de hogy fogamzásgátló mellett sem akar megjönni, holott normálisan szedtem ez már ijesztő nekemis.
2011. jan. 4. 12:31
Csak jelen esetben nem látják be, hogy az ő helyzetük a jobb mert te beteg vagy
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook