Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek egy alma alkatú nőn melyik színű ruha állna a legjobban ezek közül? Kép az adatlapomon van. fórum

Szerintetek egy alma alkatú nőn melyik színű ruha állna a legjobban ezek közül? Kép az adatlapomon van. (tudásbázis kérdés)


1 2
13. :)))))
2015. jún. 27. 12:25
Az alma alkat szerintem nem túl szerencsés alkat de nincs mit tenni ez van :(
12. andi6020 (válaszként erre: 10. - Channa*)
2015. jún. 27. 12:20
A 90-70-90 lenne az alma alak? :O
11. :))))) (válaszként erre: 9. - Channa*)
2015. jún. 27. 12:18
Sajnos én nem vagyok épp a legjobb formámba mert eléggé elhanyagoltam magam az évek során és ez eléggé szépen meg is látszódik rajtam.De több mint egy hónapja életmódot váltottam és azon vagyok hogy lemenjenek a felesleges kilók rólam.Nekem is a hasam ami eléggé problémás az,az nagy mert oda hízok jobban meg mellre meg vállra.A ruhát az után gondoltam hordani miután ledobok még egy tíz kilót magamról.Én tél típus vagyok világos bőrű,sötét szemű fekete hajú. én is alma alkat vagyok.Már le fogytam tíz kilót még hátra van 15 kg mínusz. 55 kg a cél. Sajna 81 kilóról indultam jelenleg vagyok 69 kiló.De van még mit tenni.
10. Channa* (válaszként erre: 8. - Csembencse)
2015. jún. 27. 11:53

Miért?

Ha az alma alkat nem dundi, akkor simán felvehet ő is szűk ruhákat, mert csinos benne. Mit is jelent az alma alkat? Persze ne azt nézzük, amikor elhízik az ilyen alkatú. Alapból azt jelenti, hogy a váll olyan széles mint a csípő, nincs nagy különbség a csípő és a derék kerülete között. Tehát a mi alkatunk régen ideális volt. Pl. 90-70-90. Ez egy tökéletes alaknak számított még nem rég és szerintem sok pasinak még mindig az ilyenek tetszenek. Ha az arányok megmaradnak, akkor az sem gond, ha hízik egy kicsit az ilyen alkat. A gond akkor kezdődik, ha sokat hízik, mert ekkor a hasra felszedett pluszok miatt elvesznek az arányok és túl teltnek néz ki.

Esetleg még annyit kell figyelni, hogy egy szűk ruhánál nem szerencsés nekünk a ceruza fazonú szoknya, azaz ami alulra leszűkül, hanem inkább A vonalú legyen a szoknya.

2015. jún. 27. 11:45

Szerintem ha fiatal vagy, nincs nagy pocakod, azaz normál súlyban vagy, akkor bármelyiket felveheted. Én alma alkat vagyok, azaz a csípőm és a derekam között kb. 20 cm a különbség, de akkor is ha gebe vagyok. Fiatal koromban simán felvettem volna bármelyike. Akkor még feszesek vagyunk, így formásabbak is.

A szín annyiból fontos csak, hogy a te bőrszínedhez és hajszínedhez melyik illik jobban. Ez nem alkat kérdése. Nekem pl a rikító színek állnak legjobban, de maradok inkább a hollószíneknél.:D

2015. jún. 27. 11:15
A fazon szamit nem a szin..es szerintem a fazon nem tul elonyos egy almanak:)
2015. jún. 27. 10:42
A szín mindegy, a fazon nem jó.
2015. jún. 27. 10:02
Köszi a válaszokat.Nektek melyik szinbe tetszik a legjobban?
2015. jún. 27. 09:45
a fekete
2015. jún. 27. 09:39
fekete
2015. jún. 27. 09:34
a fekete, középen
2015. jún. 27. 09:32
bal felső vagy alsó
2015. jún. 27. 09:26
Szerintetek egy alma alkatú nőn melyik színű ruha állna a legjobban ezek közül?Kép az adatlapomon van.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook