Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek fekete aljú egyberuhához milyen színű felsőrész illik legjobban? Nyári ruhák fórum

Szerintetek fekete aljú egyberuhához milyen színű felsőrész illik legjobban? Nyári ruhák (beszélgetős fórum)


14. Channa* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 17. 14:08

Az ilyet?

[link]


De max. annyit tegyél rá, amennyi a képen is van! Én fehérrel díszíteném, ha felvennék csipkést;), de tudom, hogy a nők nagyobb része kedveli.


Ha sötétkék, akkor arra mehet ezüst is, bár én akkor is csak annyit szeretek, ha van egy vékony szegély szerű, ami nem több 1-2 mm-nél.

Kb. így, csak negyed ennyi: [link]



Nekem egyébként a legtöbb nyári ruhám fekete, és szinte mind apró fehér mintásak.

Van fekete, ami fehér pöttyös, van fekete, ami apró fehér négyszöges, fekete, ami koponya mintás, fekete, ami hóemberes (ebben van egy kis piros is, mert a hóemberek kalapja piros9, ja és fekete alapon szürke fehér pillangók, és van teljesen fekete is;)


Tehát, nem lehangoló, stb. Néhány jó kiegészítő, esetleg színes öv, egy kis bizsu és már vidám is lesz.

Ja, és sokszor elég egy kis valami, amit csak rátűzünk a ruhára, akár derék részre vagy bárhová. Így: [link]

2020. okt. 17. 12:39

Köszönöm a véleményeket! :)

Végül úgy döntöttem, nem bontom meg, viszont csipkével diszítem, rendeltem is.

12. michelle.r (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2020. okt. 17. 12:07

Én is imádom. És végre úgy látom, nagyrészt eltűnt az üzletek polcairól. Nem fog a fél város abban járni.


Én sötétkékkel szoktam kombinálni. És soha nincs rajtam kettőnél, max. háromnál több szín.

11. michelle.r (válaszként erre: 7. - Channa*)
2020. okt. 17. 12:05
A darazsaknak jól áll. Senki másnak ;)
10. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Channa*)
2020. okt. 17. 09:55
Nekem nagyon! :)
9. Channa* (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2020. okt. 17. 08:35

A mustársárga önmagában sem tetszik:DDD


De ez az én problémám;)

8. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Channa*)
2020. okt. 17. 08:14
Most vettem egy mustársárga kabátot. Igaz a belseje fekete csak. Szerintem atomjól néz ki.
7. Channa* (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2020. okt. 16. 21:56

Igazad van.

Halálom a fekete-sárga kombó...

6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 16. 16:01

Az elsőt nem nyitja meg. A másodikat sem szedném szét, hangsúlyos ezüst ékszerekkel viselném.


A feketéhez elméletben minden szín illik, a gyakorlatban szerintem a fehérrel elegáns. A pirossa, lilával nagyon dekadens lenne, a többivel meg háááááát, inkább nem írok jelzőt, senkit nem akarok sértegetni.

5. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 16. 13:33
A feketéhez színben minden megy... Én pl. megbetegszem a teljesen feketétől, főleg arcközelben. Mivel felsőrészt szeretnél átalakítani, nézd meg, milyen színektől szebb, sugárzóbb az arcod. Van akit bizonyos színek sápítanak... vagy épp közönségessé tesznek.
2020. okt. 16. 13:09

Hát ja, de még ha feltételezzük is a FI-ról hogy amúgy profin tud varrni, akkor sem. :D


Mondjuk nem az én véleményem a mérvadó, utálom a színeket meg úgy általában minden tiritarka dolgot, a ruhatáram 95%-a fekete, a maradék az kék farmer vagy szürke blézer/pulcsi. :D

3. Channa* (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
2020. okt. 16. 13:05
Nekem is csak a másodikat nyitja meg és szerintem is ronda lenne, ha más színű lenne a felső része, illetve én azért feleslegesnek érzem a ráfordított munkát, hogy egy tákolmány legyen belőle...
2020. okt. 16. 13:02

Ha ilyen a ruha, akkor én hagynám. Engem nyáron sem zavar a fekete, sötétkék és sötét szürke ruha.


Én a helyedben inkább hímeznék rá valamit, vagy a nyakára varrnék valami eltérő szegélyt, vagy a szoknya aljára vagy elszórva bármit. Pl. cseresznyéket

2020. okt. 16. 12:56

Sziasztok! :)

Az évszak nem aktuális, de most a nyakamba szakadt egy csomó idő és van pár átalakításra váró nyári ruhám.

Mind egyberuha, de olyanok, hogy a szoknyája és a felsőrésze nincs teljesen egyben.

Ez a fazon vagy hasonlóak: [link]

[link]

Csak nem hosszú és teljesen fekete. :)

Jövő nyáron szeretnék vidámabb megjelenést, ezért gondoltam, hogy a felső részüket átalakítom más színű anyagokkal.

Ti milyeneket használnátok, ami illik a fekete alsórészhez? Bármilyet be tudok szerezni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook