Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fürdőszoba színösszeállítási segítséget kérek lila berendezéshez ( adatlapomon kép van róla ) milyen színű járólap és csempe illik hozzá. fórum

Fürdőszoba színösszeállítási segítséget kérek lila berendezéshez ( adatlapomon kép van róla ) milyen színű járólap és csempe illik hozzá. (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 30. 16:59
A napokban felrakom:-)
24. gabilive (válaszként erre: 23. - 82a31ed4c7)
2010. aug. 30. 15:39
Várjuk a képeket:)
2010. aug. 29. 07:04

Sziasztok! Hát újra itt vagyok ennél a topiknál:-)

Jó 3 hónap telt el amióta nem írtam ide, de az engedély és az építkezés sem villámgyors.


Eljutottunk odáig, hogy le van rakva a fürdőszoba és a wc csempéje és járólapja, viszon e 3 hónap alatt el is felejtettem hogy is akartuk megcsinálni mit hova akartunk rakni.


Most így változások történtek.

A járólap diagonálba lett lerakva, és egy sötét, egy világos színnel.

Szép lett!

A fürdő csempéje pedig világos színnel. a wc helyiség csempéje pedig sötét színnel lett megcsinálva.


A fürdő elég sötét, ezért gondoltuk, hogy oda inkább csak világos színt teszünk.


Hamarosan felteszem a képet róla, most még a fugázás hiányzik.

22. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 21. - Caffi)
2010. máj. 31. 17:55
Hát igen! Nekem elég lenne az a kis házikó. Olyan szép lesz:)
21. caffi (válaszként erre: 20. - 82a31ed4c7)
2010. máj. 31. 16:57

Igazából ma már olyan szépek a járólapok/csempék....h akár h rakják le gyönyörű!

Én ha most tataroznék....a falon is diagonáltba rakatnám....dolgozzon meg a pénzéért a szakember:)

A mami örömében táncolni fog....ha van hely ha nincs:)))

20. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 19. - Caffi)
2010. máj. 31. 16:29

Nálunk is vagyis a maminál is ez a baj, hogy kicsi a hely, de megoldjuk. Azt nem rakjuk diagonálba. Így is szép lesz.

Csak az a baj, hogy a wc, és a bide nagyon kis helyre kerül, vagyis nem is ez a fő probléma, hanem, az hogy ahol kivágjuk a falat egy ajtónak, ott elég szűkös lesz a járás ha a bidét is berakjuk.

Hát majd mondjuk a maminak, hogy ne táncoljon, csak sasszézzon:))

19. caffi (válaszként erre: 18. - 82a31ed4c7)
2010. máj. 31. 14:56

A konyhait látva gondoltam h ott a minta adja majd ki a diagonált!Szép lesz nagyon!Kivárjuk me türelmesek vagyunk:)))

Hááát ez a mama boldog lehet h ennyire helyt álltok!

Igen kicsit több kell ha diagonáltba akarjátok tenni.....de az h kis helyen nem mutat ha nagy a járólap....az viszont hülyeség,örülök h nem hittem akkoriban:)

Jaaa nálunk a wc-be is úgy lett lerakva....pedig össz-vissz 1m2 az egész:)

18. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 17. - Caffi)
2010. máj. 29. 17:32

:)) én is köszi! Ugye hogy jó lett a szín kiválasztás?! Nekem is tecccik:)

A konyha járólapja nem lesz diagonálba lerakva, mert a benne lévő minta lesz a diagonál. Na ezt biztos jól megírtam, de gondolom érted:)

Tulajdonképp ez az egész a maminak készül. A párom anyjának.

Viszont mindent a mi ízlésünk szerint készítünk el. Hú alig várom hogy kész legyen, de sajna még mindig várni kell az engedélyre.

:) győzzétek kivárni a kész remekművet...

Igazad van nem is kell mindig a másikra hallgatni.

Nekem is jobban tetszik ha diagonál a lerakás, bár a fürdőben és a wc-ben nem így lesz szerintem lerakva. Ezt majd még meglátjuk. Ugyan is nem így vásároltuk a csempéket és a járólapokat. Ilyen esetben ugye több csempe fogy? Vagy nem?

17. caffi (válaszként erre: 16. - 82a31ed4c7)
2010. máj. 29. 16:36

Először is köccike a bókot:)

Másodszorra meg gratula a vásárláshoz....nagyon jól össze válogattátok....teccccik:)

A fürdőd járólapja van nálunk is az előszobában....imádom,nem kényes,az se látszik rajta ha a fiam végig trappol sáros cipőjével:)

Jaaah és elég kicsi az előszobánk,de én ragaszkodtam h diagonáltba tegyék le,nagyon le akartak beszélni,h ahhoz nagyon kicsi és nem fog mutatni,bla,bla,bla.....de nem bántam meg h nem hallgattam senkire:)

2010. máj. 29. 14:40

Feltettem a csempéket és járólapok képeit az adatlapomhoz.

Na most aztán jöhetnek a vélemények.


De még nincs ám elkezdve a munka, mert még nem kaptuk meg az engedélyt.

15. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 14. - Caffi)
2010. máj. 28. 19:46

Köszi aranyos vagy!

Hallod te meg még női szemmel is "dögös" vagy ahogyan ezt a férfiak szokták mondani:))

14. caffi (válaszként erre: 13. - 82a31ed4c7)
2010. máj. 28. 17:18
Csini vagy....ne vedd le:)....olyan jó látni h ki az akivel "beszél" az ember!!
2010. máj. 28. 11:38
Na mára kiteszem neked a fotómat. Ok? Holnap már leveszem!
12. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 10. - T.Ili)
2010. máj. 28. 11:37

Ok, persze, csak nem igazán akartam érteni mi volt a férjednek olyan amilyen az adatlapomon. Név, és az a wc kagyló megjegyzés.

Semmi baj, üdvözlöm a férjedet:)

11. t.Ili
2010. máj. 28. 07:37
Hú!Ezt egyszerre írtuk!
10. t.Ili (válaszként erre: 7. - 82a31ed4c7)
2010. máj. 28. 07:36

Teljesen igazad van!De legyünk toleránsak.Mi ilyenek vagyunk,ők meg olyanok.Minket egy fürdőszoba szinezete jobban elgondolkoztat,mint,mint egy-egy plasztikai sebész produkciója.Tisztelet a kivételnek!

Várjuk a konyhádat!

9. caffi (válaszként erre: 7. - 82a31ed4c7)
2010. máj. 28. 07:32

Fej nélkül teszik ki...és ha bejelölik h a "mellplasztikás gali"....ak a közös galériába nem jelenik meg!

Nagy segítség ez nekik,mikor műtét előtt állnak,és orvost szeretnének keresni....

Szerintem se a cicivel,se a wc kagylóval nincs baj....mindenki azt teszi fel ami éppen érdekli!:)

8. t.Ili (válaszként erre: 6. - 82a31ed4c7)
2010. máj. 28. 07:22
Csak a helyzet volt vicces,BOCSI.Az én értetlenségem,hogy mit nem ért.
7. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 5. - T.Ili)
2010. máj. 28. 06:57
Még annyit hogy szerintem inkább egy wc kagylót lásson egy férj, mint a saját melleimet mutogatva! Mert hogy nem egy és nem kettő olyan hölgy van itt aki a plasztikázott melleit teszi ki. Nem tudom ha ezeknek a kedves hölgyeményeknek a férje ehhez mit szólna ha tudna róla?!
6. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 5. - T.Ili)
2010. máj. 28. 06:54
Hát akkor ne csak a wc kagylót mutasd meg neki, hanem az egész adatlapot, mivel mindig az utolsónak feltett kép látható csak rajta. Engem nem igazán érdekel a férjed véleménye:))
2010. máj. 27. 20:58

Te Zebra!

A párom benézett,hogy mit nézek.Azt mondja;

-Jó név,-Jó kép!

Mire nekem leesett,h.mit beszél!

Tényleg nem sok Hoxás van,akinek az adatlapjára egy vécékagylót fotóztak.

Én próbáltam magyarázni,-igazán....

2010. máj. 27. 18:44
Ja majd elfelejtettem a konyha járólapját is megvettük, és abban meg a falszínhez kérek majd segítséget. Azt is lefotózom és felrakom atz adatlapomhoz. A konyha járólapja 4 eleméből lesz egy minta. Nekem nagyon tetszik, mert olyan tisztaság színe van. Hmm:)) ha jól emlékszem pasztel színek vannak benne.
3. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 2. - Gabilive)
2010. máj. 27. 18:41
A napokban majd lefotózom a járólapot és a csempéket, és eldönthetjük jól választottam e az ötleteitek alapján:))
2. gabilive (válaszként erre: 1. - 82a31ed4c7)
2010. máj. 27. 07:52
Biztosan nagyon szép lesz!Majd várjuk a képeket róla:)
2010. máj. 27. 06:39

Kiválasztottuk a csempéket és a járólapokat. A járólap hasonló színű mint a mosdó talpának alsó része. A fali csempe alsó része bézs, a felső része padig olyan kb mint a járólap.


Ha kész majd jövök vissza:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook