Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek egy alma alkatú nőn melyik színű ruha állna a legjobban ezek közül? Kép az adatlapomon van. fórum

Szerintetek egy alma alkatú nőn melyik színű ruha állna a legjobban ezek közül? Kép az adatlapomon van. (tudásbázis kérdés)


1 2
43. 388b941089 (válaszként erre: 42. - :))))))
2015. júl. 3. 22:09
Szèp...
42. :))))) (válaszként erre: 41. - 388b941089)
2015. jún. 29. 20:24
nem... ruha állítólag :)
41. 388b941089 (válaszként erre: 1. - :))))))
2015. jún. 29. 15:01
Ez valami tornadressz?
40. Channa* (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2015. jún. 28. 09:23

Én lehet vegyes vagyok, bár sokan azt mondják alma alkatom van, de azért én homokóra is vagyok, de nem nagyon vékony derékkal. A mell alatt vágott ruha, akkor sem állt jó, amikor 90-70-90 voltam, és most sem, amikor 5 cm-el vaskosabb vagyok. A melleket én V alakú kivágással emelem ki, illetve ez nyújtja a vállcsúcs és mell közötti területet, és én nem veszek fel hosszú szoknyát/ruhát sem, maximális hossz a térdig érő, és persze csak lefelé bővülő szoknyát veszek fel A vonalút, és derékban mindig szűket, így a homokóra alkatomat emelem ki:D


Az a baj, hogy sokan az alma alkatra úgy gondolnak, hogy gömbölyű nagy hasuk van, pedig ez tényleg csak akkor igaz, ha elhíznak.


Igen, a lovagló "izmos" nőknek inkább az A vonalú szoknyát kellene erőltetni, vagy azt, ami egyenes. Nekik általában vékony a derekuk, így azt is ki kell emelni.

Náluk is igaz, hogy a "lovagló izom" akkor zavaró, ha meghíznak, egyéb esetben észre sem vehető, hogy ilyen alkatúak.

39. gribedli*** (válaszként erre: 36. - Channa*)
2015. jún. 28. 09:05

Igen, a mell alatt húzott. Vannak olyan videók is, ahol tényleg az adott típusú nőn mutatják be a neki megfelelő ruhát.


A mell alatt húzott ruha kiemeli a melleket és a vállakat és eltereli a figyelmet a derékról, ami vastagabb. Azért nagyon sokféle ruhát felvehet mindenki, csak kiragadtam egy példát. Meg nemcsak az van, hogy most alma vagy körte, vagy homokóra, vagy papírbaba, hanem a "végtagok" is számítanak, számít, hogy mindezekhez jönnek vékonyabb vagy vastagabb, rövidebb vagy hosszabb lábak és akkor a nadrág szabásával is lehet játszani.


Pl a halásznadrág sem mindenkinek áll jól, mégis sokan azt hiszik, hogy ha olyan évszak van vagy éppen divat, akkor ha nem halásznadrágban/térd alá érő cicanadrágban vannak, akkor nem néznek ki jól, holott lehet, hogy pont kihagyhatták volna.


Egy jó példa széles csípőjűeknek, akiknél ilyen coulotte de chevall fenék van, vagyis lovaglóizom, túl erős külső comb: nem mernek szoknyát felvenni, holott a nadrágban még inkább látszik. Trapéz szoknyával, ami térd feletti és nem feszül sehol, inkább "pörgős", vagy rakott a széle, ezt a hibát észrevétlenné lehet tenni. De pont ezek a nők nem merik felvenni az ilyen szoknyákat mert olyan bakfis-szoknya, pedig jól áll nekik.

38. Channa* (válaszként erre: 37. - Nyamitörp)
2015. jún. 27. 22:57
Nem annyira rövid az szerintem, csak olyan hülyén tekerték rá a babára, nem?
37. Nyamitörp (válaszként erre: 33. - Reload)
2015. jún. 27. 21:48

Nekem is a tornadresszek jutottak eszembe ezekről a ruhákról. Ráadásul szerintem ruhának rövid. Ebből még hajolgatás meg leülés nélkül is kint lenne az ember feneke. Legalábbis a próbababán alig fenék alatt végződik a ruha. Inkább tunikának mondanám.

Egyébként szerintem sem szép. Nem is értem az alját miért ilyen hozzátoldott módon oldották meg. Olyan az egész, mintha maradvány anyagokból foltozták volna össze. Lehet élőben szebb vagy van akinek jól áll.

36. Channa* (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2015. jún. 27. 20:53

Kár, hogy nem alma alkatú nőkön mutatják be a ruhákat, illetve, hogy nem a többi alkaton. Így, hogy képzelje el az ember, nem?

És, ha már alma vagyok...Sosem vennék fel keresztbe-kasul mintás ruhát, sőt! mintásat sem.

stile impero ezt nem tudom mi lehet. Talán a mell alatt húzott ruha. Ha igen, akkor ezt is azért mondják, mert még sosem nézték meg alma alkatú nőkön. Ha mell alatt húzott egy ruha, akkor az szélesít, összenyom, azaz optikailag egy zömök embert varázsol az alma alkatból.

Az alma alkatnak nincs hasa, csak akkor ha elhízik, ahogy a körte alkatnak is akkor nagy a feneke, ha elhízik.

35. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Reload)
2015. jún. 27. 19:02
Az! Nekem is azok jutottak eszembe, de egész más, ha csak egy dressz, meg egész más, ha egy ruha. És ruhaként nem szép ez a minta. Vagy a színek, ránézésre is gagyi
34. 3ef6ed4df1 (válaszként erre: 27. - :))))))
2015. jún. 27. 18:52
Nem, nem szép :-) :-) A legnagyobb jóindulattal se lehet szépnek nevezni :-D
33. reload
2015. jún. 27. 18:46
Látni kéne hozzá az embert is szerintem. Amúgy a ruha nem tetszik, a lányomnak szoktak ilyenek lenni a művészitornás fellépő ruhái.
2015. jún. 27. 18:44
2015. jún. 27. 18:42

Egy példa, hogy melyik testalkat milyen ruhában előnyös (csak egy példa, százezer ilyen példa van nadrágra is, stb). A legtöbb helyen a stile impero-t is ajánlják az alma alkatnak, mert eltakarja a hasat, illetve szűk ruháknál a minták keresztbe-kasul optikailag elterelik a figyelmet.


[link]

30. gribedli*** (válaszként erre: 1. - :))))))
2015. jún. 27. 18:36
A ruha nem tetszik. Ha lenne olyan, amin fekete csík van, az jó lenne, de még mindig ronda, csak a célnak megfelelőbb lenne. De pont az összesen világosabb csík van középen és nem sötétebb
29. Channa* (válaszként erre: 28. - Andi6020)
2015. jún. 27. 14:21

Na, jó. Már céloztam rá, de egyértelműen nem írtam le, hogy ronda. Pedig tényleg az. Egy rongydarab....

Akkor sem kellene, ha fizetnének azért, hogy hordjam:D

28. andi6020 (válaszként erre: 27. - :))))))
2015. jún. 27. 14:19

Szerintem sem, kicsit sem.

De szerencsére nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

27. :))))) (válaszként erre: 26. - 3ef6ed4df1)
2015. jún. 27. 14:06
Szóval akkor nem szép :))
2015. jún. 27. 13:56
Miért akarsz ilyen nagyon csúnya ruhába bújni??
25. Channa* (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2015. jún. 27. 13:24

Rám mindig azt mondják, hogy az vagyok, akkor is, ha nincs hasam:D

Ha mégsem az lennék ilyen méretekkel, akkor tévedek:DDDD

24. andi6020 (válaszként erre: 22. - Channa*)
2015. jún. 27. 13:23
Oké, legyen :D
2015. jún. 27. 13:19

Olyan déjavúúúú érzésem van!

Fórumindító! Mindent elmondtam, amit tudok hozzátenni a témához, egyéb kérdésekre nem válaszolok, sem itt, sem priviben. Tudod, mint múltkor sem feszegettük a cicis témát. Még mindig a fiúkat szeretem, így nem nyilatkozok arról, hogy egyébként, hogy nézel ki, stb.

A feltöltött ruha nem neked való, akkor sem, ha fogysz még 15 kg-ot. Nem a te alkatodra találták ki és nem is a te stílusodhoz, legyen bármilyen színű.

Na azért egy kicsi vélemény: a küldött képeken nem vagy az alkatodnak megfelelően öltözve. Az is mellélövés. A felmenőid között lévő nők nem segítenek? Az is lehet, hogy ők sem tudnak öltözni, akkor viszont figyeld a veled egy idős lányokat, ha máshol nem, akkor a TV-ben, és tanulj tőlük öltözni.

22. Channa* (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2015. jún. 27. 13:11

A 90-60-90 nem alma alkat, de a 90-70-90 már igen:D

10 cm derékban!

21. kisj
2015. jún. 27. 12:56

Bár, ha jobban megnézem ezt a ruhát, akkor olyan,mint egy kék térdszalagrenddel kitüntetett rózsaszín bugyis nagyi-fürdőtuha.

Egy "almának" ez a fazon nem lehet előnyös.

A fekete viszont slankít, mindentől függetlenül (kivéve ez a fazon)

20. andi6020 (válaszként erre: 17. - :))))))
2015. jún. 27. 12:53

Nem a 90-60-90


amiről változatlanul nem bírom elhinni, hogy alma alkat lenne, de ez mindegy is.

19. kisj
2015. jún. 27. 12:47
Csakis a fekete színű, mert az optikailag csodákra képes.
18. Channa* (válaszként erre: 17. - :))))))
2015. jún. 27. 12:44

Úgy érti, hogy rajtad van felesleg. Én visszatérnék a kérdésedre, majd akkor ha lefogytál.

Most, hogy láttalak, egyáltalán nem javaslom ezt a ruhát neked, még akkor sem, ha vékonyabb vagy. A szoknyarész tuti nem állna jól, illetve neked inkább a V kivágásos lenne jó, mert a vállcsúcs és mell közötti távolságot nyújtani kellene.

Neked mindenképp olyan ruhát kellene hordanod, aminek a szoknyája lefelé bővül, illetve a fölsőnél csak V kivágás, és legyen egy kicsi ujja is. Mellben és derékban lehet szűk, de máshol nem. A színe mindegy is lenne. A színeidhez mind jó lenne, csak nem vagyok benne biztos, hogy a barbirózsaszín a te színed lenne.

Nem bántalak! Ez a véleményem. Remélem őszinte véleményt vártál

17. :))))) (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2015. jún. 27. 12:37
Hogy érted pontosan hogy nem az a fajta alma alkat vagyok? :)
16. andi6020 (válaszként erre: 14. - Channa*)
2015. jún. 27. 12:36
A fórumindító nem ez a fajta alma.
15. Channa* (válaszként erre: 14. - Channa*)
2015. jún. 27. 12:34

A körte alkat 90-es csípőhöz csak 80 cm a mellbőség, a derék pedig 60-65 cm.

Így akartam írni:D

14. Channa* (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2015. jún. 27. 12:32

Én ilyen voltam szülés előtt és alma alkat vagyok.

Most 95-75-95 vagyok.

A körte alkat 9 a mellbőség 90-es csípőhöz csak 80 cm, a derék pedig 60-65 cm.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook