Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a karmától ezt vissza fogom kapni? fórum

Szerintetek a karmától ezt vissza fogom kapni? (beszélgetős fórum)


2021. jún. 27. 09:41
A karmát állítólag lehet oldani szeretettel és megbocsátással. Nem tudom...Én már nem hiszek benne. 😃
2021. febr. 25. 18:58
A karmát fel tudod számolni, vagy ha teljesen nem is sikerül ebben az életedben, mindenesetre rajta lehetsz, hogy jó magokat ültess el.
25. libikóka (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 25. 18:55

A "megvédem magam" és a kicsinyes torzsalkodás közt mérföldek vannak!


Légy nagyvonalú ,elnéző ,Úrias mondhatnám:)neked is jobb lesz:)

2021. febr. 25. 18:13
Szerintem meg az az egészséges ha ilyen helyzetben megvédem magam.
23. unom (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 20:11

Azt ugye tudod, hogy a karma a lélekvándorlással együtt "működik"?

Majd a következő életedben kiderül, hogy multimilliomos leszel, vagy oposszum.

22. katt2 (válaszként erre: 18. - Bless the child)
2021. febr. 15. 20:05
Persze, mert a macskák már eleve karmincák...
21. New(l) (válaszként erre: 18. - Bless the child)
2021. febr. 15. 19:59
Én a nyulat szoktam vinni karmászatra, mert félünk itthon manikűrözni. Utána úgy suhan, hogy meg sem hallani hol jár a szobában. Na ez tuti karmikus. :))
2021. febr. 15. 19:09
Egy feladatot kaptál . Próbálj gondolkodni , hogy miért . Az a cél , hogy úgy bánj a hirtelen jött pénzel, hogy ne bánd meg . Ez a feladat
19. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 19:06

Lehet, hogy jelenleg a nagy szádat hiszed karmának.

Ha egészséges önbizalmad lenne, nem kellene beszólásokkal kiegészítened.

Most, hogy gondtalanul élhetsz, elkezdhetnél tanulni is valamit. A tudás mindig hasznodra válik, és alapesetben el sem vesztheted.

2021. febr. 15. 18:55
Én most jelenleg a macskám karmában hiszek. A kezemen a nyoma
2021. febr. 15. 18:45

Azzal kezded, hogy nem hiszel a karmában. Két mondattal később pedig megkérdezed, hogy beteges-e ennyire hinni benne.

Szerintem itt senki nem karma szakértő.Senki nem tudhatja biztosan, hogy létezik-e karma, mint ahogyan azt sem, hogy létezik-e isten. Neked kell eldöntened, hogy milyen hitrendszer és elvek mentén kívánsz élni.


A magam részéről általános életvezetési alapelvnek tekintem, hogy úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy bánjanak veled. A saját lelkedet mérgezed vele, ha haragot táplálsz mások iránt, lenézed, lekicsinyled, bünteted őket.

16. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 17:33

Na mi a karma nőnemű változata?

Szerintem ha úgy gonoszkodsz hogy nem érdemli meg aki kapja mert jó ember,akkor kapod vissza,mer' Isten nem ver bottal...

Szóval a karmelita.Remélem tudtátok :)

2021. febr. 14. 16:33

Őszintén szólva nekem nem szimpi néhány mondatod. Attól még lehetsz jólelkű ember, nem ismerlek.

Irigy sem vagyok, bár bevallom: jól jönne most egy összeg, hogy új életet kezdhessek. De sosem irigyeltem azoktól, akiknek van, mert az én értékendemben a vagyon nem tényező.

Viszont azon akadt meg a szemem, hogy azt írod: sok megaláztatás ért a szegénység miatt. Ezzel egy percet sem kellene foglalkoznod! Egyik nagy igazság: csak az számít, hogy ki mondja, az nem, hogy mit.

Egyetlen percig se érezd úgy, hogy valaha kevesebb voltál másoknál.

Aki ez alapján ítél meg valakit, az ő maga szegényebb, mint a templom egere.

Ne válj ilyenné, ne érezz elégtételt a pénzed miatt.

Ha áldozatos munkával érted el, azért "le a kalappal".

De szerintem ezeket a régi dolgokat engedd el, és ne gondolkodj rajta.

Kizártnak tartom, hogy az egészségeddel kellene fizetned érte (a karma miatt legalábbis nem).

Legyél hálás azért, amid van és élj boldogan!

2021. febr. 14. 16:01

Jajj, nem az eszedből lettél gazdag. Az irigység az irigység :D

Csináld akkor utánam. De sajnos nem megy. Szegényke, de sajnállak. :D

Lottózni is csak a hülyék szoktak, nem véletlen jutott ez az eszedbe.


Nagy igazság, hogy megbocsátással lehetek igazán gazdag. Félig meddig már sikerült megbocsátanom az embereknek, de azért bennem van az, hogy jól megmondjam nekik.

2021. febr. 14. 10:07
Ha ennyire félsz, előzd meg a bajt. Küldj nekem párat a millióidból és le van tudva a dolog. Én ugyanis szegény vagyok. Ezzel egyenlíthetnéd a dolgot.
2021. febr. 14. 08:51
Nem valószinű, szerintem nincs karma.
2021. febr. 14. 08:41

A karma nem szokta az eltűrt, elviselt megaláztatásokat pénzzel kiegyenlíteni.

Ha mások megaláztak, majd ők számolhatnak a saját karmájuk alapján a mások által történő megaláztatással.

Ha te ma hencegsz a saját gazdagságoddal, majd legközelebb mások hencegnek neked a sajátjukkal. Ha most te gazdag lettél, mutasd meg, hogyan kell azt okosan forgatni, hogy más rászorulók is valamicskét részesedjenek belőle, ne csak kizárólag a "hencegésre" használd!

Már ha egyáltalán létezik karma!!

10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 05:22

Ez is csak hencegés a pénzeddel....

Ha boldogítana nem itt picsognál..

9. a97b9a4e4e (válaszként erre: 7. - Katt2)
2021. febr. 13. 23:58
Egyszer megfog hidd el. Ha nem is most. :) Neki 3 sonka is jut húsvétkor, nekünk meg csak egy. Nem igazságos. Mondta a karma, aztán elment aludni. :)
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 13. 23:42

Lottó? Mert nyilván nem az eszedből lettél milliomos.

Amúgy mindenki milliomos, akinek van saját lakása. Nem olyan nagy cucc az.

2021. febr. 13. 22:50
Gondolod, megakad a torkodon? :))))
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 13. 22:45
Ha már ennyire hiszel a karmában, akkor utána olvashatnál, mert nem arról szól, hogy gazdag/szegény.
2021. febr. 13. 22:30
Te nagyon bolond vagy! 😂😂😂😂🤣🤣
4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 13. 22:30
Csak nem az adomànyokból lettèl gazdag? Vallomások.
2021. febr. 13. 22:23

Ááhh .. senkinél, semmivel se leszel több a pénzeddel.

Több a megbocsátással lennél,

2021. febr. 13. 22:19
Karma-karma ha léteznél,........(********).
2021. febr. 13. 22:16

Nagyon hiszek a karmában és annak tudom be, hogy én milliomos lettem, hogy régen sokat bántottak a szegénységem miatt. És mindenkinek aki bántott jól beszóltam, hogy most vittem valamire ő meg nem. De mi van ha ez is meg bosszulja magát és újra szegény leszek? Vagy még több betegségem lesz? Vagy még gazdagabb leszek, mert sok betegségem van? Vagy már beteges ennyire hinni benne? Kb. úgy érzem, hogy azt a rengeteg megalázást amit kaptam most szépen vissza kapták abban a formában, hogy nekem több pénzem van mint nekik.

Szerintetek ne szóljak vissza nekik csak élvezzem, hogy jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook