Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha valaki elvesztette/eljátszotta a bizalmadat, valaha is vissza fogja kapni? fórum

Ha valaki elvesztette/eljátszotta a bizalmadat, valaha is vissza fogja kapni? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. okt. 8. 14:35
Azt hiszem nem.
2016. okt. 8. 10:38
soha
2016. okt. 8. 10:36
nem tudom
2016. okt. 8. 10:23
A bizalmamat nem. A jóindulatomat igen.
2016. okt. 8. 10:21

nagyon nehezen, és olyan szintem már sosem fogom magamhoz közel engedni, mint előtte volt.


Szerencsém, hogy én elég távolságtartó vagyok így igazán közel hozzám a két kezemen meg tudnám számolni hány embert engedek. Ezért olyan nagy csalódás még sosem ért.

2016. okt. 8. 10:15

Ha olyan valakiben csalódtam, aki hosszú éveken keresztül valóban a barátom volt, akkor még kap lehetőséget, bizalmat azzal, hogy ha ismét csalódok benne, akkor nincs tovább.


Ha viszont üzleti partner vert át, azt csak akkor, abban az egy esetben volt neki lehetősége.

Több lehetőség nincs, mert további üzleti kapcsolat sincs! Ott átverésnek nincs helye, akkor vége!

2016. okt. 8. 08:27
nem .
2016. júl. 20. 18:59
Bizalom? Már magamban se bízom nem másban. :-):-)
41. ina87
2016. júl. 3. 15:07
voltrà pèlda ès a vàlasz nem szoval sose jàtszd el.
2016. júl. 3. 11:37
Kivételes esetekben és csak nagyon nehezen.... volt rá példa,de nem sűrűn.
2016. júl. 3. 10:45
Egyszer mindenki lehet hülye, mindenkinek jár egy új esély. Ha azt is elcseszi, onnan nincs visszaút.
2016. jún. 30. 18:40
A bizalom vesztés végleges. Sőt ártalmas is, attól kezdve másokban sem bízik az ember.
2016. jún. 30. 15:28
Nem. Nem könnyű eljátszani a bizalmamat, de mindig végleges.
2016. jún. 30. 13:59
Nem tul valoszinu, hogy visszakapja, ha mar korabban eljatszotta, de ne mondom, hogy nem akadhat kivetel.
2016. jún. 30. 13:32
Az függ attól, hogy milyen dologban játszotta el a bizalmam. Kisebb hibákat megbocsájtok. Korábban rendre adtam újabb esélyt olyanoknak, akik nem voltak rá érdemesek. Az évek során megtanultam távol tartani őket. A sok (hosszú ideig elszenvedett, fájdalmas) seb miatt átestem a ló túloldalára, nem tudok közel engedni senkit magamhoz. Van két ember az életemben, akikért bármit megtennék, a többi emberi kapcsolatom nem szoros. Bizonyára én is hibás vagyok ebben.
34. Cirmancs (válaszként erre: 25. - 946f66f45d)
2016. jún. 30. 13:18
Nekem sincs:) Kipróbáltam két hónapig, nem jött be.
33. Mézes-Krémes (válaszként erre: 21. - 946f66f45d)
2016. jún. 30. 13:10
Szerintem a babával még várj, mert se te, se a kapcsolatod még nem elég érett a dologra.
2016. jún. 29. 11:46

lehet, hogy egyedul leszek a velemenyemmel, de nem terveznek osszekoltozest, csaladot, ha masfel ev utan meg mindig nem bizok meg a paromban, es eleve egy olyan ferfiban, akinek nehezere esett leszoknia arrol, hogy noknek irkaljon neten. mit kell ezen leszokni meg nehezen, foleg ha baratnoje van? mi lesz, ha elmulik az idill, jonnek a nehezebb idoszakok, gyerek stb.


nem a volt baratno a hibas, miert nem dobta az elso megcsalasnal, miert hagyta, hogy fuvel-faval csalja nyiltan? neki ez belefer?


masfel ev utan, ha minden jo, nem szabadna regi rossz tapasztalatok miatt feltekenykedni, osszekoltozes, csaladtervezes elott biztosan kene erezni es orulni, hogy ez milyen jo kapcsolat

31. 946f66f45d (válaszként erre: 30. - Mothertiger)
2016. jún. 29. 09:41

koszonom! jol estek a szavaid:)

igazad van, igy nem lehet hosszutavon mukodni.

30. mothertiger (válaszként erre: 26. - 946f66f45d)
2016. jún. 29. 09:34

A saját magad iránt èrzett elègedetlenséget hiba kivetíteni a párodra és a kapcsolatodra.

Találd meg a hibákat magadban (ha van), és javítsd ki.

Rossz a frizurád, csináltasd meg. Kicsi túlsúly - add le. Légy csajos, légy vidám és pozitív - ez az ember téged akar.

A hibát nem ellened vétette, de már javított rajta akkor mikor összejöttetek.

Az igyekezete dicséretes.

Te se próbáld, hanem CSINÁLD. :)

Építsd fel magad annyira, hogy ne láss senkiben (vagy akár egy hülye számítógèpben) vetélytársat.


Akit vinni lehet, úgyis elviszik. És az olyanért nem is kár.

De a te párod szerintem nem az a kategória!

2016. jún. 29. 09:29
szerintem nem a saját önbizalomhoz van ennek köze azért sokszor. Csak nem tud bízni a másikban, hiába van vonzalom meg akarás, valamiért nem megy adott partnerrel
28. globus
2016. jún. 29. 09:28
Nálam nem, ez hétszent.
27. 946f66f45d (válaszként erre: 24. - 12d083b51b)
2016. jún. 29. 09:27

én is sokat csalódtam már barátokban, családtagokban is es nekem is van egy vedekezokepessegem /:


csak soksaor arraari ra sem szolgalt azt nem akarom kitenni a bizalmatlansagomnak.(itt most nem a paromra gondoltam)

26. 946f66f45d (válaszként erre: 23. - Mothertiger)
2016. jún. 29. 09:26
igen, probalok ezen javitani es most hogy igy megint elgondolkoztam ezen, legtobbszor akkor ninsca fejemben ez az egesz amikor jol erzem magam a boromben, mikor elbizonytalanodok általaban magam alatt vagyok peldaul azert mert valami nem tetszikrajtam.
25. 946f66f45d (válaszként erre: 22. - Cirmancs)
2016. jún. 29. 09:24

nincsen facebookom:D nem szeretem.


de ertem mire gondolsz

24. 12d083b51b (válaszként erre: 18. - PöttyösPanka)
2016. jún. 29. 09:20
Lehet keményszívűnek mondani, de meglehet, hogy a sorozatos csalódás után jut el valaki arra az álláspontra, ha egyszer csalódtam benne, akkor kész, vége. És ez nem keményszívűség, hanem önvédelem, az ismételt csalódások elkerülése érdekében.
23. mothertiger (válaszként erre: 21. - 946f66f45d)
2016. jún. 29. 09:19
A saját önbizalmad erősítèse segíthet a problémán.
2016. jún. 29. 09:13
Ha barátom eljátszotta a bizalmamat, akkor nem a barátom. Ha a szerelmem teszi ezt, akkor nem is szeret. A bizalom az alapja mindennek, ezt nem lehet visszaszerezni. Egyébként összesen 3 ember van, akiben feltétel nélkül bízom, mert szeretnek annyira hogy nem élnek vele vissza. De ezek nem a mostanában divatos "bejelöltelek a facebookon, barátok vagyunk" kapcsolatok.
2016. jún. 29. 09:00

koszonom a sok hozzaszolast, tanacsot!


azaz igazsag, hogy volt a paromnak egy elottem levo kapcsolata, ahol a csaj teljesen atverte fuvel-faval nyiltan mindenhol csinalta..a parom ettol teljesen megutalta es bizalmatlan lett a nokkel, es raszokott a neten a felnott oldalakra, hogy nezelodott..vagy oda irklt egy-egy egyennek..


Nagyon nehez volt errol leszoknia mikor velem ossze jott, meg a gepere is rakatott tiltoprogramokat..azonban ebben az idoben en teljesen feltekeny lettem. Nem szerettem mar azt sem ha valakit megnez es veszekedtem vele.

Most viszont eltelt 1,5 ev es azotta semmit nem csinalt..meg a kapcsolrunk elejen megdta a jelszavait, de sosem neztem meg csak nem reg es semmi nem volt benne. Az utcan sem nez senkit, vagy hat fiu szoval ugy mondom hogy a termeszetes odapillantason kivul tobb nincsen.

Mindig bizonygatja hogy szeret, megkerte a kezem igazabol jol erezzuk magunkat,csak valamiert bennem ott maradt a gyanu. Es ezt o tudja. Meg is beszeltuk, hogy ez igy roszz hogy o ugy erzi folyton bizonyitania kell en meg folyton felek hogy kezdodik megint..es amiota ezt megbeszeltuk egy darabig el is mult ez. De aztan egy ido utan neha elojon a melyrol, hogy olyan jo inden..szoval biztos nincs gond? Talan ez mar az en hibam. De nemsokara osszekoltozes lesz..es babat is szeretnenk, szoval biztosan szeret es nem csalna o meg, sosem tette! Csak hat nekem ez neten torteno fuggosege utotte ki a biztositekot, mert az elozo srac aki udvarolt es ugy gondoltam lehet a dologbol valami nagyon csunyan arvert ugyanigy neten kezdodott, de o el is ment.. viszont a parom ilyet sosem tenen az biztos, csak hat valahogy ezt a fulbemaszott bogarat kene eltuntetnem, mert egyebkent minden mas tokeletesen mukodik kozottunk. meg csak egy hangos szo sincsen. Ezt a dolgot is inkabb megneszeltunk mindig, nem uvoltottunk vagy ilyenek. Szoval errol van szo, csak nem nagyon akartam az elejen ideirni, mert nem tudni van e itt ismeros :) mert ez anonym oldal

2016. jún. 29. 08:13
Senki sem tökéletes, mindenki hibázhat. Attól függ mitől rendült meg benne a bizalmam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook