Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A gyedre is jogosult leszek vagy csak a fizetést fogom kapni, ha októberben megyek vissza dolgozni és a lányom 2013. jan. 23-án született? fórum

A gyedre is jogosult leszek vagy csak a fizetést fogom kapni, ha októberben megyek vissza dolgozni és a lányom 2013. jan. 23-án született? (tudásbázis kérdés)

4. 3da8f53e4a (válaszként erre: 3. - Gerencsi)
2014. júl. 1. 07:10
...ilyesmiről nem tudok, de keress rá a Magyar Államkincstár tel.számára és kérdezz rá náluk. Az eddigi kolléganőim mind kapja az extrát.
3. Gerencsi (válaszként erre: 2. - 3da8f53e4a)
2014. jún. 29. 21:18
Mert olyasmit olvastam, hogy csak a 2013. dec. 31. után szültettek után lehet igényelni . Jó lenne nem így lenne...
2014. jún. 29. 21:09
Mindkettő jár, a fizetés és a GYED is. Miért estél volna ki belőle? Igényelni kell a MÁK-tól, de a munkahelyed biztosan fog benne segíteni...
2014. jún. 29. 21:03

Felvilágosítást szeretnék kérni attól, aki járatos a GYED extrában. Igazán komolyan még nem jártam utána, de ahány netes oldal, annyi féle variáció, és egy dolog nem tiszta:

A kislányom 2013. január 23-án született. Idén októberben megyek vissza dolgozni. Jár nekem a GYED a fizetés mellett, vagy csak a fizut fogom kapni? Az nem tiszta, hogy most akkor mi kiestünk már ebből, vagy még nekünk is jár (2015. január 23-án lesz 2 éves.)

Köszi előre is !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook