Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem, de el vagyok keseredve. Segítsetek, ha tudtok, légyszíves. fórum

Szeretem, de el vagyok keseredve. Segítsetek, ha tudtok, légyszíves. (tudásbázis kérdés)


23. syria (válaszként erre: 22. - Aney)
2009. nov. 20. 07:39

Ha beteg, kérdezd meg tőle, segíthetsz-e neki. Ha azt mondja igen, akkor ápolás címén törődhetsz vele.

Ha azt mondja, hogy köszi de nem, akkor hagyd.


Tudod "a távollét, olyan mint a szél: a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja".

22. Aney
2009. nov. 19. 19:32

Tudom. Bár még azelőtt is ez volt, hogy beteg lett.

Bhelga; igen, ő fél évvel fiatalabb nálam. Ennek ellenére néha úgy érzem, hogy jóval idősebb. Bár az az ő elve, hogy nem fogja hagyni, hogy összevesszünk, mert akkor megvárja amíg megnyugszom és megbeszéljük normálisan. És remélem igazad van, hogy nem lesz belőle semmi baj.

Köszönöm mindenkinek. :)

Ha van még ötletetek, kérlek írjatok. :)

21. mészi82 (válaszként erre: 17. - Aney)
2009. nov. 19. 19:19

Sztem hagyd.. Kívánj neki jobbulást, és várd meg, míg Ő keres. Ha pedig nem keres, akkor..akkor..

Kívánom, hogy ne legyen igazam. (bocs)

20. Bhelga (válaszként erre: 7. - Aney)
2009. nov. 19. 19:19

Szia! Megnéztem az adatlapodat. Gondolom a fiú is hozzád hasonlóan még nagyon fiatal.

Persze mi nők máshogy vagyunk összerakva.


Még sosem veszekedtetek. Tudod néha jó veszekedni :) Bármilyen fura is. De az legalább kibillent a holtpontról.

Nagyon nehéz jó tanácsot adni még olyannak is, ahol ismered mind a két felet személyesen.


De mindenképpen mond meg neki, hogy nem érzed magad jól.


Nézd, ha el akar menni, akkor nem emiatt a beszélgetés miatt fog elmenni!

És ha nem mondod el, együtt maradtok, Te mindig rosszul fogod magad érezni, az jobb??


Vágj bele!


Szurkolok, hogy jól süljön el!

19. Aney
2009. nov. 19. 19:02
Eszembejutott még valami.. ugye, egy szóval sem mondtam, hogy szomorú vagyok, nem lenne önbizalomromboló számára, hogy hirtelen közölném, hogy egy ideje boldogtalan vagyok? Nem hibáztatná magát, hogy nem vette észre (tudom, miből vette volna észre, ha nem mondtam/mutatam?)? Vagy valami ilyen? Ti mit reagálnátok a helyében?
18. Aney
2009. nov. 19. 18:55
Bár igazad lenne. :)
17. Aney
2009. nov. 19. 18:54
Tudom, mostanában nem is láttam őt, msnen pedig alig voltam fenn (komoly témát sosem msnen beszélünk), de amint elhatároztam, hogy most egy picit beszélek vele akármiről, ő rögtön eltűnt, meg nem is hiányolt különösebben, amig nem voltam fenn.. bár most beget szegény, az is lehet, hogy erősen benne van a dologban..
16. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 13. - Aney)
2009. nov. 19. 18:53
Akit szeret az ember, azért harcol is és nem föladja.....csak mert a másiknak van egy kis baja.
15. Aney
2009. nov. 19. 18:52
Köszönöm nektek. Igen, akkor megpróbálok beszélni vele. :)
14. 7f8eef2f6c (válaszként erre: 7. - Aney)
2009. nov. 19. 18:52

Szerintem az a baj,hogy túl sokat vagytok eggyütt,és lehet,hogy beleunt és sok vagy neki!

Teret kell hagyni mert akkor menekülőre fogja a dolgot!Viszont ha annyira szeretne akkor minden időt veled töltene!!Az msn meg nem a legjobb hely a dolgaitok megbeszélésére,mert nem látod az arcát,hogy mire mit reagál! Irni lehet akár mit ja és gondolni is!!

Én amikor fiatal voltam nem volt msn,skype,mobil,videotelefon,sőt luxus volt a vonalas telefon is! Megbeszéltük a találkotót,és lábremegve vártuk egymást!

Most meg lépten nyomon ellenörzik egymást,és a kis dolgokból nagy balhék lesznek!!

13. Aney
2009. nov. 19. 18:51
Köszönöm. Igazatok lehet, csak olyan jó érzés volt eddig úgy élni, hogy sosem tűnt úgy, hogy baj lenne. Mindig én alkalmazkodtam, hogy neki jó legyen, mert nagyon szeretem... A napokban bizonyitotta is, hogy szeret, (nem szeretném elmesélni hogyan), szóval ez csak remélem azért van, mert nem tudja, hogy bánt valami. Azért félek vele beszélni, mert ha megtudja, hogy nem érzem jól magam, nem adja inkább fel az egészet? Bár úgyérzem, ahhoz túlságosan szeret.. fogalmam sincs mi van vele...
12. 898dd96de6 (válaszként erre: 7. - Aney)
2009. nov. 19. 18:49

Ha a könnyebb utat választaná, akkor annyit is ért!

Ha szeret, nem fogja a "könnyebb utat" választani! :)

Amúgy mi nők hajlamosak vagyunk néhány dolgot túldramatizálni...

Az is lehet,h. most csak épp rossz periódusát éli az életének, vagy tudom is én...

Szerintem mindenféleképpen beszéld ezt meg vele.

Nem kell kiadni azt,h.Te mennyire így, meg úgy oda vagy érte, csak mond,h. úgy érzed megváltozott, miért van ez, Neked több törődés kellene, stb...

Tapasztalatból tudom,h. az ilyeneket nem jó magadban tartani, nincs semmi értelme, csak magadat emészted vele...


Hát sok sikert hozzá! :)

2009. nov. 19. 18:48
Nem fog javulni a kapcsolatotok ha nem jelzed neki mi bánt és mi a probléma, mint írod nem tudja, hogy te nem érzed magad jól. A szex fontos egy kapcsolatban, de legalább ugyanannyira fontos az őszinteség és a problémák tisztázása, kételyek megbeszélése, akadályok legyőzése. Ahol ez az alapvető dolog (problémák megbeszélése) nem megy ott bizony nem jó a kapcsolat...
2009. nov. 19. 18:48
Pedig mégiscsak meg kéne beszélni....mond el neki a jelenlegi érzésedet , és ha otthagy.....akkor nem vesztegettél el időt egy olyan kapcsolatra, amiben nem szeretnek eléggé. De az is lehet, hogy egyszerűen csak téli álmot készül aludni, és mostanában bezárkózott.:)
2009. nov. 19. 18:46
kihűlt, ...szerintem, ha egy pasi szerelmes nem igy viselkedik...A beszélgetés nem árthat, legalább tiszta viz kerül a pohárba..
8. Aney
2009. nov. 19. 18:44
Bocsi, csak most tudtam megfogalmazni.
7. Aney
2009. nov. 19. 18:44
Az a problémám, hogy bár nagyon szeretem a barátom, úgy érzem, hogy elhanyagol. Annak ellenére, hogy minden nap beszélünk msnen, meg még mondja is, hogy szeret, néha úgy érzem, csak üres szavak, megszokásból mondja. Közel lakunk egymáshoz, egy suliba járunk, mégis én vagyok az, aki mostanában mindig tesz érte, hogy találkozzunk, régen nem így volt, mindig velem akart lenni. Ha nem kérem, akkor eszébe sem jutna, sőt, még így is, hogy kérdezem mikor találkozunk, nem tesz semmit. Pedig szinte semennyit nem vagyunk együtt kettesben, talán havonta egyszer-kétszer pár órát, mivel hétvégente egyikünk sincs itthon...meg amennyit suliban szünetben beszélgetünk, az a teljes együtt töltött idő... 6 hónapja vagyunk együtt, még sosem veszekedtünk, így nem is tudja, hogy nem érzem magam jól. Mintha az lenne, hogy már nem is kell küzdenie, mert már övé vagyok. Nagyon megvisel, szeretnék egy picit több törődést, szeretem őt. Tudom, butaság, de ha beszélnék vele, és elmondanám mi bánt, lehet, hogy a könnyebb utat választáná és itthagyna? Kérlek, segítsetek.
2009. nov. 19. 18:43
Miben? Mi a baj? Mesélj!
2009. nov. 19. 18:38
Pontosabban?
2009. nov. 19. 18:37
?
2009. nov. 19. 18:37
Mi a baj??
2009. nov. 19. 18:37
Mi a baj?
1. Aney
2009. nov. 19. 18:36
Szeretem, de el vagyok keseredve. Segítsetek, ha tudtok, légyszíves.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook