Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El vagyok keseredve.... Válás? fórum

El vagyok keseredve.... Válás? (beszélgetős fórum)


1 2
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Soufflet)
2022. okt. 16. 17:47

Igen, tudom 🥺

Túl kell tennem magam a magánytól való félelmemen, és egyedül is boldognak lennem.

56. Soufflet (válaszként erre: 55. - Soufflet)
2022. okt. 15. 03:11
D
55. Soufflet (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 15. 03:10
Azon kellene gondolkodnod neked mi jo. Senki nem fog helyettem elni, es az egesznek gyorsan vege lesz.
54. Violet18 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 22:51
Igyekszem. A gyerekekért bármit megteszek... ❤️
53. Rosszfiú (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 22:40
A helyes az nem jó szó. Nálad én úgy értelmezem van két rossz döntés, és ebből kell a kisebbik rosszat választani. Egy szerencséd van, ha a kisebbik rosszat választod, hogy nincs gyereked. A jó, hogy mástól még lehet. Most még van értéked, ami csökken. Buddha mondta: a baj, hogy azt hiszed van időd. Sok sikert az életben ;)
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2022. okt. 7. 21:53

Van ilyen vallás.... (szekta) hosszú sztori. Sajnos rossz helyre születtünk...

Hát jelenleg az a terv h kicsit anyagilag össze szedjük magunk és meg látjuk mi lesz.

Még az az opció is szóba jöhet amit te írtál.

51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Srác456)
2022. okt. 7. 21:50
Köszi, aranyos vagy. Nem hiszem, de jól esik :)
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Rosszfiú)
2022. okt. 7. 21:48
Ez igaz. De nem csak a magánytól való félelem, hanem h helyes döntést hozok /hozunk e.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Apeeng)
2022. okt. 7. 21:46

Köszi...

Hát jól elcseszett életem volt, elhiheted. A nagyját még nem is tudod.

Ja. Problémás.

Abban egyetértek, hogy előbb magamban kellene rendet tenni.

Hát van ilyen vallás (szekta...) sajnos. De már szerencsére nem téma, nagy nehezen sikerült megszabadulni tőle.

Látod ez is egy félelem bennem. A férjem mindent tud rólam, sok mindent együtt éltünk át és rengeteget beszéltünk erről.

Ugyan ki lenne akivel ezt a sok mindent meg tudnám osztani újra? Az életem része (volt) , nem tudom csak úgy ignorálni.

48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Gabbbicica)
2022. okt. 7. 21:42
Igen, ettől félek én is.
2022. okt. 7. 21:35

Nem léceltem le, csak dolgoztam :)

Nem vettük fel a teljes összeget, hitelt törlesztettünk belőle, befektettünk és még van is maradék. De tény hogy hülyeség volt, és fáj is miatta a fejem eleget...

Az egyik percben tök jó együtt, a másikban minden percben veszekedünk. Mintha két énje lenne. Egyszer az égig magasztal, hogy milyen jó feleség vagyok, máskor még a lélegzetvételembe is beleköt és az is idegesíti.

De mostanában volt pár nyugodt beszélgetésünk, komolyan arról hogy együtt maradjunk e.

46. Soufflet (válaszként erre: 23. - 80ASIQ)
2022. okt. 7. 15:33

Kesobb biztosan nem less jobb :p

28 evesen valtam, es most 36 vagyok, az exem jovo heten koltozik masik orszagba vissza.


En hiszem, hogy nem matadok egyedul. Felig most sem vagyok.

45. aszparagusz (válaszként erre: 42. - Birebora)
2022. okt. 7. 15:20

Nem írta. Én csak tippeltem, mivel a babavárónál ez a maximum összeg, és a legtöbben ezt veszik fel.

A f.i. nem válaszolt sem az összegre vonatkozóan, sem arra, hogy ezt a pénzt mire költötték.

Lehet, hogy nem is tartozik ránk.

44. Rosszfiú (válaszként erre: 42. - Birebora)
2022. okt. 7. 15:20
Ami már nem is 10 milla, mert ugye ha nincs gyerek, akkor bünti jön. Iskolapélda, hogy teszi tönkre magát valaki egy életre, gyerek nélkül. Pasi jól átvágta, ez az igazság. Nincs pénz, nincs Love.
2022. okt. 7. 14:55
FI lelécelt.
42. birebora (válaszként erre: 27. - Aszparagusz)
2022. okt. 7. 14:54
10 milla? Ezt hol irta? Az nagyon a sok a semmire. Nekem inkább ezen fájna a fejem.
41. birebora (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 14:47
Mire van a hitel ha nincs saját lakás?
40. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 14:45

34 évesen nem vagy semmiről lekésve.

Sok sikert:)

39. gabbbicica (válaszként erre: 28. - Szegfűrózsa)
2022. okt. 7. 14:25
A babavaro hitel nem csok... Barmire lehet kolteni, nem kell belole lakast venni.
38. gabbbicica (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 14:22
Hát szerintem ha most nem tudsz lepni az anyagiak miatt, ha gyereket vallaltok, akkor még ennyire se fogsz tudni.....
37. Rosszfiú (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 14:15
Túl lehet élni. Csak nagyon de nagyon szar, és te pont ettől félsz. A félelem irányít, nem te. Győzd le.
36. Rosszfiú (válaszként erre: 31. - Apeeng)
2022. okt. 7. 13:58
Ez is egy megközelítése a dolgoknak. Ha pasi nem akar gyereket, az azért van mert nem akarja, igába hajtani a fejét. Fél elköteleződni. Szóval ebből nem sok jó fog kisülni, amíg a csaj le nem lép. Lehet reménykedni is, hátha.. csak fogy az idő. Mást kell keresni, aki, érez olyan elköteleződést, hogy család. A dilemma fel van adva.
35. Csillagszem38 (válaszként erre: 31. - Apeeng)
2022. okt. 7. 13:57
Te sem, mint pasi!! Jesszus!!
34. Csillagszem38 (válaszként erre: 25. - Srác456)
2022. okt. 7. 13:55
:DDDDD
33. Rosszfiú (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 13:47
Az esélyed meg van, hogy találsz olyant aki családot szeretne. Egy ellenséged van, az idő, ami fogy.
32. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 13:17
Ha nem akarnál gyereket, azt írnám, hogy bármikor újrakezdheted. Ha akarsz, akkor nagyon gyorsan kapd össze magad.
31. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 12:23

pasi vagyok, tehát a kevéske eszemet nem a fejemben hordom.

Végigolvastam az életed...például nem fordult meg benned, hogy te csak használati tárgy vagy?(tudod, üres zacskó, tele has)mert az bizony egy pasinál alap.

Nincs saját lakásotok? Hát..egyre nehezebb lesz önállósodni.

Azt írod, hogy szereted..nos akkor reménytelen vagy. Ő használ, te meg keseregsz. Ilyen háttérrel hogy lehet igazi szex köztetek? csak úgy ímmel-ámmal?


Annyit még, hogy ha valaki udvarolna neked(nőtlen, gyermektelen, lakása is van)annak soha ne emlegesd a napi problémáid, hiteled, félelmed az egyedülléttől, mert elriasztod. Még ott a vallás is..na, azzal nehéz lesz új kapcsolatban élni(ha elválnál)..


Először is rendet kellene tenni a lelkedben.


Bocsánat, de mint pasi, nagy ívben elkerülnélek. Nem lennél jó parti

30. aszparagusz (válaszként erre: 28. - Szegfűrózsa)
2022. okt. 7. 12:04
A babaváró hitel szabad felhasználású.
29. Pasionella (válaszként erre: 28. - Szegfűrózsa)
2022. okt. 7. 11:59
Adják igen, van olyan bank amelyik meg sem kérdezi mire kell.
2022. okt. 7. 11:52

A babaváró hitelt adták úgy is, hogy nem volt kiszemelt, lefoglalózott vagy leelőlegezett lakás?!?!?!?!? :O

A visszafizetés annál fájóbb lesz, minél később kezded el! (Avagy tényleg: azzal a pénzzel mi lett?! :O )

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook