Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! fórum

Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! (beszélgetős fórum)


2009. okt. 20. 15:50
Sziasztok! Kedves Nadine,már ne is haragudj,de ez a pasi NEM érdemel meg téged.Te egy csinos,fiatal,intelligens lány vagy,ettől sokkal jobbat érdemelnél,hidd el. Mi az hogy színészkedsz? Pfú. Nekem szerencsém van,én már 10 éve megtaláltam az igazit.:-) Hidd el,Te is meg fogod találni,mert én úgy látom,hogy nem a párod az.Bocsi,tudom hogy csúnyán hangzik.:-(
104. nadine81 (válaszként erre: 102. - C82ae2485b)
2009. okt. 20. 15:45
Hát igen,nekem meg az a szólás jut eszembe,hogy"Lányom,mindig mondtam,ne ahhoz menj hozzá akibe szerelmes vagy,hanem aki beléd szerelmes".:)
103. nadine81 (válaszként erre: 98. - Évibabba)
2009. okt. 20. 15:20
Hát igen,ezek értenek ahhoz,hogy hogy kell földönfekvőbe belerúgni.Szegény,katasztrófa lehetett akkor neked is az előző kapcsid is:(Amint írtam már,gondoltam én is,hogy nem kapok semmit,de vártam este haza,hogy együtt legyünk,gondoltam aznap majd kicsit kedvesebb lesz velem...de NEM!Ismételten rémálmaimat váltotta valóra.Ja,hozzáteszem,önhibámon kívül nem bírtam sehova menni megtartani a bulim ahogy terveztük,mert 1hete felvágták a nagylábujjam,mert rosszul pedikűröztem,s benőtt a körmöm.A másik fórum hozzászólásaim elolvashatjátok,mit volt szenvednem,azthittem belehalok abba az injekcióba,így még ma se tudok szinte ma se teljesen járni,nemhogy cipőt húzni.Ő ezt kihasználta,gondolta ugyse tudok elmenni se utánuk a discoba.Mondanom se kell,a 7en már 1x összekaptunk,mikor olyan bunkó volt,hogy nemhogy meg se kérdezte hogy vagyok,hanem hozzámvágta,mit szinészkedek,nem lehet fájdalmasabb,mint az ő térdműtétje volt:(
102. c82ae2485b (válaszként erre: 99. - Nadine81)
2009. okt. 20. 15:18

"akkor jönne az, hogy azért hagy el, mert már nem szeretem" - de minketten tudnátok, hogy nem így van... és az ilyen pasit ne is sirasd!


"Volt rendes ott is,de ő a személyes talin nem tetszett,félénk,visszahúzódó volt,egyáltalán nem az esetem."


Erről a kedvenc sorozatomból jut eszembe egy mondat: "MInden lány a rosszfiúkba szeret bele, de végül úgyis könyvelőhöz mennek feleségül." :)

2009. okt. 20. 15:16

ő az előző partnerem volt, onnan valahogy már kikecmeregtem.....

:)

100. c82ae2485b (válaszként erre: 98. - Évibabba)
2009. okt. 20. 15:14
Méghogy te vagy hisztis, és k.anyázott??? Úristen, neked is csak azt tudom javasolni, mint a másik leányzónak. De ti is tudjátok mindezt... Tudom, milyen nehéz szakítani és kiszeretni valakiből, de hosszú távon megéri és igaz, a sebek is hosszú idő alatt fognak begyógyulni, de befognak!!
99. nadine81 (válaszként erre: 96. - C82ae2485b)
2009. okt. 20. 15:11

Köszönöm,ez aranyos hozzászólás tőled,de én nagyon szerencsétlen vagyok a szerelemben,már-már arra gondolok,elátkoztak.Csalódásaim régebben is törvényszerűek voltak,jártam társkereső oldalakon is,s ott is kifogtam a perverz,szexéhes,selejtpasikat.Volt rendes ott is,de ő a személyes talin nem tetszett,félénk,visszahúzódó volt,egyáltalán nem az esetem.Az a gond,nálam a férfi ott kezdődik,amilyen a párom,DE a negatív tulajdonságai nélkül.Tudom,mindenkinek vannak hibái,de én nemis kérem,hogy megváltozzon,hogy hibátlan legyen,csak egyetlen dolgot,és az pedig az,hogy mégha csak fele annyira is,mint én őt,de szeressen engem!Néha arra gondoltam mikor nagyon a padlón voltam mikor ejtett párszor,hogy lehet trgédiának kéne történnie ahhoz hogy meglássuk,érek-e neki vmit,hogy vajon hiányoznék neki ha nem lennék,s akkor jönne rá,hogy szeret...?Az a baj,gyenge vagyok még rövid időre is elhagyni őt,ha csak nem ér vmi...pl.baleset amiért kórházba kerülnék...

Amúgy köszi,ezt nagyon jól megírtad,hogy hálátlan,s kihasználja a szeretetem az egója építésére-ez sajnos így is van!Én mindenben támogatom,önbizalmat adok neki...állítólag használna talán az is,ha nem mutatnám ki az érzéseimet,de én nem tudok olyan lenni!Nameg,akkor jönne az,hogy azért hagy el,mert már nem szeretem.

2009. okt. 20. 15:07

hát nem tudom, én nagyon tartok a sznapomtól.

az én előző párkapcsolatomban is voltak problémák a szülinappal és a karácsonnyal.

tavaly pl a szülinapomon délelőtt k. anyástól szidott, hogy ajándékot KELL vennie, mondom az istenért sem kell, és még a végén én voltam a hisztis...hogy nem volt kedvem étteremben bájologni. szóval ennél jobbra számítok.....bár inkább nem is gondolok rá, az is jól esne, ha csak kicsit romantikusabban töltenék az estét..kicsit szeretgetne.....


én tuti nem bírtam volna eddig a helyedben, tényleg arra van szükséged szerintem hogy valahogy újra visszajöjjön az önbizalmad. Nekem ez a közel fél év is teljesen lerombolta, egy ronda és semmihez sem értő nőnek érzem magam, holott tudom nem így van. el sem tudom képzelni TE milyen rossz állapotban lehetsz ilyen téren......

97. nadine81 (válaszként erre: 92. - Évibabba)
2009. okt. 20. 14:57
Szerintem a párodat teljesen meggyötörte érzelmileg az exe,feltehetőleg nagyon szerette,s traumaként érte a szakítás,s menekülésszerűen kezdhetett bele a kapcsitokba is.Hm,pedig ti it illetek egymáshoz így képek alapján...Amint láttam,közeleg a szülinapod,te vajon fogsz kapni vmit??Számítassz vmire?MInden esetre sokkal boldogabbat kívánok,mint az enyém volt most 7végén.Jelenleg nincs is más gondolatom,hogy hogy alakulhatott ez így.Gondoltam,hogy semmit se kapok,de hogy még jól ki is b..ik velem,s majdhogynem szakítani kell a szülinapom miatt,mondhatni morbidan azért mert megszülettem...Hm,én meg majdhogynem sírva mondtam az ő 30.-ik szülinapján az anyukájának,hogy köszönöm,hogy 30éve ilyen remek embert hozott nekem a világra:(((
96. c82ae2485b (válaszként erre: 94. - Nadine81)
2009. okt. 20. 14:48

Bár szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben (csak fordítva), de mivel nő vagyok, megértelek és el tudom képzelni, mennyire fájdalmas lehet ez a kapcsolat számodra. Szerintem - mivel szerelmes vagy, nem sok más választásod van - ha nem tudsz szakítani (amit igazán kellene) annak ellenére, hogy érzed, nem ő lesz a sírig tartó öröklét számodra, járj nyitot szemmel! Menj el szórakozni, vagy csak úgy sétálni a városi forgatagba, az egyedül fagyizásnak, kávézásnak stb-nek is van varázsa (mint ahogy mindennek), esetleg regelj társkereső oldalra olyan profilszöveggel, ami igazán vagy és biztos vagyok benne, hogy ha másoktól kapsz bókokat, elismerést, meleg szavakat, akkor megnő az önbizalmad, amit ez a férfi elvett tőled és még az is lehet, hogy rátalálsz a igazi másik feledre, és fokozatosan kiszeretsz ebből a hálátlan alakból, aki kihasználja és egója építésére fordítja a szeretetedet!


Én hiszem, hogy így lesz, mert ez minden embernek jár + nagyon szép és fiatal vagy! :)

95. eddit (válaszként erre: 91. - C82ae2485b)
2009. okt. 20. 14:43

Én is ismerek tüzes Szűzet....:)

Az enyém viszont tényleg az volt, ahogy a horoszkóp jellemzi :(

94. nadine81 (válaszként erre: 91. - C82ae2485b)
2009. okt. 20. 14:34
Őszintén szólva tartok tőle,én is csak addig kellek neki,míg megint el nem kezd járogatni a régi szingli haverjával bulizni,s nem talál vkit,akibe szerelmes lesz.Annak majd biztos megad mindent.Érzelmeket,tárgyakat...MINDENT,én meg majd csak lesek hova tűnt újabb 2év az életemből(úgy mint előzőleg 5,amitől szintén a csodát-házasság,gyerekek stb.-vártam).Jellemző lehet az én páromra is amit írtál,hisz nem szeret 1edül lenni,erre már rájöttem,s erős a gyanúm,csak addig kellek,míg...De amíg van,az meg jó,mégha fájva is szeret az ember.
93. nadine81 (válaszként erre: 89. - Évibabba)
2009. okt. 20. 14:28
Persze,beszélgetni is szoktunk ilyen dolgokról is,szerencsére az utóbbi fél évben már nem kellett erről beszélnünk,mert egészen most 7végéig jól megvoltunk már,de úgy látszik vihar elötti csend volt csak.Lehet nekünk egy kézikönyv kéne"Útmutató az érzéketlen,de ragaszkodó pasik"címszóval.Nem?Ami a horoszkópot illeti,én mérleg vagyok,ő rák.De nem találok össefügést,a probléma tényleg bennünk lakozik,s nem a csillagjegyekben.Ha ott lenne a gond,meglenne talán a megoldás legalább.
2009. okt. 20. 14:23

a szenvedély nálunk nem csak sexben hiányzik, hanem nála az életéből is....

valahogy nem találja a helyét. ez lehet az exe miatt van ( bár tudom akkor is szét volt csúszva többször) 2 év alatt 6szor szakítottak több hétre.- utálom, hogy ilyen sok részletet elmesélt, de hagytam had öntse ki a szívét még az elején.

lehet az miatt, hogy nem foglalja le magát egy olyan dologgal ami hosszabb távon az élete része lehetne(hobbi,tanulás stb) azt veszem észre, hogy neki szüksége van a sikerélményre.

egyébként bika, ilyen téren elvileg skorpio-bika nyerő páros:)

91. c82ae2485b (válaszként erre: 90. - Eddit)
2009. okt. 20. 14:19

Hát csajok, nem vagytok semmik... egyértelmű, hogy mindkét srác egy tapló, Éváé ráadásul még az exét szereti a lehető legegyértelműbben, csak nem szeret egyedül lenni, ezért kell addig is maga mellé valaki...


Eddit: nekem is szűz jegyű pasim van és a lehető legszenvedélyesebb teremtmény, akivel valaha találkoztam, és nem csupán az ágyban egy angol telivér... ennek semmi köze a horoszkóphoz, ne ezzel próbáljátok magyarázni azt, amiről magatok is tudjátok, miért van...

90. eddit (válaszként erre: 1. - Évibabba)
2009. okt. 20. 14:11

Nem lehet, hogy ilyen típusú a párod? Olyan, akitől hiába vársz szenvedélyt????

Tudod, volt nekem is egy szűz jegyű pasim és sajnos hiába akartam szenvedélyt, képtelen volt rá.

Hátha a tiéd is ilyen, akkor viszont békélj meg ezzel :(

2009. okt. 20. 14:01

huh, egyre több részlet Tőletek, egyre zavarosabb......:( úgy próbáltál már meg beszélgetni vele, hogy nem vita, csak leültök este stb.....

ha nem szerelmes azt nem mondja miért van Veled?


exe---hát érdekes lány lehet ( volt a lányak egy 6 éves kapcsolata,és hetente találkozott a volt fiujával, együtt nyaraltak 4esben) ezért sem értem Laci miért nem értékeli, hogy én csak rá figyelek.

nem tudom hogy akarok-e éveket várni....lehet nem szeretem eléggé, vagy csak arra vágyom hogy végre vleem foglalkozzanak........

2009. okt. 20. 14:01
Bocsi,most majd kicsit lassabban tudok írni,mert festem a mama haját:)De azért leszek itt közben.
87. nadine81 (válaszként erre: 83. - Cb82b220ce)
2009. okt. 20. 14:00
Ó,hát ő szerintem szeretne szabad lenni,mint elöttem ő is 3évig,bulizni,élni életét...de másik szavába 1x aztmondta már 30évesen neki is elege van a bulikból,jó így neki nyugisan.Lehet nála hullámszerűen jönnek rá ezek a hülyeségek,nemtudom.Fiatal vagyok,de elég már,én se bulizni akarok járni+keresgélni,hanem egy stabil,boldog kapcsolatot,gyerekeket tervezni...ilyesmi!Meddig kell még szenvednem,lehet egy új pasinál még többet!
86. cb82b220ce (válaszként erre: 85. - Nadine81)
2009. okt. 20. 13:59

Azt mondják hogy az ember akkor ősznte igazán amikor részeg!Lehet amúgy nem meri bevallani magának se mert fél a csalódástól...Nem tudom,lehet nem ilyen bonyolult,ők ennél sokkal egyszerűbb lények :-D

Amúgy meg vmit csak érezz!Amúgy mert miért lenne veled?Az én kérdéseimre is tessék ám válaszolni!

85. nadine81 (válaszként erre: 82. - Évibabba)
2009. okt. 20. 13:54
Ja,azt mondta már ő is nekem,hogy ennyit még nem kapott senkitől.Beszélgettünk sokszor róla-elsősorban vitákkor,akkor azzal indokolta hogy nem szerelmes és kész.Szeret,de nem úgy.Ezt utoljára idén januárban mondta.Azóta volt egy tökjó nyaralásunk,augusztusban pedig egy bulin mondta,hogy szeret s hogy szerelmes belém,sőt gyereket szeretne.Na,erre varrjatok gombot!Ez szép,s jó lett volna,de nem hittem neki,ugyanis részeg volt-ami mondjuk nem ritka nála.Deha eddig részegen kimondta,hogy nemszeret,most augusztusban pedig hogy szeret+minden...hát én nem értem.Lehet valaki visszahúzza az érzelmeit,s az nála is csakis egy ex lehet vagy ilyesmi.Vagy pszihikai eset:(Egy férfi legyen férfi,határozott,erős...ne tétova,mint ő,ez mondjuk nekem sem tetszik.Mondom,te hagyj időt mindenképpen a párodnak,lehet 1évbe telik vagy többe,de legalább a szándéka megvan a feledésre,hisz veled van,mert téged akar szeretni,nem mást!Kérdés mi lenne,ha az exe bejelentkezne...de ne adja Isten ám!
2009. okt. 20. 13:39
ilyen sokat kérdezgetlek:)
83. cb82b220ce (válaszként erre: 81. - Nadine81)
2009. okt. 20. 13:38
Próbáltad ezeket vele megbeszélni?Úgy őszintén?Mit mond rá?te mondod neki hogy szereted?Nem tudom miért lenne jó ha egy ilyen ember mellett kötnéd le magad amikor látszik hogy az amit ő tud neked nyújtani az édeskevés.Fiatal vagy még!Kérdezd meg mit akar!Mit érezz!!!
2009. okt. 20. 13:38

nem mond semmit rá, kitér a válasz elől...én meg most még abban a fázisban vagyok, hogy hagyom gyógyulni...annyit mondott dicséretként egyszer, hogy büszke rám mert csinos vagyok, illetve egy lány sem tett még érte ennyit meg ( kérdésem , miért nem értékeli)


gondolom már volt őszinte nagy beszélgetésetek, egymással szemben leülve nem egy.......ilyenkor hogy viselkedik?!lehet vele kommunikálni?de ezeket az ünnepeket én nem fogom fel, ilyen nem lehet genetikailag:), mint előbb írták, mert akkor barátként is így viselkedett volna. nem is értem, egy szép, értelmes , szerelmes nő vagy......

remélem nem zavar hogy

81. nadine81 (válaszként erre: 79. - Cb82b220ce)
2009. okt. 20. 13:35
Igen,félek hogy már nem tudok ennyire megszeretni senkit,mert más pasi nem fog meg ennyire.De őszintén szólva,kedvem sincs egy új kapcsihoz,újra kiismerni,megszokni vkit..aztán ki tudja annál is mik jönnek elő,az 1ik alkoholista,a másik üt-verne,a 3.hímringyó,a 4.igénytelen...megismertem én már sokfajta pasit,félek már az új kapcsiktól.Én azt szeretném ha 1ütt maradnánk,aztán majd esküvő,gyerekek,ház...tudjátok,mint a mesékben!Amúgy igen,ez belülről fakad nála,nem az a romantikus,nyálas típus,s talán én pont az ilyent szeretem.DE:úgy szeretném,ha néha igenis lennének gyengéd érzelmei,ha kicsit felolvadna mégha csak néha is a jégszíve...
80. nadine81 (válaszként erre: 74. - Évibabba)
2009. okt. 20. 13:28
Nem tudom,mi a fordulat oka,pedig én olyan vagyok,mint régen,max.híztam kb.5kg-ot,dehát az előző bnői se voltak anorexiások,meg sose szól be a külsőm miatt.Eleinte azthittem,azt akarja visszaadni,hogy nem álltam le vele egyből,dehát megmondtam neki az őszintét,h azért nem,mert csak 1et tudok szeretni,s ez most vele is így van!Én nem bírnám ki,ha az exét dicsérgetné+minden.ERős a gyanúm,hogy a te párod húz még felé vissza,s ezért nem nyilvánít 1értelmű érzelmeket,mert még folytatást remél.Csakhát nem meri belátni,met részben nem lát esélyt a réginél,részben meg már nem akar téged se elhagyni,mert már megszeretett vmennyire.Lehet hogy az ordítás a legnagyobb védekezése-ezek szerint van miért.Aztán azt nem mondta,veled miért nem bír olyan lenni,mint az exével?
79. cb82b220ce (válaszként erre: 78. - Nadine81)
2009. okt. 20. 13:27

Hát hallod azok után amiket csinál én tuti nem harcolnék érte.Hagynám a francba.Az is milyen durva hogy alig csókolóztok,hogy van olyan amikor szex közbe nincs csók...ilyet...az akkor tényleg csak dugás...na meg ez hogy semmire sem emlékszik,nem mondta még hogy szeret.A szülei szeretnek téged de ráeröltetni magad úgy se tudod.

Én tuti szünetet tartanék egy ideig.Ennek igy semmi értelme hisz nem vagy boldog.Miért elégszel meg morzsákkal?

Mitöl félsz?hogy másnak nem tetszenél vagy hogy nem találnál olyan jo pasit mint amilyen ő?

Csak visszatérek a szexre.Mi az öröm abba hogy egy csókot akkor se képes adni?Nagyon érzéketlen egy hapsi lehet.sajnos ez belülről fakadhat nála,szerintem nem ellened irányúl hanem ő alapból ilyen.Ha igen akkor már változni nem fog!

78. nadine81 (válaszként erre: 76. - Cb82b220ce)
2009. okt. 20. 13:21
Jha,csak sajnos a nőknek meg tetszik ám!Pl.tavaly is lejárt kártyázni az 1ik presszóba,mondanom se kell,a 3ból 2 pultoslány fel akarta szedni,volt mit harcolni ellenük is,gondolhatod!Mert aztán mindenkivel ollyan kedves,barátságos ám!Csak velem nem:(De rájöttem,hogy ezek a férfiak,akik kinéznek vhogy,mind ilyen ridegek,jégszívűek.
2009. okt. 20. 13:19
lehet ismét az hiányzik neki hogy elérhetetlen voltál , mint régen...
76. cb82b220ce (válaszként erre: 75. - Nadine81)
2009. okt. 20. 13:17
ugyan!szerintem ettől nem kell félned.veled se törődik úgy ahogy kellene,teher lenne neki még több nő...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook